مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد روان گام

پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران در سال 97

شرایط ارشد بدون کنکور 97 - 98 دانشگاه تهران

دانشگاه تهران از بین دانشجویان ممتاز نیمسال آخر مقطع کارشناسی دانشگاه های سطح یک کشور، اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ می نماید.

به داوطلبان عزیز شدیدا توصیه میکنیم جهت اطلاع از فراخوان های پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ به عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مسترتست در آیند… کلیک کنید…

به گزارش مسترتست، دانشگاه تهران در اجرای سیاست های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته با استناد به آیین نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی که دارای رتبه‌های یک تا سه از دانشگاه‌های سطح یک کشور می‌باشند، در رشته‌های اعلام شده که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند در صورت داشتن ظرفیت خالی به صورت مازاد برظرفیت و با رعایت کامل مقررات و موافقت گروه مربوطه دانشجو می‌پذیرد.

لازم به ذکر است ارائه فرم گواهی معدل ممهور به مهر و امضاء دانشگاه ذیربط، الزامی بوده و ضروری است توسط داوطلب به همراه سایر مدارک مورد نیاز در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران بارگزاری گردد.

کلیه متقاضیان، از تاریخ ۲۰/‏ ۰۸/ ‏۹۶‬ تا ۳۰/ ‏۰۹/ ‏۹۶‬ فرصت دارند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران مراجعه و نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری فرم تکمیل شده تقاضا اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیان دانشگاه‌های سطح یک کشور علاوه بر موارد مذکور، ملزم به بارگذاری گواهی معدل / رتبه اخذ شده از دانشگاه محل تحصیل و پرداخت مبلغ۷۵۰.۰۰۰ ریال از طریق درگاه الکترونیکی می‌باشند.

شرایط ارشد بدون کنکور ۹۷ – ۹۸ دانشگاه تهران:
۱) دانشجویان دوره کارشناسی که پس از گذراندن شش نیمسال با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی به لحاظ میانگین کل جزو ده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند می توانند جهت برخورداری از تسهیلات مذکور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، فرم تقاضا را تکمیل و به همراه کلیه مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۰/۳۰ در سامانه جامع آموزش دانشگاه به نشانی ems.ut.ac.ir بارگزاری نمایند.

شرایط عمومی:

 • دانش آموختگی حداکثر در هشت نیمسال تحصیلی (۹۷/۶/۳۱).
 • پذیرش برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفا برای یک بار امکان پذیر می باشد.
 • دانشجویان متقاضی می بایست تا پایان نیمسال ششم در مقطع کارشناسی حداقل میانگین ۱۶ را کسب نموده و تا پایان تحصیل میانیگن مذکور را حفظ نمایند. (در خصوص دانشجویانی که میانگین کمتر از ۱۶ را کسب نموده اند ولی بالاترین میانگین را در بین هم ورودی و هم رشته خود دارا باشند، بالاترین معدل ملاک عمل جهت ۱۰ %قرار خواهد گرفت.)
 • شایان ذکر است براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، فقط دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن کلیه شرایط مذکور، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنان (که بی اثر شده) نباشد.

نکته قابل توجه:

 • بر اساس اصلاحیه شماره ۲/۱۴۰۰۳۶ مورخ ۹۵/۷/۴ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صرفاً میانیگن سه چهارم واحدها تا نیمسال ششم ملاک پذیرش خواهد بود و میانگین نیمسالهای هفتم یا هشتم قابل بررسی نمی باشد.

تبصره:

 • برگزیدگان علمی در رشته هایی که برنامه درسی آنان طبق مصوبه شورای عالی برنامه ریزی در دوره کارشناسی پیوسته ۹ نیمسال تحصیلی تدوین و تصویب شده است می توانند از تسهیلات مربوطه بهره مند شوند.
 • دانشگاه اختیار دارد متقاضیانی را که در طول شش نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود جزو ده درصد برتر باشند به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش می گردد.
 •  پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط به تشخیص شورای گروه و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر خواهد بود.
 • تغییر رشته یا نقل و انتقال در خصوص پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان امکان پذیر نمی باشد.
 • دانشجویان دو رشته ای جهت استفاده از سهمیه ۱۰٪ استعداد درخشان رشته اول و می بایست یا تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ حداکثر طی یک نیمسال پس از پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد (اصلاحیه شماره ۲/۱۱۹۴۴۵ مورخ ۹۵/۶/۸) از رشته دوم فارغ التحصیل و یا در صورت عدم فارغ التحصیلی از رشته دوم انصراف نمایند.
 • پذیرش نهایی پذیرفته شدگان منوط به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و احراز صلاحیت عمومی بوده و تا قبل از اعلام سازمان فوق هیچ حقی جهت داوطلبان متصور نمی باشد.

مدارک لازم جهت بارگزاری:

 1. فرم تکمیل شده اطلاعات فردی
 2. کپی صفحه اول شناسنامه
 3. کپی کارت ملی
 4. کارنامه ۶ نیمسال متقاضی
 5. ۵ -تکمیل فرم گواهی برای متقاضیان سایر دانشگاهها

مدارک لازم برای ارائه تقاضا:

 1. تکمیل فرم تقاضای پذیرش (اطلاعات فردی) و تحویل به اداره آموزش پردیس / دانشکده/ مرکز / موسسه ذیربط
 2. واریز مبلغ ۰۰۰، ۷۵۰ ریال از طریق درگاه الکترونیک (به جز دانشجویان دانشگاه تهران)

نحوه ارائه تقاضا:

متقاضیان محترم چنانچه شرایط لازم طبق آیین نامه مذکور را دارا می باشند پس از مطالعه شرایط ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۰/۲۰ با مراجعه به سامانه سیستم جامع آموزش دانشگاه و دریافت شناسه کاربری و رمز عبور، اطلاعات و مدارک مورد نیاز را بارگزاری و ثبت نام نمایند.

تذکر مهم: وجه پرداختی در صورت انصراف و یا عدم پذیرش به هیچ عنوان مسترد نمی گردد. لذا توصیه می گردد قبل از واریز هزینه نسبت به مطالعه کامل شرایط، دقت لازم مبذول گردد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

avatar
حسین
حسین

راستی دانشگاهی که میخونم دانشکده شهید شمسی پور دانشکده فنی شماره یک کشور هست و هم کاردانی و هم کارشناسی این دانشکده هستم.

حسین
حسین

سلام خسته نباشید ی سوال داشتم ازتون. من فنی هستم رشتمم الکترونیک کاردانی رو ۶ ترمه تموم کردم بخاطر بعضی مشکلات نا خواسته که یدفعه پیش اومدن متاسفانه و لیسانمم الان نرم افزار میخونم و لیسانس رو ۴ ترمه به عنوان نفر اول رشته میخام تموم کنم، میخام ببینم واسه مقطع ارشد… ادامه نظر»

اهو
اهو

سلام من فارع التحصیل شهریور ۹۶ دانشگاه ازاد قزوین هستم.با معدل ۱۸ آیا میتونم از سهمیه استعداد درخشان برای ورودی مهر ۹۷ استفاده کنم؟؟؟

مریم
مریم

باسلام ، ببخشید برای فراخوان بدون کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی نیز وجود دارد . اگر در بخش ارسال مقاله ، یک قسمت از مقاله هایم را به صورت پی دی اف بفرستم و توضیح دهم که هنوز مقاله هایم برای چاپ شدن نیاز به داوری و زمان دارد قبول می کنید… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
تنها مقالات پذیرش شده دارای امتیاز هستند و مقالاتی که داوری نشده اند امتیاز نمی گیرند.

بی نام
بی نام

باسلام ، در سال ۹۷-۹۸ برای فراخوان بدون کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی وجود دارد.
اگر در بخش مقاله ، یک قسمت از مقاله را به صورت pdf ارسال کنم و توضیح دهم برای به چاپ رسیدن نیاز به زمان و داوری دارد قبول می کنید؟
باتشکر

پریا
پریا

سلام من ترم ۸ در دانشگاه اصفهان هستم با معدل ۱۷/۲۱ و رتبه ۴ بین هم ورودی های خودم هستم میخواستم ببینم من میتونم در فراخوان دانشگاه تهران شرکت کنم یا نه؟

مهسا
مهسا

سلام
ورودی هاتون چند نفر بوده اند؟ ایا جزو ۱۵ درصد برتر هستین؟
دانشگاهتون که سطح یک محسوب میشه و از بابت مشکلی نیست.

علی
علی

دانشگاه تهران فقط رتبه اول تا سوم برمیداره

امیرحسین
امیرحسین

سلام من که دانشگاه آزاد بروجردم می تونم ثبت نام کنم؟
معدلم ۱۸/۴۰

امیرحسین
امیرحسین

درضمن فارغ التحصیل سال ۹۶هستم

مهسا
مهسا

سلام
خیر. پذیرش بدون ازمون دانشگاه تهران فقط مختص فارغ التحصیلان دانشگاه های سطح یک وزارت علوم هست و شما نمیتونید در این فراخوان شرکت کنید.

الهه
الهه

سلام دانشگاه های دولتی کارشناسی ارشد استعداد درخشان بدون کنکورشون فقط برای فارغ التحصیلان خودشون هستش؟یا پیام نورم میتونه شرکت کنه؟

مهسا
مهسا

سلام
برای فارغ التحصیلان خود دانشگاه ها نیست، اما اغلب در فراخوان دانشگاه ها گفته میشه که فقط فارغ التحصیلان دوره های روزانه و شبانه امکان استفاده از شرایط پذیرش بدون ازمون رو دارند.

اصغر
اصغر

با سلام
پس کی جواباش رو می دن؟

رامین صارمی
رامین صارمی

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ازتون قبلم پرسیدم جواب ندادین میخواستم ببینم من با معدل کارشناسی پیوسته ۱۸/۹۵ توی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار میتونم توی فراخوان های بدون آزمون دانشگاه های سراسری قبول بشم؟ البته من از دانشگاه آزاد بناب فارغ التحصل شدم بهمن ماه ۹۶ و اینکه… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
در ایین نامه منعی برای شرکت فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد نیست، اما اغلب دانشگاه ها در شرایط اختصاصی شون میگن که فقط از فارغ التحصیلان دانشگاه سراسری پذیرش بدون ازمون دارند.
بله همه فراخوان ها در همین سایت و کانال تلگرامی ش اطلاع رسانی میشه.

مختار
مختار

سلام. من ورودی ۹۴ و الان ترم ۶ هستم. تا پایان همین ترم یعنی تا آخر خرداد ۹۷ لیسانس می‌گیرم. معدل ۵ ترم گذشته هم بالای ۱۹ بوده. رشته مترجمی عربی هستم و در آزمون اشتمال که همون تافل عربی است نمره ۹۰ گرفتم. ولی هنوز برای این طرح ثبت نام نکردم… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
اگه موقعی که تحصیلتون تموم میشه و شرایط لازم رو کسب کردین، فراخوانی باشه، میتونید در اون فراخوان شرکت کنید. برای فراخوان هایی که مهلتش گذشته دیگه بعیده بشه کاری کرد.

هما
هما

سلام
درمورد ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت اطلاعی دارین??

مرضیه
مرضیه

سلام من فارغ التحصیل دانشگاه اصفهان هستم میتونم الان واسع دانشگاه تهران بدون کنکور درخواست بدم؟و چه زمانی میتونم؟

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه مهلت درخواست کارشناسی ارشد بدون ازمون دانشگاه تهران تموم شده. بعید هست فرصت دیگه ای باشه، با این حال میتونید با واحد استعداد درخشان دانشگاه تماس بگیرید.

علی حسینی
علی حسینی

سلام ، من معدل ۶ ترم ابتدایی م ۱۵ هست و دانشگاه امیرکبیر هستم ، میخواستم بدونم هنوز میشه درخواست داد برای ارشد مستقیم یا خیر؟

مهسا
مهسا

سلام
مهلت درخواست پذیرش بدون ازمون دانشگاه تهران به اتمام رسیده

Reza
Reza

سلام .این فراخوان فقط مخصوص کارشناسی پیوسته هستش یا کارشناسی ناپیوسته رو هم شانل میشه؟ ممنون

Farshad
Farshad

سلام من معدل اول رشته ام هستم و فک میکردم ثبت نام استعدادهای درخشان برای دانشگاه ها اردیبهشت سال ۹۷ هست و ثبت نام نکردم.امکان تمدیدش هست؟سالهای قبل تمدید شده؟

مهسا
مهسا

سلام
احتمالش زیاد نیست که تمدید بشه. فراخوان بدون ازمون دانشگاه ها مهلت مشخصی نداره. توضیه میکنم در کانال عضو بشید تا در جریان اخبار بدون ازمون قرار بگیرید:
https://t.me/mastertest

زز
زز

سلام آیا دانشگاههای فرهنگیان جزو دانشگاههای سطح یک هستند؟من دانشجوی سال آخر دانشگاه فرهنگیان هستم وتا خرداد ۹۷ فارغ التحصیل میشم. آیا میتونم برای این فراخوان ثبت نام کنم؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر متأسفانه. دانشگاه سطح یک در لینک زیر هست:
http://mastertest.ir/1396/08/شرایط-زمان-ارشد-بدون-کنکور-تهران-۹۷-۹۸/comment-page-1/#comment-171463

محمد
محمد

کجا باید ثبت نام کنیم .چه طوری ثبت نام کنیم. داخل سایت دانشگاه تهران هیچ اطلاعیه ای در این مورد وجود نداره.

مرضیه
مرضیه

سلام من فارغ التحصیل دانشگاه تهران معدل ۱۷ سال۷۸هستم میتونم درخواست بدون کنکور بدم

مهسا
مهسا

سلام
راهنمای ثبت نام پذیرش ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران از طریق لینک زیر قابل دریافت هست:
academics.ut.ac.ir/file/download/news/1510577546-1-.pdf

اهورا
اهورا

سلام من از دانشگاه زنجان هستم میخواستم بدونم من برا تربیت مدرس و تهران میخواستم درخواست بدم ک نوشته چون زنجان سطح ۲ هست نمیشه /یعنی اگه من درخواست بدم و پول واریز کنم کلا بررسی نمیشه مدارکم؟ یا کلا اجازه ثبت نام ب من رو نمیده سیستم؟؟؟ سوال دوم اینکه من… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
کسانی که شرایط لازم رو نداشته باشن، حذف میشه و شانسی نخواهید داشت. بنابراین به نظرم بهتره هزینه نکنید.

ادنان
ادنان

سلام
من دانشجو ناپیوسته هستم
کاردانی با معدل ۱۶٫۴ همدان
کارشناسی با معدل ۱۸٫۵ کرمانشاه
ایا امکانش هست که برای ارشدبدونه کنکور شرکت کنم . تهران یا غیره ان

مهسا
مهسا

سلام
خیر متأسفانه پذیرش بدون ازمون مختص استعدادهای درخشان هست که برای دانشگاه های دولتی باید کارشناسی پیوسته باشید و برای دانشگاه ازاد هم باید فارغ التحصیل دانشگاه ازاد باشید.

مبین
مبین

سلام. پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های وزارت بهداشت هم به همینگونه است؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر پذیرش بدون ازمون وزارت بهداشت به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش پزشکی صورت میگیره. درموعد مقرر در همین سایت و کانالش اطلاع رسانی میشه.

فاطمه
فاطمه

سلام
دانشگاه علم و فرهنگم سطح یک غیرانتفاعی میتونم ثبت نام کنم یانه ؟؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر منظور دانشگاه های سطح یک جامع و تخصصی وزارت علوم هست.
پایین تر اسامی دانشگاه رو گذاشتم.

لیلی
لیلی

سلام من شهریور سال ۹۶ فارغ التحصیل شدم میتونم شرکت کنم یانه؟

مهسا
مهسا

سلام
ممکنه بتونید. از دفتر استعداد درخشان دانشگاه تهران سوال کنید. چون گاهی دانشگاه ها از بلافاصله پس از دانش اموختگی تلقی مختلفی دارند.

سارا
سارا

سلام وقتتون بخیر من با معادل سازی که انجام دادم ۶ ترمه لیسانس حقوقم و تموم میکنم
نحوه پذیرش چطوریه؟
من دانشگاه ازاد خوندم معدلم هم ١٩/١٠

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه فراغ التحصیلان دانشگاه ازاد امکان پذیرش بدون ازمون در دانشگاه تهران رو ندارند.

سارا
سارا

سلام من فارغ التحصیل سال ٩۶خرداد ماه دانشگاه آزاد مراغه هستم با معدل ١٧ آیا میتونم ثبت نام کنم؟😭

مهسا
مهسا

سلام
خیر فقط فارغ التحصیلان دانشگاه های سطح یک کشور میتونن در این فراخوان شرکت کنند.

محمد
محمد

دانشگاه یزد جزء دانشگاه های سطح یک است؟

سعید
سعید

تو اطلاعیه های پایین تر دانشگاه یزد رو سطح دو نوشته.

مهسا
مهسا

سلام خیر متأسفانه. بنابر اعلام وزارت علوم: الف: دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی جامع (به ترتیب الفبا) سطح ۱- شامل: اصفهان – تبریز – تربیت مدرس – تهران – شهید بهشتی – شیراز – فردوسی مشهد سطح ۲ – شامل: ارومیه – الزهرا (س) – بوعلی‌سینا – بیرجند – خوارزمی – رازی… ادامه نظر»

Little Lamb
Little Lamb

سلام. البته مهسا جان، شما فقط دانشگاه های “جامع” سطح یک رو نام بردین و دانشگاه های “تخصصی” سطح یک رو ذکر نکردین. لیست کامل دانشگاه های سطح یک: دانشگاه های تهران، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، شهید بهشتی، خواجه نصیر، علامه طباطبایی، فردوسی مشهد، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و… ادامه نظر»

محمدي
محمدي

سلام، من کارشناسی مهندسی برق دانشگاه آزاد قزوین بودم، معدلم ۱۳ است، امکان ثبت نام ندارم؟
میشه راهنمایی بفرمایید؟
به لحاظ فعالیت و سابقه کاری ۶ سال سابقه مدیریتی دارم.

مهسا
مهسا

سلام
خیر شما فقط تا یک سال پس از فارغ التحصیلی و در صورتی که جزو ده درصد برتر ورودی باشید میتونید در فراخوان های بدون ازمون سراسری شرکت کنید.

زينب ثنايي نژاد
زينب ثنايي نژاد

سلام من مدرک کارشناسی خودم رو در رشته ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ١٧/٠٩ در سال ٩۴ گرفتم .آیا این موضوعی که گفتین شامل من هم میشود؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر متأسفانه شما فقط تا یک سال پس از فارغ التحصیل امکان استفاده از سهمیه بدون ازمون استعداد درخشان رو دارید.

سارا
سارا

سلام ببخشید لیست رشته های مشمول برای امسال رو از کجا باید پیدا کرد؟
واینکه درصورت دارا بودن همه شرایط اگه یک درس مرودی غیراختصاصی که بعدبا نمره خوبی هم جبران شده داشته باشیم امکان درخواست وجود نداره؟؟

مهسا
مهسا

سلام دانشگاه های سطح یک کشور بر اساس اعلام وزارت علوم هست: سطح ۱ جامع- شامل: اصفهان – تبریز – تربیت مدرس – تهران – شهید بهشتی – شیراز – فردوسی مشهد سطح ۱ تخصصی– شامل: صنعتی اصفهان – صنعتی امیر کبیر – صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی –صنعتی شریف – علامه طباطبائی… ادامه نظر»

setareh
setareh

دانشگاه الزهرا تهران سطح یکه؟ یاخیر؟رتبه ۲۵ را در دانشگاهها داره اما سطحش نمیدونم.کسی آیا میدونه؟

سعید
سعید

دانشگاه الزهرا سطح ۲ هست.

setareh
setareh

مچکرم.

آيلار
آيلار

لطفا راهنمایی کنید .ممنون

آيلار
آيلار

سلام من در تاریخ ١۴تیر ٩۶اله صورت هفت ترمه از دانشگاه فنی شریعتی تهران در مقطع کارشناسی پیوسته حسابداری فارغ التحصیل شدم آیا من هم میتونم برای ارشد بدون کنکور ٩٧اقدام کنم حالا تو دانشگاه تهران یا هر دانشگاه دیگه ای؟

مهسا
مهسا

سلام
با توجه به این که دانشگاه تهران فقط از دانشگاه های سطح یک پذیرش میکنه متأسفانه شانسی ندارید. اما برای اغلب دانشگاه ها میتونید شانستون رو امتحان کنید. پیگیر اخبار سایت باشید تا در جریان فراخوان ها قرار بگیرید.

آيلار
آيلار

یعنی میتونم برای سایر دانشگاه ها شرکت کنم با توجه به این که من تیر ٩۶ هفت ترمه فارغ التحصیل شدم و طبق گفته بعضی دوستان باید وقتی ترم شش بودم درخواست میدادم تا برای سال تحصیلی فعلی پذیرش بشم چون بعضی ها میگن باید در سال تحصیلی ای که بلافاصله بعد… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
تا یک سال پس از فارغ التحصیلی مهلت ثبت نام دارید، بعضی دانشگاه ها ملاک رو زمان فارغ التحصیلی تا زمان فراخوان قرار میدن. فراخوان دانشگاه ها رو در همین سایت چک کنید. در این باره اطلاع رسانی صورت میگیره.

محمود۳۳
محمود۳۳

سلام دوستان
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری دوم هم داریم یا نه؟؟
ممنون میشم جوابمو بدین

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه تا به حال سابقه نداشته که دانشگاه سراسری برای مقطع ارشد در بهمن ماه تکمیل ظرفیت داشته باشه.

پریناز
پریناز

سلام برا ثبت نام ارشد میخام ببینم از دانشگاه اشرفی اصفهان بودم میتونم الان اقدام کنم؟

مهسا
مهسا

سلام
فراخوان دانشگاه تهران شامل دانشگاه های سطح یک میشه فقط متأسفانه.

زینب
زینب

سلام
دانشگاه سطح یک کدوم دانشگاه ها حساب میشن؟
من شاگرد یک رشته ی علوم مهندسی گرایش الکترونیک هستم،میتونم برای الکترونیک برق تقاضا بدم یا حتما باید کارشناسیمم برق الکترونیک میبود؟

Maryam
Maryam

سلام. دانشگاه های سطح یک:
دانشگاه های تهران، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، شهید بهشتی، خواجه نصیر، علامه طباطبایی، فردوسی مشهد، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز، تبریز.

سپیده نظری
سپیده نظری

سلام ببخشید اونایی که کارشناسی ناپیوسته دارن نمیتونن تو پذیرش بدون کنکور دانشگاه تهران شرکت کنند؟

زهرا
زهرا

سلام.جریان رشته ی همنام چیه؟برای بهداشت عمومی رشته همنام وجود داره؟

مهسا
مهسا

سلام
این فراخوان های برای رشته های زیرمجموعه وزارت علوم هست و فقط هم هر کس میتونه در رشته همنام درخواست بده.
شما باید از طریق وزارت بهداشت اقدام کنید که البته وزارت بهداشت هم شرط تجانس رشته رو داره.

بی نام
بی نام

باسلام
من از دانشگاه کاشان می خواهم برای این فراخوان شرکت کنم .برای انجام مراحل فراخوان باید از قسمت پذیرش برگزیدگان علمی این کار را انجام دهم
و شروع کنم .

بی نام
بی نام

برای ارسال مقاله ، می توانم یک قسمتی از مقاله های خود را ارسال نمایم
به صورت پی دی اف و توضیح دهم که هنوز به مرحله چاپ نرسیده و به داوری و زمان نیاز دارد
با این حال می توانم در فراخوان شرکت نمایم

بی نام
بی نام

ممنون می شوم پاسخ بنده را بدهید

پژوهش دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه ترین خبرها

محرومیت یک ساله پذیرفته شدگان دوره روزانه ارشد ۹۷ وزارت بهداشت
پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد 97 دوره های غیرشهریه...
احتمال اعلام تکمیل ظرفیت ارشد ۹۷ علوم پزشکی
در صورت اعلام ظرفیت جدید و یا پر نشدن ظرفیت دانشگاه ها...
اختصاص ۴۰ درصد از ظرفیت پذیرش ارشد دانشگاه های برتر به جذب استعدادهای درخشان
معاون آموزشی وزیر علوم توضیح داد: به دانشگاه های سطح یک...
امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد آزاد ۹۷
ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 97 دانشگاه آزاد...
انتشار جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد ۹۷ علوم پزشکی
اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در خصوص ثبت نام...
انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ علوم پزشکی
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 دانشگاه‌های...
بامداد فردا؛ اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۷ علوم پزشکی
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش...
اعلام سقف تعداد دانشجویان کلاس های مقطع کارشناسی ارشد از سوی وزارت علوم
معاون آموزشی وزیر علوم با ابراز نگرانی از رشد بیش از حد...
توضیح معاون وزیر علوم درباره دلیل تأخیر در اعلام نتایج ارشد آزاد ۹۷
معاون وزیر علوم درباره دیر اعلام شدن نتایج کارشناسی...
شروع ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد از امروز
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۷...

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 97

زمان ثبت نام کنکور ارشد 98

زمان کنکور ارشد 98

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور