مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشدپژوهش دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد قبولی روان گام

اعلام جزئیات ثبت نام کنکور ارشد 97 از سوی سازمان سنجش

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 سراسری و ازاد

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ و بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور منتشر شد.

به گزارش مسترتست، متن اطلاعیه منتشره به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۹/۰۵ بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نکات ذیل و همچنین در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.

شرایط ثبت‌نام‌ در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷:

ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۱۶ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۲ پایان می‌پذیرد. لازم به تاکید است که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.

علاقه‌مندان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند حداکثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته‌‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام) متقاضی ثبت‌نام شوند.

مراحلی که داوطلب باید برای ثبت نام اقدام کند:

۱-مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی فوق برای خرید کارت اعتباری ثبت‌نام (سریال ۱۲ رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱).

۲- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۳-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

 ۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۳۶۰٫۰۰۰ (سیصد و شصت هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تبصره: با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 ۵- داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، به مبلغ ۳۶۰٫۰۰۰ (سیصد و شصت هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.

تذکر: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۱۰٫۰۰۰ (صدو ده هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی به دوره‌های مذکور، اقدام نمایند.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان، اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه ‌نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

برگزاری‌ المپیاد علمی‌- دانشجویی‌ کشور:

داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند همزمان ‌با برگزاری‌ امتحانات‌ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷، در اولین ‌مرحله دوره بیست و سومین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی‌ کشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون شرکت نمایند.

سایر موارد در خصوص سنجش و پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی مطابق قانون سنجش و پذیرش دانشجوی در دوره‌های تحصیلات تکمیلی مصوب ۹۴/۱۲/۱۸ مجلس شورای اسلامی و مصوبات شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی خواهد بود.

توصیه‌های‌ مهم‌:

۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار دارد، ‌مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کد پیگیری ۱۶ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه،ومندرجات آن را کنترل و نزد خود نگهداری نمایند.

۴- با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۵- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۶-در صورت‌ لزوم‌، داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ گویای: ۴۲۱۶۳-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ کرده یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۷

مطالب مرتبط:

ایجاد مشکلات اجرایی در فرآیند پذیرش تکمیل ظرفیت... رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور می گوید: با متمرکز شدن زیرنظام ها، نیازی به پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت نیست و دانشگاه ها در برگزاری فرایند تکمیل ...
عضو کمیسیون آموزش: اشتباه وزارت علوم در ممنوعیت بر... عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وزارت علوم درباره موضوع تکمیل ظرفیت ها دچار اشتباه شد. محمد قمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیق...
توقف برنامه تکمیل ظرفیت دانشگاه ها از سال آینده... معاون آموزشی وزارت علوم از متوقف شدن برنامه تکمیل ظرفیت دانشگاه ها از سال آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، مجتبی شریعتی نیا...
اقدام غیرقانونی برخی از مراکز در جذب دانشجوی کارشن... معاون آموزشی وزارت علوم گفت: برخی مراکز به صورت غیرقانونی اقدام به جذب دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد کرده بودند که به شدت با آنها برخورد شده است. ...
پذیرش تکمیل ظرفیت؛ نیاز به حق داوطلبان کنکور کارشن... در حالی دو ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد که تنها خبری که از تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد منتشر شده است، اطلاعیه‌های سازمان سنجش مبنی بر عدم پذیرش ...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد مسترتست پیج اینستاگرام کارشناسی ارشد مسترتست
avatar
اسماعیل
اسماعیل

سلام،امکانش هست باز سایت باز بشه برای ثبت نام ؟ من از ثبت نام جا موندم??

مهسا
مهسا

سلام
بله از ۳۰ بهمن تا سوم اسفند ماه فرصت مجدد برای ثبت نام کنکور ارشد در نظر گرفته شده که میتونید ثبت نام کنید.

مصیب
مصیب

سلام. ببخشید باید چه مدارکی قبل از انجام مراحل ثبت نام در دست داشته باشیم

نگار
نگار

سلام..
زمان ثبت نام برای دانشگاه آزاد برای کنکور ۹۷ کی هست؟؟
و چه مدارکی نیاز داره؟؟

مهسا
مهسا

سلام از سال گذشته ازمون ارشد ازاد و سراسری ادغام شده و با ثبت نام در کنکور سراسری، داوطلب دانشگاه ازاد هم محسوب میشید. کافیه در زمان انتخاب رشته دانشگاه ازاد، در صورت مجاز شدن، انتخاب رشته کنید. ثبت نام مدارک شناسنامه ای نیاز دارد و اینترنتی هست و از ۳۰ بهمن… ادامه نظر»

سمیرا
سمیرا

سلام.من از ثبت نام کنکور جا موندم ایا فرصت ثبت نام وجود داره بازهم؟؟

مهسا
مهسا

سلام
بله از ۳۰ بهمن تا سوم اسفند ماه فرصت مجدد برای ثبت نام کنکور ارشد در نظر گرفته شده که میتونید ثبت نام کنید.

مهسا
مهسا

سلام. من از ثبت نام جا موندم. آیا زمان اصلاحات میتونم ثبت نام کنم؟

مهسا
مهسا

سلام
بله از ۳۰ بهمن تا سوم اسفند ماه فرصت مجدد برای ثبت نام کنکور ارشد در نظر گرفته شده که میتونید ثبت نام کنید.

سارا
سارا

دانشگاه آزاد بهمن تکمیل ظرفیت نداره؟

مهسا
مهسا

سلام
امروز خبری از جانب خبرگزاری آنا منتشر شده که گفتن دی ماه تکمیل ظرفیت بهمن ارشد ۹۶ ازاد اعلام میشه.

نازنين
نازنين

سلام برای فردا چه مدارکی نیازه

نازنين
نازنين

سلام من فارغ التحصیل رشته روانشناسی عمومی هستم اما هنوز کارهای فارغ التحصیلی ام رو انجام ندادم
مشکلی نداره برای ثبت نام؟ چه مدارکی برای فردا نیازه؟

دکتر مجتبی مهرنام
دکتر مجتبی مهرنام

سلام نه مشکلی نداره فقط معدل کل کارشناسی را داشته باشید (مهرنام)

Laleh
Laleh

سلام
من ترم ۶ هستم و تا ترم تابستان ۹۷ درسم تموم میشه!
میتونم برای کنکور امسال ثبت نام کنم؟

مهسا
مهسا

سلام
بله مشکلی نیست. اگه تا اخر شهریور ۹۷ فارغ التحصیلی میشید میتونید.

پرهام
پرهام

دانشجویی که ارشد روزانه دو ترم مشروط شده واخراج گردیده،می تونن کنکور ۹۷ ثبت نام کنه

مهسا
مهسا

سلام
تسویه کردین با دانشگاه؟ کلا که مشکلی نیست. میتونید کنکور بدید.

بهداد
بهداد

سلام یعنی ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری و دانشگاه ازاد مثل برگزاری کنکورش یکی شده؟

مهسا
مهسا

سلام
بله ازمون ارشد سراسری و ازاد به صورت یکپارچه برگزار خواهد شد.

Rezvan
Rezvan

سلام کسی در مورد رشته های شناور اطلاعی داره یا نه.لطفا راهنمایی کنید

مهسا
مهسا

سلام
فهرست این رشته ها فردا در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ۹۷ اطلاع رسانی میشه.

Mehdi
Mehdi

سلام من کارشناسیم خرداد ماه تموم میشه میتونم تو ازمون شرکت کنم؟اگه قبول شدم چیکار باید بکنم؟؟

فرزان
فرزان

سلام بله میتونین، فقط خیلی دقت کنین که معدل کل رو حتما و حتما و حتما معدل کل تا پایان ترم ٧ تون ینی دقیقا یک ترم مونده تموم کنین رو وارد کنین، نه کم و نه زیاد و الا بعدا اگه قبول شدین و مغایرت معدلی خوردین بی برو برگرد اخراج… ادامه نظر»

Ramin
Ramin

سلام وقت بخیر
یه سوال داشتم برای ثبت نام ارشد معدل کل دوره ی کارشناسی رو میخواد ولی من هنوز معدل کلم مشخص نشده یه ترمم مونده برای ثبت نام باید چه معدلی رو درج کنم .
خواهشا اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون

محمد
محمد

عیبی نداره شما معدل الان ات هرچقدر هست را وارد کن اسفندماه دوباره می تونی ویرایش کنی ومعدل کارشناسی ات رو وارد کنی وآخرین ویرایش هم موقع دریافت کارت ورودبه جلسه است که اردیبهشت ماه می باشد.

فرزان
فرزان

سلام
معدل کل که تا پایان ترم ٧ براتون مشخص شده رو وارد کنین، به هیچ عنوااااان کم و زیادش نکنین، بعدا همین مغایرت داشتن باعث اخراج از دانشگاه قبولی توو ارشد میشه براتون

سودا
سودا

باز هم ادغام میشن؟

Zahra
Zahra

خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده ارشد وزارت بهداشتم همون تاریخه یا خیر

مهسا
مهسا

سلام
خیر این ثبت نام مربوط به ارشد وزارت علوم هست. زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت از طریق سایت و کانال همین سایت در موعد مقرر اطلاع رسانی میشه.

Rezvan
Rezvan

سلام نه همون تاریخ نیست
goo.gl/ogCCkj

✅ برگزاری آزمون‌ کارشناسی ارشد ۹۷ علوم پزشکی در تیرماه

معاون مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از عدم تغییر زمان برگزاری آزمون‌ کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۹۷ خبر داد.

متن کامل خبر:
http://mastertest.ir/?p=32381

آخرین اخبار آزمون ارشد ۹۷ ???
https://telegram.me/joinchat/BBL_7jwX1ClGSMjA1AXthQ

Zahra
Zahra

سلام تو رو خدا جواب بدید الان به نطرتون من ارشد ۹۷ثبت نام کنم یا دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت داره واگه تکمیل ظرفیت باشه کی مشخص میشه؟؟؟!

مهسا
مهسا

سلام
فعلا خبری در خصوص تکمیل ظرفیت بهمن ماه ازاد در دست نیست. شما ثبت نام کنید که فرصت ثبت نام رو از دست ندید. اگه تکمیل بود و قبول شدید که دیگه میتونید کنکور شرکت نکنید.

sadegh
sadegh

سلام بنظرم ثبت نام تو ارشد ۹۷ بهتره .چون ازاد هزینه اش بالاست

مهراد
مهراد

خدا کمک کنه

عارف
عارف

سلام
ایا این شامل ازمون ارشد وزارت بهداشت هم میشود ؟؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر فعلا زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت مشخص نشده و به محض انتشار اخبار در همین سایت و کانالش اطلاع رسانی میشه.

حجت زاده
حجت زاده

سلام, من ورودی کارشناسی ۹۳هستم و به دلیلی پنج ساله شد دوره کارشناسیم و الان هم یکسال مونده, میتونم امسال آزمون ارشد رو شرکت کنم؟

پژوهشکانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان عمومی کارشناسی ارشد

 • آزمون کارشناسی ارشد 98
 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

خیریه بچه های آسمان