ماهان مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش مولفین طلایی دانلود سوالات کنکور ارشد  

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج کارشناسی ارشد 95

اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج اولیه، دفترچه انتخاب رشته و نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ سراسری منتشر شد.

به گزارش مسترتست، در این اطلاعیه آمده است:

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات داوطلبان عزیز در ماه مبارک رمضان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ می‌رساند، برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد نمایند. 

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است براساس مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام نمایند.
۱ـ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، از روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۳/۲۷ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت خواهد بود. 
۲- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ توصیه می‌شود ابتدا نسبت به تهیه و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نموده و کد رشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پیش‌نویس (نمونه‌ای که به همین منظور در دفترچه راهنمای شماره ۲ قرار دارد) درج نمایند و پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز یکشنبه ۹۵/۳/۳۰ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۹۵/۴/۲، برای انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به داوطلب داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته اینترنتی ضروری می‌باشد) نسبت به ثبت کد رشته محلهای انتخابی و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند. بدیهی است پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نگردیده است.
۳ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته (در محیط اینترنتی) بندهای ذیل را مشاهده می‌نمایند که در صورت علامتگذاری در یکی از این موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده می‌شود. بدیهی است هر زمان‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ نموده‌، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و …) که باشد، از این آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می‌گردد.
۱-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید می‌باشد. □
۲-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت است. □
 
تبصره: در صورتی که داوطلبان بند دوم را علامتگذاری نمایند به آنها منحصراً یک بار اجازه اصلاح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فراغت از تحصیل داده خواهد شد و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می شود. 
تذکر:  داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط ابتدا از آنان ثبت‌نام مشروط بعمل خواهد آمد. وپس از بررسی وضع علمی چنانچه نمره قبولی رادارا نباشند قبولی آنان لغوخواهد شد.  پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند نمود، مغایرتی نداشته باشند. 
۳-۳- حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیلی خواهم شد □ فارغ‌التحصیل نخواهم شد □
 
تذکر: چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان این آزمون قرار بگیرید، و تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ موفق به دریافت مدرک کارشناسی خود نگردید قبولی شما باطل خواهد شد لذا چنانچه به دلایلی احتمال فارغ التحصیلی خود را تا تاریخ فوق نمی دهید لازم است حداکثر تاتاریخ ۹۵/۵/۱۷ شخصاً باهمراه داشتن اصل شناسنامه ویاکارت شناسایی عکسدار معتبر به سازمان سنجش مراجعه ونسبت به تکمیل فرم انصراف از گزینش درآزمون سال ۹۵ اقدام ورسید دریافت دارید.ویاباارسال درخواست کتبی (اثر انگشت وامضاء داوطلب درذیل درخواست الزامی است ) به همراه تصویر شناسنامه ویاکارت ملی موضوع  عدم فارغ التحصیلی  خود را از طریق پست سفارشی به آدرس :تهران ،  صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ به اداره ثبت نام – واحد تحصیلات تکمیلی این سازمان به نحوی ارسال نمایید که تاتاریخ مذکور واصل شود ، تااز گزینش حذف گردید.بدیهی است به درخواست هایی که بعدازتاریخ تعیین شده به این سازمان واصل شود ترتیب اثرداده نخواهد شد وکلیه تبعات آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود. لازم به تاکید است قبول شدگان دوره روزانه در آزمون سال ۹۵ حق شرکت در آزمون سال ۹۶ را نخواهند داشت.
۴- به اطلاع داوطلبان کدرشته امتحانی ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی معارف اسلامی) که با توجه به مفاد کارنامه نتایج اولیه این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌رساند از آنجائیکه شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه علاوه بر کسب نمره علمی لازم، احراز  شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها می‌باشد، لذا این دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱)، حداکثر تا ۵ روز پس از اعلام نتایج اولیه، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان به نشانی:  www.asatid.org مراجعه و ضمن ثبت نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. ضمناً لازم به ذکر است که در گزینش نهایی وضعیت علمی داوطلبانی که مبادرت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود در موعد مقرر ننمایند و یا نتیجه مراحل مذکور از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. 
 
۵- تذکرات مهم: 
الف‌ـ به داوطلبان گرامی توصیه می‌گردد، قبل از اقدام به تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته خود، توضیحات و اطلاعات مربوط به آن (محل تحصیل، نوع دوره، میزان شهریه و …) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند. 
ب‌ـ سیستم انتخاب رشته، تا حدود زیادی هوشمند پیش‌بینی گردیده که  در حد امکان خطاهای احتمالی داوطلبان را در زمان انتخاب رشته اینترنتی به آنان تذکر دهد (به عنوان مثال: انتخاب کد رشته محلی که داوطلب در آزمون آن شرکت نکرده و یا اینکه در گرایشی از گرایشهای رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب رشته نگردیده است و ….)، لذا لازم است داوطلبان نسبت به رفع خطاهای داده شده اقدام نمایند. 
ج‌ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، لازم است اطلاعیه‌های این سازمان، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و شرایط و ضوابط ارگانهای بورس دهنده و مؤسساتی که به صورت شرایط خاص پذیرش می‌نمایند را به دقت مطالعه نمایند.
د- داوطلبان متقاضی رشته‌ محل‌های بورسیه دارای شرایط خاص ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط این گونه رشته‌ها، توجه داشته باشند منحصراً مجاز به انتخاب حداکثر ۲ کد رشته محل از این نوع کد رشته محلها می‌باشند و لازم به توضیح است که تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در تاریخ‌ ۹۵/۴/۹ به اطلاع کلیه داوطلبان خواهد رسید.
هـ- کلیه داوطلبان متقاضی کدرشته‌های امتحانی ۱۱۱۱ (رشته علوم و فنون قرائات) -۱۱۳۱-۱۱۳۹- ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری)-۱۳۵۰-۱۳۵۱-۱۳۵۲-۱۳۵۶-۱۳۵۷-۱۳۵۸-۱۳۶۰– ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ که مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه علمی و یا تاریخ برگزاری آزمونهای عملی، تشریحی و پروژه به اطلاعیه‌های این سازمان که در تاریخ ۹۵/۴/۲۸ و ۹۵/۵/۴ که از طریق نشریه پیک سنجش و پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌شود، توجه داشته باشند.
و- داوطلبان لازم است برای اطلاع از اطلاعیه احتمالی اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و یا رشته‌های جدید تا پایان مهلت انتخاب رشته (۹۵/۴/۲) به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کنند تا در صورت صدور این اطلاعیه از محتوای آن اطلاع حاصل نمایند.
ز- پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج گردیده است، لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۵/۴/۱۵ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۵/۴/۱۵ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان ‌بگذارند.
 

 

 
کانال تخصصی کارشناسی ارشد

92 دیدگاه در “انتشار اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۵”

 1. ادوینا گفت:

  سلام من در مجموعه مهندسی عمران با رتبه در سهمیه ۳۶۳۴ روزانه و شبانه مجاز شده‌ام. اطفا بفرمایید اگر من شهرهایی مانند تفرش، یاسوج،سمنان، اهواز را در غیر روزانه در اولویت های بالاتر انتخاب کنم شانس بیشتری برای قبولی دارم؟ یا اگر به ترتیب علاقه انتخاب کنم و این شهرها را در اولویت های پایین تر قرار دهم هیچ تاثیری در شرایط قبولی ندارد.همچنین به نظر شما مشاور عزیز ارزش قبولی ومدرک غیر انتفاعی یا پردیس تهران بالاتر است یا شبانه شهرهایی مثل تفرش و یاسوج…. متشکرم
  لطفا من را راهنمایی کنید. نمیدانم کدام را در اولویت قرار دهم.وقت زیادی هم ندارم

 2. مریم گفت:

  بچه هایی که به درصدها ونمره شون اعتراض دارن اعتراضها را جدی بگیرید وپیگیر باشید مدیر مدرسان شهرمان میگه سال پیش چندتا از بچه ها اعتراض کردن ورتبه هاشان جابه جا شده پس امیدوار باشین

 3. مهسا گفت:

  ی سوال دیگه هزینه شبانه ی جامدات شریف چنده کلا تقریبا؟

 4. مریم گفت:

  افسون جان ضمن تبریک به خاطر رتبه خوبتان سال پیش علامه ده نفر شبانه وده نفر روزانه گرفته امسال هم احتمالا در همین حدود باشه حالا من یک سوال دارم از شما پاسخنامه اردیبهشت شما با پاسخ نامه نهاییتان تفاوت داشت یا خیر

  • هاشم مرادمند گفت:

   برای من تفاوت داشت . من دفترچه A رو پاسخ دادم اما پاسخ نامم با دفترچه C مقایسه شده

   • مریم گفت:

    اقای مرادمند شما اعتراضی نداشتید اخه منم فکر میکنم دفترچه Aراپاسخ دادم وپاسخها با دفترچه Bمقایسه شده باید چکار کنیم

   • مریم گفت:

    اقای مرادمند من شدیدا به کارنامه ها اعتراض دارم من مترجمی شرکت کردم اعتراض کردم گفتن تا ۱۵ تیر جواب نمیدن حالا باید چکار کنیم

    • هاشم مرادمند گفت:

     با سلام . عذرخواهی می کنم که دیر پاسخ میدم. من حضورا اعتراض کردم اما پاسخ روشنی ندادند. دوباره اعتراض کردم و اگر پاسخ نگیرم به دیوان عدالت اداری شکایت میبرم. در ضمن من مطمئن هستم که حتی پاسخنامه من به اشتباه تصحیح شده و احتمال زیاد این اتفاق در مورد دیگران هم صادقه. حتما شکایت کنید

 5. مهسا گفت:

  من طراحی کاربردی۲۶۴شدم کجا میارم؟بچه های مکانیک جواب بدید!!!!!!!

 6. مریم گفت:

  فکر نکنم عهدیه جان منم مترجمی شرکت کردم پارسال تعداد کل پذیرش شبانه و روزانه ۷۰نفر بوده پاسخنامه های اولیه با نهایی فرق داشت متوجه شدین

  • افسون گفت:

   مریم جان من مترجمی رتبم شد ۳۶
   به نظرت علامه میتونم قبول شم؟؟ یا تهران قبولیم بالاتره؟؟ واسه خودم علامه مدنظره . میدونید دانشگاه علامه تا رتبه چند رو میپذیره؟ مرسی

 7. عهدیه گفت:

  سلام.بارتبه ۲۲۲میشه مترجمی دانشگاه ملی قبول شد؟؟!…

 8. Shiva گفت:

  سلام
  کسی درباره دانشگاه غیرانتفاعی خاتم میدونه؟

 9. امیر گفت:

  بچه ها های مکانیک
  دانشگاه بین المللی قزوین خوبه؟

 10. hosein333 گفت:

  سلام تا چه مدت مهلت برای اصلاح معدل داریم؟ من در حین دوره کارشناسی کنکور دادم ومعدل مو ۱۶ وارد کردم وفکر هم نمیکنم تا پایان دوره کارشناسی تغییر چندانی بکنه (شاید چند دهم بخواد تغییر بکنه)با این شرایط در صورت اصلاح نکردن معدل امکان بروز مشکل وجود داره؟

 11. hosein333 گفت:

  سلام خواستم بدونم اگه شماره شناسنامه تو مشخصات ثبت نام کنکور اشتباه وارد شده باشه میشه اصلاحش کرد؟

 12. مژگان گفت:

  اقا محمد جواب من ی ساعت تو صف انتظار بودم بعدا گفت با تشکر خداحافظ
  واسه بعضی بچه ها جواب داده شماره جدید داده
  (بیاید قسمت عملکرد سوال برانگیز سازمان سنجش در اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۵) همه
  این مشکل داریم

 13. علی گفت:

  دوستان من دانشگاهم علم و صنعت بود. معدل موثر و معدل واقعی رو همون زده؟!!

 14. س گفت:

  سلام کسی میدونه مثلأ رتبه در سهمیه ۷۰ با رتبه بدون سهمیه ۷۰ یکی هست ؟ با کدوم رتبه سنجیده میشیم رتبه در سهمیه یا رتبه بدون سهمیه ؟

 15. صبا گفت:

  سلام بچه ها
  من ۱۸۰ حقوق جزا شدم.بامعدل موثر۱۹/۵۸
  کسی میتونه بگه من کجا روزانه قبول میشم.اگر کسی اطلاع داره خواهشا جوابم رو بده.خیلی برام مهمه روزانه قبول بشم

 16. مجتبي گفت:

  سلام بچه ها!من رتبم ۵٩ شده توی فقه و مبانی حقوق!
  کسی نیست که فقه و مبانی داده باشه؟
  به نظرتون روزانه یا شبانه تهران میارم؟

 17. Ur.p گفت:

  سلام بچه ها
  باعرض تبریک به اونایی که رتبه ی خوبی آوردن.
  منم رتبم ۷۰ برنامه ریزی شهری شد.
  بعد در رابطه با معدل کارشناسی با معدل موثر بگم که:
  معدل موثر بستگی به دانشگاه کارشناسی که بودی داره.مثلا من که کارشناسیم تو یکی از دانشگاههای تاپ تهران بودم ضریب ۱.۹ داشت برام.

 18. سوگل گفت:

  سلام به نظرتون من با رتبه اجرای ۱۲۵۸۱ امکانش هس شبانه بابلسر قبول شم؟

 19. زینب گفت:

  سلام دوستان .قسمتی که نوشته رتبه در سهمیه،اون رتبه شماست،فهمیه جان و اون دوستانی که برام دعا کردید ممنونم اصلا فکرشم نمی کردم .مجاز شدم روزانه .رتبه ۳۱۵٫آیا امکانش هست روزانه کرمانشاه،الهیات گرایش فقه و حقوق قبول بشم .???اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی ام کنه من واقعا سر در نمیارم .???

 20. بهداد گفت:

  دوستان کیا حسابداری ان؟؟

  • پریسا گفت:

   تو پست قبلی پرسیده بودی با ۵۰۰ کجا میشه قبول شد ! من چون فقط ارومیه رو زده بودم جایی قبول نشدم ولی دوستم با یکم تفاوت ۴۰۰ و خورده ای ارومیه قبول شد. حالا شما رتبه تون چنده و کجا میخوایی قبول شی ؟؟

 21. مهرناز گفت:

  منم هنرهای پژوهشی ام
  فکر نمیکنم اقدامی کنن
  منم روزانه مجاز نشدم غیر روزانه مجاز شدم

  • آذین گفت:

   سلام دوست عزیز….
   آخرین رتبه مجاز شده تو روزانه و شبانه رشته تون چند بوده ؟ و حدود قبولی تو روزانه و شبانه رشته تون تا چه رتبه ای هست بصورت تقریبی ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

 22. امیر گفت:

  بچه ها خسته نباشید
  میخواستم ببینم کسی از مکانیک خوارزمی خبر داره؟کلن دانشگاش چطوره؟

 23. سلما گفت:

  من از ساعت ۱۲ هزار بار مشخصات را وارد میکنم‌ میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد ،،، چرا فقط برا من اینجوذی شده ؟ دارم دیوونه میشم همه رتبه هاشونم دیدن به جز من

 24. ستاره گفت:

  معدل کارشناسی من با معدل موثر فرق داره؟
  میشه شرایطشو توضیح بدین

 25. حسینی گفت:

  سلام. من داوطلب کنکور هنرهای تصویری، با رتبه ی ۳۰۶ مجاز شبانه شدم. از طرفی در کلید سوال های زبان اشکال قطعی وجود داشت اما رفع نشده. با توجه به ضریب دو بودن زبان، اگر این اشکال رفع بشه امکان داره رتبه ی من به مرز روزانه ها برسه. من چه اقدامی میتونم بکنم؟
  اعتراض فرستادم برای سنجش. آیا میشه تماس گرفت؟ ایا پیگیری می کنند؟

 26. صبا گفت:

  سلام بچه های مهندسی شیمی کسی میدونه با رتبه ی ۷۹۰ و سهمیه ی رتبه اولی امکان قبولی دانشگاهای تهران هست یا نه؟؟
  تو روخدا اگه کسی میدونه جواب بده

 27. poia گفت:

  نمی تونم کارناممو ببینم هی ارور میده اطلاعات یافت نشد چیکار کنم

 28. مژگان گفت:

  دوستان
  من چیکار کنم اطلاعاتم میزنم میگه دواطلب یافت نشد دارم سکته میکنم

 29. Shiva گفت:

  سلام دوستان
  پردیس بهشتی تهران و دانشگاه خوارزمی چجور دانشگاهی هستن؟ معتبرن؟

  • پرستو- ایران شناسی گفت:

   سلام و شب بخیر. من لیسانسم خوارزمی بوده. همون تربیت معلم که اسمش تغییر کرده. بستگی به رشتتون داره. ما کرج بودیم نمی دونم ارشد ها هم اونجا می خونن یا تهران. امکاناتش خیلی خوب بود اما بسته به رشته ها، گروه ها ضعیف و قوی بودن.

 30. فرشته گفت:

  سلام بچه ها منم ۲۵۰ اوردم خدایا شکرت تهران قبول میشم

 31. hafez گفت:

  بچه های عمران..خواهشا برگه هاتونو چک کنین.سوال ۱۳۳رو ببینین.کسی هست اون سوالو درست زده
  باشه.ما چند بار چک کردیم ولی کلیدش اشتباهه.سوال ساده ای هم هست ولی توی درصدامون
  تاثیر داره…بچه های عمران خواهشا نگاه کنین و جواب بدین

  • hafez گفت:

   چه اشتباهی کردم وقتی کلیدا اومد نرفتم چک کنم.من و دوستم با هم
   کنکور دادیم.هر دو روزانه مجاز شدیم.هر دو مثلا سوال۱۳۳ رو درست زدیم.ولی اشتباه توی
   پاسخنامه زده..درصد اون درسو آورده پایین..چندتا سوال دیگه هم هست.
   حالا از بچه های عمران میخوام چک کنن ببینیم واسه بقیه هم اشتباه زده.
   توی این سایت بچه های عمران کم نبودن.پس لطف کنین جواب بدین تا فکری
   کنیم واسه این سوالا

 32. سام گفت:

  با رتبه ۳۵۰ میشه روزانه جایی قبول شد؟؟
  🙁

 33. مووونا گفت:

  سلام.من رشتم آب وهواشناسیه.
  رتبم شده ۵۵ تو سهمیه جانبازان.حالا کجا قبول میشم؟د

 34. ندا گفت:

  معدل در ضریب رنکینگ دانشکاه کارشناسی ضرب میشه

 35. محمدجواد گفت:

  من هرچی مشخصاتمو وارد می کنم ، میگه داوطلب مورد نظر بافت نشد . هزار بار چک کردم ولی نمیاره . کسی می دونه چکار باید بکنم

 36. حسین گفت:

  سلام دوستان اطلاعتم رو میزنم میگه یافت نشد چیکار کنم راهنمایی کنید

 37. مجید گفت:

  تذکرمهم:::راستی کارنامتون رو به دست کسی ندید اگه دادید.اسم و فامیل و ش شناسنامه +شماره داوطلبی رو پاک کنید.
  چون اگر کسی به نحوی سو استفاده کرد.ممکنه ضرر بزرگی ببینید.

 38. مجید گفت:

  سلام.
  ارزوی موفقیت دارم براتون
  اونهایی که مجاز شدن/توی هر دانشگاهی وارد شدند.ازش لذت ببرن و با سواد تمومش کنید.
  اونهایی که مجاز نشدن قطعا دنیا تموم نشده.با تلاش میتونید موفق بشید.

 39. هاشم مرادمند گفت:

  چرا کلید اولیه و نهایی اینقدر با هم در تضادند ؟
  من در آزمون به دفترچه A پاسخ داده ام اما در کارنامه پاسخ ها را با دفترچه C مقایسه نموده اند.

 40. تبدیل انرژی گفت:

  گروه مکانیک کسی هست؟با رتبه ۶۵۰ تهران میشه قبول شد، ؟

 41. شادی گفت:

  میشه سوالم رو جواب بدید
  آیا اینجا کارشناسی یا ار بچه ها کسی میدونه معدل موثر چرا امسال افزایش پیدا کرده ؟!سال های قبل همون معدل کارشناسی و میزدن
  من تو کارنامه ام معدل کارشناسیم و درست نوشته اما معدل موثرم خیلی بیشتره دلیلش چیه؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد ﺑﺪون کنکور داﻧﺸﮕﺎه صنعتی شیراز ﺳﺎل ۹۷
داﻧﺸﮕﺎه صنعتی شیراز در نظر دارد برای سال تحصیلی 97-98...
اعلام زمان انتشار نتایج اولیه کدرشته های دارای شرایط خاص آزمون ارشد ۹۷
نتایج اولیه کد رشته های دارای شرایط خاص و بورسیه کنکور...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۷ دانشگاه علم و فناوری مازندران
دانشگاه علم و فناوری مازندران در نظر دارد برای سال...
اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به وام شهریه
رئیس سازمان امور دانشجویان از اختصاص مبلغ ۳۰...
اصلاحیه فراخوان پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز در سال ۹۷
اصلاحيه فراخوان پذيرش بدون آزمون سهميه استعدادهاي...
استمرار برگزاری یکپارچه کنکور ارشد آزاد و سراسری در سال جاری
رئیس سازمان سنجش گفت: امسال نظیر سال‌های گذشته تمامی...
صدور ۷۹۱ هزار و ۶۳۴ کارت آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷
تعداد ۷۹۱ هزار و ۶۳۴ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی...
پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۱۳۹۷ دانشگاه تفرش
اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای...
تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی ۹۷
مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 وزارت بهداشت...
امکان تحصیل مجدد رایگان در یک مقطع دانشگاهی
هیات عمومی دیوان عدالت اداری بار دیگر مصوبه وزارت علوم...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: