رئیس دانشگاه پیام نور گفت: بیش از ۳۰ درصد از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه ها از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور بوده اند.

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر به رقابت با دانشجویان کل کشور هستند، برای اثبات این موضوع می توان در یک آزمون مشترک سطح علمی دانش آموختگان دانشگاه های پیام نور را با دیگر دانشجوها بسنجیم.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

وی با اشاره به کاهش جمعیت دانشجویی در سراسر کشور، اظهار داشت: امروز با توجه به کاهش بودجه، مراکز باید به فکر راهکارهای جدید درآمد زایی باشند که برگزاری دوره های آموزش های آزاد و ارائه مهارت های لازم از جمله این راه کارهاست.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اولویت ویژه دانشگاه در تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به پیمانی با توجه به وجود کارمندان قراردادی، تصریح کرد: با همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال تصویب نهایی طرح تبدیل وضعیت همکاران اداری قراردادی دانشگاه هستیم و امید است انشالله این طرح به نتیجه برسد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد