ماهان مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش دانلود سوالات کنکور ارشد کیهان موسسه اعزام به خارج راد  

اعلام نحوه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۶

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و ازاد 96 - 97

ثبت‌نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آزاد و سراسری در سال ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.

به داوطلبان عزیز شدیدا توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و برگزاری کنکور در کانال تخصصی کارشناسی ارشد عضو شوند. کلیک کنید…

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مراحلی که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ باید برای ثبت نام طی کنند به شرح زیر است:

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی فوق برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱).

۲- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصد و سی هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تبصره: با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

۵- داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر، به مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصدو سی هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.

تذکر ۱: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۰۲٫۰۰۰ (صدو دو هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقه مندی اقدام نمایند.

تذکر ۲: کلیه داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام نمایند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی خواهند شد.

به داوطلبان توصیه می شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب درصورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

توصیه‌های‌ مهم‌:

۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار دارد، ‌مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کدپیگیری ۱۶ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- کلیه‌ فارغ‌التحصیلانی‌ که‌ مقطع‌ کارشناسی‌ ارشد یا دکتری‌ خود را به‌ پایان‌ رسانیده‌اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصیلی‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تکمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسی‌ اقدام‌ نمایند؛ ضمن اینکه لازم است به تذکرات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام توجه نمایند. ضمناً دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

۴- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کدپیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه، ومندرجات آن را کنترل و نزد خود نگهداری نمایند.

۵- با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۶- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۷-در صورت‌ لزوم‌،داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ گویای: ۴۲۱۶۳-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ کرده یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

 
کانال تخصصی کارشناسی ارشد

129 دیدگاه در “اعلام نحوه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۶”

 1. فهیمه گفت:

  سلام من نام خانوادگی ام راتغییردادم آیامشکلی پیش نمیاد برام ؟یاکجا تغییربدم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش که ادرسش لینک زیر هست حتما مطرح کنید، چون برای ورود به جلسه ازمون کارت ملی رو با کارت کنکور تطبیق میدن و این عدم تطابق براتون مشکل زا میشه:
   http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
   البته موقع انتشار کارت ورود به جلسه هم امکان ویرایش هست.

 2. هلیا گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من ثبت نام ارشدم را کامل انجام داده ام و شماره پرونده و پیگیری را دریافت کردم ولی الان که که میخواهم به صفحه ام وارد شوم نمیشه واین مطلب که داوطلبی با اطلاعات وارد شده یافت نشد این را برایم می اورد جالا من چه کاری باید انچام دهم ؟ لطفا پاسخگو باشد

 3. qqqqqq گفت:

  سلام من موقع ثبت نام ارشد زبان رشته اصلی را انگلیسی انتخاب کردم میخواستم بدونم درست است ؟یا ممکن زبان انتخابی دفترچه سوالات باشه ممنون

 4. فهیمه گفت:

  هر چی ثبت نمیشه ی جا بنویسید کپی کنید بیاید اون قسمت pase کنید

 5. الهام گفت:

  سلام
  سریال شناسنامه ام رو وارد می کنم قبول نمی کنه
  کسی میدونه دلیلش هست؟

 6. روژین گفت:

  سلام من نمیتونم سریال شناسناممو وارد کنم ..هی میگه اشتباهه چیکار کنم

 7. حسین گفت:

  سلام.می خوام کنکور مدیریت مالی شرکت کنم اما رشته برای از مون زده مجموعه مدیریت کد دیگه برای تفکیک نخواسته میشه بگید چزوریه
  چطری باید مشخص کرد نوع ازمون امتحانی رو؟”

  • مهسا گفت:

   سلام
   شما فعلا فقط رشته رو انتخاب میکنید و در کنکور ارشد شرکت میکنید (در کنکور باید به سوالاتی که ضریب دارند برای گرایش یا گرایش های مدنظرتون پاسخ بدید) و بعد با توجه به رتبه کسب شده برای هر گرایش، در زمان انتخاب رشته، رشته محل های مدنظرتون رو انتخاب میکنید.

 8. هانیه گفت:

  سلام دوستان، من دوره ی کارشناسیم بعد کنکور بصورت پیوسته بوده و دوره کاردانی نداشتم و الان
  برای ثبت نام در کارشناسی ارشد در بخش کد رشته های آزمون اول و دوم دچار مشکل میشم.
  کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون میشم واقعا

 9. وحید گفت:

  من بدون صفر شماره همراه و ثابتو پیست میکنم بازم نمیشه چیکار کنم

 10. bahar72 گفت:

  سلام من قبلا سریال ثبت نام رو خریدم ولی موفق به ثبت نام نشدم .ایا الان برا ثبت نام باید باز سریال ثبت نام بخرم ؟؟؟

 11. مجید گفت:

  سلام تمدید کردن زمان ثبت نام رو تا ۳ بهمن اما الان سایت غیر فعاله لطفا کمک کنید

 12. سپهر گفت:

  سلام
  من هرکاری میکنم عکس لود نمیشه سایزش هم اوکی کردم بازم قبول نمیکنه؟؟
  لطفا راهنمایی کنید.

 13. اسماعيل گفت:

  سلام هرکار میکنم عکسم ارسال نمیشه دلیلش چیه؟

 14. yekta گفت:

  چرا نمیشه شماره تلفن و وارد کرد یکی جواب بده؟؟

 15. امیر گفت:

  سلام تلفن و تلفن ثابت ثبت نمیشه تو ثبت نتمه

 16. Ha7eM گفت:

  سلام
  آقا این ثبت نام چرا اینطوریه؟؟
  تو قسمت وارد کردن تلفن و تلفن همراه شماره ثبت نمیشه!!!!
  لطفا پاسخ بفرمایین

 17. سلام گفت:

  سلام کسی میدونه چطوری باید شماره تلفن را وارد کرد؟!

 18. مهسا گفت:

  سلام برای تهیه دفترچه به کجا باید مراجعه کنیم???

 19. رهنما گفت:

  سلام
  امکان ثبت نام در دو رشته از دو مجموعه متفاوت وجود داره، مثلا رشته شناور از گروه هنر و رشته اصلی از گروه علوم انسانی یا باید هر دو رشته از یک مجموعه مثلا هنر یا انسانی باشه؟
  لطفا کسی می دونه راهنماییم کنه. تشکر

 20. MansoUr گفت:

  سلام من کارشناسی نرم افزار کامپوتر دارم… هنوز ارشد ثبت نام نکردم و دوست دارم ثبت نام کنم .بنظرتون چه گرایشی رو ادامه بدم برای کارشناسی ارشد ؟
  زبان انگلیسی خوبه؟

 21. اردشیر گفت:

  سلام.میخوام انتخاب رشته با تلفن بکنم.این سایت باز http://www.azmoon.orgنمیشه

 22. آوات گفت:

  سلام کسی از انتخاب رشته ارشد ازاد خبر داره که کی شروع میشه ؟

 23. بهزاد گفت:

  سلام . استفاده از سهمیه بسیج فعال برای دانشگاه آزاد ارشد آیا بعد آزمون حین انتخاب رشته اقدام به دریافت کد رهگیری میکنیم با حین ثبت نام ؟
  ممنون

 24. hossein گفت:

  با سلام
  قبلا ثبت نام کردم و الان می خوام عکسمو ویرایش کنم…به قسمت ویرایش عکس رفتم ولی هیچ گزینه نیست برای زدن ویرایش؟؟؟راهنمایی بفرمایید

 25. لیلی گفت:

  زبان رشته باید انگلیسی رو انتخاب کرد؟چون فارسی نداره

 26. نسیم گفت:

  سلام
  اولین بارم هست که ارشد ثبت نام می کنم. درمرحله دریافت کارت اعتباری من میخوام پیام نور رو هم بزنم
  سوال من اینه که : اول باید ثبت نام و اس ام و رو بزنم بعدش دوباره بیام پیام نور یعنی ردیف ۳ رد بزنم؟
  یا همون اول گزینه ۳ پیام نورو غیرانتفاعی رو بزنم مرحله ی اول یعنی آزمون سراسری و اس ام اس رو هم شامل میشه؟
  لطفا راهنماییم کنید.
  ممنون

 27. حسنی گفت:

  سلام من بعد ثبت نام و ویرایش اول ودوم شماره علاقه مندی در پیام نور را گرفتم ولی هر چقدر کد ده رقمی رو وارد میکنم .میگه اشتباه وارد کردی.باید چیکار کنم .اعصابم بد جور خورد کرده .لطفا راهنمایی کنید

 28. skyline گفت:

  سلام مبلغ ۳۳ هزار تومن برای سراسری و ازاد با هم هستش یا اونم فیش جدا داره؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   مبلغ ۳۳هزار تومان برای دانشگاه ازاد و سراسری هست و فقط برای پیام نور و غیرانتفاعی باید یک کارت ۱۱تومنی دیگه هم تهیه کرد.

 29. رامین گفت:

  سلام الان سایت باز برا ثبت نام جا مانده ها؟؟؟؟

 30. یوسف گفت:

  سلام
  من در مهلت ثبت نام برای کنکور سراسری ثبت نام کردم اما الان میخام علاقه مندی به پیام نور رو انتخاب کنم از من سریال میخواد و میخوام کارت مخصوص علاقه مندی پیام نور بخرم تو قسمت خرید کارت این گزینه برای سراسری وجود نداره . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم این گزینه رو انتخاب کنم
  آیا مهلتش تموم شده؟
  مهلت ویرایش اطلاعات هم تا آخر امروزه فکر کنم

 31. Abcd گفت:

  اگر در ثبت نام گزبنه علاقه مند به دانشگاه های پیام نور و غیر دولتی رو نزنم دیگه نمیتونم بعد از کنکور در این دانشگاه ها مثل دانشگاه آزاد شرکت کنم؟؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   وقتی کنکور سراسری ثبت نام کنید، داوطلب دانشگاه ازاد هم محسوب میشید و نیازی به زدن تیک نیست. اون تیک فقط مربوط به پیام نور و غیرانتفاعی هستش و ارتباطی به دانشگاه آزاد نداره.

 32. رضا گفت:

  سلام من سریال ثبت نام خریدم اما موفق به ثبت نام نشدم تکلیف پولی که دادم چی میشه؟

 33. مریم گفت:

  سلام من درمرحله اول ثبت نام ،،دانشگاه پیام نورو نزدم الان کارت اعتباریشو خریدم میخام ویرایش کنم اما پیدانمیکنم چکارکنم؟؟

 34. کیمیا گفت:

  بچه ها شهر محل آزمون لود نمیشد چی کار باید کرد

 35. حمید گفت:

  سلام
  بعد از مرحله عکس اطلاعات را میدم و برای رفتن به مرحله بعد گزینه ادامه را که می زنین loading می زنه و همینطوری می مونه کسیی می تونه راهنمایی کنه.

 36. آبگینه گفت:

  سلام دوستان….با این حساب که آزمون سراسری و آزاد یکی شده و با این روند که مجموعه و رشته رو باید الان مشخص کنیم
  تکلیف کسی که میخواد سراسری مثلا از مجموعه فنی شرکت کنه و آزاد رو مجموعه انسانی چی میشه؟؟؟

 37. کیمیا گفت:

  سلام من پرداخت کردم شماره پیگیری هم دارم اما شماره سریال برام نیومدی ،مشخصات که وارد میکنم برای دیدن کارت مگه نیم ساعت صبر کن اما هیچ اتفاقی نمونه چکار کنم؟

 38. ابراهیم گفت:

  سلام
  من با چه آدرسی میتونم وارد شم که بتونم ثبت نام انجام بشه ؟

 39. محمد گفت:

  سلام بابا این شماره تلفن ثابت و همراه چطوری وارد میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس گفت:

   سلام
   جای دیگه saveکنید و copyو در قسمت شماره هاpasteکنید

   • Fatemeh گفت:

    واااای ممنونم دوست عزیز
    شاید باورتون نشه من یک ربع مونده به ۱۲ شب یعنی درحالی که فقط یک ربع وقت داشتم تونستم ثبت نامم رو کامل کنم اونم درحالی که واقعا ناامید شده بودم و هرکار میکردم با گوشی فیلد شماره رو ارور میداد و کامپیوترم هم هنگ کرده بود و
    کلا همه چی دست به دست هم داده بود که نشه ولی یهو این سایت رو پیدا کردم وجواب شما رودیدم و مشکلم بالاخره حل شدواقعا ممنونم خیر ببینید…

   • الی گفت:

    وااااااییییی خدا خیرت بده به هزااار روش وارد کردم نشده که نشد…اینجوری بلاخره شد!!!

 40. aaa گفت:

  موقع ثبت نام جنسیت رو اشتباهی مرد میزنه و تغییر هم نمیکنه. وقتی هم که میخوام با همون سیو کنم کد نظام وظیفه میخواد 🙁

 41. محبعلی گفت:

  سلام کسی تونست مشکل ثبت شماره تلفنارو حل کنه

 42. محبعلی گفت:

  سلام منم هرکاری میکنم شماره تلفنا وارد نمیشه چیکا باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 43. رعنا گفت:

  سلام
  منم مشکل وارد کردن شماره تلفن رو دارم
  اگه کسی بلده لطفا بگه
  ممنون

  • رضا گفت:

   سلام برا اونایی ک این مشکل شماره تلفنارو دارن
   منم این مشکلو داشتم چون با گوشی ثبت نام میکردم نمیشد.من خودم با کامپیوتر ثبت نام کردم مشکلیم پیش نیومد با ی مدل گوشی دیگم امتحان کنید اگ سیستم نداشتین شایددرست بشه

 44. مریم گفت:

  سلام، من هرکاری میکنم شماره تلفن ثابت و همراه وارد نمیشه چکار کنم؟

 45. رضا گفت:

  تو مرحله اخر قسمت ثبت شماره تلفنا هر جورری میزنم قبول نمیکنه نمیدونم چیکار باید بکنم

 46. sahel گفت:

  من دانشجوی ارشد ترم ۱ دانشگاه ازادم ،میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 47. رضا گفت:

  سلام
  من از دیرو زصبح تا الان هرچی سعی کردم نتونستم ثبت نام کنم وبعد ازاینکه سریال ثبت نام وکلمه عبور رو وارد میکنممی زنه لطفا مرورگر خود رابسته وثبت نام را از ابتدا شروع فرمایید .تو روخدا اگه کسی می دونه کمک کنه.

 48. الهام گفت:

  سلام
  کارت ارشد خریدم شماره سریال ۱۰ رقمی داده چه کنم؟

 49. mohammad گفت:

  سلام
  دوستان دانشجویان ارشد آزاد( در حال تحصیل) آیا میتونن برای دولتی ثبت نام کنند؟ یا اون ها هم باید از دانشگاه آزاد انصراف بدن و بعد ثبت نام کنند؟

 50. پریسا گفت:

  از صبح تا حالا ۲۰۰ بار سعی کردم ثبت نام کنم موفق نشدم.از ساعت ۹ پای سیستم هستم.
  شهر محل آزمو در حال بارگزاری نوشته و فعال نیست و شماره تلفن ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۶۱ و ۶۲ هم
  بدون مکث اشغال هست و نمیشه تماس گرفت.چی کار باید کرد.راهنمایی کنید ممنون

 51. نگار گفت:

  سلام منم مشکل کاربر میلاد رو دارم واقعا استرس دارم ، اگر امروز موفق به ثبت نام نشدیم با توجه به اینکه شماره سریال ثبت نام خریداری کردیم ایا زمانی رو میزارن که کسانی که از ثبت نام جا موندن به دلیل مشکلات سیستم ثبت نام خودش بتونن ثبت نام کنن ؟ ممنون از راهنماییتون

 52. پریسا گفت:

  با سلام،در مراحل ثبت نام ارشد ۹۶ ردیف شهر مربوط به محل برگزاری آزمون فعال نیست و
  هیچ گزینه ای نداره چی کار باید کرد.اجازه ادامه مراحل رو هم نمیده

 53. میلاد گفت:

  سلام
  شهر محل امتحان رو بالا نمیاره.
  فقط نوشته در حالِ بارگذاری
  بیشتر از ربع ساعته .

  راهی هست برا درست کردنش؟
  مرحله ثبت نام رو دوبار تکرار کردم اما همجنان بی فایده بود

 54. امین گفت:

  سلام من میخام فقط تو یک رشته کنکور بدم و اون رشته ای که میخام انتخاب کنم جز رشته های شناور است کد رشته ای که میخام انتخاب کنم تو بخش رشته دوم میزنم قبول نمیکنه تو بخش رشته اول میزنم قبول میکنه سوالم اینکه میتونم کد رشته شناور تو بخش رشته اصلی وارد کنم؟؟؟

 55. پرینا گفت:

  سلام شماره پیگیری دریافت کردم ولی شماره سریال دریافت نکردم چیکارکنم لطفا کمک کنید؟

 56. رز سفید گفت:

  سلام ، من واسه ثبت نام ارشدم مشکلی پیش اومده ، تمامی اطلاعاتم رو درست واضح وارد کردم و موقع تایید نهایی یه کادری باز میشه که اسم و فامیلم رو درست نوشته ولی جنسیتم رو مرد زده در حالی که من جنسیت زن رو انتخاب کرده بودم یعنی سیستم سنجش مشکل داره الان من باید چیکار کنم لطفا من رو راهنمایی بفرمایید با تشکر .

  • ام گفت:

   سلام
   اگه جنسیت رو درست وارد می کنید و موقعی که برای تایید اسم و فامیل شما رو می زنه و جنسیت رو اشتباه می زنه تایید کنید، خودش موقعی که کد رهگیری میده درست میشه

 57. الهام گفت:

  سلام
  سال های گذشته در زمان ثبت نام دانشگاه ازاد ، انتخاب رشته هم انجام میشد الان که ازاد و سراسری تجمیع شده انتخاب رشته ازاد به چه صورت هست ؟

 58. سجاد گفت:

  سلام میخواستم ویرایش کنم اطلاعاتم رو کجا باید برم؟

 59. Mahta گفت:

  سلام دوستان. من کارتو خریدم.اما شماره سریال ثبت نام رو نداده.فقط شماره پیگیری پرداخت دادن.قسمت مشاهده ی کارت هم رفتم و شماره پیگیری رو دادم،اما گفت درخواست در حال بررسی است نیم ساعت دیگه مراجعه نمایید.چند بار سر زدم ب سایت.باید چ کار کنم

 60. سعید گفت:

  سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم توی ازنون ارشد ازاد ثبت نام کنم و فقط توی سنجش واسه دولتی تونستم ثبت نام کنم ….. میشه توضیح بدید که چطوری واسه دانشگاه ازاد ثبت نام کنم

 61. الي گفت:

  سلام نمیشه از سهمیه بسیج فعال استفاده کرد؟

 62. Saye گفت:

  اون قسمت انتخاب شهر برای تعیین حوزه ی امتحان رو منطورمه ‌.استان رو زدم اما گزینه شهر هیچ شهری رو نزده و همش مینویسه در حال بارگیری!!! چرا نمیاد ؟؟ واسه همه اینجوریه؟ چقدر باید صبر کنم

 63. Saye گفت:

  سلام .من هر چی میزنم قسمت شهرستان رو .میزنه در حال بارگیری .چیکار کنم ؟؟؟مشکل کجاس؟

 64. Saye گفت:

  سلام من هر چی میزنم قسمت شهرستان محل امتحان رو میزنه در حال بارگیری!!!! و جلو نمیره و هیچی نمیاد چیکار کنم ؟ مشکل کجاست؟

 65. زهره گفت:

  سلام میشه از عکسی که دارم عکس بگیرم بزارم،اسکن نکنم دیگه؟

 66. مجتبی گفت:

  ینی با همین ۳۳۰۰۰ تومن و اون ده تومن من آزادم ثبت نام کردم؟
  از کجا میشه فهمید دانشگاه آزاد ثبت نام کردم یا نه؟؟؟؟؟؟

 67. فاخر گفت:

  من تمام دفترچه را زیروروکردم اما برای پرستاری نتونستم ثبت نام کنم

 68. mm گفت:

  سلام دوستان
  برای ثبت نام ارسال عکس سال جاری الزامیه؟
  عکس سال های قبل باشه چک می کنن؟

 69. aida گفت:

  سلام سوال بیشتر دوستان مثل من بود لطفا جواب بدین برای شرکت در دانشگاه ازاد ایا باید مبلغ ۱۰۲ هزار ریال رو جدا پرداخت کرد؟ چون گفته برای شرکت در دانشگاه پیام نور غیر انتفاعی و غیر دولتی باید ١٠٢هزار ریال جدا پرداخت کرد ازاد هم شامل این ١٠٢تومنه؟

 70. یونس گفت:

  اگه من بخوام هم آزاد و هم دولتی امتحان بدم بدون پیام نور و غیر انتفاعی همون مبلغ ۳۳ هزار تومن رو باید بپردازم یا هزینه ی دیگه ای هم داره ؟

 71. صدف گفت:

  من نتوستم شماره شناور رو بخرم. گزینه ایی وجود نداش برا خریدش. معماری هستم

 72. صدف گفت:

  سلام من از کجا بدونم عکسم ارسال شده .همش میترسم اپلود نشده باشه

 73. مهرنوش گفت:

  سلام من لیسانسم مهندسی علوم صنایع. غذا یی هست بهتر برای ارشد همون صنایع غذایی بخونم یا تغذیه علوم پز شکی شرکت کنم برای تغذیه هیچ جزوه هم ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • مهسا گفت:

   سلام
   بستگی به علاقه خودتون داره. اما رشته تغذیه زیرمجموعه وزارت بهداشت بازار کار نسبتا خوبی داره و اگه بتونید در این رشته تحصیل کنید، میتونید شرایط کاری خوبی احتمالا داشته باشید.

 74. مریم عزیزی فرد گفت:

  هزینه دانشگاه ازاد چی شد پس

 75. رها.ن گفت:

  هزینه هایی که ما برای دانشگاه آزاد پرداخت کردیم چی شد؟ پس؟ نمی خوان جواب بدن؟

 76. منا گفت:

  سلام دوستان. سنجش مطمونه که تا فردا تصمیم دیگه ای نمیگیره؟؟؟
  که فردا واسه سراسریثبت نام کنیم

 77. من گفت:

  با سلام
  آیا با همون مبلغ سی وسه هزار تومن ما هم میتونیم متقاضی دانشگاه دولتی هم و دانشگاه ازاد باشیم؟
  یااینکه برای دانشگاه ازاد باید مبلغ ۱۰۲ هزارتومن رو واریز کنیم ؟منظورم اینه که دانشگاه ازاد جز شرایطی هست که در
  تذکر۱ آورد؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای ازمون دکتری با همون هزینه ثبت نام برای هر دو دانشگاه میشه ثبت نام کرد. احتمالا برای مقطع ارشد هم شرایط به همین صورت هستش.

 78. مدیریت اجرایی گفت:

  سلام دوستان. کسی میدونه رشته مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال خوبه یا تهران غرب یا تهران مرکز؟
  من میخوام این ترم برا تهران مهمان بگیرم ولی نمیدونم کدوم واحدشو برم!!!! لطفا راهنماییم کنین. مرسی

 79. شفیعی گفت:

  این هزینه ۸۰ تومان که برا ثبت نام دانشگاه ازاد از ما گرفتن چی میشه .چه کسی پاسخ گو هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

اختصاص ۴۰ درصد ظرفیت پذیرش ارشد دانشگاه های سطح یک و دو به استعدادهای درخشان
معاون آموزشی وزارت علوم از ابلاغ آیین‌ نامه پذیرش...
پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۱۳۹۷ دانشگاه اصفهان
دانشگاه اصفهان درنظر دارد از میان واجدین شرایط پذیرش...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه صنعتی همدان
دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی دانشگاه‌ های دولتی...
تمدید مهلت ثبت نام ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه تربیت مدرس
مهلت ثبت نام در فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد...
انتشار اطلاعیه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۷ دانشگاه قم
فراخوان پذیرش دانشجو از طریق آیین نامه پذیرش بدون...
حذف پذیرش دانشجو از دوره تکمیل ظرفیت تا دو ماه آینده
معاون آموزشی وزارت علوم از ابلاغ مصوبه حذف پذیرش...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه صنعتی قم
اطلاعیه پذيرش بدون آزمون دانش‌ آموختگان ممتاز دوره...
پذیرش ارشد بدون آزمون پردیس کیش دانشگاه تهران در سال ۹۷
اطلاعیه پذیرش دانشجوی بین‌ المللی در مقطع کارشناسی...
فراخوان پذیرش ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه هنر اصفهان
دانشگاه هنر اصفهان از میان فارغ‌ التحصیلان واجد شرایط...
انتشار اطلاعیه کارشناسی ارشد ﺑﺪون آزﻣﻮن ۹۷ داﻧﺸﮕﺎه مازندران
دانشگاه مازندران در نظر دارد از میان واجدین شرایط...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: