مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد روان گام

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1394

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش‌ کشور در خصوص جزییات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۴ منتشر شد .

به گزارش مستر تست ، در این اطلاعیه آمده است:

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور بدین‌وسیله‌ به‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال ۱۳۹۴ می‌رساند، نظر به‌ اینکه‌ بعضی‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی پس از اعلام نتایج، علاوه‌ بر ظرفیت‌های‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای ‌انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی (شماره ‌۲)، برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ نموده‌اند و همچنین بعضی از مؤسسات آموزش عالی تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود را دارند، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و در جلسه امتحانی حاضر بوده و با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌باشند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه‌ها، برگ راهنمای آزمون مذکور و این اطلاعیه می‌توانند از تاریخ ۹۴/۷/۱۲ الی ۹۴/۷/۱۶ به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و بر اساس کارنامه نتایج اولیه آزمون در رشته و گرایش مربوط، نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود از کدرشته‌های امتحانی مربوط از جداول ذیل اقدام نمایند.
الف) موارد قابل‌ توجه‌:
۱‌- گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌ محل‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ ۱ و ۲ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات ‌تکمیلی‌ (دوره‌‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۴ انجام‌ خواهد شد.
۲‌-‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌ محل‌های‌ تحصیلی‌ بورسیه‌ و یا دارای‌ شرایط خاص‌ اعلام‌ شده ‌است، حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.
۳‌- چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.
۴- نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه بسته به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود.
۵- در آن‌ دسته‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ جدید بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمایل ‌می‌‌توانند با توجه به مندرجات کارنامه، کلیه‌ کدرشته‌ محل‌های‌ مورد علاقه‌ خود را (حداکثر تا ۲۰ کدرشته محل) به ترتیب‌ اولویت، انتخاب‌ نمایند.
۶- هر داوطلب‌ منحصراً مجاز به‌ انتخاب‌ کدرشته‌ تحصیلی‌ خواهد بود که‌ در آزمون کدرشته‌ امتحانی‌ مربوط شرکت‌ کرده‌ و براساس کارنامه نتایج اولیه در آن رشته و گرایش مربوط دارای نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌باشد.
۷- کدرشته محل‌های مربوط به رشته‌های امتحانی دارای آزمون عملی و تشریحی این اطلاعیه را منحصراً داوطلبانی که قبلاً در آزمون‌های عملی و تشریحی شرکت نموده‌اند می‌توانند انتخاب نمایند.
۸- داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی ‌(دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۴ می‌باشند، لازم است در زمان ورود به سایت اینترنتی سازمان و انتخاب رشته نسبت به واریز وجه مربوط از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام نمایند. ضمناً اضافه می‌نماید که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات در رابطه با این اطلاعیه از این تاریخ لغایت ۹۴/۷/۱۶ همه روزه به غیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویــی به سؤالات می‌باشد، لذا داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت نیاز فقط بـا شماره تلفن‌: ۴۲۱۶۳-۰۲۱ تماس حاصل و از مراجعه حضوری در این خصوص جداً خودداری فرمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴

مطالب مرتبط:

دریافت شهریه دروس جبرانی کارشناسی ارشد پای ثابت اع... موضوع «دریافت شهریه از دروس جبرانی کارشناسی ارشد» امروزه به یکی از محوری‌ ترین اعتراضات آموزشی دانشجویان دانشگاه‌ های مختلف از جمله دانشگاه تهران تبدی...
اعلام جزئیات تحصیل همزمان در دو مقطع تحصیلی کارشنا... مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم جزئیات تحصیل همزمان در دو مقطع تحصیلی کارشناسی و ارشد را تشریح کرد. محمدرضا آهنچیان در گفتگو ب...
تغییرات کدرشته های آزمون کارشناسی ارشد ۹۸... آزمون کارشناسی ارشد سال 98 در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود و داوطلبان می توانند با اطلاع از رشته های امتحانی جدید در این آزمون ثبت نام کنند....
اعلام شرایط داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸... شرایط داوطلبان مجاز به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1398 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. به گزارش مستر تست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، تما...
رفع ابهامات دریافت شهریه دروس جبرانی ارشد ۹۷ دانشگ... معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: اصل اخذ شهریه از دروس جبرانی بر اساس آیین نامه ابلاغی از سوی وزارت علوم صورت می‌گیرد، اما در صورتی شهریه دروس جبرانی ا...

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

avatar
عباس
عباس

سلام/انشاالله همگی رشته های باب دلشون قبول بشن

سهیلا
سهیلا

خیلی ممنون که جواب دادین.
فقط اینکه من الان فارغ التحصیل شدم و معدل کل ام هم بیشتر شده. امکان تغییر و ویرایش معدلم توی تکمیل ظرفیت نیست؟
و اینکه تو مدرک پردیس ذکر میشه کلمه پردیس؟
خیلی ممنون

مشاور
مشاور

سلام سهیلا
در مورد معدلت میتونی درخواستت رو به سایت سنجش بفرستی در صورتی که امکانش باشه حتما برات اعمال میکنن.
بله عنوان پردیس در مدرکت قید میشه.
موفق باشی.

سهیلا
سهیلا

سلام عذر میخوام من در کنکور فقط شبانه مجاز شدم. الان تو تکمیل ظزفیت میتونم روزانه ها رو هم بزنم؟ در آزمون که انتخاب رشته کردم پردیس خوارزمی قبول شدم ولی ثبت نام نکردم. اگه توی تکمیل ظرفیت هم جایی قبول بشم ولی ثبت نام نکنم باز میتونم تو کنکور ارشد ۹۵… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام سهیلا
بله میتونی تمام گزینه هایی که وجود داره رو انتخاب کنی ولی با توجه به قبولی قبلیت خب شانس قبولیت در روزانه کمه.
محرومیت از کنکور ارشد ۹۵ فقط به قبولی در دوره روزانه برمیگرده قبولی سایر دوره ها محرومیتی ایجاد نمیکنه نگران نباش.

شکیبا
شکیبا

سلام خانم خسته نباشید من مجازی دولتی رشت قبول شدم ثبت نامم کردم الان پشیمانم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم

مشاور
مشاور

سلام شکیبا
بله میتونی درتکمیل ظرفیت گزینه هایی رو که هست انتخاب کنی فقط ممکنه هزینه ی ثبت نامت رو دانشگاه قبولی برنگردونه در این مورد باید با دانشگاه صحبت کنی.
موفق باشی.

عرفانه
عرفانه

سلام،من مدت زبادی منتظر تکمیل ظرفیت بودم اما إز تاریخ ١٢ وقتی می خوام شروع به ثبت نام کتم در قسمت أولیه که مشخصات پرونده باید وارد بشه میزنه شرکت کننده با این مشخصات یافت نشد،تا همین امروز هم سعی کردم به سازمان سنجش هم که زنگ می زنم نمی تونم موفق… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام عرفانه
ممکنه اشکال از مرورگر سیستمت باشه سعی کن از مرورگر دیگه ای استفاده کنی و اگه با تبلت یا گوشی این کار رو انجام میدی با لبتاپ هم امتحان کن.
در صورتی که موفق نشدی در اولین خبر صفحه اصلی سایت کامنت بزار تا در موردش یه راهی پیدا کنیم.
موفق باشی.

محمد
محمد

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم منظور از بند ۴ که گفته نیمسال پذیرش دانشجو با نظر دانشگاه در اولین نیمسال خواهد بود چیست یعنی ما بعد از یک نیمسال باید چکار کنیم

مشاور
مشاور

سلام محمد
یعنی شما در اولین ترمی که دانشگاه مورد نظر ظرفیت داشته باشه پذیرش میشید درصورتی که در ترم مهر هم ظرفیت باشه ممکنه.
موفق باشی.

m
m

بازم ببخشید جواب نهایی تکمیل ظرفیت کی میاد ارشد سراسری؟

مشاور
مشاور

قراره تا اخر مهر مااه جواب ها اعلام بشه.

m
m

سلاااااااااام خانوم مشاور
ببخشید هزینه دانشگاه شبانه چه ثابت چه متغییر چنده؟
مرسی

مشاور
مشاور

سلام m
شبانه ارشد سراسری حدودا ترمی ۲ تا ۲۵۰۰ میشه.
موفق باشی.

فرزاد
فرزاد

سلام خسته نباشید..
ببخشید تو رشته حسابداری، وقتی نتایج اولیه ارشد سراسری اومد، گرایش ۲ و ۳ روزانه هاش را غیر مجاز زده بود واسم. حالا تو تکمیل ظرفیت روزانه ی همین گرایش ۲ و ۳ ارائه شده، الان می تونم تو تکمیل ظرفیت انتخابشون کنم یا نه؟
با تشکر

مشاور
مشاور

سلام فرزاد
بله میتونی انتخاب کنی ولی خب شانس قبولیت در مورد دوره هایی که مجاز شدی و اختلافت کمتره بیشتر خواهد بود.

حمید
حمید

سلام خانم مشاور.خسته نباشید.با عرض ادب وخسته نباشی خدمتتون عرض کنم من در کارنامه نتایج نهایی در جدول کارنامه در ضریب ۲ اخرین رتبه مجاز درسهمیه در دورهای غیر روزانه ۲۰۳۴۶بوده است و اخرین رتبه من در سهمیه غیر روزانه در همین کد ضریب ۲۰۸۶۰شده است .آیا امکان قبولی در تکمیل ظرفیت… ادامه نظر»

پریسا
پریسا

تو رو به خدا جوابه منو بدین یکشنبه ثبت نامه میخواستم بدونم وجه مربوط به تکمیل ظرفیت ارشد سراسری چقدره؟

مشاور
مشاور

سلام پریسا
نباید مبلغ زیادی باشه به صورت اینترنتی میتونی پرداختش کنی.

پریسا
پریسا

سلام خانم مشاور پولی که باید واریز بشه برای تکمیل ظرفیت ارشد سراسری چقدره توی اطلاعیه زدن وجه مربوطه؟ممنون میشم جوابمو بدین شما اطلاعی دارین؟

حمید
حمید

سلام خانم مشاور.خسته نباشید.با عرض ادب وخسته نباشی خدمتتون عرض کنم من در کارنامه نتایج نهایی در جدول کارنامه در ضریب ۲ اخرین رتبه مجاز درسهمیه در دورهای غیر روزانه ۲۰۳۴۶بوده است و اخرین رتبه من در سهمیه غیر روزانه در همین کد ضریب ۲۰۸۶۰شده است .آیا امکان قبولی در تکمیل ظرفیت… ادامه نظر»

پیمان
پیمان

دررشته علوم تربیتی۱

پیمان
پیمان

سلام بارتبه ۱۶۰۰و۱۸۰۰میشه شبانه سمنان قبول شد؟؟

نازنین
نازنین

باسلام بنده درآزمون ارشدسراسری دردوره های غیرروزانه مجازشدم آیامیتونم درتکمیل ظرفیت روزانه انتخاب کنم؟؟

مشاور
مشاور

سلام نازنین
بله امکانش هست ولی شانس قبولیت در دوره هایی که مجاز شدی بیشتره.
موفق باشی.

ناهید
ناهید

لبنان، افغانستان، امارات، کیش، قشم!!!!!
هرسال دانشگاه آزاد طوری تکمیل ظرفیت می‌گرفت که خدای نکرده کسی جا نمونه. امسال هم که اینجور! جای تاسف است

رضا
رضا

تهران داره

فرشته70
فرشته70

سلام منم سوال مریم جان رو دارم .ملسی

aaa
aaa

با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌باشند،خانم مشاور.این ینی باید رتبه های خاصی در تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

m
m

سلام میشه بگید بند ۶ منظورش چیه؟ منم دقیق سوال مریم خانوم دارم؟
کسانی که قبلا مجاز نشدن نمیتونن شرکت کنند؟
کسایی روزانه قبول نشدن نمیتونن روزانه را انتخاب کنند؟
مرررسی جواب بدید

مشاور
مشاور

سلام m
منظور از بند ۶ این هست که کسانی میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنن که در ازمون در اون کدرشته امتحانی شرکت کرده بودن و ترازشون صفر نشده باشه.
یعنی تقریبا همه شرکت کننده ها می تونن تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنن.

مریم
مریم

سلام خانم مشاور لطفا بگین منظور از این جمله چیه؟ با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌باشند،یعنی ما رشته هایی که قبلا روزانه یا شبانه مجاز بودیم اگه از ۱ کمتر باشه دیگه نمیتونیم انتخاب کنیم اصلا این نمره ۱ کجاست؟

مشاور
مشاور

سلام مریم
در قسمت دیگه ای پاسخ سوالت داده شده.

افسانه
افسانه

میشه جوابمو بدین؟

mohammad
mohammad

کسایی که مجاز نشدن میتونن شرکت کنن یا نه؟ من معماری هستم و این رشته آزمون عملی داره ، خب وقتی مجاز نشی که نمیتونی آزمون عملی بدی ، یعنی من الان بالاخره میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟

مشاور
مشاور

سلام محمد
با توجه به بند ۷ اطلاعیه،رشته های دارای ازمون عملی رو کسانی میتونن انتخاب کنن که قبلا در ازمون عملی شرکت کرده باشن.

mohammad
mohammad

خب اینجوری که بند ۶ و ۷ با هم تناقض داره که !!!!

مشاور
مشاور

بند ۷ در واقع مورد استثنایی هست که در راستای کامل کردن بند ۶ اعلام شده.

پژوهش کانال تلگرام کارشناسی ارشد

تازه‌ترین خبرها

مطالب برگزیده

 • آزمون کارشناسی ارشد 98
 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشانمنابع کنکور کارشناسی ارشددانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد بدون کنکور پردیس پولی

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید:

خیریه بچه های آسمان