در صورتی که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹، شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را نداشته باشند، می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت آنها اقدام کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، در صورتی که در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یا اعلام نتایج آزمون ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره سریال ثبت نام و …  دسترسی ندارید یا آنها را فراموش کرده اید، به روش زیر عمل کنید:

برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/ مراجعه نمایید.

گم کردن شماره داوطلبی و شماره پروند کنکور ارشد

در صورتی که در این سامانه پروفایل ندارید نسبت به ثبت نام اقدام کنید و اگر دارید، وارد سامانه شوید.

گم کردن شماره گرونده و داوطلبی برای دیدن نتایج کنکور ارشد 99

با ورود به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

بازیابی شماره پرونده و داوطلبی ارشد 99

سپس در باکس آزمون، گزینه «کارشناسی ارشد» و در باکس سال، گزینه «۹۹» را انتخاب کنید و بر روی گزینه «جستجو» کلیک کنید. با انتخاب این گزینه، از بخشی که در پایین صفحه باز می‌شود، گزینه «دریافت شماره پرونده یا داوطلبی» را انتخاب کنید.

پیدا کردن شماره داوطلبی یا پرونده کنکور ارشد 99

در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی با اطلاعات مندرج در پایگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می شود.

لازم به ذکر است که این فرم در بازه های زمانی دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون ها فعال می باشد.

 

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد