ماهان مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش مولفین طلایی دانلود سوالات کنکور ارشد  

اعلام نحوه ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۶

امکان ویرایش معدل، اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و نیز اصلاح مغایرت اطلاعات کارت شرکت در جلسه آزمون ارشد با ثبت‌نام اینترنتی انجام‌شده، پس از انتشار کارت فراهم خواهد شد.

به داوطلبان عزیز شدیدا توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و برگزاری کنکور در کانال تخصصی کارشناسی ارشد عضو شوند. کلیک کنید…

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند.

۱- چنانچه‌ زبان‌ خارجی‌ مندرج‌ در کارت‌ شرکت در آزمون با زبان‌ خارجی‌ وی‌ در ثبت‌نام‌ اینترنتی انجام شده (البته با توجه به مفاد مواد امتحانی)، مغایرت‌ دارد، یا در رابطه با معلولیت (نابینا، ناشنوا و معلول) اختلافی مشاهده می‌شود، ضروری است از روز سه شنبه ۹۶/۲/۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید. (آدرس حوزه‌های رفع نقص در جدول شماره ۲ این اطلاعیه آمده است).

۲- در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشکالی‌ مشاهده‌ می‌شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۹۶/۲/۸ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان قسمت ویرایش اطلاعات کارت مراجعه و از آن طریق اقدام شود.

۳- داوطلبان شرکت‌کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی می‌باشند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.

سهمیه رزمندگان و ایثارگران

۱- در کارت شرکت در آزمون هر داوطلب در مقابل سهمیه‌ ثبت‌نامی‌ آن دسته از داوطلبانی که در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی و با توجه به ضوابط متقاضی سهمیه رزمندگان و ایثارگران شده‌اند و سهمیه آنان مورد تأیید ارگان ذیربط قرارگرفته کلمه رزمنده یا ایثارگر قید شده است.

۲- آن‌دسته از داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ با توجه به ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک (۱) آزمون مذکور متقاضی سهمیه رزمندگان شده‌اند و سهمیه آنان از سوی ارگان ذیربط مورد تأیید قرار نگرفته است (در کارت شرکت در آزمون آنان در مقابل عنوان سهمیه، رزمنده درج نشده است)، (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان – سازمان بسیج مستضعفان و وزارت جهاد کشاورزی) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود تا تاریخ ۹۶/۲/۹ به ارگان مربوط مراجعه نمایند تا در صورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان مربوطه در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل پذیرش نمی‌باشد.

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۶/۲/۸ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نیست.

معدل 

معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان، براساس ثبت‌نام اینترنتی که توسط خود داوطلبان انجام شده، درج گردیده است، لذا داوطلبان لازم است معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون خود را با توجه به تبصره‌های ذیل بررسی و در صورت مشاهده مغایرت، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نمی‌باشد. ضمناً لازم به ذکر است در سنوات گذشته نسبت به لغو قبولی داوطلبان دارای مغایرت معدل نیز اقدام شده است.

تبصره ‌۱- فارغ‌التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱ (زمان شروع ثبت نام برای شرکت در آزمون) به عنوان دانش‌آموخته تلقی گردیده‌اند و یا به عبارت دیگر موفق به اخذ مدرک لیسانس (کارشناسی) شده‌اند باید معدل‌ مندرج‌ در مدرک‌ لیسانس ‌(کارشناسی) آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون یکسان باشد.

تبصره‌ ۲- دانشجویان‌ شاغل‌ به‌ تحصیل‌ در مقطع کارشناسی که در زمان شروع به ثبت نام برای شرکت در این آزمون (تاریخ ۹۵/۱۰/۱) همچنان دانشجو بوده‌اند، اعم از اینکه بعد از پایان مهلت زمان ثبت‌نام فارغ‌التحصیل شده‌اند و یا حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ فارغ‌التحصیل گردیده اند، لازم است در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرک فارغ‌التحصیلی اقدام نمایند.

تبصره ۳- دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی، فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره ۴- فارغ‌التحصیلان‌ دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باید معدل مقطع کاردانی (فوق‌دیپلم‌) و مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون یکسان باشد.

تبصره ۵- دانشجویان‌ شاغل به تحصیل‌ در مقطع کارشناسی ناپیوسته که‌ پس‌ از اخذ مدرک‌ کاردانی (فوق‌دیپلم‌) در مقطع‌ کارشناسی‌ ناپیوسته پذیرفته‌ شده‌اند و هم اکنون نیز دانشجو بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶ فارغ التحصیل خواهند شد، باید معدل مقطع کاردانی و میانگین‌ واحدهای‌ گذرانیده‌ شده در مقطع کارشناسی آنان تا تاریخ ‌۹۵/۱۱/۳۰ با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون، مطابق مفاد تبصره ۲ فوق یکسان باشد.

 
کانال تخصصی کارشناسی ارشد

126 دیدگاه در “اعلام نحوه ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۶”

 1. علیرضا گفت:

  سلام اگه تعداد ویرایش ها در ثبت نام ارشد تکمیل بشه و گزینش غیر فعال بشه باید چه کاری انجام دهیم
  خواهشا جواب بدین

 2. مرجان گفت:

  سلام.من کنکور دکتری دلرم.برای اولین بار میخام سهمیه ۵درصد جانبازی پدرم با۲۴ماه حساب بشه اما در ثبتنام وارد نمیشه و خطا میگیره.لطفا بگید چیکار کنم؟

 3. رامین گفت:

  سلام میشه معدل کاردانی رو نزد فقط کارشناسی رو زد اگر هم فیلدش ضروری نبود نزنیم اشکال داره ؟

 4. mohsen گفت:

  سلام ببخشید من انتخاب رشته کردم ولی رسید انتخاب رشته رو نتونستم بگیرم یهو سیستم پرید چیکار کنم حالا؟

 5. Anima گفت:

  سلاااام بچه ها من وقت ثبت نام ارشد معدلما ١۵صدم بیشتر زدم، چون فارغ التحصیل نشدم ،،وقت انتخاب رشته هم اصن نمیدونستم میشه تغییر بدم و باید تغییر بدم،،،بعد نامه نوشتم سازمان سنجش ،،،،،اما خبری نشد اصن جوابی نگرفتم،،،،،چیکارکنم ،،،قبول بشم لغو نمیکنن منووو ،،،؟؟؟؟

 6. ازاده گفت:

  درضمن فرزند جانباز ۶٠درصدم،،،پدرم یکسال،۶ماه أسیر بودن

 7. ازاده گفت:

  سلام جانباز ٢۵وبالاتر بهتر یا ازادگی؟؟من برا ارشد ازادگی زدم همه میگن اشتباه کردی

 8. سلام من سهمیه ایثارگری داشتم ولی مدت حضور در جبهه را نزدم ولی زدم جانباز کمتر از ۲۵درصد پدر ۸ماه در جبهه بود چطوری میشه حضور در جبهه را بزنم چون حضور ۸ماه در جبهه ۵درصد در کنکور هست

 9. Ali گفت:

  سلام ببخشید کد ایثارگری برای سهمیه سنجش همون کد پیگیری ارگان مربوطه هستش؟؟؟

 10. سحر گفت:

  سلام من پارسال امتحاناتمو دادم ولی دیگه نه نمراتمو ندیدم فکر میکردم قبول شدم و برای ثبت نام ارشد سال تیر۹۵زدم ولی معرفی به استاد قراره بگیرم و درحال حاضر تا شهریور تموم میکنم آیا راههی هست معدل و سال ویرایش کنم من واسه ارشد وزارت بهدشت قراره کنکور بدم چند روز دیگه ممنون میشم جواب بدین

 11. مریم گفت:

  من با سهمیه فرزند آزاده ثبت نام کردم ولی متاسفانه توی کارت ورود به جلسه سهمیه فرزند جانباز ۲۵درصد به بالا قید شده لطفا برای اصلاح آن راهنمایی فرمایید

 12. ریحانه گفت:

  سلام ببخشیدمعدلموچجوری ویرایش کنم الان؟

 13. فرشید گفت:

  من معدلم رو حدود یک نمره اشتباه وارد کردم آیا میتونم ویرایش بکنم؟؟اگر نتوانم ویرایش انجام بدم آیا مشکلی به وجود می آید یا نه؟

 14. عرفان گفت:

  من کنکور ریاضی ثبت نام کردم الان میتونم برای زیانم ثبت نام کنم؟
  ۲۳/۳/۹۶

 15. محمد گفت:

  سلام
  امروز بعد از ورود تعدادی انتخاب رشته سیستم گزینه امکان ویرایش رو برام غیرفعال کرده چه جوری مجددا این منو فعال میشه؟

 16. حمیده گفت:

  سلام معدل کارشناسیم پایین ثبت کردم الان اصلاحش کردم ولی ثبت نشد، بعد ثبت میشه؟؟؟؟

 17. پریسیما گفت:

  سلام دوستان من رشته کارشناسی مو اشتباه وارد کردم ی بار دیگ امکان ویرایش هس؟؟

 18. الهه گفت:

  سلام من الان فهمیدم که معدلمو ده صدم زیاد زدم
  و فردا روز انتخاب رشته است
  تو رو خدا یکی کمک کنه، راهی هست بشه اصلاحش کرد؟

 19. محمدرضا گفت:

  سلام .من معدل وارد شدم رو اصلاح کردم ولی بازهم مشکل داره و باید اصلاح شه چون من نمیدونیستم که معدل کدوم ترمم رو بزنم واسه همین تقریبی اصلاح کردم ولی الان که متوجه اشتباهم شدم چند روزه دارم اصه میخورم اخه رتبم خیلی خوب شده.ترو خدا کمکم کنید

 20. کریمی گفت:

  سلام معدلم کمتر از نمره واقعیم وارد شده حالام مجاز شدم کنکورو چیکار کنم که معدل اصلیم ثبت بشه؟

 21. سپيده گفت:

  حتی یه شماره تلفن وجود نداره که ما سوالاتمون رو بپرسیم ؟ برای ویرایش معدل اشتباه تو باید به کجا مراجعه کنیم برای کارشناسی ارشد ؟

 22. سپيده گفت:

  تو رو خدا جوابگو باشید ، من معدلم رو اشتباه داده بودم و ویرایش هم نشده ، الان باید چی کار کنم ؟ خواهشاً یه شماره تلفن بدید یا بگید به کدوم مرکز میشه مراجعه کرد برای ویرایش معدل اشتباه ؟

 23. رامبد گفت:

  سلام. من اشتباهاً توی بخش معدل کاردانی نمره ای رو وارد کردم در حالی که اصلاً باید اون
  قسمت رو خالی می ذاشتم چون اصلاً کاردانی نخوندم و پیوسته خوندم لیسانس رو. می خوام
  بدونم میشه این اشکال رو اصلاح کرد؟ الان در زمانی هستیم که نتایج اولیه شامل رتبه اعلام
  شده و هنوز چند روز تا آغاز انتخاب رشته فرصت باقی هست. لطفاً کمکم کنید. خیلی استرس
  دارم از این بابت.

 24. شادی گفت:

  ببخشید من دانشجو در حال تحصیل هستم
  و معدل خودم رو تا ۹۵/۱۱/۳۰ اشتباه وارد کردم
  الان جواب کارنامه اولیه اومده امکان ویرایش هست؟

 25. علی گفت:

  با سلام. من فراموش کردم موقع ثبت نام بند مربوط به غیر انتفاعی رو اعمال کنم. حالا هر چی تلاش می کنم نمی تونم
  لطفا راهنمایی بفرمایید از کدوم بخش باید این کار رو بکنم.

 26. محمد گفت:

  امکانش هست بفرمایید چگونه معدلم را تصحیح کنم

 27. محمدفرزانه گفت:

  من بعلت اینکه برگه پیش نویس ثبت نام ارشد را. گم کرده ام موفق به دریافت کارت نشده ام لطفا کمک کنید

 28. میثم گفت:

  سلام ،من موقع ثبت نام شناسنامم گم شده بود و چون پارسال ثبت نام کردم رفتم و مواردی که میخواست زدم از پارسال ولی وقتی شناسنامه جدید اومد سری و سریال تغییر کرده بود، الان من چکار کنم، برام مشکل پیش نمیاد

 29. سعيد گفت:

  سلام برای انتخاب سهمیه شبانه دانشگاه دولتی باید بعد کنکور ارشد اقدام کنیم؟

 30. مسعود گفت:

  سلام آقا من رشته مدیریت واسه ارشد پیام نور اسم نوشتم آلان چطوری کارت ورود به جلسه رو بگیرم

  • مهسا گفت:

   سلان
   با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن شماره پرونده و شماره رهگیری و یا شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای تون میتونید نسبت به دریافت کارت اقدام کنید.

 31. حمید گفت:

  داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۶/۲/۸ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نیست.
  قسمت ویرایش اطلاعات کدو قسمت سایته.اگه لینکشو دارید بذارید:
  سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران با چه نامی باید توی کارت قید شده باشه؟؟/

 32. سارینا گفت:

  من هر چقدر معدلم رو ثبت میکنم مینویسه با موفقیت انجام شد ولی موقع پرینت کارت امتحانی باز معدل قبلی رو برام میزنه،تورو خدا اگه میشه منو راهنمایی کنید،ممنونم.

 33. مينا گفت:

  امکان تغییر حوزه امتحانی وجود داره؟؟

 34. ملیکا گفت:

  مطمئنید ویرایش معدل تو کارت جلسه اعمال نمیشه؟

 35. فرزانه گفت:

  سلام من ۱۱/۹۵فارغ التحصیل شدم اما نمره پروژمو هنوز برام نزدن ک معدل کلمو کامل بزنم اگه الان ویرایش نکنم دیگه هیچوقت نمیشه معدل کلو ویرایشش کرد؟؟

 36. رضوان گفت:

  سلام من فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم.توی کارتم قسمت ارگان سهمیه نوشته شده رزمنده در صورتیکه باید ایثارگر باشه.هر چی نوی سایت میگردم نمیتونم قسمتی رو که بشه این مورد رو اصلاح کنم رو پیدا کنم فقط ویرایش اطلاعات شخصی رو میتونم پیدا کنم.خوتهشا راهنماییم کنید

 37. fatemeh گفت:

  سلام
  من در ثبت نام قصداستفاده از سهمیه بسیج نداشتم ولی الان منصرف شدم و میخوام استفاده کنم، موقع دریافت کارت قبلش سهمیه بسیج زدم ابتدا زد ثبت ولی بعد تو کارت زد سهمیه ازاد.
  الان باید چیکارکنم!؟؟؟ الان ازمون من براساس سهمیه بسیج نست یا ازاد!؟؟؟ برای دریافت کد سهمیه ارگان الان باید اقدام کنم !؟؟ یا کد کجا الان باید وارد کنم!؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدید

  • مهسا گفت:

   سلام
   با ادغام ازمون ارشد سراسری و ازاد، سهمیه بسیج فعال دیگه در دفترچه نبود و بنابراین اعمال نمیشه.

   • fatemeh گفت:

    متوجه نشدم یعنی چی اعمال نمیشه!؟!!!!!!!! تو اطلاعیه زده بود سهمیه ولی سوال من اینه ایا هنگام دریافت کارت وقتی سهمیه بسیج ازاد ثبت کردم ازمونم بر اساس سهمیه تصحیح میشه !؟ و کد سهمیه من الان باید کجا وارد کنم چون توضیحی داده نشده.

 38. الهه گفت:

  میشه بگید اگه معدلتون رو ویرایش کردید کد رهگیری جدید گرفتید یا نه ؟؟

 39. الهه گفت:

  سلام من معدلم رو ویرایش کردم ولی کد رهگیری بهم نداد. باید کدرهگیری جدید می گرفتم ؟؟
  باید چه کار کنم الان ؟؟

 40. negar گفت:

  سلام.من اخرین امتحانم برای فارغ التحصیلی چهارم اسفند ماه بود.تاریخ فارغ التحصیلی را باید چند بزنم بهمن ٩۵ یا اسفند ٩۵؟؟؟؟؟

 41. mahsa گفت:

  سلام.معدلو ویرایش کردم اما در کارت ورود ب جلسه تغییری ایجاد نشد .اشکال نداره؟؟؟ من فارغ التحصیل بهمن٩۵هستم زمان ثبت نام ازمون فارغ التحصیل نبودم.و گزینه وضعیت فارغ التحصیلی خالی موند.ولی نوشتم ک بهمن ٩۵فارغ التحصیل میشم. مشکلی نیست؟؟؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   خیر، نگران نباشید. چون کارت از قبل صادر شده، معدل توش تغییر نمیکنه. اما ثبت میشه و بعدا ترتیب اثر میدن.
   درمورد زمان فارغ التحصیلی هم مشکلی نیست. نگران نباشید

 42. تینا گفت:

  سلام
  من شهریور ۹۶ فارغ التحصیل میشم
  الان معدل کنونیمو وارد کردم
  یعنی تا شهریور میشه معدلو ویرایش کرد؟
  چجوری معدل اخرمو واد سیستم کنم چیکار باید بکنم توروخدا کمک کنید

  • آزاده گفت:

   تبصره شماره ۳ همین ایین نامه جواب سوالات شماست.فقط کسانی که فارغ التحصیل هستند معدل کل کارشناسی را وارد میکنند،افراد در حال تحصیل معدل تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ را وارد میکنند که در فرم مخصوص معدل نیز به تایید دانشگاه رسیده و در پرونده شما بایگانی میشود.

 43. sahar@ گفت:

  سلام من معدلمو ویرایش کردم ولی توی کارت شرکت در آزمون تغییر نکرد چیکارکنم؟

 44. مهناز گفت:

  سلام
  من موثع دریافت کارت معدل درست و وارد کردم اما تو پرینت معدل قبلیرو نشون میده باید چکار کنم

 45. Sh.eb گفت:

  سلام من معدلم در فرم ثبت نام ١۶.٣٢ در زمان ویرایش که ٣٠/١١/٩۵ بود،فراموش کردم معدلم رو تغییر بدم .
  الان معدلم ١۶.٣٧ باید توی کارتم ویرایشش کنم؟!اینکه معدلم در فرم ثبت نام با معدلی که الان وارد میکنم مغایرت داره مشکلی نداره؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • مهسا گفت:

   سلام
   بله اگه معدلتون تغییر کرده باید ویرایش کنید. اما توی کارتتون این تغییر ثبت نمیشه، چون کارت قبلا صادر شده. در سایت سنجش ثبت شده و ترتیب اثر داده میشه.

  • علی گفت:

   سلام… لطفا زود جواب منو بدید… من موقع ثبت نام تا ترم شش رو داشتم و معدل شش رو وارد کردم… ی ماه بعد ک نمراتم تو ترم هفت اومد تا ترم هفتم ویرایش کردم.ولی برگه ای که تو دانشگاه پر کردم تا همون شش بود… اشتباه کردم تغییر دادم معدل روبعد اومدن نمرات ترم هفتم؟

 46. حنا گفت:

  سلام، تو کارت ورود به جلسه من جلوی سهمیه نوشته : رزمنده ولی من سهمیه ام مربوط به ایثارگران میشه، اما در قسمت میز کار سایت یعنی جایی که مربوط به اطلاعات ثبت نامی میشه سهمیه جانبازان درج شده، میخواستم بدونم چطوری میشه اینو از رزمنده با ایثارگر ویرایش کرد؟

 47. نجیب الله گفت:

  سلام .
  معدل من در فرم میانگین تعداد واحدهای گذرانده شده . که بهمن ماه به دانشگاه دادم یه چیز دیگه است . ومعدل ثبت شده در ازمون یک چیز دیگه چون من معدل کل رو ثبت کردم . . . و الان که فارغ التحصیل شدم . معدلم تغییر کرده .. راهنمایی کنید . الان چکار کنم . چون زمان ویرایش معدل نهاییم ثبت نشده بود و جا موندم …
  لطفا راهنمایی کنید

 48. زهرا گفت:

  سلام،من درج نکردم که سهمیه ایثارگری دارم،میشه ویرایش کنم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   بله میشه. مطابق اعلام سنجش:
   داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۶/۲/۸ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نیست.

 49. مصطفی گفت:

  سلام کی میشه معدلم رو ویرایش کنم
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

 50. فريبا گفت:

  سلام
  فرم مخصوص معدل برای دانشجویان سال آخر،حتما الان باید پرینت بگیریم و به تایید دانشگاهمون برسونیم یا بعد از برگزاری کنکور هم میشه؟؟

 51. فاطمه گفت:

  سلام اگر ممکن لینک ویرایش معدل رو بفرستید

 52. آزاده گفت:

  سلام…من حوزه امتحانی انتخاب کردم شیراز اما از امسال شهرستان اقلید استان فارس هم برگزار میشه و من نمیدونستم،امکان نداره من که بومی اقلید هستم ویرایش کنم و محل امتحان رو از شیراز به اقلید تغییر بدم؟؟

 53. فرناز گفت:

  سلام من معلولیت حرکتی دارم وبند معلولیت رو پر کردم اما مدارک رو ارسال نکردم میشه ویرایشش کرد یا اینکه تیک معلولیت رو حذف کنم

 54. محمد گفت:

  سلام من معدلم مغایرت داره چه جوری باید ویرایش کنم ایا تو کارت که ویرایش شد ت اطلاعات ثبت نام هم ثبت میشه

 55. رها گفت:

  معدل من ۳ صدم بیشتر زده شده….چه جوری اصلاحش کنم.تو رو خدا راهنمایی کنید

 56. رها گفت:

  سلام…من معدلم مغایرت داره.الان میشه ویرایشش کنم یا نه؟؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   منتظر انتشار کارت باشید. بعد میتونید نسبت به ویرایش معدل اقدام کنید. البته الان هم شاید با درخواست در سیستم پاسخگویی سایت سنجش براتون اصلاح کنن.

 57. میلاد گفت:

  سلام .وقت بخیر
  الان میشه معدلو ویرایش کرد؟
  چ جوری میشه ویرایش کرد ؟لطفا راهنمایی کنین
  مرسی

 58. shahrzad گفت:

  سلام
  باتوجه به تبصره سه از قسمت معدل فرم مخصوص معدل رو از کجا باید بیاریم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   فرم مخصوص معدل هم اکنون روی سایت سازمان سنجش موجود هست و میتونید نسبت به دریافت اون اقدام کنید. اگه پیدا نکردید بفرمایید تا لینکش رو بدم خدمتتون.

 59. راضیه گفت:

  آیا امکان تغییر حوزه امتحانی وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید

  • مهسا گفت:

   سلام
   از طریق سایت سازمان سنجش وارد سیستم پاسخگویی بشید و درخواستتون رو مطرح کنید، احتمالش هست باهاتون همکاری کنن.
   البته در سیستم پاسخگویی گفتن که میشه، اما خب باید دید با توجه به زمان باقی مانده تا انتشار کارت و برگزاری ازمون واقعا ممکنه یا خیر.

 60. مبین گفت:

  سلام
  خسته نباشد
  دوستان من محل حوزه امتحانی رو می تونم عوض کنم ؟؟
  لطفا بگین چجوری !؟
  تبریز و انتخاب کردم اما الان سنندجم
  تا تبریز ۸ ساعت راه !😞

 61. محمد گفت:

  سلام من معدل ترم تا ٣٠ بهمن رو در زمان ویرایش اسفند وارد کردم مشکلی نیست ؟

 62. محمد رضا گفت:

  با سلام ایا زمان دادن کارت هم میتونیم تو قسمت ویرایش رشته دوم (شناور) رو هم انتخاب کنیم چون من انتخاب نکردم

 63. نگين گفت:

  سلام من میخواستم بدونم آیا میشه کنکورو در شهر دیگرى امتحان داد چون من روز امتحان تهران نیستم؟؟

 64. حیدر گفت:

  با سلام. یعنی من که رشته های پیام نور را انتخاب نکرد ه ام ،میتوانم از این به بعد انتخابش کنم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   پس از انتشار کارت، برید ویرایش کنید و گزینه مربوطه رو انتخاب کنید. بعدا تو انتخاب رشته میتونید رشته های پیام نور رو هم انتخاب کنید.

 65. الناز گفت:

  سلام ایا گزینه شرکت در ازمون ازاد هم هست؟

 66. علی گفت:

  مرسی از راهنماییتون.هر چی تلاش میکنم موفق ب تماس تلفنی نمیشم همش اشغاله. ایا با مکاتبه جواب میدن؟ امروز براشون نامه فرستادم.

 67. iman گفت:

  سلام آیا راهی هست که بشه محل حوزه رو تغییر داد؟ من اشتباه زدم

  • مهسا گفت:

   سلام
   از طریق سیستم پاسخگویی در سایت سازمان سنجش مطرح کنید، پاسختون رو میدن. چون داریم به ازمون نزدیک میشیم، شاید دیگه همکاری نکنن، اما به هر حال حتما درخواستتون رو بفرستید، شاید هنوز فرصت باشه.

 68. Molud گفت:

  سلام من دقیقا متوجه نشدم؟ یعنی کسی که قبلا گزیش موسسات غیر انتفاعی رو نزده الان میتونه ویرایش کنه

 69. رضا گفت:

  سلام
  خواهشا سوال بنده را مطرح کنید
  اینکه با ویرایش اطلاعات “کارت” اطلاعات مربوط به “ثبت نام” هم تصحیح میشه ؟
  ملاک قبولی معدل توی “کارت” هست یا معدل توی “اطلاعات ثبت نام ” ؟؟؟؟

 70. رضا گفت:

  خوب الان تو قسمت “کارت” معدلمون رو ویرایش کردیم تو ” اطلاعات ثبت نامی” هم تغییر میکنه معدلمون؟؟؟

 71. علی گفت:

  سلام توی سایت سازمان سنجش پرسیدم ایا امکان ویرایش برای اصلاح شرکت در المپیاد هست یا ن اینجوری پاسخ دادن که برای اصلاح و ویرایش بند فوق در زمان گرفتن کارت ورود به جلسه ازمون از تاریخ ۴لغایت۶اردیبهشت سال ۹۶به سایت سنجش مراجعه نمایید. ایا چنین ویرایشی درزمان انتشار کارت ورود به جلسه نمیتوان انجام داد؟
  با تشکر

  • مهسا گفت:

   سلام
   این مورد جزو ویرایش هایی که ذکر شده نیست و چون برای شرکت در المپیاد باید کارت ازمون صادر بشه براتون و سایر مراحل طی بشه، بنده بعید میدونم کلا امکان پذیر باشه. اگر بتونید تماس تلفنی داشته باشید و دقیق تر پیگیر شید بهتره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه رامین خوزستان
دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از بین...
دریافت کارت کنکور ارشد ۹۷ از سوی بیش از ۲۹۰هزار داوطلب
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از میان ۷۳۵ هزار و ۷۴۳...
انتشار نتایج اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ سیستان و بلوچستان
اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد با استفاده از سهمیه...
انتشار کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۷
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷...
فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه سبزوار
کلیه دانشجویان یا دانش آموختگان دوره کارشناسی...
انتشار سومین اطلاعیه پذیرش ارشد بدون آزمون ۱۳۹۷ دانشگاه تهران
سومین اطلاعیه دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران...
انتشار اطلاعیه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه خوارزمی در سال ۹۷
دانشگاه خوارزمی از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی...
پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۷ دانشگاه کاشان
جزئیات پذیرش بدون آزمون با استفاده از سهمیه...
توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد سراسری و ازاد ۹۷ از ۳ اردیبهشت
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت ورود به...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه شهرکرد در سال ۹۷
داوطلبان واجد شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: