مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهستان روان گام

شروع ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد 96 آزاد از 14 شهریور ماه

ارشد بدون کنکور 97 دانشگاه ازاد

جزئیات زمان و نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، جزئیات ثبت‎نام پذیرفته‌شدگان این دانشگاه به شرح زیر است:

۱- پرونده کلیه پذیرفته شدگان آزمون جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید.

۲- سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچ‌وجه قابل افزایش نمی‌باشد.

۳- مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است براساس مقرراتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام گردیده و همچنین مندرجات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد. از جمله آن که از زمان فراغت از تحصیل بیش از یک سال سپری نشده باشد و چنانچه بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری شده باشد به موقع به خدمت اعزام شده باشند.

۴- با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می‌باشد.

۵- پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت‌نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و محل ثبت‌نام:

الف) پذیرفته‌شدگان نهایی کلیه رشته‌ها لازم است شخصاً در یکی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه ۹۶ با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت‌نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسiau.ac.ir  درج شده است، مراجعه نمایند.

– عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

تبصره: پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران‌مرکزی، تهران‌جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، سنندج، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد‌ها به شرح ذیل مراجعه نمایند.

اراک به آدرس: www.iau.arak.ac.ir

علوم و تحقیقات به آدرس: www.srbiau.ac.ir

تهران‌مرکزی به آدرس: www.iauctb.ac.ir

تهران‌جنوب به آدرس: www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس: www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس: www.iauec.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس: http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس: www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس: www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس:  www.kiau.ac.ir

قم به آدرس: www.qom-iau.ac.ir

قزوین به آدرس: www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس: www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس: www.iaub.ac.ir

شیراز به آدرس: www.iaushiraz.ac.ir

مدارک لازم برای ثبت‌نام در دوره کارشناسی‌‌ارشد ناپیوسته (فوق لیسانس):

۱- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاههای معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل.

تبصره: پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی‌باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.

تذکر: فارغ‌التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت‌نام می‌نمایند ، علاوه بر گواهی و ریز نمرات مذکور بایستی تصویر برگ  لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه نمایند. همچنین چنانچه دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده‌اند بایستی تصویر مجوز افزایش سنوات  بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده‌اند ارائه نمایند.

۲- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق می‌باشد).

۳- اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی. (ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت می‌باشد).

۴- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیراً  تهیه شده باشد (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه).

۵- مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص نماید.

تذکر: افرادی که از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط ثبت‌نام نیستند (از جمله دارای دفترچه اعزام به خدمت با غیبت می‌باشند و یا با غیبت به خدمت اعزام شده‌اند یا  در برگ اعزام آنان دانشجوی اخراجی یا انصرافی یا ترک تحصیل ذکر شده است) مجاز به ثبت‌نام نمی‌باشند.

۶- تکمیل و ارائه سایر فرمهای ثبت‌نام که توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته‌شدگان قرار داده می‌شود.

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره کارشناسی‌ارشد‌ ناپیوسته‌ سال ۱۳۹۶:

۱- شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ ۱٫۱۸۰٫۰۰۰ (یک میلیون صدو هشتاد هزار) ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی، به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز نمایند.

۲- حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ ۲۷۵۰۰ (بیست و هفت هزار پانصد) ریال می‌باشد که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص نموده واریز نماید.

 

 

مطالب مرتبط:

فارغ التحصیلی بدون پایان نامه در دانشگاه آزاد... رئیس دانشگاه آزاد گفت: از سال تحصیلی آینده امکان فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد بدون تدوین پایان نامه فراهم می شود. به گزارش خبرگزاری مهر محمد...
احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۷... رئیس دانشگاه آزاد گفت: از سوی شورای گسترش آموزش عالی پذیرش تکمیل ظرفیت تحصیلات تکمیلی این دانشگاه به تصویب رسیده اما هنوز ابلاغ نشده است. به ...
آغاز ثبت نام نقل و انتقال کارشناسی ارشد دانشگاه آز... ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان در نیمسال دوم تحصیلی 97-98 دانشگاه آزاد از 15 آذرماه آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، مهلت ث...
اعلام نتایج ارشد بدون آزمون آزاد پزشکی و غیر پزشکی... نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد پزشکی و غیر پزشکی سال 96 و پزشکی سال 97 (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش مستر تس...
اعلام جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان ارشد بازمانده ا... معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی را به روسای واحد...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
Z
Z

سلام بچه ها
ازکجامیفهمید ک تااخرین نففر تو دانشگاه موردنظرتون
چقدفاصله دارید

معصومه
معصومه

سلام.دوستان کسی میدونه چقدر بعد از ثبت نام اینترنتی فرصت داریم برای ثبت نام حضوری به دانشگاه؟ممنون میشم پاسخ بدید

Z
Z

من دانشگاه ازاد ی شهر غیر شهرخودم قبول شدم
.خاستم بدونم
دانشگاه ازاد خابگاه میده؟

زینب
زینب

دوستان ثبت نام آزاد تمدید نمیشه من وقت نکردم ثبت نام کنم

نسترن
نسترن

بله میده البته نمیدونم هزینه ها
همه جا مثل هم باشه یا نه ولی جایی
که من قبول شدم ۱۵۰ میگیره

Z
Z

شما مگه کجاقبول شدید؟

زهرا
زهرا

خیر

مهدیه
مهدیه

سلام دوستان .من دانشگاه لاهیجان قبول شدم ولی نمیدونستم تا ۱۵ ثبت نام بوده و هنوز ثبت نام نکردم یعنی دیگه مهلتش تموم شده؟؟ من یکشنبه میتونم برم دانشگاه .یعنی دیگه ثبت تام نمیکنن؟؟؟ خواهشا یکی جوابمو بده خیلی مهمه واسم????کسی لاهیجان قبول شده؟

eng
eng

منم مثل شما هستم الان تو سفرم نهایتا شنبه یا یکشنبه برسم تلفن میزنم جواب نمیدن با این وجود من لغو ثبت نامم؟

الهام
الهام

ناراحت نباش عزیزم دانشگاه آزاد سخت نمیگیره نهایتش اینه که میری حضوری دانشگاه بعد تعطیلات و در بازه حذف و اضافه بقیه بچه ها که سایت باز میشه ثبت نام میکنی ولی حتما حضوری دانشگاه برو کارشناسان آموزش رشته خودت راهنماییت میکنن

tanaz
tanaz

سلام دوستان برای رشته itگرایش شبکه دانشگاه غیرانتفاعی پویش قم بهتره یا دانشگاه آزاد تفرش ؟

eng
eng

سلام
من دانشگاه ازاد اراک قبول شدم ولی نمیرسم در مهلت ثبت نام ثبت نام کنم و فردا تا ۱۵ بیشتر وقت نداره.
با این شرایط قبولی منو لغو میکنن؟

نسترن
نسترن

با دانشگاهتون تماس بگیرید تا اونجایی
که من میدونم تا ۲۵ وقت دارید

نسترن
نسترن

اول از همه از سایت مسترتست تشکر میکنم که این مدت ما رو از لحظه به لحظه اخبار ارشد مطلع میکرد…..دوستان من که دیروز رفتم ثبت نام کردم رییس دانشگاه هم گفت از ترم دو کارای مهمان رو انجام میدیم که تو شعر خودت ادامه بدی …خیلی خوشحالم ….راستش نمیخواستم ثبت نام… ادامه نظر»

نسترن
نسترن

ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم شهر
خودم بود

amir reza
amir reza

سلام من تو انتخاب ارشدم فقط ازاد تبریز و ارومیه شرکت کرده بودم مردود شدم.میخواستم بدونم اگه تو تکمیل ظرفیت این دو تا شهر پذیرش نداشته باشه میتونم هرجایی که دادن شرکت کنم یا نه؟؟؟
خیلی مهمه برام لطفا جواب بدین

سيما
سيما

سلام ببخشید من تَو وزارت بهداشت با رتبه٢٩٧قبول شدم أیا مدیریت خدمات بهداشت و درمان تهران قبول میشم؟؟؟

خاطره
خاطره

سلام آقا شهریار. شما که در همه موردا صحیح مشاوره میدین. میشه منم راهنمایی کنین من تو علوم تربیتی گرایش تعلیم وتربیت رتبه۷۰۰گرفتم.پیام نور شهرخودم قبول شدم.کارنامه نهایی که اوجد۱۳تا فاصله تا دانشگاه قم داشتم و۶تا فاصله دارم بنظرتون چقد شانس دارم تو تکمیل ظرفیت؟؟؟
البته اگه این دانشگاها اعلام نیاز کنن

خاطره
خاطره

ببخشید اشتباه تایپی داشتم. ۶تا فاصله تا دانشگاه زاهدان داشتم

شهریار
شهریار

درود بر شما.
خاطره خانم،
ممنون که من را قابل دانستید.
شانس تان با این ارقام، خوب میباشد.
اگر خوش شانس باشید و همه شرایط عالی لازم بسوی شما برود، بله امکانش وجود دارد که به هدفتان برسید.
موفق و پیروز باشید.

خاطره
خاطره

ممنون آقا شهریار از راهنماییتون.

آذر
آذر

سلام دوستان یکی راهنماییم کنه.من سه تازدرس های کارشناسیم مونده تامدرکم بگیرم..الان علوم تحقیقات رشته هواشناسی ماهواره ای قبول شدم.خیلی دوس دارم برم.به نظرشما میشه مرخصی بگیرم برابهمن‌ماه برم؟

زهرا
زهرا

خیر امکانش نیست شما درزمان ثبت نام نیاز به ارائه مدرک کارشناسی یا معادل ان هستید و زمان ثبت نام در شهریور ماه هست و مرخصی ربطی ب زمان ثبت نام نداره

بهی
بهی

بچه ها میشه لطفا راهنمائیم کنید؟ من آزاد شمال قبول شدم. با توجه به شرایط و مشکلات شغلی اصلا نمیتونم ترم اولو برم بخونم … چیکار باید بکنم؟ میتونم ترم یک رو مرخصی بگیرم؟ مشکلی برای پرداخت شهریه ندارم .. اما نمیتونم ترم یک رو برم؟ میشه لطفا جوااب بدید

شهریار
شهریار

درود.
دوست گلم،
تا جاییکه من اطلاع دارم،
ترم اول و ترم آخر هر رشته ای و هر مقطعی را مرخصی نمیدهند.
اما برای این که روزه شک دار نگیرید، به آن واحد دانشگاه آزاد شمال حضوری تشریف ببرید تا به پاسخ تان برسید.
موفق و پیروز باشید.

بهی
بهی

ممنونم آقای شهریار.. در ضمن شما به من گفته بودید که با رتبه ۱۰۰۰ یکی از واحد های تهرانو قبول میشم که شدم؟ تو رشته حقوق بین الملل…ممنونم ازتون

شهریار
شهریار

خواهش میکنم.
🙂 🙂 🙂

پریا
پریا

سلام من از دانشگاهی که قبول شدم پرسیدم گفتن که میتونی ثبت نام نکنی و بیای ترم بهمن ثبت نام کنی برات مرخصی بدون سنوات حساب میشه این قانونیه که دو ساله تصویب‌شده واسه دانشگاه آزاد و شما دا یک سال بعد هم که بری میتونی ثبت نام کنی ولی گفتن که… ادامه نظر»

بهی
بهی

مرسی پریا جان

نگار
نگار

خب بعد کل شهریه ثابت رو باید واریز کنی؟؟

نسترن
نسترن

والا من که پرسیدم گفتن باید شهریه
رو بدی بعد مرخصی بگیری حالا
شاید دانشگاهها قوانینشون باهم فرق
داشته باشه چون دوستان گفتن
ارشد انتقالی یا مهمان نمیدن
ولی رییس دانشگاه با اطمینان کامل
به من گفت به عنوان مهمان میتونی بری

پریا
پریا

من با مدیر آموزش دانشگاهمون صحبت کردم دقیقا همین چیزا رو گفتن که اونجا نوشتم!

پانیک
پانیک

سلام دوستان من مکانیک بیوسیستم ساری قبول شدم فرمهایی ک تو سایت واسه پرینت دادن با فرمایی ک اسکنشو واسه ثبت نام میخان فرق داره کسی میتونه راهنماییم کنه؟ممنونم

فروغ
فروغ

من ازاد بروجرد قبول شدم توی سایت اصلا نزده کی ثبت نامه زنگم میزنم اشغاله یا قطع میشه . کسی هست ازاد بروجرد قبول شده باشه

صفدر
صفدر

سلام از دوستان کسی ازاد تهران مرکز قبول شده وکارای ثبت نام را انجام داده یانه ؟چون من امروز رفتم سایت دانشگاه بسته بود لطفا راهنمایی کنیید

میثم
میثم

جواب استعدادهای درخشان ازاد کی میاد کسی میتونه راهنمایی کنه؟

azi
azi

سلام دوستان ثبت نام غیرحضوری امکان تمدیدش هست ممنون میشم جواب بدین

زيست
زيست

دوستان لطفا جواب بدید ممنونم.سلام خواستم بدونم برای تکمیل ظرفیت بخوام شرکت کنم این رشته ای رو که قبول شدمو باید ثبت نام کنم بعد تکمیل ظرفیت شرکت کنم،؟

مهرناز
مهرناز

بچه ها کسی هست که مدیریت پروژه آزاد میبد قبول شده باشه؟؟؟

محمد جواد
محمد جواد

من معماری میبد قبول شدم اطلاع دارین ثبت نام تا کی وقت داره؟

مهرناز
مهرناز

میگن تا هفته آینده..مگه میبد ارشد معماری_معماری داره؟؟

محمد جواد
محمد جواد

ممنون
بله داره ارشد مجموعه معماری از سال قبل
اضافه شد به رشته های دانشگاه آزاد میبد

غروب
غروب

سلام عزیزان
اگه آزاد ثبت نام کنم بعد نرم خسارتى چیزى باید پرداخت کنم؟
امروز که رفتم گفتن فعلا لازم نیست شهریه رو پرداخت کنى،بعدن که شماره دانشجویى تو دادن مى رى تو سایت با توجه به واحدات شهریه رو پرداخت مى کنى

سحر
سحر

بچه هااااااا کسی آزاد تهران شمال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
اس ام اس واسم اومده برای ثبت نام اینترنتی,اما کد ملی را خطا میزنه هنوزززز…..باید چی کار کردددددددددد؟

بهی
بهی

عزیزم منم آزاد شمالم… من مشکلم اینه اصلا توی سایت زمان بندی برا رشته های علوم انسانی رو نزدههنوز و من نمیدونم چکار باید بکنم؟

زینب احمدی نژاد
زینب احمدی نژاد

تا ۲۲شهریور ثبت نام وتا اخر شهریور تمدیدش می کنن اگ کارمند باشید هر وقت برید ثبت نام می کنن

مینا
مینا

من امرو رفتم دانشگاه واسه ثبتنام از خود دانشگاه هم خطا میزد کد ملی بعد درست کردن خودشون،واسه همه همینطره،شماره دانشجویی دادن بعد گفتن علی الحساب دو ودویست بریز تا بریم مرحله بعد ک انتخاب واحده ک شهریه حدود ۳،۵۰۰میشه البته من تهران نیستم ازاد شهر خودمم

.....
.....

به من هم گفتند علی الحساب ۲میلیون واریز کن که من زرنگی کردم گفتم ۴۸۰تومن بیشتر فعلا ندارم.همون رو گرفتند. البته ثبت نامم کامل نشد.

مهرناز
مهرناز

این چه وضعشه..خیلیا تو سفرن نمیتونن این دو روز ثبتنام کنن بعدم ک میگن سایت بسته میشه..آخه تکلیف ماها چیه؟؟؟؟تمدید نمیکنن؟؟؟

Saeed
Saeed

ببین خود دانشگاهی که قبول شدی چی میگه . به من گفتن تا اخر برج فرصت ثبت نام داری . صد در صد فقط این دو روز نیست . اخه اصن نمیشه این همه داتشجو تو دو روز ثبت نام کنن..

مینا
مینا

دانشگاه ما ۱۶ مهلت ثبتنامه امرو رفتم ثبتنام گف تا اخر شهریور میتونید ثبتنام کنید گفتم تو سایت زدید تا ۱۶ گف اونارو ول کن میگن تا اخر شهریور

سحر
سحر

سلام دوستان من کارشناسی نرم افزار خوندم ولی قصد داشتم ارشد رو مدیریت بخونم و رشته شناورم رو علوم کامپیوتر زدم.الان دانشگاه علوم تحقیقات علوم کامپیوتر گرتیش سیستم های هوشمند قبول شدم ولی من مدیریت می خواستم.اگه الان اینو برم ثبت نام کنم دیگه نمی تونم تکمیل ظرفیت برای مدیریت شرکت کنم؟تو… ادامه نظر»

شیدااا
شیدااا

سلام من مدیریت دولتی شبانه زاهدان قبول شدم من تاریخ فارغ التحصیلی رو اشتباه وارد کردم ینی بجا ۱۳۹۵/۰۸/۴زدم ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ به نظرتون ثبت نام کنم گیرمیدن تخلفه ؟وهمچنین معدلمو٢٣ صدم کم زدم موقع ثبت نام کنکورارشد همه اینا برااینه که توسیستم جامع دانشگام تاریخ ومعدل کل فارغ تحصیلی نزده بودن بنظرتون ثبت… ادامه نظر»

مینا
مینا

معدلتو کمتر بزنی مشکلی پیش نمیاد واسه تاریخ فارغ التحصیلی هم خود دانشگاه یه تبصره هایی داره واسه اصلاح زودتر برو دانشگاه بپرس باید چیکار کنی،اینا باعث نمشه ک لغو شه قبولیت

Saeed
Saeed

دانشگاه دولت آباد گفتن تا اخر برج فرصت هست. من گفتم ثبت نام نکنم فعلا تا بدون ازمون نتایجش بیاد. چیکار کنم به نظرتون؟؟!

بهشته
بهشته

عزیزان من رتبه ام ۸۶ وآخرین فرد قبولی ۵۵ بوده امیدی هست تو تکمیل ظرفیت ؟؟

بهشته
بهشته

سلام عزیزان من قبول نشدم اما کارنامه رو می گه تو سایت چنین شخصی نیست در صورتی که من مجاز شده بودم واتنخاب رشته کرده بودم این کارنامهیعنی کارنامه نهایی فقط برا قبولیهاهستش ؟؟؟

nazanin
nazanin

قبول نشده ها هم کارنامه دارند.

صادق
صادق

سلام دوستان خواهشا جواب بدین بهم ایا علوم تحقیقات یاازادتهران شمال یاازادمشهدتورشته حقوق خصوصی بدون ازمون پذیرش دارن؟؟؟

فروغ
فروغ

من دیروز رفتم برای ثبت نام نصف کارام رو انجام دادم فقط شهریه ام مونده اونم امروز میدم منم مدیریتم
۱۷۵۰۰۰۰شهریه ثابت و هزینه هر واحد ۱۰۰۰۰۰ که حدودا
۲۷۵۰۰۰۰تا۳۰۰۰۰۰۰
من برام قسط بندی کردن کلاهربار ۷۰۰۰۰۰میدم

Ziba
Ziba

شهریه ثابتو اول کامل میگیرن؟بقیشو قسط بندی میکنن؟ شما کدوم دانشگاهی؟

zahra1224
zahra1224

شما کدوم دانشگاهی؟برا قسط بندی باید بهشون چک بدی ؟؟

مینا
مینا

اره منم رفتم ۲۲۰۰ شهریه ثابتم شد گف باید پرداخت کنی بقیه شو تو ۴تا قسط پرداخت کنی ک ۴میلیون چک یا سفته میخوان این وام هرترم تعلق میگیره

.....
.....

مینا خانم!نیاز نیست شهریه متغیر رودرجا تسویه کنید ،مثل مقطع قبلی تا موقع امتحانات ترم فرصت دارید.این روال کلی دانشگاه هاست ونیازی به چک و امثالهم نیست.

A
A

سلام من تو انتخابام یه دونه رشته روزانه دانشگا تهرانم بود که رشته مورد علاقم نبود حالا همون رشته رو قبول شدم نمیخوامم بخونم وضعیت چجوری میشه؟

Ziba
Ziba

شهریه ثابت برا رشته مدیریت چقده ؟؟؟

پریا
پریا

دوستان خواهشا خواهشا جواب بدید من آزاد علوم دارویی‌قبول شدم چهارشنبه ثبت نامم هست ولی کارنامه سبز سراسری رو که دیدم احتمال قبولیم تو سراسری هم بالاست . حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه دانشگاه آزاد تا دو نیم سال میشه که ثبت نام کنیم با تاخیر… آیا میتونم منتظر… ادامه نظر»

شاهین
شاهین

سلام
به نظر من میتونی
البته یکم ریسک داره ولی نهایت قبول هم نشی بخاطر هزینه بالای آزاد و اینکه خیلی ها نمیتونن ادامه بدن احتمالا بزارن شما ثبت نام کنی
ولی فکر کنم شهریه ثابت اون ترمی که باید میرفتی ثبت نامش میکردی رو بگیرن
بازم تحقیق کنی خوبه

پریا
پریا

آخه یه خبر تو همین سایت هست که سال پیش واسه اونایی که نتونستن ثبت نام کنن ترم مهر رو گفتن ترم بهمن بیان و براشون مرخصی بدون سنوات حساب میشه و هزینه ای لازم نیست پرداخت کنن! واقعا گیج شدم نمیدونم از کجا باید بپرسم

nazanin
nazanin

من دوسال الی سه سال پیش ازاد قبول شدم. هنوز که هنوزه میگن بیا……

anonymous
anonymous

سلام.برای ثبت نام داشتن ریزنمرات ضروریه?خواهشاراهنمایی کنید

باران
باران

من رفتم دانشگاه لیسانسم. گفتن دانشگاه ارشدت باید نامه بده تا ریز نمراتو بفرستیم

مهرناز
مهرناز

من امروز ربز نمراتمو گرفتم..نیاز به نامه نیس

باران
باران

من روزانه خوارزمی خوندم لیسانسمو
دانشنامه هم پارسال گرفتم. به من که گفتن ریز نمرات به خودت نمیدیم. محرمانه ست

من
من

اگر دانشنامه اصلیت رو داشته باشی نیاز نیست یعنی خودشون استعلام
میکنند ..البته هردانشگاهی باهم فرق میکنه زنگ بزن از قسمت تحصیلات
تکمیلی دانشگاهتون بپرس

مینا
مینا

من امرو رفتم ازمن ک نخواستن مدرکمم موقت بود

بهی
بهی

دوستان طبق نوشته های بالا باید امروز برنامه زمان بندی ثبت نام رو مینوشتن برا واحد شمال که هنوز ننوشتن .. به دانشگاه از صبح زنگ میزنم جواب نمیدن من الان از کجا بدونم ثبت من کی هست؟؟؟

سمانه
سمانه

دوستان برای دانشگاه آزاد در ترم اول باید همه ی شهریه رو پرداخت کرد و نمیشه وام گرفت؟

ماردین
ماردین

درود.شهریه ثابت رو از جلو میگیرن میمونه متغیر که باوام میشه پرداخت کرد
موفق باشید

معصومه
معصومه

دوستان میخواستم بپرسم دیگه نیازی به ثبت نام الکترونیکی نیست واسه ی ازاد؟وفقط با در دست داشتن مدارک حضورا به واحد دانشگاهی مراجعه کنیم؟باتشکر

معصومه
معصومه

لطفا کسی اطلاع داره بگه.همون ۱۴ و۱۵ باید بریم واحد دانشگاهی

nazanin
nazanin

سلام.بله باید حضوری برید

معصومه
معصومه

پس دیگه ثبت نام الکترونیکی نداره؟

nazanin
nazanin

نه نداره

من
من

نه من ازاد قبول شدم هم باید ثبت نام اینترنتی کنی و کدرهگیری بگیری
هم حصوری ثبت نام کنی
البته من ازاد تهران جنوب هستم …برید تو سایت دانشگاهتون هر دانشگاهی
خودش جدول زمانبندی داره

ماندانا
ماندانا

دانشگاه ازاد بیرجند گرایش تجارت الکترونیک چطوره؟؟کسی میدونه ؟جزوه تاید وذارت علوم هست؟؟

ماندانا
ماندانا

؟؟؟؟؟؟ کسی نمیدونه!!!!!!!!!!!

مریم پاتر
مریم پاتر

بچه ها، کسی میدونه شهریه های دانشگاه علوم تحقیقات زیاده یا کم؟ تقریبا تو چه حدودیه؟

شهریار
شهریار

درود.
خانم مریم پاتر،
شهریه دانشگاه از طریق سایت اصلی مربوط به آن دانشگاه اطلاع رسانی میشود.
این هم لینک سایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات:
http://srbiau.ac.ir/fa
موفق و پیروز باشید.

سحر
سحر

من قبول شدم ازاد و میخوام ثبت نام کنم، اگر برا تکمیل ظرفیت هم قبول بشم اونوقت تکلیف شهریه ای که در مرحله اول برا ازاد پرداخت کردم، چی میشه؟میشه تا نتایج تکمیل ظرفیت منتظر ماند وبعد ثبت نام کرد لطفا جواب بدین

سمانه
سمانه

خانم سحر
اگه در نیم سال اول در هیچ یک از کلاس ها شرکت نکنید
و حضور نداشته باشید.کل شهریه به شما مسترد میشه.
اما ا‌که حداقل در یکی از کلاس ها حضور داشته باشین. نصف شهر به مسترد میشه
من اینو میدونم .

پرستو
پرستو

پس اینکه میگن خسارت میگیرن چیه؟؟؟

نوشا
نوشا

سلام دوستان من علوم تحقیقات معماری قبول شدم میخوام توی سایت بارگذاری مدارک و انجام بدم اما پیغام کاربر یافت نشد رو نشون میده کسی علت رو میدونه .

پاسخ

گلناز
گلناز

منم رشت قبول شدم همین پیامو میده سایتش. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

مریم پاتر
مریم پاتر

من زنگ زدم دانشگاه علوم تحقیقات. گفت فعلا هیچ کاری نکنین.
و گفت که هنوز نتایج بچه ها از سنجش وارد دانشگاها نشده. اگه الان
تو سیستم بزنین چیزی نمیاره براتون یا قبول نمی کنه. گفت از فردا میتونین
بزنین تو سیستم. ولی به نظرم اگه حضوری بریم اونجا بهتره.

الناز
الناز

ببخشید ولی تکلیف کسانی ک شهرشون از محل شهری ک قبول شدن ۱۰۰۰ کیلومتر فاصله داره و تا سه شنبه و چهارشنبه ک تنها مهلت برای ثبت نام هست بلیط واسه پرواز و حتی قطار گیرشون نمیاد ک خودشونو تا این تاریخ برسونن چیه؟؟؟!!! آخه چرا انقد دیر اعلام نتایج بوده و… ادامه نظر»

رخساره
رخساره

دانشگاه آزاد قبول میکنه ولی از سراسری اطلاع ندارم

الناز
الناز

ممنون رخساره جان از پاسخگوییت اما میترسم دیگه ثبتنامم نکنن. هرچقدرم تماس میگیرم با دانشگاه جواب نمیدن. تو، وب سایت دانشگاهم جواب پیاممو ندادن

غزال
غزال

سلام من ارشد حقوق بین الملل شاهرود قبول شدم برای ثبت نام باید اول اینترنتی باشه یا حضوری کسی تاریخشو میدونه واینکه امکان انتقالی از بدو پذیرش به نشهد هسو چون هانوادم اجازه نمیدن برم شاهرود

امید
امید

من پارسال شبانه فیزیک هسته ای قبول شده بودم اما بخاطر شهریه نرفتم چون اصلا تحصیل با شهریه رو نمیپسندم ونوعی ظلم میدونم وگذاشتم برای امسال با تلاش بیشتر الان روزانه فیزیک هسته ای قبول شدم.بچه ها بیخودی پول ندین بلکه یککم تلاشتونو بیشتر کنید

اردوان
اردوان

سلام ولی عمر آدم ارزشش
بیشتره باید زودتر به نتیجه
رسید.البته این نظر منه.

من
من

کاملا موافقم عمر آدم خیلی با ارزش تره..اگر ادم پولش رو داره چه بهتره که صرف دانش بکنه البته قطعا تلاش کردن اولین قدمه ولی گاهی اوقات شرایط خیلی سخته یا به هردلیلی نشده که دولتی قبول بشه به نظرم بهتره هزینه کنه و علم بهترین جایی است تو زندگی که ادم… ادامه نظر»

شهریار
شهریار

درود. خانم زینب و خانم یگانه، از آنجایی که سوال تان را در تاپیک های قدمی بیان کردید، اینجا هم پاسخ تان را میگذارم تا آن را بخوانید. من هر موقع یک حرفی میزنم، دوستان از حرف من بد برداشت میکنند و همان حرف را تحویل خود من میدهند. همان لحظه که… ادامه نظر»

بهی
بهی

بچه ها کسی میدونه موقع ثبت نام آزاد باید تمام شهریه پرداخت بشه ؟ کلا میشه در مورد نحوه پرداخت شهریه موقع ثبت نام توضیح بدید؟

من
من

تو هر دانشگاهی که قبول شدی برو سایتش شرایط ثبت نام رو گفته

نوشا
نوشا

فکر میکنم ترم اول باید داده بشه کل شهریه

مینا
مینا

شهریه ثابتو موقع ثبتنام میدی بقیه رو تو ۴قسط پرداخت میکنی من رفتم گفت ۲۲۰۰ باید واریز کنی گفتم چ خبره؟?گف خو ۱۵۰۰ داری بریزی؟باهات را میان یه ذره چونه برنی ازاد اینطریه

سهيل
سهيل

سلام من مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول واحد فیروزکوه قبول شدم میخوام بدونم میتونم انتقالی بگیرم به واحدهای توی تهران و یا اطراف تهران؟؟

فرید
فرید

دوستان عده ای که کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد قبول شدن ولی هنوز در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیلن چیکار کنن؟ میشه بهمن ماه ثبت نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فاطمه
فاطمه

سلام کسی می دونه تکمیل ظرفیت ازاد کی میاید؟

سحر
سحر

کسی میدونه بدون ازمون ارشد ازاد کی میاد جوابش؟

پویا
پویا

سلام دوستان ریز نمرات رو هم میخواد واسه ثبت نام یا مدرک کافیه
از کجا باید گرفت ریز نمرات؟؟؟
سازمان مرکزی دانشگاه؟

فرید
فرید

از دانشگاه محل فارغ التحصیلی دیگه

فاطمه امیریان
فاطمه امیریان

سلام مجدد ،من با رتبه ۳۰۸۰ امکانش هست برا تکمیل ظرفیت ازاد تهران قبول بشم؟

کوروش
کوروش

درود بر شما،کسی از دوستان میدونه که شهریه ثابت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد در رشته های فنی ومهندسی چقدراست

فاطمه امیریان
فاطمه امیریان

سلام من ارشد حقوق بین الملل دانشگاه ازاد تبریز قبول شدم اگه ثبت نام کنم و شهریه ثابت رو پرداخت کنم و برای تکمیل ظرفیت ازاد دوباره ثبت نام کنم و قبول شم میتونم دانشگاه تبریز و نرم؟و جا به جا کنم؟

کوروش
کوروش

بله دوست عزیز میتونید،شهریه واریزتونو رو در دانشگاهی که بار اول ثبت نام کردید،به دانشگاه قبول شده در تکمیل ظرفیت انتقال میدن

zorow
zorow

اره اون شهریه ایم که پرداختی اتوماتیک میره تو حساب اون دانشگاه

M-M
M-M

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور
مشاور

دوستان گرامی!قبل از هر تصمیمی برای ثبت نام یا عدم ثبت نام در واحد دانشگاهی قبول شده پیشنهاد میکنم که قبل از اتمام زمان ثبت نام به دانشگاه محل قبولی مراجعه داشته وازنزدیک با محیط وحال وهوای اون دانشگاه آشنا شده وسپس تصمیم نهایی روگرفته،چرا که همواره از نزدیک در فضای هر… ادامه نظر»

محمدیار
محمدیار

نتایج بدون آزمون آزاد کی میاد ؟

M-M
M-M

سلام ووقت بخیر
من مهندسی عمران خوندم و الان مهندسی و مدیریت منابع اب -شبانه فردوسی قبول شدم
نمیدونم همین رشته رو بخونم و یا واسه سال اینده دوباره بخونم؟
نمیدونم تاچه حدخوبه این رشته؟ از لحاظ بازار کار چطور هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد
محمد

سلام دوستان یک سئوال داشتم من تو انتخاب رشته دانشگاه ازاد شهر بابل قبول شدم ولی انتخاب اولم مشهد بوده ایا من اگه ثبت نام کنم بابل میتونم انتقالی بگیرم به مشهد؟ دانشگاه محل کارشناسیم واحد مشهد بوده یا باید تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ کلاً اگه میشه یک نفر توضیح کامل بده… ادامه نظر»

مشاور....
مشاور....

باسلام.آقا محمد!این شرایط دقیقا برای من هم اتفاق افتاده.براتون تصمیم خودم رومیگم ان شاا…برای شما ودیگران عزیزان هم مفید به فایده باشه.انتقالی دردانشگاه آزاد امکان پذیر هست به شرطی که ترم اول روتوی دانشگاه مبدا بخونی وازترم بعد برای دانشگاه مقصد درخواست بدی.نگران نباشید. ثبت نام انتقالی قبل ازشروع نیم سال تحصیلی… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

منظورم قبل ازشروع هرنیمسال تحصیلی هست،پس میشه از ترم بهمن واسه انتقالی اقدام نمود.

تارا
تارا

از ترم مهر نمیشود؟؟

سامي
سامي

سلام دوستان من تکمیل ظرفیت بهمن علوم تحقیقات قبول شدم ولی نرفتم الان نجف اباد ازاد قبول شدم میتونم علوم تحقیقات برای مهر ماه ثبت نام کنم؟

جواد
جواد

بله – اما باید شهریه ثابت ترم قبل پرداخت بشه

محمد
محمد

من مکاترونیک آزاد انتخاب اول شیراز قبول شدم نمیدونم حالا تایید شده یا نه؟ بعد از اتمام انتخاب رشته تازه لیست نهایی وزارت علوم اومد دیدم مکاترونیک شیراز توش نیست! نمیشد دیگه عوض کرد ٬ گفتم خود سازمان سنجش چون اعلام میکنه ، میره سراغ رشته های تایید شده،ولی زده مکاترونیک واحد… ادامه نظر»

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

خیریه بچه های آسمان