مشاوره تخصصی رایگان کارشناسی ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش دانلود سوالات کنکور ارشد  

انتشار اطلاعیه دانشگاه آزاد در خصوص نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۴

راهنمای پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در سال ۱۳۹۴ از سوی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش مستر تست در این اطلاعیه آمده است:
با حمد و سپاس به درگاه ایزدمنان و ضمن عرض تبریک به خواهران و برادرانی که در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته (فوق لیسانس)  سال ۱۳۹۴ پذیرفته شده اند، اعلام می دارد شرکت کنندگان در آزمون مذکور میتوانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی sanjesh.iau.ac.ir و www.azmoon.com از نتیجه آن مطلع گردند.

 1. پرونده کلیه پذیرفته شدگان آزمون جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیتهای عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید.
 2. سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچوجه قابل افزایش نمیباشد.
 3. مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است براساس مقرراتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام گردیده و همچنین مندرجات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد.  از جمله آن که از زمان فراغت از تحصیل بیش از یک سال سپری نشده باشد و چنانچه بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری شده باشد به موقع به خدمت اعزام شده باشند.
 4.  با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبتنام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیتهای اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت میباشد.
 5. پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.  دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حصول اطمینان از صحت مدارک  مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان و ایثارگران مراتب را به طور جمعی از ارگانهای ذیربط استعلام نموده و نتیجه آن را متعاقباً به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ خواهند نمود. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و محل ثبت نام :
الف) پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها (به جز کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی) لازم است شخصاً در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۳ و ۲۴ شهریور ۹۴ با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir  و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی  iau.ac.ir  درج شده است مراجعه نمایند.
–  عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
تبصره : پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی ، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد و شیراز جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحدها به شرح ذیل مراجعه نمایند.
علوم و تحقیقات به آدرس www.srbiau.ac.ir :
تهران مرکزی به آدرس www.iauctb.ac.ir :
تهران جنوب به آدرس http://enroll.azad.ac.ir :
پزشکی تهران به آدرس www.iautmu.ac.ir :
تهران شمال به آدرس www.iau-tnb.ac.ir :
الکترونیکی به آدرس www.iauec.ac.ir :
نجف آباد به آدرس http://rs.iaun.ac.ir :
سنندج به آدرس www.iausdj.ac.ir :
تبریز به آدرس www.iaut.ac.ir :
کرج به آدرس www.kiau.ac.ir :
قم به آدرس www.qom-iau.ac.ir :
قزوین به آدرس www.qiau.ac.ir :
پرند به آدرس www.piau.ac.ir :
بروجرد به آدرس www.iaub.ac.ir :
شیراز به آدرس www.iaushiraz.ac.ir :
ب) زمان ثبتنام پذیرفته شدگان نهایی رشته کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی در هنگام اعلام اسامی نهایی این رشته ها به اطلاع خواهد رسید.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته (فوق لیسانس):

 1.  اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل.
  تبصره : پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادرشده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.
  تذکر : فارغ التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت نام می نمایند ، علاوه برگواهی و ریز نمرات مذکور بایستی تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه نمایند. همچنین چنانچه دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده اند بایستی تصویر مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده اند ارائه نمایند.
 2.  اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق میباشد)
 3. اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی. (ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت میباشد)
 4. شش قطعه عکس سه در چهار تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیرا تهیه شده باشد (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه).
 5.  مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص نماید.
  تذکر:  افرادی که از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط ثبت نام نیستند (از جمله دارای دفترچه اعزام به خدمت با غیبت میباشند و یا با غیبت به خدمت اعزام شده اند یا در برگ اعزام آنان دانشجوی اخراجی یا انصرافی یا ترک تحصیل ذکر شده است) مجاز به ثبت نام نمی باشند.
  پذیرفته شدگان (اعم از مشمول وظیفه عمومی و غیر مشمول) لازم است در زمان ثبت نام مدارک لازم را مطابق مندرجات جدول پیوست شماره ۲ صفحه ۱۲۸ دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ به طور کامل ارایه نمایند در غیر اینصورت دانشگاه از ثبت نام آنان معذوراست.
 6.  تکمیل و ارائه سایر فرمهای ثبت نام که توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته شدگان قرار داده می شود.

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴:

 1.  شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد.
  علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ ۱۰۳۰۰۰۰ ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی ، به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز نمایند.
 2.  میزان شهریه برای پذیرفته شدگان جدیدالورود رشته های غیرپزشکی با نرخ ۱۵ درصد افزایش نسبت به شهریه پرداختی سال ۹۳ اعم از شهریه پایه (ثابت) و متغیر تعیین شده است.
 3.  نرخ شهریه برای پذیرفته شدگان جدیدالورود رشته های علوم پزشکی تا سقف ۶۰ درصد شهریه رشته های تحصیلی متناظر خودگردان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعم از شهریه پایه (ثابت) و متغیر تعیین شده است.
 4.  حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال میباشد که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که د انشگاه مشخص نموده واریز نماید.
 5. پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

آزمون عملی رشته های کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی :

 •  دعوت شدگان به آزمون عملی رشتههای کارگردانی – نمایش و نوازندگی ساز جهانی واحد تهران مرکزی لازم است جهت آزمون عملی در روزهای زیر در ساعات اداری (هشت تا شانزده) به دانشکده هنر و معماری واحد تهران مرکزی واقع در خیابان انقلاب، تقاطع خیابان فلسطین مراجعه نمایند.
 •  پذیرفته شدگان رشته نوازندگی ساز جهانی روز سه شنبه ۲۴ شهریور ۹۴ (خواهران) و روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ۹۴ (برادران).
 • پذیرفته شدگان رشته کارگردانی – نمایش روز های سه شنبه و چهارشنبه ۲۴ و ۲۵ شهریور ۹۴ (خواهران) و روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ شهریور ۹۴ (برادران)
 • پذیرفته شدگان رشته کارگردانی-نمایش واحدهای تنکابن و سپیدان لازم است جهت آزمون عملی در روز شنبه ۲۱ شهریور ۹۴ در ساعات اداری (هشت تا شانزده) به واحدهای مزبور مراجعه نمایند.
 •  ضمناً لازم است پذیرفته شدگان این رشته ها برای هزینه آزمون عملی مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال به شماره حساب سیبا  ۰۱۰۴۴۵۰۴۴۵۰۰۲  نزد بانک ملی ایران شعبه زبرجد تهران به نام سازمان مرکزی دانشگا ه آزاد اسلامی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) واریز نموده و فیش بانکی آن را در هنگام مراجعه برای مصاحبه تحویل نمایند.
 • دعوت به آزمون عملی به مفهوم پذیرش قطعی تلقی نمی گردد و حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند. عدم شرکت در آزمون عملی به منزله انصراف تلقی شده و بعداً هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد. لذا افراد مشمول بایستی تا اعلام قطعی نتایج، تکالیف وظیفه عمومی خود را به موقع انجام دهند.
 • نتیجه نهایی آزمون این رشته ها پس از آزمون عملی و انجام گزینش نهایی متعاقباً اعلام خواهد شد.
 
کانال تخصصی کارشناسی ارشد

202 دیدگاه در “انتشار اطلاعیه دانشگاه آزاد در خصوص نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۴”

 1. رضوان گفت:

  سلام
  من از هنوز کارشناسیمو تمام نکردم ترم مهر تمام میکنم
  اگر ارشد قبول بشم باید ثبت ناممو رزرو کنم ؟ امکان رزروتو همه واحداى دانشگاه ازاد هست ؟ یا باید مرخصى بگیرم ؟ براى رزرو مدرک لیسانس میخواد ؟ براى مرخصى چطور ؟ خواااهش میکنم جواب بدید

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای دانشگاه دولتی اگه ترم بهمن پذیرش بشید، احتمال کمی هست که باهاتون همکاری کنن.
   درمورد دانشگاه ازاد قبلا تا دو ترم رزرو نگه میداشتن، امسال با تغییرات ازمون مشخص نیس چه شرایطی پیش بیاد.

 2. سحر گفت:

  سلام من ارشد تهران مرکزی دانشگاه ازاد قبول شدم ورودی مهر هستم ثبت نام کردم وشهریه ام پرداخت شده . ولی به دلایلی نمیتونم امسال برم .خواستم ببینم میشه قبولیمو رزرو کنم برای سال دیگه مهر ماه. ممنون میشم جواب بدین

 3. ا ک گفت:

  سلام.چرا برخی از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه باید برای ثبت نام مراجعه کنند؟

 4. فائزه گفت:

  سلام…من امسال کنکور دادم میخواستم بپرسم به علت اینکه کنکور دیر برگزارشد و جواب های نهایی هم دیر اعلام می شوند پس ما ورودی بهمن هستیم یا مهر ماه؟؟؟؟

 5. ایدا گفت:

  سلام خانم مشاور
  من از کارشناسیم هنوز چند واحدی مونده
  اگه ارشد قبول شم میتونم یک ترم رزرو کنم تا واحد های کارشناسیم تموم شه یا نه؟
  لطفا راهنمایی کنید

 6. حدیث گفت:

  سلام ،من سال ۹۴برای ورودی بهمن برای ارشد ژنتیک دانشگاه آزاد قبول شدم اما نرفتم واسه ثبتنام اگه بعد از یک سال برم واسه ثبتنام این یک سال جزء ثنوات برام حساب میشه؟لطفا جواب بدین

 7. حدیث گفت:

  سلام،من سال گذشته ارشد ژنتیک دانشگاه آزاد ورودی بهمن قبول شدم،اما به دلایلی نتونستم ثبتنام کنم و از اون جایی که میگن تا یک سال وقت برای ثبتنام هست آیا این یک سال جزء ثنوات برام حساب میشه یا نه

 8. وحید گفت:

  با عرض سلام
  خانم مشاور آیاامکان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد مراکز
  بین المللی دانشگاه آزاد شرکت کرده اند به دانشگاهی غیر ازدانشگاهی که قبول شدیم یا نشدیم وجود دارد؟

 9. امیتیس گفت:

  سلام…من تکمیل ظرفیت نیمه بهمن ۹۴ دانشگاه ازاد قبول شدم ولی نرفتم پرسیدم گفتن دانشگاه تا یکسال بهت مهلت میده که ثبت نام کنی…لطفا بهم بگین واقعا همچین چیزی هست یعنی میشه من شهریور برم ثبت نام کنم؟؟؟؟

 10. سمیه گفت:

  سلام
  تکمیل ظرفیت تو بهمن ماه کی هست؟؟

 11. atefeh گفت:

  مگه میشه دانشگاه تکمیل ظرفیت نداشته باشه من از مهر تا حالا هفته ۲ بار چک میکنم ولی خبری نیست!!!!!!!!!!!۱

 12. atefeh گفت:

  سلام
  من می خواستم بدونم من که معماری رودهن ورودی بهمن هستم کی میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت بکنم

 13. shs گفت:

  سلام -زمان و جدول ثبت نام نیمسال دوم مجتمع نیایش تهران مرکزبرای ارشدIT چگونه اعلام شده است ؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. ستاره گفت:

  سلام خانم مشاور عزیز لطفا جواب مارو بدین، ورودی های بهمن کی باید واسه ثبت نام برن؟

 15. morteza گفت:

  سلام .من قبولی ارشد بهمن ماه هستم .در صورت امکان بفرمایید چه زمانی باید ثبت نام کنم.(شهریور اقدامی برای ثبت نام نکردم)

 16. صابر گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز
  یه سوال دارم
  اگر فردی کارشناسی ارشد ورودی مهر قبول بشه ولی از دوره کارشناسی چند واحدی مونده باشه یعنی یک ترم دیگه در کارشناسی بمونه تکلیف چیه؟ آیا مرخصی میدن یک ترم بهش تا دوره کارشناسیش تمومشه یا اینکه بیخیال آزمون باید برای سال دیگه تلاش کنه؟

 17. انسیه گفت:

  سلام بچه ها این نتیجه ی مصاحبه ی کارشناسی ارشد کارگردانی چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مهيار كوچكي گفت:

   سلام انسیه جان…الان نزدیک ١٠ روزه که جواب اومده…تو همین سایت یا تو قسمت پرتال سایت آزمون میتونی نتیجه ات رو ببینی

 18. رضا گفت:

  با سلام.میخواستم از زمان اعلام نتیجه جابه جایی اطلاع بیدا کنم؟؟من ۲۴ ابان ثبت نام کردم.

 19. شهرزاد گفت:

  با سلام. من هنوز نتوانسته ام از پایان نامه ام دفاع کنم.آیا امکان ثبت نام و قبولی در تکمیل ظرفیت بهمن ۹۴ را دارم.

 20. مهيار كوچكي گفت:

  سلام من رتبه ام ۶٩ شده، علوم و تحقیقات پذیرفته شدم .اگه قبول نشم باید برم سربازی. بخدا دیگه اعصاب واسم نمونده حقم نیست بدونم تکلیفم چیه؟…خیلی بی انصافیه اینطوری

 21. انسیه گفت:

  سلام خانم مشاور میشه لطف کنید پیگیری کنید چرا نتیحه ی کارشناسی ارشد کارگردانی اعلام نمیشه؟؟؟

 22. nastaran گفت:

  چرا نتایج آزمون عملی نوازندگی ساز جهانی نمی یاااااااد!!!!!؟ زنگ زدم سازمان دانشگاه آزاد می گن باید دانشگاه نتایج اعلام کند، خوب چرا اینقدر طولانی شد دانشگاه تهران مرکز چرا اعلام نمی کنه!!!!؟

 23. مهيار كوچكي گفت:

  ١٩ آبانه… نتایج ارشد کارگردانی نیومد…کسی نیست جوابگو باشه؟…

 24. انسیه گفت:

  مهیار کارشناسی کجا خوندی؟چه رشته ای؟

 25. انسیه گفت:

  تازه نتیجه ی تکمیل ظرفیت همه ی رشته ها هم اومده در صورتی که هنوز نتیجه ی مصاحبه ی بچه های کارگردانی مشخص نشده خانم مشاور علت چیه؟

 26. انسیه گفت:

  سلام مهیار جان منم منتظر نتیجه ی کارگردانی هستم چرا اعلام نمیشه؟؟؟

 27. مهيار كوچكي گفت:

  سلام خانوم مشاور… نمیدونم چرا حداقل تاریخ دقیق نتیجه نهایی آزمون کارگردانی رو اعلام نمیکنن ؟
  فرضن چند روز دیگه بیاد، و فرضن قبول شدیم…کی باید بریم ثبت نام؟ کی کلاسها شروع میشه ؟

 28. سارا گفت:

  تکمیل ظرفیت ارشد با آزمون هستم.ممنونم اگه زودتر راهنمایی کنید

 29. سارا گفت:

  سلام، لطف کنید .مراحل ثبت نام، و مرخصی یک ترم و انتقال به دانشگاه واحد تهران غرب را طبق چه ترتیبی انجام بدم ، قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران شمال هستم ، تا کی مهلت ثبت نام دارم ، چون الان نمی تونم به تهران و دانشگاه مراجعه کنم.

 30. سارا گفت:

  سلام.خانم مشاور، لطفا راهنمایی کنید.از شهرستان هستم، تکمیل ظرفییت تهران شمال مهندسی صنایع قبول شدم، به علت دوری دانشگاه حکیمیه و مسیری که از شهرستان میام تا شرق تهران میخوام یه ترم نرم ، بعد انتقالی برای واحد تهران غرب بگیرم، شهرستان خودمان رشته منو نداره ، برای ثبت نام و یه ترم مرخصی و انتقال به واحد مرکز یا غرب چه مراحلی به ترتیب طی کنم ، ممنونم از اینکه راهنمایی می کنید.

 31. هاشمی گفت:

  سلام شما اطلاع دارید نتایج عملی کارگردانی تئاتر ارشد دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

 32. مریم گفت:

  سلام..خسته نباشید..شما میدونید از کجا باید نمره کل آخرین نفری که دانشگاه سبیدان قبول شده رو بیدا کنم؟نمره کل من ۴۰۵۳ شده آموزش زبان شیراز قبول نشدم میخواسم ببینم امکان قبولیم در دانشگاه سبیدان هست؟مرسی

 33. مجتبی گفت:

  سلام خسته نباشید شرایط جابجایی رو میگید چطور از یه دانشگاهی به دانشگاه دیگر جابجایی بگیریم و تا چه زمانی وقت داریم جابجایی رو انجام دهیم لطفاً پاسخ دهید ممنون

 34. واحد گفت:

  سلام من دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و ثبت نامم کردم ولی بدلیل مشکلاتی نمیتوانم در این دانشگاه تحصیل کنم. حال میخواهم انصراف دهم و در یکی از دانشگاه های پیام نور و یا آزاد شهر خودم ادامه تحصیل دهم. آیا میتوانم چنین کاری انجام دهم؟

 35. علی .ص گفت:

  سلام. واحد تهران شمال ارشد منابع انسانی قبول شدم به علت مسافرت نتونستم به ثبت نام روز ۰۶/۳۰ برسم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم . ممنون

  • سمیه گفت:

   سلام، منم تهران شمال ارشد بازرگانی بین الملل قبول شدم، خیالتون راحت باشه من از مدیر اموزش پرسیدم، کسانی که با کنکور ارشد و دکترا قبول بشن تا یکسال قبولیشون اعتبار داره و میتونن برن ثبت نام

 36. مجیدی گفت:

  سلام خانم مشاور
  من مدیریت مالی قبول شدم ترم مهر،ولی به دلایلی نمیخوام برم نمیخوام هم مرخصی بگیرم اگه ترم بهمن به فرض اینکه اون واحد رشته مدیریت مالی پذیرش داشته باشه من میتونم شرکت کنم یا نه ?بعد تکمیل ضرفیت بهمن کی شروع میشه حدودا’؟

 37. جهان گفت:

  سلام خ مشاور
  من مدیریت مالی قبول شدم ترم مهر،ولی به دلایلی نمیخوام برم نمیخوام هم مرخصی بگیرم اگه ترم بهمن به فرض اینکه اون واحد رشته مدیریت مالی پذیرش داشته باشه من میتونم شرکت کنم یا نه ?بعد تکمیل ضرفیت بهمن کی شروع میشه حدودا’؟

 38. محمد گفت:

  سلام خانوم مشاور من انتخاب دومم یعنی همدان قبول شدم با اینکه کرمانشاه انتخاب اولم بود الان اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم با توجه به این که قبولی بهمن دانشگاه ازاد هستم ایا میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم درضمن من قبولی بهمنم مهر باید ثبت نام کنم یا بهمنتاریخشو دقیق بگین ممنون

 39. جهان گفت:

  سلام خانم مشاور من قبولی مهر هستم الان بخاطر بیماری نمیتونم برم دانشگاه هم گفتن برا مرخصی باید شهریه ثابت رو بدی اما من ندارم.از طرفی این رشته رو هم دوست دارم تکلیفم چیه?باید تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا راه دیگه ای هست برا ترم بعد?

  • مشاور گفت:

   سلام جهان
   برای اینکه بخوای درست رو از ترم بهمن شروع کنی با توجه به اینکه قبولی مهر هستی باید مرخصی بگیری یا به واحد قبولیت مراجعه کنی و قبولیت رو رزرو کنی برای ترم بعد.
   یا اینکه منتظر اعلام تکمیل ظرفیت ترم بهمن بشی که این موردم بستگی به واحد مورد نظرت داره که در تکمیل ظرفیت بهمن پذیرش داشته باشه یا نه.
   با ارزوی سلامتی برای شما امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.

 40. الهام گفت:

  سلام. خوب هستین؟ خانم مشاور من ترم بهمن قبول شدم ارشد ولی گفتن میشه ثبت نام کنی. رفتم اطلاعاتمو ثبت کردم و قرار شد بعدش برم شهریه پرداخت کنم. ولی نمیدونم چطوری؟ دانشگاه هم جواب نمیدن. میترسم پرداخت کنم و ثبت نامم نکنن. فیش ۱۰۰تومنی که مخصوص جدید الورود هست رو کی پرداخت کنم؟ میشه برام توضیح بدین مراحل ثبت نام چجوریه؟ انتخاب واحد رو کی انجام میده؟ سپاس

  • مشاور گفت:

   سلام الهام
   احتمالا در همون قسمت ثبت نام که اطلاعاتت رو وارد کردی قسمت واریز شهریه هم وجود داره که میتونی پرداخت کنی.
   اما با توجه به اینکه قبولی بهمن هستی به نظرم اگه امکانش رو داری حضورا به واحد قبولیت مراجعه کن و بقیه مراحل رو انجام بده.
   در هر صورت هر پرداختی که داشته باشی حتی در صورتی که برای ترم مهر ظرفیت نباشه و بمونی برای ترم بهمن شهریه هات به ترم بهمن منتقل میشه نگران نباش.

 41. یاشار گفت:

  سلام
  من دانشگاه تبریز قبول شدم اما نتونستم برم ثبت نام کنم بدلیل دور بودن راه اما حالا مشکل حل شده من چکار کنم میگن زمان ثبت نام تمام شده لطفاً یه راهی نشون بدید الان من چکار کنم ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدهید .

  • مشاور گفت:

   سلام یاشار
   نه مشکلی نیست از اونجایی که هنوز تکمیل ظرفیت اعلام نشده میتونی به واحد قبولیت مراجعه کنی و برای ثبت نام اقدام کنی نگران نباش.

 42. داوود گفت:

  سلام من انتخاب اول تهران جنوب قبول شدم ولی بدلیل کاری
  نمیتونم دیگه تهران باشم خواستم ببینم میتونم صبر کنم تا تکمیل ظرفیت شاید بتونم اهواز قبولشم ترازم ۵۷۵۱

  • مشاور گفت:

   سلام داوود
   بله امکانش هست و از اونجاییکه واحد تهران جنوب برای قبولی تراز بالاتری نیاز داره در صورتی که واحد مورد نظرت در اهواز پذیرش داشته باشه قطعا قبولی.
   ضمن اینکه میتونی از شرایط انتقالی هم استفاده کنی سال گذشته با انتقالی های به شهرستان ها موافقت میشد درصورتی که امسال هم وضع به همین صورت باشه باهات همکاری میکنن.
   موفق باشی.

 43. فاطمه جلیل زاده گفت:

  با سلام و خسته نباشید من ورودی بهمن ماه دانشگاه ازاد واحد غرب تهران برای ارشد قبول شدم ولی هنوز موفق به ثبت نام نشدم لطفا راهنماییم بفرمایید

  • مشاور گفت:

   سلام فاطمه
   اگر تمایل داری که درست رو در ترم مهر ۹۴ شروع کنی باید به واحد قبولیت مراجعه کنی در صورت داشتن ظرفیت میتونن ثبت نامت کنن ولی اگرمیخوای همون ترم بهمن درست رو شروع کنی باید اغاز ترم بهمن مراجعه کنی به واحد قبولیت.
   ضمن اینکه بهتره اخبار سایت واحد قبولیت و اطلاعیه هاش رو هم هراز گاهی سربزنی.
   موفق باشی.

  • مهدی گفت:

   منم مدیریت تکنولوژی تهران غرب قبول شدم،توی سایت دانشگاه نوشته زمان ثبت نام. ورودیهای بهمن رو هفته اول مهر اعلام میکنن

 44. مریم گفت:

  خانم مشاور سلام.من زنگ زدم دانشگاهم پرسیدم واسه هزینه(من شهرستان قبول شدم) ، گفتن که ۱۵۰۰ شهریه ثابت از شما می گیریم، و شهریه متغیر رو بعدا در طول ترم بر اساس واحدهایی که انتخایب می کنید می دهید.گفتم شنیدم تهران مرکز ۱۲۰۰ هم بابت هزینه های جانبی کل دوره ی دو سال می گیره!!! گفت همچین چیزی ما نداریم و اونا حتما اومدن شهریه متغیر رو پیش پیش می گیرن.گفت تهرانین دیگه هرکاری بخوان می کنن!!! گفت که فقط اون ۱۰۳ هزار تومن رو برای هزینه جانبی میدید که مستقیم میره توو حساب سازمان مرکزی.خانم مشاور میشه بگید هردوی این دانشگاه چقدر درست گفتند؟ خواهش می کنم از دانشگاه آزاد سوال کنید دستم به دامنتون.

 45. semnan گفت:

  سلام .من کارشناسی ارشد نیم سال دوم قبول شدم شرایطم به بهمن ماه میخوره اگه مهر ثبت نام نکنم مشکلی پیش میاد ؟برا مهر ۹۵ نمونم.زمان ثبت نام تموم شد راهم دور میتونم هفته دیگه برم ثبت نام ؟جواب تو رو خداااااااااااااااااااااااااا

  • سوگل گفت:

   منم مثل تو هستم، نه نترس قبولیت محفوظه،منم می خوام بهمن برم از دانشگاه پرسیدم

  • مشاور گفت:

   سلام سمنان
   احتمال اینکه ترم بهمن هم به حدنصاب نرسه خیلی کمه و شاید در مورد واحدهای خیلی خاص و کدرشته های خاص این اتفاق بیوفته.
   در هر صورت میتونی هفته بعد که ثبت نام قبولی های مهر تموم شده در صورتی که برای ترم مهر ظرفیت باشه ممکنه برای مهر ۹۴ ثبت نامت کنن.
   موفق باشی.

 46. نگاری گفت:

  فقط میتونم بگم خدا خیرتون بده .من ورودی بهمنم داشتم از استرس میمردم که کی باید واسه ثبت نام برم.الان خیالم راحت شد که بهممن ماه باید برم.مرسی ازتون

 47. هلنا گفت:

  تو رو خداجواب منو بدین خانم مشاور چکار کنم؟
  آزاد علوم تحقیقات تهران رشته ی هوش مصنوعی بهتره یا مجازی آموزش محور خواجه نصیرالدین طوسی رشته هوش مصنوعی و رباتیک ؟؟
  درمورد ثبت نام ورودی های بهمن علوم تحقیقات هم میشه سوال کنید ، آخه تو سایت زده ورودی های مهر و بهمن باید تا ۷/۱ بری ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنن! ینی نمیشه بهمن ماه برای ثبت نام بریم؟
  خواهش میکنم در اسرع وقت جواب منو بدین
  با تشکر

  • مشاور گفت:

   سلام هلنا
   هر دو انتخابت تقریبا در یه سطح هستند و خوبند میتونی با در نظر گرفتن شرایط خودت تصمیم بگیری. هم واحد علوم تحقیقات دارای بهترین اساتید هست وخوبه و هم واحد قبولیه مجازیت دانشگاه خوبیه ولی خب اگه علاقه مند به سرکلاس رفتن و در ارتباط بیشتر بودن با اساتید هستی میتونی واحد علوم تحقیقات رو انتخاب کنی.
   در مورد ثبت نام ورودی های بهمن هم با توجه به پیگیری هایی که از واحد علوم تحقیقات و پورتال دانشگاه ازاد داشتم باید ترم بهمن مراجعه کنید و مشکلی ایجاد نمیشه برای ثبت نام ولی اگه مایل هستی میتونی همین ترم مهر هم مراجعه کنی در صورتی که ظرفیت داشته باشن میتونن پذیرشتون رو انجام بدن.
   موفق باشی.

 48. سارا گفت:

  سلام خانم مشاور خسته نباشید، من دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب مدیریت اجرایی بهمن ماه پذیرفته شده ام طی تماس با دانشگاه فرمودند ابتدا باید در سایت enroll.azad.ac.ir ثبت نام کنیم ولی هر چقدر کد کاربری و رمز عبور که همان کد ملی و ش ش است را میزنم با پیام کد کاربری و رمز عبور صحیح نیست مواجه می شوم.آیا به خاطر اینکه بهمن ماهی هستم اینطور شده است؟ کی باید ثبت نام کنم؟

 49. مسعود گفت:

  سلام
  فرم گواهی تاییدیه معدل و فراقات از تحصیل رو از کجا دانلود کنم؟

 50. شیرین گفت:

  با سلام من تمام شرایط ارشد بدون آزمون را دارم
  خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کار باید کنم چه سایتی باید برم وآیا فرصت دارم
  با تشکر

  • مشاور گفت:

   سلام شیرین
   زمان ثبت نام ارشد بدون ازمون ازاد همزمان با ثبت نام ارشد ازاد هست.
   باید تا زمان ثبت نام صبر کنی.
   اگه عضو خبرنامه سایت هستی حتما مطلع میشی. خیالت راحت باشه.
   موفق باشی.

 51. زهرا گفت:

  باسلام من امسال ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کردم مرحله اول مجاز شدم اما مرحله دوم مردود میشه راهنمایی کنید کجا تکمیل ظرفیت شرکت کنم ک امکان قبولیم بالا باشه؟رتبه ام٣٧٠٠شد اگه امکان داره پاسخ بدین

  • مشاور گفت:

   سلام زهرا
   خب شما هر چه کدرشته محل های پایینتر رو انتخاب کنی شانس قبولیت بالاتر میره.
   اگه تاکید نداری که تهران باشی میتونی شهرستان های نزدیک رو هم انتخاب کنی.
   اگه محل سکونتتم بگی بهتر میتونم راهنماییت کنم.
   موفق باشی.

 52. سيما گفت:

  خیلی خیلی ممنونم

 53. سارا گفت:

  خیلی خیلی از شما ممنونم خانم مشاور بابت وقتی که برامون میذارین، خدا خیرتون بده

 54. نوید گفت:

  سلام..
  خیلی ممنون خانوم مشاور لطف کردین
  بلاخره جواب سوالمو گرفتم.. زنده باشین
  نوید از تبریز ( شهر اولین ها )

 55. مینا گفت:

  سلام، ریز نمرات رو بدون رفتن به دانشگاه چطوری میشه گرفت؟؟اگه نباشه ثبت نام نمی کنن؟؟ باز این دیگه چه صیغه ایه؟؟

  • مشاور گفت:

   سلام مینا
   خیر برای گرفتن ریزنمرات باید به دانشگاه قبلیت مراجعه کنی البته گاهی از توی سیستم هم میشه گرفت
   اما در صورتی که محل تحصیل قبلیت باهات مسافت داره و نمیتونی میشه ثبت نامت رو با مدارکی که داری انجام بدی و متعهد میشی که بعدا سایر مدارک رو خواهی اورد.

 56. alireza گفت:

  گویا دانشگاه امیر کبیر برای ارشد پذیرش بدون ازمون داره
  ایا دانشجویان سایر دانشگاه های غیر دولتی . متثل ازاد هم می توانند شرکت کنند ؟
  اگر معدلشان هم کمتر از ۱۶ باشد؟

  • کارشناس ارشد گفت:

   خب مگه تو اطلاعیه نگفته «داشتن میانگین کل بالای ۱۶»؟

  • مشاور گفت:

   سلام علیرضا
   همون طور که تو آخر اطلاعیه آورده شده امکان شرکت تو این دوره برای بقیه دانشگاه ها وجود نداره:
   “لازم به ذکر است مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری و نیز دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه های آزاد اسلامی واحد شهرستان ها و فارغ التحصیلان خارج از کشور برای ورودی بدون آزمون، مورد پذیرش نخواهد بود.”

 57. سارا گفت:

  سلام خانم مشاور،خواهشمندم این سوال من را نیز پیگیری کنید. من دیروز زنگ زدم دانشگاه دامغان گفتند همون بهمن بیایید ثبت نام واسه بهمنی ها.ولی امروز زنگ زدم بخش آموزش دانشگاه، گفتند که همین یه ربع پیش ابلاغ شده که ترم بهمنی ها هم بیان الان ثبت نام کنن، ولی اگه نیان مشکلی واسه ثبت نامشون پیش نمیاد.میشه شما یه تحقیقی کنید راجع به ابلاغیه ی امروز؟ می ترسم قبولیم بپره تا دامغان هم دوره که برم.دارم از استرس میمیرم

  • سارا گفت:

   و در ضمن گفت کلاسای بهمنی ها هم از مهر شروع میشه.توو سایت هم رفتم زده بود.خواهش می کنم جواب بدبد

  • مشاور گفت:

   سلام سارا
   بله من هم امروز دوباره از معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پیگیری کردم.
   جوابی که گرفتم این بود که اگه تو کارنامه شما قبولی در نیمسال دوم بهمن ماه درج شده با اینکه اصولا باید ترم بعدی برای ثبت نام برید اما میتونین به واحد قبولی مراجعه کنین در صورتی که واحد قبولیتون برای نیمسال اول یعنی مهر ماه ظرفیت داشته باشه با بررسی الویت نمره کل شما این اختیار رو داره تا برای ترم مهر شما رو ثبت نام کنه.
   در غیر این صورت قبولی شما محفوظه و انصرافی محسوب نمیشید.
   خلاصه با توجه به جوابی هم که به خودت دادن اگه دوست داری که زودتر شروع کنی می تونی واسه ثبت نام اقدام کنی.

 58. هدیه گفت:

  با سلام و احترام
  زمان ثبت نام ورودی ترم بهمن ارشد ۹۴ دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز (هنر و معماری ) چه موقع میشود؟من ارشد طراحی صنعتی قبول شدم اما تو کارنامه نوشته بود زمان ثبت نام و شروع کلاس ها بهمن ماه هست.برخی میگفتند در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه باید ثبت نام کرد.لطفا راهنمایی بفرمایید.آیا همون بهمن ماه باید مراجع کنیم؟

  • آ گفت:

   منم همین موضوع برام سوال. هرچی با دانشگاه تماس می گیرم کسی برنمی داره

  • مشاور گفت:

   سلام هدیه

   در صورتی که ترم بهمن هستید طبق تصمیمات جدیدتری که دانشگاه ازاد گرفته چنانچه در کارنامه شما قبولی در نیمسال دوم بهمن ماه درج شده با اینکه اصولا باید ترم بعدی برای ثبت نام برید اما میتونین به واحد قبولی مراجعه کنین در صورتی که واحد قبولیتون برای نیمسال اول یعنی مهر ماه ظرفیت داشته باشه با بررسی الویت نمره کل شما این اختیار رو داره تا برای ترم مهر شما رو ثبت نام کنه.
   در غیر این صورت قبولی شما محفوظه و انصرافی محسوب نمیشید.

 59. سيما گفت:

  با عرض سلام، من برای ورودی بهمن قبول شدم شهرستان، و امکان داره که تا قبل ثبت نام عقد کنم، و اگه عقدم جور نشه واسه ی دقیقا بهمن، احتمالا یک ترم مرخصی بگیرم و ترم مهر برای انتقالی اقدام کنم. شرایط انتقالی متاهلین چطور است؟ چقدر زمان میبره؟! آیا از همون ترم اولانتقالی بهم میدن واسه تهران؟ تووی آیین نامه خوندم که نوشته بود حتما باید موقع ثبت نام اینترنتی آزمون مجرد بوده باشین و من اون موقع مجرد بودم.

  • مشاور گفت:

   سلام سیما
   تبریک میگم قبولیت رو
   سال گذشته که انتقالی به تهران ممنوع بود ولی بین شهرهای دیگه با انتقالی ها موافقت می کردند امیدوارم امسال با کارت موافقت بشه.

 60. سارا گفت:

  باسلام، خیلی ممنونم از شما خانوم مشاور که پاسخ ما را می دهید و استرس ما را کم می کنید، با عرض شرمندگی ٢ سوال دیگه داشتم: ١- من ورودی بهمن قبول شدم شهرستان، اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول نشم آیا واسه قبولی اصلیم مشکلی پیش میاد؟ ٢- اختلاف ترازم با انتخابای قبلیم ٢١٨،٢۴٣ است کمترینش، امکان قبولی در این شهرهای نزدیک تر چند درصد است؟

  • مشاور گفت:

   سلام سارا ممنونم.
   ۱- نه هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباش. قبولی قبلیت به قوت خودش باقیه.
   ۲- اگه به اختلاف رتبت با اخرین نفر دقت کنی بهتر میتونی بفهمی شانس قبولیت چقدره ولی در کل دانشگاه ازاد پذیرش بالایی در تکمیل ظرفیت داره امیدوارم قبول شی.

 61. نوید گفت:

  سلام خانوم مشاور
  از اینکه جواب کامنتمو دادین ممنون و خوشحالم ولی از اینکه جواب سوالمو نگرفتم ناراحت.. سوال من اینکه اگه من مهر ماه یه دانشگاهی که مثلا اولیت سومم بوده ثبت نام کنم و بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد بفهمم دانشگاه بهتر قبول شدم ایا میتونم این یکی دانشگاه بی خیال بشم و برم اون بهتری ؟ چون تا اونجا که من میدونم ما باید فردا بریم ثبت نام ولی نتایج تکمیل ظرفیتو ابان میدن..

  • مشاور گفت:

   سلام مجدد
   شما حتی اگه الان هم ثبت نام نکنی و منتظر نتایج تکمیل ظرفیت بشی و بعد بین قبولی الان و نتیجه تکمیل ظرفیت انتخاب کنی هم مشکلی برات پیش نمیاد نگران نباش. در اون حالتی که ثبت نام کنی هم میتونی بعدا قبولیت رو جابجا کنی مشکلی نیست.

 62. صنم گفت:

  سلام تو رو خدا جواب بدید من مهندسی صنایع نیمسال بهمن قبول شدم اانتخاب اولم میتونم تغییر رشته بدم ب مدیریت بازرگانی با اینکه مدیریت از یه مجموعه دیگه هست….ایا راهی هست

 63. یونس گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز که وقت میزارین و جواب بچه ها رو میدین،خدا خیرتون بده،ببخشید منم یک سوال مشابه داشتم،من کرمانشاه قبول شدم و نوشته زمان ثبت نام بهمن ماه،آیا برای تشکیل پرونده باید ۲۳ و ۲۴ شهریور برم یا باید همون بهمن ماه رفت،متاسفانه سایت دانشگاه کرمانشاه اصلا اشاره ای نکرده،مرسی اگه جواب بدین

 64. محمد گفت:

  سلام خدمت خانم مشاور . من فارغ التحصیل تیر ۹۳ هستم . آیا با توجه به اینکه از فارغ التحصیلی من بیشتر از یکسال گذشته مجاز به ثبت نام هستم . البته من تیر ۹۴ دفترچه سربازی پست کردم و دارای برگه آماده به خدمت بدون غیبت هستم و تاریخ اعزامم افتاده آبان ۹۴ . ممنون میشم جواب منو بدید . با تشکر

  • =H= گفت:

   بله! به دانشکده محل قبولی مراجعه کرده و فرم مربوطه را پُر کنید و به پلیس +١٠ مراجعه کنید تا معافیت تحصیلی برای شما صادر شود.

  • مشاور گفت:

   سلام محمد
   شما بعد از فارغ التحصیلی یه سال برای انجام کارها و قبولی و اعزام وقت داری از اونجاییکه کارهای سربازیت رو انجام دادی و دفترچه رو پست کردی و غیبت هم نداری مشکلی برات پیش نمیاد و میتونی ثبت نامت رو با خیال راحت انجام بدی.

 65. ساسان گفت:

  سلام خانوم مشاور میخواستم ببینم امکان قبولی در تکمیل ظرفیت بیشتر به فاصله تراز به آخرین فرد قبولیبستگی داره یا به فاصله تا رتبه آخرین فرد قبولی؟و اینکه آیا در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت مهر یا بهمن دانشگاه آزاد شیراز هم بوده یا خیر؟
  با تشکر

  • مشاور گفت:

   سلام ساسان
   برای اینکه بهتر بفهمی چقدر شانس داری برای قبولی در تکمیل ظرفیت به رتبه خودت و اخرین نفر قبولی نگاه کنی بهتره.
   اکثر دانشگاه ها در تکمیل ظرفیت پذیرش دارن چون تعداد زیادی از شرکت کنندگان بعد از قبولی از ثبت نام به دلایل متعددی منصرف میشن.
   امیدوارم نتیجه تکمیل ظرفیت خوشحالت کنه.

 66. پ گفت:

  من دبگه گیج شدم بالاخره ما بهمنی ها مهر باید بریم ثبت نام یا بهمن ای خداااااااااا

 67. مهران گفت:

  امکان ثبت نام واسه ماقبول شدگان بهمن تو مهر وجود داره

  اگر بهمن به حدنصاب نرسه تکلیف چیست

 68. سارا گفت:

  با سلام، پس چرا توو سایت علوم تحقیقات گفته ثبت نام بهمن و مهر با هم؟! ما ترم بهمنی ها کی ثبت نام کنیم؟

 69. آ گفت:

  با سلام و احترام- زمان ثبت نام ورودی های ترم بهمن ارشد ۹۴ دانشگاه تهران مرکز (فنی مهندسی) چه موقع میشه؟

  • مشاور گفت:

   با سلام
   طبق پیگیری های انجام شده از طریق پورتال دانشگاه ازاد و واحد ثبت نام علوم تحقیقات تهران؛ پذیرفته شدگان ترم بهمن ماه باید برای ثبت نام همون ترم بهمن ماه برای ثبت نام مراجعه کنن و سایر پذیرفته شدگان بر اساس حروف الفبا باید برای ثبت نام مراجعه کنن و برای اگاهی از روز اون باید به سایت دانشگاه ازاد مراجعه کنند.
   موفق باشی.

 70. سارا گفت:

  سلام خانم مشاور خسته نباشید، هزینه ی شهریه ی ثابت کارشناسی ارشد معماری آزاد چقدر است؟

 71. پ گفت:

  با تشکر فراوان از شما خانوم مشاور پس ما بهمنی ها همون بهمن ثبت نام میکنیم؟؟؟؟

 72. فرشید گفت:

  سلام.من ارشد معماری رودهن قبول شدم ولی امسال به دلیل مشغله نمیتونم برم میخواستم ببینم اگر الان ثبت نام نکنم ،سال بعد دوباره باید کنکور بدم یا اینکه میتونم اون موقع ثبت نام کنم.ممنون

  • مشاور گفت:

   سلام فرشید
   امکان رزرو کردن نوبت قبولیت وجود داره، میتونی به واحد قبولیت مراجعه کنی و شرایط رزرو کردن جات برای سال بعد رو جویا شی .
   موفق باشی.

 73. مریم گفت:

  با سلام مجدد
  خواهش میکنم سوال منو جواب بدید
  اگه قبول شده باشیم وثبت نام نکنیم ولی بخوایم در تکمیل ظرفیت شرکت کنیم امکان داره یا حتما باید ثبت نام کنیم؟ ممنون

  • مشاور گفت:

   سلام مریم
   بله تمام شرکت کنندگان در ازمون ارشد ازاد میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنن وقتی زمان تکمیل ظرفیت اعلام شد باید در کدرشته انتخابیت ثبت نام کنی.
   موفق باشی.

 74. م گفت:

  با سلام واحترام
  من انتخاب دوم قبول شدم ولی با مشکلاتی که دارم رفتن به شهرستان واقعا برام مشکله از طرفی نمیخام این فرصت رو از دست بدم.باید چکار کنم؟ ثبت نام را انجام بدم وتا مرحله تکمیل ظرفیت صبر کنم؟ یا ثبت نام نکنم؟ در ضمن چطور میشه تقاضای بررسی مجدد در تکمیل ظرفیت کرد؟ باتشکر

  • مشاور گفت:

   سلام م
   در صورتی که فاصلت با اخرین نفر قبولی کم باشه میتونی برای قبولی در تکمیل ظرفیت روش حساب کنی اما اگر فاصله به نسبت زیاده به نظرم ثبت نامت رو انجام بده و بعد منتظر نتایج تکمیل ظرفیت باش.
   زمانی که ظرفیت های خالی شناسایی شه و ثبت نام تکمیل ظرفیت شروع شه از طریق سایت اطلاع رسانی می کنیم تا ثبت نام رو انجام بدی.
   موفق باشی.

 75. aaa گفت:

  سلام خبری از ثبت نام بهمن گرفتید

  • پ گفت:

   من هرچی زنگ زدم دانشگاهی که قبول شدم هیچکس جواب نمیده اخه این چه وضعشه زنگ زدم پسرخالم که استاد دانشگاه همونجایی که قبول شدم گفت ثبت نامتون همون بهمنه.گفت مگه الان مدارکتو ببری شاید تشکیل پرونده دادن داست اخه این چه وضعشه ازمون چرا اطلاع رسانی نمیکنی اح

  • مشاور گفت:

   سلام aaa
   طبق پیگیری های انجام شده از طریق پورتال دانشگاه ازاد و واحد ثبت نام علوم تحقیقات تهران؛ پذیرفته شدگان ترم بهمن ماه باید برای ثبت نام همون ترم بهمن ماه برای ثبت نام مراجعه کنند و سایر پذیرفته شدگان بر اساس حروف الفبا باید برای ثبت نام مراجعه کنند و برای اگاهی از روز اون باید به سایت دانشگاه ازاد مراجعه کنند.
   موفق باشی.

 76. هدیه گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من آزاد قبول نشدم مدیریت شرکت کرده بودم انتخابام همه تهران بود بالا بود.الان دیدم نوشتن که بدون آزمون هم میشه شرکت کرد.
  میخاستم ببینم بدون آزمون فقط برای معدل الف های کارشناسی هست یا ما هم می تونیم شرکت کنیم؟

  • پ گفت:

   فقط اونایی که معدلاشون بالاس نه همه

  • پ گفت:

   تو تکمیل ظرفیت شرکت کن قبول میشی ان شاالله

  • مشاور گفت:

   سلام هدیه
   پذیرش بدون ازمون یه سری شرایطی داره اینکه پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیره، داوطلبانی که جزو ۱۰ درصد فارغ‌التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت‌ نام شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند مشمول استفاده از این دوره هستند، فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی پیوسته باید حداکثر طی مدت هشت نیمسال درسشان رو تموم کرده باشن. دانشجویانی که از مرخصی بدون احتساب در سنوات استفاده کردن در صورتی مشمول پذیرش بدون آزمون می‌شن که مجموع تحصیلشون از ۸ترم بیشتر نشده باشه.
   پس از ثبت نام مرکز ازمون داوطلبان رو میسنجه و قبولی اعلام میشه.
   در صورتی که این شرایط رو نداری اگه اختلافت با اخرین نفر قبولی کمه میتونی به تکمیل ظرفیت هم امیدوار باشی معمولا دانشگاه ازاد پذیرش بالایی در تکمیل ظرفیت داره.
   موفق باشی.
   مرکز آزمون پس از انقضاء مهلت ثبت‌ نام، واجدین شرایط پذیرش را بر اساس معدل رتبه بندی کرده و با توجه به ظرفیت مربوطه پذیرش این افراد با اولویت محل تحصیل و در صورت عدم پذیرش به صورت کشوری انجام می‌شود.

 77. الهه د گفت:

  سلام بچه ها
  کسی تهران شمال قبول شده؟؟؟
  من وارد سایت جدید الورودان میشم و مشخصات میزنم
  فقط میگه اطلاعات شما قبلا تایید شضده و به مراحل بعدی نمیره
  در صورتیکه باید روند ثبت نام تکمیل بشه
  راهنمایی کنید لطفا

 78. کیاوش گفت:

  سلام
  خانم مشاور لطفا درباره تاریخ ثبت نام قبول شدگان ترم بهمن اطلاع رسانی کنید
  ممنون

 79. الهه باقرزاده گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  من در رشته ی کارگردانی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم تحقیقات سال ۹۴ قبول شدم اما زمان و مکان آزمون عملی رو اعلام نکردن، لطفا بگین من چکار کنم؟ استرس شدیدی دارم.

  • مشاور گفت:

   سلام الهه
   طبق راهنمای زمان ثبت نام پذیرفته شدگان سال ۹۴، دعوت شدگان به ازمون عملی رشته های کارگردانی- نمایش و نوازندگی ساز جهانی واحد تهران مرکزی لازم است جهت ازمون عملی در روزهای زیر در ساعت اداری ۸ تا ۱۶ به دانشکده هنرو معماری واحد تهران مرکزی واقع در خیابان انقلاب تقاطع خیابان فلسطین مراجعه کنند.
   پذیرفته شدگان رشته کارگردانی – نمایش روز های سه شنبه و چهارشنبه ۲۴و ۲۵ شهریور ۹۴ برای خواهران و روزهای شنبه و یک شنبه ۲۸ و ۲۹ شهریور برای برادران مراجعه کنند.
   در صورتی که این مراجعه برای واحد علوم تحقیقات متفاوت باشه بهت اطلاع میدم.

   • الهه باقرزاده گفت:

    سلام و سپاس عزیزم، من مرتب در حال تماس با دانشگاه علوم تحقیقات هستم متاسفانه کسی جوابگو نیست. لطفا راهنماییم کنید باید کجا برم و چکار کنم؟

  • ebs گفت:

   معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد
   زمان آزمون پذیرفته شدگان مرحله اول کارگردانی نمایش و سازهای جهانی
   تصویر مطلب زمان آزمون پذیرفته شدگان مرحله اول کارگردانی نمایش و سازهای جهانی
   ۰ ۰ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۵۲۱۰۳
   دکتر علوی فاضل درباره آزمون عملی پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد رشته‌های نمایش و کارگردانی این دانشگاه گفت: «پذیرفته‌شدگان برای کسب اطلاعات دقیق از مکان آزمون عملی خود باید به سامانه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند.»
   به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: «پذیرفته شدگان در مرحله اول آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های کارگردانی نمایش و نوازندگی سازهای جهانی باید در روزهای دوشنبه ۲۳ شهریور ماه و سه شنبه مورخ ۲۴ شهریور جهت ثبت نام به واحدهایی که آدرس آن ها در سامانه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش به آدرس http://sanjesh.iau.ac.ir مراجعه و نسبت به مکان دقیق آزمون عملی خود اطلاع کسب کنند.»
   وی افزود: «داوطلبانی که در زمان مقرر به واحدهای مذکور مراجعه نکنند، عدم حضور آنها به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می‌شود.»
   وی در پایان بیان کرد: «نتیجه نهایی این آزمون‌ها پس از آزمون عملی متعاقباً از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.

 80. ebs گفت:

  سلام
  تبریک به افرادی که قبول شدن.قبول نشدم.با نمره یا تراز ۴۶۰۰ برای تکمیل ظرفیت رشته حسابداری دانشگاه آزاد میشه امیدوار بود؟؟؟خواهشا خانم مشاور راهنماییم کنید. با تشکر

  • مشاور گفت:

   سلام ebs
   برای اینکه بدونی شانس قبولیت چقدره باید اختلافت رو با اخرین نفر قبولی بدونی در صورتی که اختلاف کمی داشته باشی میتونی به قبولیت امیدوار باشی.
   امیدوارم نتیجه تکمیل ظرفیت خوشحالت کنه.

   • ebs گفت:

    سلام مجدد خدمت خانم مشاور
    ممنونم بابت پاسختون و وقتی که برای راهنمایی داوطلبین میگذارید.خانم مشاور اگه آخرین نفر قبولی حدودا نمره ۵۱۰۰ باشه و من ۴۶۰۰ درتکمیل ظرفیت ارشد آزاد رشته حسابداری امکان قبولی وجود داره؟؟؟ باتشکر

 81. نوید گفت:

  سلام. ببخشید من کارشناسی ارشد معماری از یکی از شهرهای اطراف تبریز (اهر) قبول شدم ولی چون رتبم به اخرین نفر قبولی تبریز نزدیکه امکانش هست تکمیل ظرفیت از خود تبریز قبول شم.. حالا سوالم اینه که اگه من ترم مهرو همون اهر بخونم و تکمیل ظرفیت تبریز قبول بشم ایا میتونم از اهر انصراف بدم بیام تبریز ؟ و ایا میشه واحدهایی که تو این یه ترم خوندم معادل سازی بشه؟.. منتظر جوابتون هسنم خیلی ممنون

  • مشاور گفت:

   سلام نوید
   بله با توجه به فاصله کمی که با اخرین نفر قبولی داری و با توجه به ظرفیت بالای دانشگاه ازاد در تکمیل ظرفیت میتونی بهش امیدوار باشی.
   نتایج تکمیل ظرفیت زودتر از اتمام ترم اول شما اعلام میشه و نیازی به گذروندن کامل ترم اول نیست و بنابراین مشکلی برای معادل سازی و … برات ایجاد نمیشه. نگران نباش.

   • نوید گفت:

    سلام خانوم مشاور
    از اینکه جواب کامنتمو دادین ممنون و خوشحالم ولی از اینکه جواب سوالمو نگرفتم ناراحت.. سوال من اینکه اگه من مهر ماه یه دانشگاهی که مثلا اولیت سومم بوده ثبت نام کنم و بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد بفهمم دانشگاه بهتر قبول شدم ایا میتونم این یکی دانشگاه بی خیال بشم و برم اون بهتری ؟ چون تا اونجا که من میدونم ما باید فردا بریم ثبت نام ولی نتایج تکمیل ظرفیتو ابان میدن..

 82. عباس 577 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده انتخاب اولم تهران شمال رشته جامعه شناسی قبول شده ام لیکن پدرم با توجه به وضعیت شغلیش مامور به بروجرد شده است آیا می توانم با توجه به اینکه بروجرد و اراک نیز جزء گزینه های من بوده است در زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته مجدد کنم.
  ممنون از لطف شما.

  • مشاور گفت:

   سلام عباس
   تبریک میگم قبولیت رو
   خب شما هم میتونی در تکمیل ظرفیت شرکت کنی و در صورتی که دانشگاه مورد نظرت اعلام پذیرش در تکمیل ظرفیت کرد اقدام کنی و هم میتونی از امکانات مهمان شدن و انتقالی استفاده کنی و چون از تهران به شهرستان میخوای منتقل شی باهات بیشتر راه میان.
   موفق باشی.

 83. الهه گفت:

  سلام و تبریک به دوستان عزیز
  من کارشناسی ارشد ۹۳-۹۴ بدون کنکور شرکت کردم که جوابش ۶ بهمن اومد و نوشت :
  ((حذف – عدم دارا بودن سابقه صدور مدرک در اداره کل فارغ التحصیلان))… قبل از مرداد ماه مدرکم
  آماده شد و گفتن تا قبل از شهریور ارسال کردیم به سازمان دانشگاه آزاد، حالا میخوام بدونم جوابش
  کی میاد که منم جا نمونم، چون احتمال زیاد قبول شم…
  لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟ دوستان و خانم مشاور ممنون از شما

  • امید گفت:

   سلام من می خوام بدون کنکور ثبت نام کنم بهمن برم سر کلاس لطفا منو راهنمایی کنید من اصلا نمی تونم ریسک کنم سراسری قبول نشدم ازاد هم امتحان ندادم فقط تنها راهی که برام مونده بدون کنکور هست لطفا راهنماییم کنید

  • مشاور گفت:

   سلام الهه
   هنوز زمان دقیق اعلام نتایج ارشد بدون ازمون اطلاع رسانی نشده، به محض اینکه خبرش منتشر بشه در سایت قرار داده میشه. به سایت سر بزن.
   نگران نباش موفق باشی.

 84. Elahe گفت:

  بچه ها
  چرا سایت تهران شمال مشکل داره
  آزاد تهران شمال
  کسی مدیریت صنعتی تهران شمال قبول شده؟؟
  یا کلا تهران شمال باشه
  سایت برای جدیدالورودان باز نمیشه چراااااا

 85. پ گفت:

  خاتوم مشاور با تشکر منتظر پیگیری ها و اطلاعات جدید شما در رابطه با ثبت نام بهمنی ها هستیم

 86. مریم گفت:

  سلام من از هرکی پرس و جو کردم جواب درستی به من ندادن.من انتخاب دومم قبول شدم و رتبه ۱۱۸ در انتخاب اول داشتم ولی رتبه اخرین فرد قبول ۱۱۲ بوده میخواستم ببینم میشه تو تکمیل ظرفیت برای ترم مهر انتخاب اول قبول شم؟ اگه ۲۳،۲۴ شهریور اقدام به ثبت نام نکنم و بعد نتایج تکمیل ظرفیت ثبت نام میکنن؟؟؟ کنسل نمیشه؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بنده رو بدین تا از این بلاتکلیفی دربیام

  • معماری گفت:

   مگه قراره برای ترم مهر تکمیل ظرفیت اعلام بشه؟؟

  • مشاور گفت:

   سلام مریم
   خب اختلافت با اخرین نفر خیلی کمه و در صورتیکه انتخاب مورد نظرت در تکمیل ظرفیت باشه به احتمال زیاد جزو قبولی ها هستی اما الان مشخص نیست که پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت از چه ترمی شروع به تحصیل می کنند مهر یا بهمن.
   میتونی در انتخاب اولت ثبت نام کنی و بعد در تکمیل ظرفیت هم شرکت کنی تا نگرانی ای بابت کنسلی جات و یا اینکه اگر تکمیل ظرفیت انتخاب اولت رو اعلام نکرد نداشته باشی.
   موفق باشی.

 87. ... گفت:

  سلام خانوم مشاور
  من دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم.
  این راسته که میگن برای مقطع دکتری دانشگاه های روزانه بچه های دانشگاه آزادو قبول نمیکنه؟؟؟
  من از یه استادی شنیدم که میگفت توو مقطع دکتری, دانشگاه های روزانه یه جورایی بچه های دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی رو میپیچونه تا قبولشون نکنه و فقط از بین کسایی که ارشد دانشگاه دولتی خوندن انتخاب میکنه!
  آیا همچین چیزی صحت داره؟؟؟؟!!!
  چند درصد؟
  لطفا کامل همه شرایطو بگید.
  ممنون

  • فرزانه گفت:

   سلام
   دوست گرامی
   همچین چیزی صحت نداره! نمی گم چنین تصوری نیست! نه! هست ولی این که اساتید صرفا به این دلایل تنها کسی رو رد نمی کنن.
   من خودم کسایی رو می شناسم که هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو دانشگاه آزاد خوندن ولی الان دانشجوی دکتریدانشگاه سراسری هست.
   به این گفته ها توجه نکنید.
   من خودم ارشدم رو دانشگاه آزاد خوندم.و می خوام برای دکتری سراسری تلاش انسال تلاش خودم رو بکنم.
   همه چیز اول به خودتون بستگی داره! اگه خودتون خودتون رو قبول کنین وثابت کنین می تونید ÷س دیگران هم قبول تون می کنن.
   موفق باشید

  • مشاور گفت:

   با سلام
   ببینید همیشه در مورد هر مساله ای یه قانون کلی وجود داره و یه سری تبصره ها و استثناها. این موردی که گفتی یه طرح کلیه و غیر قابل انکاره که خب اساتید خیلی از پذیرش سایر دوره ها به جز روزانه و شبانه استقبال نمی کنند اما همیشه هم موارد استثنا وجود داره، فقط کافیه در هر دوره ای که هستی و از هر سیستمی که فارغ التحصیل شدی بتونی قابلیت ها و توانایی های پژوهشی و آموزشی خودت رو به اساتید ثابت کنی از طریق مقالات و طرح های پژوهشی. در ضمن واحد علوم تحقیقات از نظر سطح علمی در جایگاه بالایی قرار داره.
   البته باید بگم که پیشنهاد کلی من به دانشجویان اینه که اگه میدونن میتونن تغییری در شرایط درس خوندنشون در سال جاری ایجاد کنن و امسال رو بهتر و بیشتر بخونن برای قبولی در ازمون سراسری به طور جدی تلاش کنن و یه بار دیگه به خودشون فرصت بدن. چرا که قبولی در دوره ارشد یه نقطه عطف مهمه براتون هم از نظر ادامه تحصیل در مقطع دکتری هم از نظر موقعیت شغلی و اینده کاری.
   موفق باشی.

 88. احسان گفت:

  بنده شهر دوم انتخابی خودم قبول شدم ولی بدلیل سختی رفت و آمد میخوام شهر اول
  قبول بشم . شایان ذکر است نیمه دوم بهمن ماه قبول شدم.
  آیا میشه قبل از ثبت نام تکمیل ظرفیت قبول بشم ؟ زمان تکمیل ظرفیت کی هست؟ من شهر دو

  • فرزانه گفت:

   سلام
   به نظرم امکان ش هست.
   بایستی منتظر اخبار سایت باشید .تا بدونین زمان تکمیل ظرفیت کی هست

  • مشاور گفت:

   سلام احسان
   شما برای این کار باید صبر کنید تا زمان تکمیل ظرفیت اون موقع میتونی در صورتی که دانشگاه مورد نظرت در تکمیل ظرفیت پذیرش داشت انتخابش کنی.
   هنوز زمان دقیق تکمیل ظرفیت اعلام نشده باید اول ثبت نام از پذیرفته شده ها به عمل بیاد تا بعد ظرفیت های خالی شناسایی و اعلام شن.
   موفق باشی.

 89. سليمي گفت:

  سلام..عذر میخوام در کارنامه بنده رتبه کل اول و رتبه اخرین فرد قبول ۴۰۸ اعلام شده … دقیقا ب جه معنیست این رتبه . وایا شامل تخفیف میشود ?!!!لطفا و حتما راهنمایی کنید

  • مشاور گفت:

   سلام سلیمی
   طبق ایین نامه تخفیف های دانشگاه ازاد اسلامی به نفرات اول ده درصد در شهریه تخفیف داده می شه. میتونی از این طریق برای تخفیف در هزینه ها پیگیری انجام بدی.
   موفق باشی.

 90. aaa گفت:

  خانم مشاور مارا راهنمایی کنید ما کی بریم برا ثبت نام چرا سایت دانشگاه آزاد اعلام نمیکنه.خوب بگه بهمن ماهی ها هم کی بیاند

 91. پ گفت:

  سلام خانوم مشاور این اطلاعیه ازمون راجب افرادی که نیمه دوم پذیرش میشن یعنی بهمن چیزی نگفته یعنی ۲۳باید ما هم ثبت نام کنیم گفته دانشجویان تو این تاریخ مراجعه نکنند به منزله انصرافه تو رو خدا راهنمایی کنید

  • فرزانه گفت:

   سلام
   دوست خوبم
   اگه بخش زمان و محل ثبت نام رو مطالعه کنین: چنین چیزی ننوشته گفته شده:
   “پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها(…)”…
   پس شما هم در اون تاریخ بایستی مراجعه کنید.
   در ضمن شما بسته به اون محلی که قبول شید مراجعه کنید سایتش و بلاخره شماره تماسی دارن، تماس بگیرین یا پیامی وغیره مطلع بشی. که چطور اوضاع و شرایط.
   ولی اینم بگم نگران نباشید !
   ولی در غیر اون تاریخ هم مراجعه کنید موردی نداره! ثبت نام می شید. ولی شما اگه مورد و مشکلی نیست همون تاریخ مراجعه کنید و ثبت نام کنید.
   موفق باشید

  • مشاور گفت:

   سلام پ
   ببینید روال ثبت نام دانشگاه ازاد سال های پیش به این صورت بود که قبول شدگان ترم بهمن همون زمان برای ثبت نام مراجعه می کردند. اما اینکه الان دانشگاه ازاد برای ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاعیه داده و اسمی از قبولی های بهمن نبرده موضوعیه که حتما با پیگیری و تماس با مرکز ازمون تکلیفش رو روشن میکنیم. نگران نباش.
   اما بدون که حتی اگر همون ترم بهمن هم مراجعه کنید مشکلی برای ثبت نامتون ایجاد نمیشه.سعی می کنم زودتر خبرهای موثق بگیرم و بهتون بگم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

اعلام نتایج آزمون اختصاصی ارشد ۹۷ دانشگاه ادیان و مذاهب در دهه سوم خرداد
تاریخ اعلام نتایج نهایی کلیه آزمون های اختصاصی...
اعلام نتایج پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه اراک
دانشگاه اراک نتايج پذيرش بدون آزمون استعدادهای درخشان...
اضافه شدن رشته سلامت و ترافیک به آزمون ارشد پزشکی سال ۹۷
رشته سلامت و ترافیک به مجموعه اپیدمیولوژی در دفترچه...
 تمدید ثبت نام پذیرش بدون آزمون ارشد ۹۷ دانشگاه خلیج فارس
متقاضیان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون 97 دانشگاه...
اعلام اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه صنعتی شریف
اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه...
پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث در سال ۱۳۹۷
دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی 97-98 با استفاده از...
انتشار جزئیات شهریه دوره‌های غیرروزانه ارشد سال ۹۷ دانشگاه اصفهان
دانشگاه اصفهان جزئیات شهریه پذیرفته‌شدگان دوره...
اعلام شهریه دوره شبانه کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه امام خمینی قزوین
اطلاعیه دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در خصوص...
پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه یاسوج در سال ۹۷
دانشگاه یاسوج از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی...
فراخوان پذیرش ارشد استعداد درخشان ۹۷ پژوهشگاه مواد و انرژی
جزئیات و شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون سال...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97   شاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و ازاد 97  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: