ماهان مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش مولفین طلایی دانلود سوالات کنکور ارشد  

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس 1395

دانشگاه تربیت مدرس برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان می پذیرد.

به گزارش مستر تست ، دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد از میان واجدین شرایط آیین نامه استعداد درخشان برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشجو جذب نماید.

مشاهده فهرست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۵ تربیت مدرس

متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد مقطع کارشناسی دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور و در راستای اجرای “آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد مصوب جلسه مورخ ۹۳/۴/۱۱ شورای هدایت استعدادهای درخشان” آیین شماره ۱۱/۴۴۳۴۷ مورخ ۹۳/۵/۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری” و بند ۱ مصوبات جلسه مورخ ۹۴/۴/۳ شورای هدایت استعدادهای درخشان براساس آیین نامه و مصوبه فوق و وفق شیوه نامه پذیرش برگزیدگان علمی مصوب شورای دانشگاه،نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط اختصاصی و عمومی در دوره های کارشناسی ارشد به شرح زیر اقدام می کند:

شرایط اختصاصی برای بررسی درخواست پذیرش داوطلبان

۱- پذیرش داوطلبان به دو صورت (گروه الف و گروه ب) انجام می شود:

گروه الف: برگزیدگان رتبه های اول تا پنجم المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم, تحقیقات و فناوری و با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد

گروه ب: داوطلبانی که پس از ۷ نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل ۱۱۵ واحد درسی و رتبه اول الی هشتم با حداقل معدل ۱۵ ، جزء ۱۰% برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.

تبصره ۱: داوطلبان گروه “ب” در صورت پذیرش بایستی در زمان دانش آموختگی نیز جزء ۱۰% برتردانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.

۲- دارا بودن مدرک کارشناسی پیوسته دوره روزانه از دانشگاه های دولتی معتبر (به تشخیص دانشگاه) و متناسب بودن رشته تحصیلی دوره کارشناسی با رشته تحصیلی مورد تقاضا به تشخیص و تایید دانشگاه .

تبصره ۲: دانشجویان و دانش آموختگان دوره های شبانه, نیمه حضوری, یادگیری الکترونیکی و پردیس دانشگاهی دانشگاه های دولتی و سایر دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های آزاد اسلامی, علمی کاربردی, پیام نور, آموزشکده های فنی و حرفه ای، مراکز تربیت دبیر و تربیت معلم و کلیه واحدهای موسسات و دانشگاه های غیردولتی و غیرانتفاعی دیگر و … مجاز به ثبت نام نمی باشند.

۳- داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنها از یک مهر ماه سال ۱۳۹۴ (۱۳۹۴/۷/۱) لغایت ۳۱ شهریور ماه سال آتی (۱۳۹۵/۶/۳۱) باشد میتوانند متقاضی این نوع پذیرش شوند.

۴- داوطلبان باید حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شده باشند یا دانش آموخته شوند.

نحوه ارائه درخواست و ارسال مدارک لازم

داوطلبان واجد شرایط لازم است حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ نسبت به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی گلستان “(لینک واقع در انتهای این اطلاعیه) اقدام نموده و مدارک مورد نیاز به شرح زیر را به فرمت مناسب تهیه و در سامانه مذکور در محل های مناسب بارگذاری نمایند (تحویل مدارک از طریق پست یا مراجعه حضوری امکان‌پذیر نمی باشد.)

نحوه بررسی پذیرش درخواست داوطلبان و اعلام نتیجه 

نتیجه بررسی اولیه درخواست داوطلبان در صورت امکان در اردیبهشت ماه سال ۱۹۳۵ از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اعلام خواهد شد و داوطلبان می توانند با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام از سامانه مذکور دریافت می کنند از وضعیت خود مطلع شوند. نتیجه نهایی بررسی پذیرش نیز حداکثر تا پایان تیر ماه سال ۱۳۹۵ از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی www.tmu.ac.ir یا سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اعلام خواهد شد؛ لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.

شایان ذکر است دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و داوطلبان ملزم هستند از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج اخبار مربوط را از وبگاه دانشگاه، بخش آموزش پیگیری نمایند و از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

نکات مهم

 1. همان گونه که در شرایط اختصاصی برای بررسی درخواست پذیرش داوطلبان ذکر شده است صرفا درخواست پذیرش دانش آموختگان یا دانشجویان نیمسال آخر مقطع کارشناسی پیوسته دوره روزانه دانشگاه های دولتی معتبر (به تشخیص دانشگاه) مورد بررسی قرار می گیرد و دانشجویان و دانش آموختگان دوره های شبانه، نیمه حضوری، یادگیری الکترونیکی و پردیس دانشگاهی دانشگاه های دولتی و سایر دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های آزاد اسلامی، علمی کاربردی، پیام نور، آموزشکده های فنی و حرفه ای، مراکز تربیت دبیر و تربیت معلم و کلیه واحدهای موسسات و دانشگاه های غیردولتی و غیرانتفاعی دیگر و … مجاز به ثبت نام نمی باشند؛ لذا جدا توصیه می شود این گروه از داوطلبان نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام ننمایند.
 2. داوطلبان با مدارک تحصیلی معادل کارشناسی مجاز به ثبت نام نمی باشند.
 3. پذیرش برگزیدگان علمی در رشته های گروه علوم پزشکی صرفا از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مذکور انجام می شود و داوطلبان این رشته ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت وزارت مذکور مراجعه نمایند.
 4. موافقت گروه آموزشی و دانشگاه با پذیرش از شرایط اصلی پذیرش است و دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت پیش بینی شده از بین برگزیدگان علمی نمی باشد و در صورت تایید نهایی مراجع ذی ربط پذیرش انجام خواهد شد.
 5. پذیرش قطعی پذیرفته شدگان منوط به پذیرش دانشجو در رشته مورد نظر از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور و تشکیل دوره، تایید صلاحیت عمومی آنان توسط مراجع ذی صلاح مربوط و تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.
 6. پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی یا متعهد به انجام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند باید برای ثبت نام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند.
 7. ادامه تحصیل قبول شدگان بدون پرداخت شهریه تحصیلی است و تغییر رشته یا انتقال افراد پذیرفته شده از طریق این آیین نامه به سایر دانشگاه ها مجاز نیست.
 8. پذیرفته شدگان در مهلت مقرری که توسط دانشگاه مشخص و اعلام خواهد شد ملزم به مراجعه حضوری و ارائه اصل سوابق تحصیلی خود به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون هستند.
 9. به مدارک ناقص و درخواست داوطلبانی که واجد کلیه شرایط الزامی نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نیست؛ لذا مجددا توصیه می شود داوطلبان قبل از ثبت نام، مفاد اطلاعیه را به دقت مطالعه و در صورت اطمینان از احراز کلیه شرایط الزامی، ثبت نام نمایند.
 10. شرایط پذیرش و نحوه ارائه درخواست و ثبت نام از وضوح کافی برخوردار است؛ لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد موارد خودداری فرمایید .در صورت ضرورت صرفا شماره تلفن۷۱۷۷۹۱۶۱ در ایام ثبت نام، در روزهای اداری و غیر از تعطیلات رسمی (شنبه الی چهارشنبه) از ساعات ۱۰ الی ۱۲ پاسخگوی داوطلبان خواهد بود و پس از اتمام مهلت ثبت نام و خارج از ساعات و روزهای اعلام شده امکان پاسخگویی به داوطلبان وجود نخواهد داشت.

برای ورود به سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به نشانی زیر مراجعه فرمایید:
http://golestan.modares.ac.ir

 
کانال تخصصی کارشناسی ارشد

54 دیدگاه در “پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس ۱۳۹۵”

 1. پوریا گفت:

  سالام تو بخش ارسال مدارک ی جایی هست که تصویر فرم تکمیل شده ثبت اطلاعات داوطلب (فرمت pdf)رو میخواد این چی هستش؟؟؟

 2. علی گفت:

  سلام من فارغ‌التحصیل حقوق از دانشگاه علوم قضایی تهران هستم با معدل ۱۸٫۷۵و جز ۱۰ درصد هستم احتمام قبولی در دانشگاه تربیت مدرس را دارم؟لطفا جواب بدید

 3. فرهاد گفت:

  سلام
  برای ارشد بدون کنکور استعداد درخشان ،رشته ی اپبمیولوژی هم جزء رشته هاش هست؟

 4. فرهاد گفت:

  سلام
  ارشد اپیدمیولوژیم بدون کنکور قبول میکنن ؟

 5. حقيقي گفت:

  با سلام.
  من جزء رتبه اولا و ۱۰درصد رشته و هم ورودی خودم هستم.
  میخوام ثبت نام کنم برا ارشد با رتبه ام.
  ولی بعد از قبولی اموانش هست که انصراف بدم.
  درصورت انصراف دادن آیا میتونم کنکور بدم سال بعدش ؟محروم نمیشم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   بله فکر نمیکنم که مشکلی پیش میاد، اما اگه تحصیل رو شروع کنید، قاعدتا باید هزینه بدید برای انصرافتون. مگر این که هزینه رو ندید و مدارکتون رو هم از دانشگاه نگیرید و بعد که کنکور قبول شدید، از دانشگاه محل قبولی جدید برای گرفتن مدارکتون اقدام بشه که در اون صورت هزینه انصراف میره جزو بدهی هاتون و به مدت تعهدتون اضافه میشه.
   چون فرایند پذیرش بدون ازمون جدا از فرایند کنکور هستش، از ازمون سال بعد محروم نمیشید.

 6. نیکنام گفت:

  یه جا نوشتین تا ۲۱بهمن ۹۵ فرصت هست اما پایین ترش گفتین اعلام نتایج اردیبهشت یا تیر ماه ۹۵ هست؟؟؟؟
  این دیگه چجورشه

 7. mhs گفت:

  سلام . من دانشجوی ترم ۷ ریاضیات و کاربرد ها هستم همه شرایط و دارم فقط من می خوام
  ریاضیات مالی بخونم از کجا بفهمم تو رشته هایی که میگیره هست یا نه ؟ و این که از همه
  دانشگاه های دولتی دانشجو می پذیره آیا؟

 8. فرزانه گفت:

  سلام من مدیریت دولتی دانشگاه اصفهان هستم میتونم برای بازاریابی رزومه ام را ارسال کنم؟

 9. ریحانه گفت:

  سلام. من فارغ التحصیل رتبه اول نیمسال دوم ۹۴-۹۵ کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم. برای مهر ایا میتوانم برای رشته ارشد هماتولوژی تربیت مدرس مستقیما درخواست بدون ازمون را بدهم و مدارک و امتیازهایم را ارسال کنم

 10. زیبا گفت:

  اعلام نتایج نهایی کیه؟ تو فراخوان گفتین حداکثر تااخر تیر ماه ، تیر هم که تموم شد
  پس کی اعلام میکنید؟

 11. احسان گفت:

  سلام خسته نباشید
  کی جواب های پذیرش نهایی رو اعلام می کنید ؟

 12. آلاله قاضی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من حزء رتبه های برتر دانشگاه هنر تهران هستم
  اطلاعیه رو دیر دیدم
  هیچ امکانی برای تمدید وجود نداره؟!

 13. فریبا گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی دانشگاه فرهنگیانم.نیمسال دوم ورودی ۹۱ با معدل ۱۹٫۷۰…میتونم بدون آزمون شرکت کنم؟شامل منم میشه ؟ خواهشا جواب بدید برام مهمه

 14. مهسا گفت:

  سلام امکان تمدید یا فراخوان دوباره نیست
  متاسفانه خیلی ها جا موندن

 15. مهسا گفت:

  سلام امکانش هست باز هم فراخوان داده بشه؟؟
  خیلی ها جا موندن

 16. هانیه گفت:

  سلام’من ورودیه نیمسال اول ۹۱ دانشگاه مازندران بابلسر با معدل ۷۱’۱۸ و جز ده درصد هستم آیا دانشگاه بنده جز پذیرش بدون آزمون تربیت مدرس هست?آیا برای پذیرش بدون آزمون خیلی سخت گیری میکنن طبق گفته های بالا??

 17. سارا گفت:

  سلام .
  دانشگاه ها در باب ارشد استعداد درخشان مصاحبه تخصصی هم دارند؟

 18. الهام گفت:

  لطفا زمان ارسال درخواست پذیرش بدون آزمون ارشد ۹۶-۹۵ پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران را هم در سایتتان اعلام کنید

 19. Lham گفت:

  یکی معنی این جمله رو بگه (۵٫پذیرش قطعی پذیرفته شدگان منوط به پذیرش دانشجو در رشته مورد نظر از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور و تشکیل دوره، تایید صلاحیت عمومی آنان توسط مراجع ذی صلاح مربوط و تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد) آیا بعد از پذیرش باید آزمون بدیم؟پس چرا اسم فراخوان پذیرش
  بدون آزمون هست؟

 20. الهام گفت:

  دانشگاه علم وصنعت و صنعتی اصفهان و تبریز وکاشان وارومیه کی پذیرش بدون آزمون ارشد برای استعداد درخشان خواهند داشت؟

 21. پریسا گفت:

  سلام. من ورودی بهمن ۹۱هستم. الان ترم شش را با ۱۱۴واحد گذراندم. خرداد ۹۵هم ترم هفتم تموم میشه و فارغ التحصیل میشم. جز ۱۰درصد هم هستم. شرایط ثبت نام رو دارم یانه؟

 22. مسلم گفت:

  سلام
  دانشگاه بوعلی سینا همدان جز دانشگاه های مورد پذیرش هست یا نه

 23. مسلم گفت:

  سلام
  دانشگاه بوعلی سینا جز دانشگاه های مورد پذیرش هست یا نه
  ممنون

 24. aram گفت:

  سلام ببخشید منظور از بند ۵چیه؟اینکه پذیرش
  نهایی منوط به پذیرش در ازمون سنجشه ؟!!!!
  من متوجه این بند نمیشم یعنی حتی اگه پذیرفته
  بشیم باز هم باید ازمون بدیم؟!! خب اگه اینجوریه
  این چه جور پذیرش بدون ازمونیه؟!! تورو خدا جواب
  بدین این مسأله خیلی واسم سرنوشت سازه ؟

 25. سارا گفت:

  سلام.ببخشیدشمانمی دونیدنتیجه ی نهایی استعدادهای درخشان ۹۴چه زمانی اعلام می شه؟

 26. الهام گفت:

  منظور از دانشگاه های دولتی معتبر (به تشخیص دانشگاه تربیت مدرس)آیا شامل دانشگاه
  ارومیه هم میشه؟

 27. الهام گفت:

  سلام
  ببخشید من ورودی بهمن ماه سال ۹۱ هستم ولی تا پایان ترم ششم ۱۱۸واحد پاس کردم و جز ده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خودم هستم وتا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل میشم(هفت ترمه دروس من تموم میشه و دوره کارآموزیم هم ترم پیش تموم کردم).با توجه به این که در فرم تاییدیه رتبه و معدل دانشگاه تربیت مدرس نوشتن تا پایان نیم سال هفتم… دانشجو.. واحد گذرانده و… حال ،من روی عبارت نیم سال هفتم به صورت دستی خط بزنم و بنویسم نیمسال ششم وبعدا فرم به مدیریت امور آموزشی دانشگاه ودمون بدم تا امضا کنن؟من باید چیکار کنم؟

 28. هموطن گفت:

  سلام.چرا لینکی برای ثبت نام نیست به ادرس سایت گلستان دانشگاه تربیت مدرس؟؟؟؟؟؟

 29. زهرا گفت:

  سلام.خسته نباشید .تو چندتا دانشگاه میشه تبت نام کرد؟و درصد پذیرفته شدن چقد است؟

 30. مژگان گفت:

  لینک ثبت نام رو هنوز نذاشتن؟
  توگلستانم رفتم چیزی نبود ک

 31. طاهره نوپیدا گفت:

  با سلام و خسته نباشید .اینجانب دارای مدرک کارشناسی زرنگار از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۹٫۴۳ میباشم .آیا واجد این ثبت نام میباشم؟

 32. حسین حسامی گفت:

  سلام:
  خسته نباشید.من فارغ التحصیل خرداد ۹۴ رشته بازرسی جوش هستم
  ومعدلم هم ۱۶٫۵ هستش به عبارتی
  جزو ۱۰درصد هم ورودی هام هستم میخواستم ببینم من هم مشمول این طرح هستم یا نه؟

 33. م.ا گفت:

  رفقا ثبت نام نکنید پولتون رو بی خود تو جیب اینا نریزید این دانشگاه بدون آزمون خیلی سخت میگره پشیمون میشید

 34. مهسا گفت:

  خب تو کدوم سایت باید ثبت نام کنیم؟؟ لینکش روکه نذاشتن، میشه ادرس رو بذارید؟

 35. سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید من خرداد ۹۴ فارغ التحصیل شدم آیا می تونم شرکت کنم؟واین که فهرست رشته ها یی که دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده برا دکتری است یا ارشد؟

 36. سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید من خرداد ۹۴ فارغ التحصیل شدم آیا می تونم شرکت کنم؟واین که فهرست رشته ها یی که اعلام شده برا دکتری است یا ارشد؟

  • مشاور گفت:

   سلام سپیده
   طبق ایین نامه ملاک پذیرش فارغ التحصیلان مهر ۹۴ تا پایان شهریور ۹۵ هست.
   لیست رشته های ارشد و دکتری به صورت جداگانه قرار داده شده.
   موفق باشی.

 37. آسمان گفت:

  باسلام خانم مشاور
  من تیرماه ۹۴ فارغ التحصیل شدم ولی بقیه شرایط رودارم آیا منم میتونم درخواست بدون آزمون بدم؟ممنون

 38. اشکان گفت:

  بنده فارغ التحصیل فضای سبزم و به تازگی فارغ التحصیل شدم یعنی شامل تبصره تربیت مدرس میشم ولی من نفر ۶ تو رشته ی خودم بودم و ۱۰ درصد ما میشه ۴ نفر اول.با این حساب من میتونم شرکت کنم؟
  با تشکر

  • مشاور گفت:

   سلام اشکان
   با توجه به ایین نامه پذیرش ارشد بدون ازمون دانشگاه تربیت مدرس باید جزو ده درصد برتر ورودی های خودت باشی در غیر این صورت امکان شرکت رو نداری.
   با ارزوی موفقیت

 39. مهدویان گفت:

  عالی بود
  چند صفحه از سایت رو دیدم
  کارتون عالیه
  طراحی سایت هم خیلی زیباست

 40. مهران گفت:

  خانم مشاور
  بنده مهرماه به عنوان رشته مهندسی نقشه برداری جی أی اس واحد شاهرود قبول شدم حالا بعد ازگذشت ١ ترم میگن رشتتون شده مهندسی نقشه برداری ار اس
  کلا چارت درسی این ٢ فرق داره من اگه میخواستم برم ار اس یا سنجش ازدور بخونم کنکور سراسری مشهد قبول شدم اما نرفتم
  خودم ساکن مشهد هیتم
  فقط بخاطر جی ای اس پاشدم این همه هزینه کردم رفتم شاهرود حالا می گم شده سنجش از دور
  تکلیف من بدشانس چی میشه اینا اینده و تمام برنامه های من بهم زدن

  • مشاور گفت:

   سلام مهران
   متاسفم از وضعیتی که برات پیش اومده
   میتونی مشکلت رو با واحد دانشگاهیت در میون بزاری احتمالش هست که با توجه به ترازت امکان انتقالی گرفتن به دانشگاهی که رشته دلخواهت رو داره برات فراهم کنن.
   موفق باشی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

یک روز پر تلاش و پر امید
بالاخره زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 هم دارد فرا...
امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد ۹۷
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه رامین خوزستان
دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از بین...
دریافت کارت کنکور ارشد ۹۷ از سوی بیش از ۲۹۰هزار داوطلب
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از میان ۷۳۵ هزار و ۷۴۳...
انتشار نتایج اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ سیستان و بلوچستان
اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد با استفاده از سهمیه...
انتشار کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۷
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷...
فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه سبزوار
کلیه دانشجویان یا دانش آموختگان دوره کارشناسی...
انتشار سومین اطلاعیه پذیرش ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه تهران
سومین اطلاعیه دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران...
انتشار اطلاعیه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه خوارزمی در سال ۹۷
دانشگاه خوارزمی از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی...
پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۷ دانشگاه کاشان
جزئیات پذیرش بدون آزمون با استفاده از سهمیه...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: