ماهان کانون ارشد مدیریت اجرایی و MBA پارسه کارشناسی ارشد دانلود سوالات نگاره - بینش  

اعلام نحوه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۶

konkoor07

ثبت‌نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آزاد و سراسری در سال ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مراحلی که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ باید برای ثبت نام طی کنند به شرح زیر است:

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی فوق برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱).

۲- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصد و سی هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تبصره: با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

۵- داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر، به مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصدو سی هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.

تذکر ۱: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۰۲٫۰۰۰ (صدو دو هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقه مندی اقدام نمایند.

تذکر ۲: کلیه داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام نمایند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی خواهند شد.

به داوطلبان توصیه می شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب درصورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

توصیه‌های‌ مهم‌:

۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار دارد، ‌مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کدپیگیری ۱۶ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- کلیه‌ فارغ‌التحصیلانی‌ که‌ مقطع‌ کارشناسی‌ ارشد یا دکتری‌ خود را به‌ پایان‌ رسانیده‌اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصیلی‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تکمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسی‌ اقدام‌ نمایند؛ ضمن اینکه لازم است به تذکرات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام توجه نمایند. ضمناً دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

۴- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کدپیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه، ومندرجات آن را کنترل و نزد خود نگهداری نمایند.

۵- با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۶- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۷-در صورت‌ لزوم‌،داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ گویای: ۴۲۱۶۳-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ کرده یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

کانال تخصصی کارشناسی ارشد

76 دیدگاه در “اعلام نحوه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۶”

 1. رضا می‌گه:

  سلام من سریال ثبت نام خریدم اما موفق به ثبت نام نشدم تکلیف پولی که دادم چی میشه؟

 2. مریم می‌گه:

  سلام من درمرحله اول ثبت نام ،،دانشگاه پیام نورو نزدم الان کارت اعتباریشو خریدم میخام ویرایش کنم اما پیدانمیکنم چکارکنم؟؟

 3. کیمیا می‌گه:

  بچه ها شهر محل آزمون لود نمیشد چی کار باید کرد

 4. حمید می‌گه:

  سلام
  بعد از مرحله عکس اطلاعات را میدم و برای رفتن به مرحله بعد گزینه ادامه را که می زنین loading می زنه و همینطوری می مونه کسیی می تونه راهنمایی کنه.

 5. آبگینه می‌گه:

  سلام دوستان….با این حساب که آزمون سراسری و آزاد یکی شده و با این روند که مجموعه و رشته رو باید الان مشخص کنیم
  تکلیف کسی که میخواد سراسری مثلا از مجموعه فنی شرکت کنه و آزاد رو مجموعه انسانی چی میشه؟؟؟

 6. کیمیا می‌گه:

  سلام من پرداخت کردم شماره پیگیری هم دارم اما شماره سریال برام نیومدی ،مشخصات که وارد میکنم برای دیدن کارت مگه نیم ساعت صبر کن اما هیچ اتفاقی نمونه چکار کنم؟

 7. ابراهیم می‌گه:

  سلام
  من با چه آدرسی میتونم وارد شم که بتونم ثبت نام انجام بشه ؟

 8. محمد می‌گه:

  سلام بابا این شماره تلفن ثابت و همراه چطوری وارد میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس می‌گه:

   سلام
   جای دیگه saveکنید و copyو در قسمت شماره هاpasteکنید

   • Fatemeh می‌گه:

    واااای ممنونم دوست عزیز
    شاید باورتون نشه من یک ربع مونده به ۱۲ شب یعنی درحالی که فقط یک ربع وقت داشتم تونستم ثبت نامم رو کامل کنم اونم درحالی که واقعا ناامید شده بودم و هرکار میکردم با گوشی فیلد شماره رو ارور میداد و کامپیوترم هم هنگ کرده بود و
    کلا همه چی دست به دست هم داده بود که نشه ولی یهو این سایت رو پیدا کردم وجواب شما رودیدم و مشکلم بالاخره حل شدواقعا ممنونم خیر ببینید…

   • الی می‌گه:

    وااااااییییی خدا خیرت بده به هزااار روش وارد کردم نشده که نشد…اینجوری بلاخره شد!!!

 9. aaa می‌گه:

  موقع ثبت نام جنسیت رو اشتباهی مرد میزنه و تغییر هم نمیکنه. وقتی هم که میخوام با همون سیو کنم کد نظام وظیفه میخواد 🙁

 10. محبعلی می‌گه:

  سلام کسی تونست مشکل ثبت شماره تلفنارو حل کنه

 11. محبعلی می‌گه:

  سلام منم هرکاری میکنم شماره تلفنا وارد نمیشه چیکا باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. رعنا می‌گه:

  سلام
  منم مشکل وارد کردن شماره تلفن رو دارم
  اگه کسی بلده لطفا بگه
  ممنون

  • رضا می‌گه:

   سلام برا اونایی ک این مشکل شماره تلفنارو دارن
   منم این مشکلو داشتم چون با گوشی ثبت نام میکردم نمیشد.من خودم با کامپیوتر ثبت نام کردم مشکلیم پیش نیومد با ی مدل گوشی دیگم امتحان کنید اگ سیستم نداشتین شایددرست بشه

 13. مریم می‌گه:

  سلام، من هرکاری میکنم شماره تلفن ثابت و همراه وارد نمیشه چکار کنم؟

 14. رضا می‌گه:

  تو مرحله اخر قسمت ثبت شماره تلفنا هر جورری میزنم قبول نمیکنه نمیدونم چیکار باید بکنم

 15. sahel می‌گه:

  من دانشجوی ارشد ترم ۱ دانشگاه ازادم ،میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. رضا می‌گه:

  سلام
  من از دیرو زصبح تا الان هرچی سعی کردم نتونستم ثبت نام کنم وبعد ازاینکه سریال ثبت نام وکلمه عبور رو وارد میکنممی زنه لطفا مرورگر خود رابسته وثبت نام را از ابتدا شروع فرمایید .تو روخدا اگه کسی می دونه کمک کنه.

 17. الهام می‌گه:

  سلام
  کارت ارشد خریدم شماره سریال ۱۰ رقمی داده چه کنم؟

 18. mohammad می‌گه:

  سلام
  دوستان دانشجویان ارشد آزاد( در حال تحصیل) آیا میتونن برای دولتی ثبت نام کنند؟ یا اون ها هم باید از دانشگاه آزاد انصراف بدن و بعد ثبت نام کنند؟

 19. پریسا می‌گه:

  از صبح تا حالا ۲۰۰ بار سعی کردم ثبت نام کنم موفق نشدم.از ساعت ۹ پای سیستم هستم.
  شهر محل آزمو در حال بارگزاری نوشته و فعال نیست و شماره تلفن ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۶۱ و ۶۲ هم
  بدون مکث اشغال هست و نمیشه تماس گرفت.چی کار باید کرد.راهنمایی کنید ممنون

 20. نگار می‌گه:

  سلام منم مشکل کاربر میلاد رو دارم واقعا استرس دارم ، اگر امروز موفق به ثبت نام نشدیم با توجه به اینکه شماره سریال ثبت نام خریداری کردیم ایا زمانی رو میزارن که کسانی که از ثبت نام جا موندن به دلیل مشکلات سیستم ثبت نام خودش بتونن ثبت نام کنن ؟ ممنون از راهنماییتون

 21. پریسا می‌گه:

  با سلام،در مراحل ثبت نام ارشد ۹۶ ردیف شهر مربوط به محل برگزاری آزمون فعال نیست و
  هیچ گزینه ای نداره چی کار باید کرد.اجازه ادامه مراحل رو هم نمیده

 22. میلاد می‌گه:

  سلام
  شهر محل امتحان رو بالا نمیاره.
  فقط نوشته در حالِ بارگذاری
  بیشتر از ربع ساعته .

  راهی هست برا درست کردنش؟
  مرحله ثبت نام رو دوبار تکرار کردم اما همجنان بی فایده بود

 23. امین می‌گه:

  سلام من میخام فقط تو یک رشته کنکور بدم و اون رشته ای که میخام انتخاب کنم جز رشته های شناور است کد رشته ای که میخام انتخاب کنم تو بخش رشته دوم میزنم قبول نمیکنه تو بخش رشته اول میزنم قبول میکنه سوالم اینکه میتونم کد رشته شناور تو بخش رشته اصلی وارد کنم؟؟؟

 24. پرینا می‌گه:

  سلام شماره پیگیری دریافت کردم ولی شماره سریال دریافت نکردم چیکارکنم لطفا کمک کنید؟

 25. رز سفید می‌گه:

  سلام ، من واسه ثبت نام ارشدم مشکلی پیش اومده ، تمامی اطلاعاتم رو درست واضح وارد کردم و موقع تایید نهایی یه کادری باز میشه که اسم و فامیلم رو درست نوشته ولی جنسیتم رو مرد زده در حالی که من جنسیت زن رو انتخاب کرده بودم یعنی سیستم سنجش مشکل داره الان من باید چیکار کنم لطفا من رو راهنمایی بفرمایید با تشکر .

  • ام می‌گه:

   سلام
   اگه جنسیت رو درست وارد می کنید و موقعی که برای تایید اسم و فامیل شما رو می زنه و جنسیت رو اشتباه می زنه تایید کنید، خودش موقعی که کد رهگیری میده درست میشه

 26. الهام می‌گه:

  سلام
  سال های گذشته در زمان ثبت نام دانشگاه ازاد ، انتخاب رشته هم انجام میشد الان که ازاد و سراسری تجمیع شده انتخاب رشته ازاد به چه صورت هست ؟

 27. سجاد می‌گه:

  سلام میخواستم ویرایش کنم اطلاعاتم رو کجا باید برم؟

 28. Mahta می‌گه:

  سلام دوستان. من کارتو خریدم.اما شماره سریال ثبت نام رو نداده.فقط شماره پیگیری پرداخت دادن.قسمت مشاهده ی کارت هم رفتم و شماره پیگیری رو دادم،اما گفت درخواست در حال بررسی است نیم ساعت دیگه مراجعه نمایید.چند بار سر زدم ب سایت.باید چ کار کنم

 29. سعید می‌گه:

  سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم توی ازنون ارشد ازاد ثبت نام کنم و فقط توی سنجش واسه دولتی تونستم ثبت نام کنم ….. میشه توضیح بدید که چطوری واسه دانشگاه ازاد ثبت نام کنم

 30. الي می‌گه:

  سلام نمیشه از سهمیه بسیج فعال استفاده کرد؟

 31. Saye می‌گه:

  اون قسمت انتخاب شهر برای تعیین حوزه ی امتحان رو منطورمه ‌.استان رو زدم اما گزینه شهر هیچ شهری رو نزده و همش مینویسه در حال بارگیری!!! چرا نمیاد ؟؟ واسه همه اینجوریه؟ چقدر باید صبر کنم

 32. Saye می‌گه:

  سلام .من هر چی میزنم قسمت شهرستان رو .میزنه در حال بارگیری .چیکار کنم ؟؟؟مشکل کجاس؟

 33. Saye می‌گه:

  سلام من هر چی میزنم قسمت شهرستان محل امتحان رو میزنه در حال بارگیری!!!! و جلو نمیره و هیچی نمیاد چیکار کنم ؟ مشکل کجاست؟

 34. زهره می‌گه:

  سلام میشه از عکسی که دارم عکس بگیرم بزارم،اسکن نکنم دیگه؟

 35. مجتبی می‌گه:

  ینی با همین ۳۳۰۰۰ تومن و اون ده تومن من آزادم ثبت نام کردم؟
  از کجا میشه فهمید دانشگاه آزاد ثبت نام کردم یا نه؟؟؟؟؟؟

 36. فاخر می‌گه:

  من تمام دفترچه را زیروروکردم اما برای پرستاری نتونستم ثبت نام کنم

 37. mm می‌گه:

  سلام دوستان
  برای ثبت نام ارسال عکس سال جاری الزامیه؟
  عکس سال های قبل باشه چک می کنن؟

 38. aida می‌گه:

  سلام سوال بیشتر دوستان مثل من بود لطفا جواب بدین برای شرکت در دانشگاه ازاد ایا باید مبلغ ۱۰۲ هزار ریال رو جدا پرداخت کرد؟ چون گفته برای شرکت در دانشگاه پیام نور غیر انتفاعی و غیر دولتی باید ١٠٢هزار ریال جدا پرداخت کرد ازاد هم شامل این ١٠٢تومنه؟

 39. یونس می‌گه:

  اگه من بخوام هم آزاد و هم دولتی امتحان بدم بدون پیام نور و غیر انتفاعی همون مبلغ ۳۳ هزار تومن رو باید بپردازم یا هزینه ی دیگه ای هم داره ؟

 40. صدف می‌گه:

  من نتوستم شماره شناور رو بخرم. گزینه ایی وجود نداش برا خریدش. معماری هستم

 41. صدف می‌گه:

  سلام من از کجا بدونم عکسم ارسال شده .همش میترسم اپلود نشده باشه

 42. مهرنوش می‌گه:

  سلام من لیسانسم مهندسی علوم صنایع. غذا یی هست بهتر برای ارشد همون صنایع غذایی بخونم یا تغذیه علوم پز شکی شرکت کنم برای تغذیه هیچ جزوه هم ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • مهسا می‌گه:

   سلام
   بستگی به علاقه خودتون داره. اما رشته تغذیه زیرمجموعه وزارت بهداشت بازار کار نسبتا خوبی داره و اگه بتونید در این رشته تحصیل کنید، میتونید شرایط کاری خوبی احتمالا داشته باشید.

 43. مریم عزیزی فرد می‌گه:

  هزینه دانشگاه ازاد چی شد پس

 44. رها.ن می‌گه:

  هزینه هایی که ما برای دانشگاه آزاد پرداخت کردیم چی شد؟ پس؟ نمی خوان جواب بدن؟

 45. منا می‌گه:

  سلام دوستان. سنجش مطمونه که تا فردا تصمیم دیگه ای نمیگیره؟؟؟
  که فردا واسه سراسریثبت نام کنیم

 46. من می‌گه:

  با سلام
  آیا با همون مبلغ سی وسه هزار تومن ما هم میتونیم متقاضی دانشگاه دولتی هم و دانشگاه ازاد باشیم؟
  یااینکه برای دانشگاه ازاد باید مبلغ ۱۰۲ هزارتومن رو واریز کنیم ؟منظورم اینه که دانشگاه ازاد جز شرایطی هست که در
  تذکر۱ آورد؟

  • مهسا می‌گه:

   سلام
   برای ازمون دکتری با همون هزینه ثبت نام برای هر دو دانشگاه میشه ثبت نام کرد. احتمالا برای مقطع ارشد هم شرایط به همین صورت هستش.

 47. مدیریت اجرایی می‌گه:

  سلام دوستان. کسی میدونه رشته مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال خوبه یا تهران غرب یا تهران مرکز؟
  من میخوام این ترم برا تهران مهمان بگیرم ولی نمیدونم کدوم واحدشو برم!!!! لطفا راهنماییم کنین. مرسی

 48. شفیعی می‌گه:

  این هزینه ۸۰ تومان که برا ثبت نام دانشگاه ازاد از ما گرفتن چی میشه .چه کسی پاسخ گو هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه پژوهش دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

اعلام جزئیات دریافت کارت آزمون فراگیر ارشد پیام نور ۹۵
داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن‌ماه سال ۹۵...
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۵ آزاد تا چهارشنبه
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام اسامی...
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد ۹۵ آزاد تا آخر هفته
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵...
صدور مجوز راه‌اندازی ۳۴ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: وزارت علوم...
امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت ارشد ۹۵ آزاد
داوطلبان تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی ارشد ۱۳۹۵...
تمدید مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون ارشد ۹۵ آزاد
فرصت انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت مقطع کارشناسی ارشد...
شروع مجدد ثبت‌نام جهت عودت هزینه کنکور ارشد ۹۶ آزاد
سامانه ثبت‌نام براي بازگرداندن وجوه ثبت‌نام...
آغاز ثبت‌نام‌ جاماندگان کنکور ارشد ۹۶ از اول اسفند ماه
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تعداد ۷۵۹هزار و ۶۹۵ داوطلب...
اعلام جزئیات انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۶
انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶...
برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور در ۱۵ بهمن ماه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۵۴هزار و...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور