ماهان مدیریت اجرایی و MBA پارسه نگاره - بینش پژوهش مدیریت دانلود سوالات کنکور ارشد کیهان موسسه اعزام به خارج راد  

مجاز شدن بیش از ۶۵۶ هزار داوطلب در انتخاب رشته کنکور ارشد 96

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ به صورت کارنامه در روز دوشنبه ۱۵ خرداد منتشر شد و تعداد ۶۵۶ هزار و ۱۸۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: ر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ به صورت کارنامه تنظیم شده است و این کارنامه در دوشنبه ۱۵ خردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

وی گفت: داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. از تعداد ۷۰۷ هزار و ۶۳ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند تعداد ۶۵۶ هزار و ۱۸۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند، ۳۲۵ هزار و ۲۲۷ نفر زن و ۳۳۰ هزار و ۹۵۶ نفر مرد هستند.

توکلی اظهار داشت: از تعداد ۶۵۶ هزار و ۱۸۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته تعداد ۵۰ هزار و ۵۲۲ نفر در دو کدرشته امتحانی مجاز به انتخاب رشته شده اند. از این تعداد ۲۳ هزار و ۶۸۵ نفر زن و ۲۶ هزار و ۸۳۷ نفر مرد هستند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه و کارنامه منتشر شده، مجاز به انتخاب رشته در این آزمون می شوند ضرورت دارد از روز یکشنبه  ۲۱ خرداد بر اساس اطلاعیه ای که همزمان با اعلام نتایج بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود نسبت به انتخاب کدرشته محل های خود از میان کدرشته های مجاز اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو در ۱۳۲ کدرشته امتحانی در ۶ گروه آزمایشی در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه ۹۶ در ۶۸ شهرستان و ۱۸۵ حوزه امتحانی و ۱۳۲ کدرشته امتحانی برگزار شد.

توکلی افزود: برای شرکت در این آزمون تعداد ۸۷۸ هزار و ۲۵۳ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۳۰ هزار و ۴۹۱ نفر زن و ۴۴۷ هزار و ۸۶۲ نفر مرد بودند. از تعداد ۸۷۸ هزار و ۲۵۳ داوطلب این آزمون تعداد ۷۱ هزار و ۷۲۵ داوطلب علاقمندی خود را به شرکت در آزمون کدرشته امتحانی دوم اعلام کردند.

وی گفت: با توجه به تعداد داوطلبان ثبت نام کننده و آمار علاقمندان به رشته امتحانی دوم، تعداد ۹۴۹ هزار و ۹۷۸ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد که از این تعداد ۴۶۳ هزار و ۴۰ کارت برای زنان و ۴۸۶ هزار و ۹۳۸ کارت برای مردان صادر شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد ۸۷۸ هزار و ۲۵۳ داوطلب ثبت نام کننده، تعداد ۷۰۷ هزار و ۶۳ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند و ۱۷۱ هزار و ۱۹۰ داوطلب غایب بودند. در واقع ۸۰.۵۱ درصد افراد در جلسه آزمون حاضر و ۱۹.۴۹ درصد آنان غایب بودند.

وی اظهار داشت: از تعداد ۷۰۷ هزار و ۶۳ داوطلب حاضر در جلسه آزمون، تعداد ۳۵۷ هزار و ۸۰۲ نفر مرد و ۳۴۹ هزار و ۲۶۱ نفر زن بودند. از این تعداد، ۵۶ هزار و ۸۸۴ داوطلب برای شرکت در آزمون کدرشته امتحانی دوم حاضر بودند.

توکلی تاکید کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقمند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی هستند ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه ای که از سوی دانشگاه آزاد به اطلاع آنها خواهد رسید در مهلت مقتضی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کرده و به ترتیب اولویت علاقه آنها را در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ثبت کنند.

وی یادآور شد: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ بدون احتساب ظرفیت دانشگاه آزاد بیش از ۱۶۲ هزار و ۵۰۰ هزار نفر اعلام شده است که البته این ظرفیت هنوز نهایی نشده است.

کانال تخصصی کارشناسی ارشد

132 دیدگاه در “مجاز شدن بیش از ۶۵۶ هزار داوطلب در انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۶”

 1. :)) گفت:

  سلام خسته نباشید.لطفا جواب بدید. با رتبه ۲۰۰۰ امکان قبولی شبانه دانشگاه گیلان هس؟ لطفا جواب بدید

 2. س.قيومي گفت:

  سلام
  رشته من أدبیات عربه رتبه م ۴٣٠ شده و اخرین رتبه مجاز ٢٠٨٨ (سهمیه روزانه) هستش شانس قبولی روزانه یزد رو دارم؟؟؟؟

 3. زهرا گفت:

  خواهشا یکی جواب منو بده بارتبه۹۹ایاروابط بین الملل دانشگاه اصفهان یاخوارزمی روزانه قبول میشم باتوجه به افزایش ظرفیت میگم

 4. پری گفت:

  سلام من از استرس اصلا شبا خواب ندارم من رتبه ۱۹۵ روابط بین الملل اوردم و اخرین نفر پذیرششون ۸۵۴ هست.تو تموم دوره هام مجاز شدم.
  بنظرتون میتونم شبانه حداقل قبولشم؟
  شانس روزانه اصلا دارم؟

 5. حسین گفت:

  سلام.خدا قوت رتبه من در رشته حسابداری ۱۷۸۰۰ شده و شبانه تا ۴۴۴۱۰ مجاز به انتخاب رشته بوده.موقع انتخاب دانشگاه معدل تصحیح کردم.میخواستم بدونم معدل چقدر تو انتخاب دانشگاه تاثیر میزاره؟

 6. عاطفه گفت:

  سلام ببخشی من مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی ۵۵۰۰ شدم توو ۲۵۰۰۰ نفر بنظرتون شانس شبانه برا شهرستان ها رو دارم؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   متأسفانه خیر، به نظر نمیاد شانستون برای دوره شبانه خیلی زیاد باشه و بیشتر برای دوره های پردیس، مجازی، غیرانتفاعی ها بخصوص شهرستان ها شانس دارید.

 7. M گفت:

  سلام
  ۱٫میخواستم ببینم انصراف از انتخاب رشته که تا وسط مرداده فقط واسه اونایی که تا اخر برج شیس درسشون تموم نمیشه یا همه میتونن انصراف بدن؟اگه میتونن انتخاب رشتشون باید شرایط خاصی داشته باشه یا نه انتخاب رشته معمولیه؟
  ۲٫اگه روزانه قبول بشی ولی پشیمون بشی و نری دانشگاه بعد از یک سال محرومیت دوباره روزانه میشه قبول شد یا نه؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   درمورد سؤال اولتون بهتره از سازمان سنجش سؤال کنید.
   درمورد سؤال دوم هم بله مشکلی نیست. یک سال محروم میشید و بعد دوباره میتونید کنکور بدید.

 8. نگین گفت:

  سلام،وقتتون بخیر،ببخشید کسی میدونه هدف سازمان سنجش از دادن حق انتخاب رشته به اندازه چند برابر ظرفیت پذیرش چیه؟یعنی چرا ظرفیت توی یه رشته در دوره روزانه ۳۰۰نفره زدن آخریندرتبه مجاز۱۲۰۰؟یعنی احتمالش هست کسی با رتبه۱۲۰۰قبول شه؟

  • M گفت:

   فک کن اگه به فرض سیصد نفر جا تو دانشگاه دارن همون سیصد نفر اولم بیان دانشگاه که اتفاقی نمیفته ولی اگه از اون سیصد نفر اول یکی مثل من پیدا بشه که رتبش خوبه جزو نفرات اولم هس ولی بنا به دلایلی انتخاب رشته نمیکنم جای فک کن نفر ۱۵۰ام که جای منه خالی میمونه تو دانشگا
   ولی اگه نفر سیصدو یک بتونه انتخاب رشته کنه نفر ۱۵۱ میاد جای من و به همین ترتیب نفر ۳۰۱میشینه جای نفر ۳۰۰ و جای خالی نمیمونه

 9. ندا گفت:

  سلام شمارو بخداقسم یه نفرجواب بده.من ارشد رتبم ۴۳هزار شدم و اخرین رتبه مجاز در سهمیه ۴۴هزار و خورده ایه.ازاد فقط مجاز شدم حالا بنظرتون حسابداری دانشگاه ازاد یاسوج قبول میشم؟لطفا راهنماییم کنید مهسا خانوم

  • مهسا گفت:

   سلام
   با توجه به این که هنوز ظرفیت ازاد اعلام نشده و امسال رتبه ها بین همه داوطلبان ارشد ازاد و سراسری هست و خیلی ها ممکنه ازاد رو انتخاب رشته نکنن، دقیق گفتن این که چقدر شانس دارید زیاد میسر نیست.

 10. Mahsa گفت:

  سلام دوستان کد رشته من ۱۱۲۱ هستش آموزش زبان انگلیسی ،آخرین رتبه مجاز در روزانه ۱۹۵۸ هست و در غیر روزانه ۱۷۰۴۱ هستش ومن رتبه ام ۱۳۴۰ هستش میخواستم بدونم با این رتبه میشه روزانه تبریز یا جاهای حوالی تبریز رو قبول شد ؟یا باید بفکر شبانه یا پیام نور باشم ؟شبانه تبریز رو چی؟ممنون میشم جواب بدین

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای روزانه که شانس زیادی ندارید. اما ممکنه شهرستان های کوچیک بتونید شبانه قبول بشید. اما بستگی به انتخاب رقباتون هم داره.

 11. الهه گفت:

  سلام.مهسا خانم ،لطف میکنیدجواب بدین.مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی۱۴۰۰و گرایش داروسازی۱۲۰۰شدم.
  آخرین رتبه مجاز در شبانه و آزاد۲۷۸۰هست.به نظر شما دانشگاه آزاد احتمال قبولی دارم??

  • مهسا گفت:

   سلام
   فکر میکنم که دانشگاه ازاد برای گرایش داروسازی مهندسی شیمی پذیرش نداره. برای گرایش بیوتک هم به نظرم شانستون احتمالا خیلی زیاد نیست. چون فاصله رتبه تون با قبولی های سراسری زیاده. اما به هر حال چون خیلی ها برای ازاد انتخاب رشته نمیکنن و رتبه اعلام شده بین داوطلبان ازاد و سراسری مشترک هست، شاید خیلی دقیق نه گفت. حتما انتخاب رشته کنید.

 12. ارین گفت:

  یک نفر جواب من رو لطفا بده
  با رتبه ۱۷۰۰ کامپیوتر مجاز شبانه شدم. اخرین قبولی شبانه هم ۲۵هزاره.
  احتمال قبولی شبانه تهران-یا پردیسش رو دارم؟
  مجازی هم اکثرا میگن برا دکترا بدرد نمی خوره!؟
  کجا ممکنه قبول شم.

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای شبانه به نظر نمیاد شانستون خیلی زیاد باشه. اما برای پردیس احتمال قبولی تون هست.
   مجازی چون اموزش محوره و پایان نامه نداره، یه کم قبولی تون سخت میشه، چون باید در مصاحبه دکتری اثبات کنید پژوهش بلدید و برای دوره دکتری اماده هستید که فارغ التحصیلان اموزش محور با چالش مواجه میشن.

 13. ندا گفت:

  سلام بچه ها لطفا جواب بدین.من سال گذشته ارشد۹۵ ثبتنام کردم و دانشگاه ازاد تهران قبول شدم ولی نرفتم ثبتنام کنم میخوام ببینم امکانش هست امسال ۹۶ برم ثبتنام کنم و انتقالی بگیرم برا شهر خودمون؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   درمورد انتقالی گرفتن یه کم شرایط سخت هست و شاید نشه کلا. معمولا در تحصیلات تکمیلی امکان انتقالی نیست.
   درمورد این که الان برید ثبت نام هم قبلا که در این زمینه همکاری میکردن، اما با محدود شدن ظرفیت پذیرش ازاد، نمیشه دقیق گفت و بهتره از خود واحد دانشگاهی سؤال کنید.

 14. ندا.ی گفت:

  سلام چندبارپرسیدم توروخدا جواب بدین.من بارتبه۲۷۸ رشته بیوتکنولوژی کشاورزی روزانه یاشبانه جایومیارم?

 15. سعید گفت:

  باسلام.من رتبه ۱۲۱ محیط زیست آوردم و آخرین نفری که میگیره رتبه ۱۹۵ است.کجا احتمال داره قبول شم؟؟ممنون از راهنمایتون

 16. Mahsa گفت:

  سلام میخواستم بدونم با ۱۳۴۰ میشه روزانه آموزش زبان انگلیسی جایی قبول شد یا نه؟شبانه تبریز چطور؟

 17. فاطمه گفت:

  سلام ، خواهش میکنم جواب بدید.من کارشناسیم رو دانشگاه پیام نور خوندم.البته بدون ازمون رسمی پذیرش شدم.با این وجود میتونم از سهمیه شاگرد اولی استفاده کنم؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   خیر. مطابق دفترچه انتخاب رشته، دانشجویان مقطع کارشناسی در کلیه دوره ها چنانچه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور وارد دوره‌های فوق شده باشند، می‌توانند از تسهیلات رتبه اولی بهره‌مند شوند.

 18. مژده گفت:

  سلام من با رتبه۵۴۱رشته حسابداری میتونم روزانه قبول بشم؟اخرین رتبه مجاز۱۲۲۶هست لطفاراهنماییم کنیدممنونم.

  • مهسا گفت:

   سلام
   متأسفانه به نظر نمیاد شانس زیادی داشته باشید. چون اغلب ظرفیت این رشته برای دوره های غیرروزانه است. برای شبانه شهرستان ها لب مرز شانس دارید و شانس اصلی تون در دوره های پردیس و غیرانتفاعی و مجازی و پیام نور هست.

 19. رها گفت:

  با سلام .من رتبه پنج هزار برق اوردم آخرین رتبه مجاز رشته خودم ده هزار هستن آیا احتمال داره روزانه قبول شم؟

 20. امیر گفت:

  با ۱۸۸۰۰حقوق بین الملل آزاد یا پیام نور قبول میشم آخرین رتبه مجاز ۷۶۳۰۰ ،هستش

  • مهسا گفت:

   سلام
   دانشگاه ازاد که معمولا ظرفیتش رو دقیقا اعلام نمیکنه و بنابراین نمیشه دقیق گفت شانس قبولی دارید یا خیر. اما درمورد پیام نور به نظر میاد شانستون زیاد نباشه. اما به هر حال برای این که فرصتی رو از دست ندید انتخاب رشته کنید بر اساس علاقه تون.

 21. صمد گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  رتبه ی ۱۱۹ علوم ارتباطات اجتماعی کد ضریب ۱ شدم.دانشگاه تهران دوره ی روزانه ۴ نفر در دوره ی شبانه ۴نفر.دانشگاه علامه در هم در دوره روزانه و هم دوره ی شبانه تا ۳۰ نفر اعلام ظرفیت داشته.رشته مطالعات فرهنگی و رسانه دانشگاه تهران در دوره ی روزانه ۴ نفر و در دوره ی شبانه هم ۴ نفر اعلام کرده.احتمال قبولی چقدری دارم؟

 22. آزاده گفت:

  سلام بچه ها. کی می دونه امتحان تشریحی/ شفاهی مطالعات فرانسه از چه منابعیه؟

 23. ارشدروانشناسی گفت:

  سلام بچه ها توراخدا کمکم کنید گیچ شدم
  کدوم رشته بهتره هرچهارتا رتبه خوب آوردم
  نمیدونم کدومش توی اولویت اول قراربدم یا بازار کار هست؟یا کدومش بهترینه؟
  روانشناس عمونی؟روانشناس بالینی؟روانشناس کودکان استثنایی؟روانشناس تربیتی؟
  کدومش به ترتیب بهتره؟ برام بگید الهی قربونتون برم جزشما کسی با تجربه ندارم راهنماییم کنه😢از کمک دریغ نکنید

 24. یه ایستاده✌ گفت:

  سلام بچه ها نماز روزه هاتون قبول….بنظرتون با رتبه۳۸۹ کد ضریب۶( رسوب شناسی)روزانه قبول میشم؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   بستگی به انتخاب رقبایی که رتبه بهتری کسب کرده اند داره، اما ممکنه شانس داشته باشید. اگه مشکلی با هزینه دوره شبانه ندارید، توصیه میکنم انتخاب شبانه ها رو هم از دست ندید.

 25. الهه گفت:

  ترمه جان،لطف میکنی جواب بدی،من رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی ۱۴۰۰گرایش داروسازی۱۲۰۰شدم.
  آخرین رتبه مجاز در غیرروزانه وشبانع و…۲۷۸۰است.به نظرت آزاد قبول میشم???آخه بهم گفتن احتمالش ضعیفه قبول بشی آزاد.
  خواهشم جواب بده

  • ترمه گفت:

   سلام عزیزم. من تجربه ی شخصی خودم رو گفتم. سوات رو در قسمت کامنت آخرین پست سایت مطرح کن و نظر مشاور سایت رو جویا شو . ایشون اطلاع دقیق و بروز دارن. موفق باشی . توکل به خدا کن

 26. وحید گفت:

  سلام تو قران کمکم کنین با رتبه ی سیو یک هزارو صدودوازده بالینی اوردم مجاز غیر روزانه و ازاد هستم مممیتونم قبول بشم از دانشگاه ازاد از هر کجا که بشه بخاطر سربازی باید بخونم میشه یعنی جواب بدین

  • مهسا گفت:

   سلام
   دانشگاه ازاد ظرفیتش رو عموما دقیق اعلام نمیکنه.
   از طرفی رتبه شما، بین همه داوطلبان ازاد و سراسری هست و نمیشه گفت رتبه شما بین داوطلبان ازاد چند هست و بنابراین قضاوت دقیقی امکان پذیر نیست.

 27. Ghazal گفت:

  با سلام ببخشید من یه سوال دارم،من پارسال تو رشته مدیریت نفراول ورودی خودم شدم،ولی امسال تو کنکور تو یه رشته دیگه شرکت کردم،میخواستم بپرسم میتونم از سهمیه استعداد درخشانم با توجه به تغییر رشته ام استفاده کنم؟لطفا جواب بدین

  • مهسا گفت:

   سلام
   منظورتون سهمیه شاگرد اولی در پذیرش با کنکور هست؟ بله گویا امکان پذیر هست و مشکلی نیست. میتونید از دانشگاه بخواید فرم رو پر کنه و برای سنجش ارسال کنه.

 28. رویاتبریزی گفت:

  بچه ها ممنون از راهنماییتون خیلی ثواب کردید خیر ببینید انشالله همتون برید دانشگاه به خواسته هاتون برسید لبتون همیشه خندون.راستی آخرین سوال دارم اینه که توی فرم ثبت نام چندتا حق انتخاب شهرو رشته دارم؟

 29. نگین گفت:

  سلام،رتبه من ۳۷۷گرایش جزا و جرم شناسیه.آخرین رتبه قبولی۱۱۸۱هست‌.به نظرتون روزانه قبول میشم.متشکرم

 30. ارین گفت:

  سلام من رتبه مهندسی کامیپوترم ۱۷۰۰ شده
  مجاز شبانه- دانشگاه آزاد
  به نظرتون کجا می تونم قبول شم
  مثلا مجازی تهران- پردیس خودگرانش می شه یا شبانه شهرستان
  ؟
  ممنون

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای دوره های روزانه که بعید هست شانس زیادی داشته باشید. اما برای دوره شبانه شهرستان های کوچک لب مرز شانس قبولی دارید که خیلی به انتخاب رتبه های قبل از شما بستگی داره. اما شانس اصلی تون برای دوره های پردیس و غیرانتفاعی و پیام نور هست.

 31. س _ روابط بین الملل گفت:

  دوستان کنکور علوم سیاسی و روابط بین الملل دادم.
  من رتبم ۲۳۳ شده .
  آخرین رتبه ی مجاز در سهمیه روزانه هم ۸۵۴ نفر هست.
  امسال ظرفیت پذیرش دانشگاه های سراسری در نوبت روزانه در رشته روابط بین الملل ۱۶۷ شده پارسال این ظرفیت ۱۳۷ نفر بود.
  یعنی امسال خداروشکر ظرفیتها زیاد شده. ظرفیت شبانه هم پارسال ۵۰ نفر بود امسال ۷۱ نفر شده.
  سوالم از شما اینه که آیا من با این رتبه ۲۳۳ روزانه ی دانشگاه گیلان قبول میشم ؟
  تحقیق کردم پارسال آخرین رتبه ای که در دانشگاه گیلان توو همین رشته پذیرش شد رتبه ی ۲۰۱ بود.
  حالا به نظرتون با توجه به افزایش ظرفیت مخصوصا که دانشگاه گیلان امسال ۳ نفر بیشتر میخواد پذیرش کنه.
  آیا شانسی برای قبولی من هست ؟

 32. سودابه گفت:

  یکی راهنمایی کنه ایا کد ضریب ۲ برای روانشناسی بالینی با رتبه ۹هزار ایا روانشناسی بالینی دولتی پیام نور یا ازاداستان بوشهر میشه اورد ؟ تو هر دانشگاهی چند درصد فکر میکنید تو رشته روانشناسی بالینی قبول بشم ؟ لطفا جواب بدید من هیچ اطلاعاتی ندارم

 33. امیر احمدی گفت:

  سلام رتبه من ۱۶۳۸ و اخرین رتبه مجاز برای روزانه ۷۸۴واخرین رتبه مجاز ۱۲۰۰۰ میباشد به نظر شما شبانه در رشته مشاوره فردا میشم

 34. سودابه گفت:

  تو روخدا از استرس دارم میمیرم به منم بگید از کجا میدونید که چند هزار تا چند هزار مثلا دانشگاه دولتی قبوله یا پیام نور یا ازاد .از کجا بدونم با چه رتبه ای که رشته ای در روانشناسی قبولم خواهشت جواب بدید ؟

 35. منصوره عظیمی گفت:

  سلام ممنون میشم راهنماییم کنید …من رشته هنر نقاشی مجاز شدم برای آزمون عملی مرحله دوم باید چکار کنم ؟

  • شيدا گفت:

   سلام عزیزم منم نقاشى مجاز شدم البته شبانه، شما پیگیر باش سنجش اعلام میکنه بعدش باید کارت ورود به جلسه تهیه کنیم و مبلغى رو هم باید واریز کنیم. اما شما خودت از طریق سایت سنجش پیگیری کن. احتمالاً تو تیرماه باشه آزمون. 🎨🎨🎨🌹🌹🌹

 36. امیر احمدی گفت:

  با سلام مجدد آیا با رتبه ۱۶۳۸ و آخرین رتبه مشاوره ۱۲۰۰۰ شبانه قبول میشم

 37. سارا گفت:

  سلام امیدوارم همه دوستان به نتایج مورد نظرشون رسیده باشن میخواستم بدونم با رتبه ۳۲۸۵ مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیرروزانه و آخرین سهمیه مجاز در دوره های روزانه ۱۷۰۴۱ در رشته آموزش زبان انگلیسی امکان قبولی در دوره شبانه دانشگاه های شهر خودم – شهر تهران- و یا قبولی دوره شبانه در شهرستان رو دارم یا نه ؟ ممنون میشم از راهنماییتون مشاور گرامی

 38. Zohre گفت:

  سلام …..آیا ارشد۹۶ خانواده ایثارگران هم سهمیه داشتند ؟در صورت مثبت بودن جواب آیا امکان تصحیح سهمیه وجود داره

 39. الهه گفت:

  چرا جواب نمی دید!هرکسی میدونه خواهشم جواب بده.رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی ۱۴۰۰و گرایش داروسازی۱۲۰۰شدم.
  روزانه مجازنشدم،اما شبانه و…مجازم.باتوجه به اینکه در کارنامه درج شده ک آخرین رتبه مجاز ۲۷۸۰هست،میتونم آزاد قبول بشم? تورو خدا جواب بدین

 40. شهره گفت:

  سلام.من سوال داشتم با رتبه ١٠هزار میشه ارشد یا غیرانتفایی قبول شد؟ممنون میشم جواب بدید

 41. سمانه گفت:

  خواهشا ی مشاور دلسوز پیدا بشه با رتبه ۴۵۵۹ میشه جزا پیام نور غیرانتفاعی یا ازاد قبول شد ????????

 42. ایلاد گفت:

  سلام توروجان هرکی دوست دارین ج بدین من ۵۰۰۰ااوردم روزانه غیر مجازم ولی بالا نوشته غیرروزانه وداشنگاه ازاد مجازم .اخرین رتبه مجازم واسه اینا ۱۳۰۰۰هست بنطرتون ازشبانه قبول میشم ؟

 43. امیر احمدی گفت:

  سلام امیر هستم در مشاوره رتبه ۱۶۳۸ آوردن غیر روزانه بقیه مجاز شدم آخرین رتبه مجاز ۱۲۰۰۰ است آیا شبانه قبول میشم

 44. ندا گفت:

  سلام شمارو بخداقسم یه نفرجواب بده.من ارشد رتبم ۴۳هزار شدم و اخرین رتبه مجاز در سهمیه ۴۴هزار و خورده ایه.ازاد فقط مجاز شدم حالا بنظرتون حسابداری دانشگاه ازاد یاسوج قبول میشم؟

 45. الهه گفت:

  سلام.من مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی رتبه ۱۴۰۰و گرایش داروسازی رتبه ۱۲۰۰,شدم.روزانه مجازنشدم.
  آخرین رتبه مجاز در غیردولتی۲۸۷۰بوده،به نظرتون آزاد قبول میشم?ممنون

 46. فرناز گفت:

  سلام
  با رتبه ٧٧ هزار و اخرین رتبه مجاز ٨٩ در رشته مدیریت به نظرتون دانشگاه ازاد استان هرمزگان قبول میشم؟

 47. سنجرانی گفت:

  سلام خدمت دوستان ببخشید رتبه قبول شدگان تو کدوم قسمت درج شده میشه راهنمایی کنین ممنون میشم

 48. میترا گفت:

  من شماره پرونده و پیگیری ندارم چه کار کنم

 49. فرشاد گفت:

  سلام از کجا بفهمم رتبمو؟!!

 50. یه ایستاده✌ گفت:

  سلام کسی زمین شناسی هس؟؟؟رتبه شو بگه😣

 51. aria گفت:

  سلام من رتبه مهندسی کامیپوترم ۱۷۰۰ شده
  مجاز شبانه
  به نظرتون کجا می تونم قبول شم
  مثلا مجازی تهران- پردیس خودگرانش می شه یا شبانه شهرستان
  ؟

 52. بهار-صنایع غذایی گفت:

  دوستان ازکجابفهمم که کودوم دانشگاهها خوابگاه دارن؟تو دفترچه که چیزی نزده

 53. رویاتبریزی گفت:

  شما از کجا میدونید کجا قبول میشیدوکجا قبول نمیشید اینقدر میگید ایا بارتبه …شبانه قبول میشم؟مگه توی هر دانشگاه بالای دیوار نوشته اینجا فقط برای فلان رتبه ست؟😕به منم بگید بفهمم شما چطور تشخیض میدید تا رتبه چندکدوم شهر شبانه مجازید والا

  • شهره گفت:

   منم نمیدونم کاش یکی بود میگفت

   • محمد-علوم سیاسی گفت:

    سلام…ببینید دوستانی که با اطمینان در مورد قبولیشون صحبت
    میکنن از چند طریق مطمئن میشن.اول:تخمین تعداد پذیرش در
    روزانه و شبانه رشته خودشون از روی دفترچه انتخاب رشته
    و مقایسه با رتبه اکتسابیخودشون.دوم:رجوع به کارنامه های
    قبولی سال قبل که مثلابا رتبه مشابه اونها کجا قبول شدند.
    سوم:استفاده از مشاوره و سامانه های تخمین شهر و دانشگاه.
    بعنوان مثال وقتی ظرفیتپذیرش دانشگاههای تهران در مجموع
    روازنه و شبانه در یک گرایشخاص ۱۱۷ نفر باشه و من رتبه ۸۳
    رو اورده باشم قطعا میدونمشبانه یکی از دانشگاههای تهران
    رو میارم و طبیعی هست که با این رتبه روزانه شهرستان ها
    رو هم میارم…امیدوارمتونسته باشم خوب توضیح داده باشم..
    موفق باشید.

 54. توكلي گفت:

  سلام دوستان ، من غیر روزانه و آزاد مجاز شدم ولی نمی دونم تراز نهائی کجای کارنامه هست ، میشه راهنمایی کنین لطفاً

 55. بیومتریال گفت:

  سلام با رتبه ۴۶۰ از گرایش بیومواد ضریب ۵ میتونم کدوم دانشگاه رو بیارم؟

 56. وحید حسین زاده 96 گفت:

  سلام دوستان من روزانه مجاز نشود رشته itولی
  غیر روزانه وآزاد مجاز شدم رتبه ۷۸۷۶ واخرین رتبه قبول۱۹۰۰۹دانشگاه آزاد قبول میشم

 57. Sh گفت:

  سلام من رتبه م ۳۱۰۰احتمال شبانه قبول بشم دارم رشته مدیریت کسب کار

 58. رویاتبریزی گفت:

  طرفیت انتخاب رشته مجموعه روانشناسی در شهرمان تبریز خیلی کمه آخه چرا؟؟؟؟۳نفر یعنی چه آخه؟۴و هفت نفر برای عمومی یعنی چه آخه؟۵نفر برای شبانه یعنی به نطرت خیلی زیاده پنچ نفر؟اصلا یک نفرمیگفتی گافی بودواقعا که همیشه حق تبریزیهامیگیرید چرا اخه.اون ۵نفر فکر کنم توسط آشنا میارن میدارن دانشگاه تمام!ایا امیدی واسم هست بااین دفترچه تون!من شهر دور نمیتونم برم

 59. سحر ناز گفت:

  من Mba رتبم ۱۰۰۰۰ شده آخرین رتبه ۱۵۰۰۰ بنظرتون آزاد تهران میارم?

 60. امین گفت:

  سلام ببخشید من روزانه قبول نشدم در رشته برق غیر روزانه (شبانه )قبول شدم خواستم ببینم حداقل ظرفیت سی هزارتاست من ۲۲ هزارتا اوردم امکان ش هست شبانه بیارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پژوهش دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

آغاز ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد سال ۱۳۹۶
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نیمسال دوم آزمون کارشناسی...
اعلام زمان انتشار نتایج تکمیل ظرفیت ارشد بهمن ۹۶ آزاد
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد تا نیمه...
آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد از فردا
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: تکمیل ظرفیت...
اعلام شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه ۹۶ ارشد آزاد
دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر ماه 96 دانشگاه آزاد...
کاهش ظرفیت پذیرش تکمیل ظرفیت بهمن ماه ۹۶ ارشد آزاد
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: در تکمیل...
تعدیل دوره های پردیس خودگردان دانشگاه ها
وزیر علوم گفت: با توجه به ظرفیت بالای دانشگاه ها در...
اعلام شرایط بورسیه کارشناسی ارشد فناوری فضایی در سال ۲۰۱۸
سازمان فضایی ایران از پذیرش بورسیه در رشته های مرتبط...
تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ علوم پزشکی
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم...
اختلاف دانشگاه آزاد و وزارت علوم درباره حذف مرحله تکمیل ظرفیت ارشد آزاد
مسئولان دانشگاه آزاد از اجرای مرحله تکمیل ظرفیت...
حذف تدریجی مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ارشد
معاون آموزشی وزیرعلوم گفت: مراحل تکمیل ظرفیت پذیرش...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96   تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 سراسری  

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید: