مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد روان گام

پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان سال 1397 دانشگاه صنعت نفت

کارشناسی ارشد بدون کنکور 97 - 98 دانشگاه صنعت نفت

داوطلبان پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۷ دانشگاه صنعت نفت تا دوم خرداد ماه فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

به گزارش مسترتست، دانشگاه صنعت نفت در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد از میان دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی دانشگاه صنعت نفت و سایر دانشگاه های معتبر دولتی، طبق موارد مندرج در این اطلاعیه و مطابق مفاد آیین نامه، پس از بررسی مدارک علمی پژوهشی متقاضیان حائز شرایط, برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ تعدادی دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به شرح جدول ذیل پذیرش می نماید.

از متقاضیان محترم درخواست می گردد قبل ازاقدام به ثبت نام شرایط پذیرش دانشگاه را به طور دقیق مطالعه فرمایند.

 شرایط اختصاصی:

۱- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، که پس از گذراندن ۶ نیمسال (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند.

۲- رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت، با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد.

 ۳- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفاً دانشگاه صنعت نفت، که پس از گذراندن شش نیمسال (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزو بیست و پنج درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می گیرند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند، نیز می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به عدم تکمیل ظرفیت توسط پانزده درصد اول بند یک از دانشگاه صنعت نفت و سایر دانشگاهها می باشد.

توجه: ردیف ۳ صرفاً برای دانشجویان دانشگاه صنعت نفت قابل اجرا است و پذیرش نهایی این دانشجویان مشروط به عدم تکمیل ظرفیت پانزده درصد اول بند یک می باشد.

نکات مهم:
– متقاضیان تنها مجاز به پذیرش نهایی از یک دانشگاه می باشند و در صورتیکه اسامی آنها به صورت همزمان از چند دانشگاه به عنوان پذیرفته شده نهایی به سازمان سنجش اعلام گردد، قبولی آنها در تمامی دانشگاهها لغو خواهد گردید.
– دانشجویان انتقال دائم و تغییر رشته در صورتی که ۶۰ درصد از واحدهای تخصصی خود را در دانشگاه صنعت نفت گذرانده باشند، می توانند از تسهیلات این فراخوان برخوردار شوند.
– پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یکبار امکان پذیر است.
– این آیین نامه شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته می شود و فارغ التحصیلان کارشناسی سالهای قبل و کارشناسی ناپیوسته مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.
– دانشگاه پیام نور، آزاد اسلامی، غیر دولتی غیر انتفاعی، علمی کاربردی و پردیس های بین الملل (خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه برای پذیرش استعداد درخشان نیستند.
– چنانچه در طول تحصیل دانشجو به دلایلی خارج از اختیار دانشجو (مانند بیماری، ماموریت والدین یا همسر و یا بدلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز مذکور در این آیین نامه شود، درخواست دانشجو پس ار تایید کمیسیون موارد خاص دانشگاه محل تحصیل، برای استفاده از تسهیلات آیین نامه در دانشگاه صنعت نفت قابل بررسی خواهد بود.
– تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده در طول دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بر اساس این آیین نامه مجاز نمی باشد.
– محاسبه پانزده درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی حائز شرایط در هر یک از دوره های پایین تر و بالاتر، بر اساس نیمسال ورودی و مجموع ظرفیت های دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۷ محاسبه می شود.
– پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است.

نحوه ثبت نام:
کلیه متقاضیان استفاده از تسهیلات استعدادهای درخشان جهت شرکت در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ (اعم از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت و یا سایر دانشگاه ها) که حداکثر تا پایان ۹۷/۶/۳۱ فارغ التحصیل می گردند لازم است, تصویر کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام را در قالب یک فایل الکترونیکی با فرمت pdf تهیه و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه دوم خرداد ۹۷ به آدرس الکترونیکی pgo@put.ac.ir ارسال نمایند.

توجه: با توجه به محدودیت زمان بررسی سوابق، تاریخ های اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱- تکمیل کاربرگ شماره ۱ (درخواست پذیرش) و کاربرگ شماره ۲ (سوابق آموزشی و پژوهشی)
۲- تکمیل فرم اعلام رتبه با تائید معاون آموزشی دانشگاه محل تحصیل (فرم شماره ۳). برای دانشجویان دانشگاه صنعت نفت تایید معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه کفایت می نماید.
۳- سه قطعه عکس جدید
۴- تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۵- ریز نمرات دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم برای ورودی های مهر ۹۳ (حائز شرایط اختصاصی بند های ۱ یا ۳)
۶- گواهی و مستندات سوابق آموزشی، پژوهشی و مدارک زبان (در صورت وجود)
۷- ارائه گواهی برای دارندگان شرط ۲ از شرایط اختصاصی (المپیاد- در صورت وجود)
۸- واریز مبلغ چهار صد هزار ریال به حساب ۱۰۴۱۵۴۳۶۲۷ بانک تجارت شعبه مرکزی آبادان به نام دانشگاه صنعت نفت

مواردی که متقاضی بایستی مورد توجه قرار دهد:
– متقاضیان لازم است تصویر مدارک ثبت نام (شامل کاربرگ های تکمیل شده) و همچنین مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی را به صورت صحافی شده و با درج مشخصات فردی اعم از نام، نام خانوادگی، رشته تحصیلی و رشته مورد تقاضا بر روی جلد، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ از طریق مراجعه حضوری ویا ارسال از طریق پست پیشتاز به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه (خوزستان، آبادان، بریم، فلکه پتروشیمی،دانشگاه صنعت نفت، دفتر تحصیلات تکمیلی، کدپستی ۶۱۱۱۸ – ۶۳۱۴۶) ارسال گردد. مدارک دریافتی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
– متقاضیان لازم است در زمان تحویل تصویر مدارک مزبور به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اصل کلیه مدارک و مستندات را نیز به همراه داشته باشند. بدیهی است کلیه موارد ذکر شده صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر قابل ارزیابی می باشد.
– درخواست ثبت نام به صورت غیراینترنتی امکان پذیر نمی باشد.
– پذیرش دانشجو صرفاً برای رشته گرایش های مندرج در آگهی صورت می گیرد. 
– متقاضیان حداکثر در دو رشته گرایش (رشته گرایش مقطع کارشناسی و رشته گرایش مرتبط با آن) امکان ثبت نام دارند که باید در دو فرآیند جداگانه اقدام به ثبت نام نمایند و برای هر کدام، هزینه ثبت نام جداگانه پرداخت کنند.
– در صورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پی گیری قانونی به عمل خواهد آمد.

– نتایج بررسی سوابق و اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان صرفاً از طریق سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. لذا خواهشمند است از هرگونه تماس و مراجعه غیر ضروری به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه و همچنین دانشکده ها خودداری فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

عدم امکان جذب رانتی استعدادهای درخشان در دانشگاه‌ ... رئیس سابق دانشگاه علم و صنعت معتقد است امکان جذب رانتی استعدادهای درخشان در دانشگاه‌ها وجود ندارد، چرا که نظارت بر آموزش در این دانشگاه‌ها سختگیرانه ا...
تلاش برای حذف کنکور در مقطع کارشناسی ارشد... مدیر کل دفتر برنامه‌ ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: دانشگاه‌ های سطح یک و دو می‌توانند تا سقف 40 درصد از ظرفیت خود را به پذیرش دانشجویان استعدادهای...
اختصاص ۴۰ درصد از ظرفیت پذیرش ارشد دانشگاه های برت... معاون آموزشی وزیر علوم توضیح داد: به دانشگاه های سطح یک و دو اجازه داده شده است که تا سقف 40 درصد از ظرفیت‌ های خود را به پذیرش دانشجویان استعداد درخش...
پذیرش با آزمون برگزیدگان جشنواره های علمی در کنکور... اطلاعيه پذيرش با آزمون برگزيدگان جشنواره‌ هاي خوارزمي، جوان خوارزمي، رازي، فارابي، ابن‌سینا و سايرجشنواره هاي معتبر علمي در مقطع کارشناسی ارشد سال تحص...
اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه مح... اسامی پذیرفته شدگان سهمیه استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد سال 1397 دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد. به گزارش مسترتست، براساس اعلام دانشگاه محقق اردبیلی...

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

avatar
مم
مم

سلام ، الان من تقریبا برای ۸ دانشگاه درخواست دادم ، اینکار من عیرمجاز بوده ؟ با تشکر

پژوهش دریافت اخبار از طریق نرم افزار تلگرام

تازه‌ترین خبرها

مطالب برگزیده

 • آزمون کارشناسی ارشد 98
 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشانمنابع کنکور کارشناسی ارشددانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد بدون کنکور پردیس پولی

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید:

خیریه بچه های آسمان