مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد مدیریت پژوهش کیهان دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

مشاوره رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

خدمات مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ به صورت کاملاً رایگان از سوی وب‌سایت مسترتست در این صفحه ارائه می گردد.

انتخاب رشته نادرست در مقطع کارشناسی ارشد منجر به از بین رفتن فرصت‌ها جهت پذیرش نهایی می‌شود. بنابراین، در این صفحه ضمن ارائه نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد که می‌تواند کمک خوبی برای داوطلبان باشد، خدمات مشاوره رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز ارائه می‌شود. همچنین رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف در سال‌های گذشته نیز جهت اطلاع داوطلبان در دسترس است.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آن قدر مهم است که می‌تواند سرنوشت داوطلبان را عوض کند:

  • ممکن است در کنکور کارشناسی ارشد رتبه خوبی کسب کرده باشیم، اما بدون توجه به ظرفیت‌ها فقط دانشگاه‌های سطح ۱ را انتخاب کنیم و شانس پذیرش را از دست بدهیم.
  • عکس موضوع هم ممکن است رخ دهد، ممکن است رتبه خوبی داشته باشیم، اما با تصور این که دانشگاه‌های سطح ۱ قبول نمی‌شویم، اصلاً آن‌ها را انتخاب نکنیم.
  • ممکن است رتبه خیلی خوبی نداشته باشیم و انتخاب رشته نکنیم، در حالی که می‌توانستیم در برخی دانشگاه‌ها قبول شویم.

با خواندن این مقاله و طرح سوالات خود در بخش نظرات، خواهید توانست به بهترین شکل در کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته کنید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

پس از این که نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام می‌شود، با فاصله کوتاهی انتخاب رشته کارشناسی ارشد شروع می‌شود. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ از ۱۹ تیر شروع خواهد شد.

داوطلبان عزیز می‌توانند با مراجعه به دفترچه انتخاب رشته کارشناسی کارشناسی ارشد ۹۸ نسبت به مشاهده دانشگاه‌های پذیرنده کارشناسی ارشد رشته خود و نیز ظرفیت پذیرش اقدام کنند.

اگر چه آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار می‌شود، اما انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مستقل از انتخاب رشته کنکور ارشد سراسری و از طریق مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه برگزار می‌شود که هنوز زمان آن اعلام نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۹۸ مراجعه کنید.

کد انتهای کارنامه سنجش مختص انتخاب رشته دانشگاه آزاد بوده و تمامی داوطلبان پس از آغاز انتخاب رشته این دانشگاه با این کد و پس از پرداخت مبلغ جداگانه وارد سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد خواهند شد.

 

نکات مهم انتخاب رشته کنکور ارشد 98

 

۷ نکته مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱- علاقه، علاقه و علاقه

مهم‌ترین اصل در انتخاب رشته ارشد علاقه است. شما باید گرایش و دانشگاهتان را دوست داشته باشید تا بتوانید هم دوران تحصیلی خوبی را سپری کنید و هم در آینده، شغلی مناسب پیدا کنید. ترتیب انتخاب رشته تأثیری در بالا و پایین رفتن شانس قبولی شما ندارد، پس به ترتیب علاقه انتخاب رشته کنید.

این بدین معنی است که سامانه انتخاب رشته در هرمجموعه امتحانی و گرایش، اول رتبه داوطلب را بررسی می ‌نماید، یعنی پس از اینکه به رتبه داوطلب رسید انتخاب‌های وی به ترتیب بررسی و قبولی به فرد اعلام می‌گردد.

نکته قابل توجه در اینجا این است که بسیاری از داوطلبان فکر می‌کنند اگر کد رشته‌ای در گزینه اول انتخاب رشته زده شود شانس آن بیشتر است و رفته رفته از شانسشان کم می‌شود که این تفکر کاملاً نادرست بوده و انتخاب اول تاثیری در افزایش شانس نداشته و در سیستم دانشگاه سراسری و حتی آزاد فقط علاقه مطرح می شود و سامانه پس از رسیدن به رتبه شما، همه انتخاب‌ها را از بالا شروع کرده و اولین موردی که در آن قبول شوید را به شما اعلام می‌کند.

۲- منطقی انتخاب رشته کنید.

در هنگام انتخاب رشته کارشناسی ارشد، فقط رشته‌محل‌هایی که فکر می‌کنید شانس دارید را انتخاب نکنید. دانشگاه‌هایی که سطح پایین‌تر هستند را نیز مدنظر داشته باشید. ممکن است رقبایی که رتبه بهتری دارند، به صورتی انتخاب رشته کنند که شانس قبولی در یک دانشگاه را از دست بدهید. بنابراین ریسک نکنید.

البته توجه کنید که چون شما ۱۰۰ انتخاب دارید، حتماً انتخاب‌های بلندپروازانه هم داشته باشید. اما از انتخاب‌های منطقی و نیز انتخاب دانشگاه‌هایی که در بدترین حالت نیز شانس قبولی دارید، غافل نشوید.

۳- برای انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور هنوز فرصت هست.

با شروع انتخاب رشته، امکان تهیه کارت اعتباری جهت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور وجود دارد. اگر در زمان ثبت‌نام این گزینه را انتخاب نکرده‌اید، در این بازه زمانی فرصت دارید کارت را خریداری کرده و نسبت به انتخاب رشته این دانشگاه‌ها اقدام کنید.

۴- اگر جزو رشته‌های خاص هستید، این نکته را بخوانید

در رشته‌های خاصی که دارای آزمون عملی یا پروژه هستند، قبولی نهایی حاصل از نمره آزمون کتبی و نمره امتحان عملی است. بنابراین اگر داوطلب این رشته‌ها هستید، انتخاب رشته متنوع‌تری داشته باشید. چرا که نمره امتحان عملی در دست اساتید است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. بنابراین حتی اگر رتبه خیلی خوبی کسب کرده‌اید، دانشگاه‌های سطح ۲ و ۳ را نیز مدنظر داشته باشید.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، با توجه به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۸ برای داوطلبانی که در دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) مجاز نشوند و یا در فرم انتخاب رشته خود رشته محل‌های دوره‌های غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، پیام نور و مجازی را درج کنند و یا برای انتخاب رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، آزمون عملی برگزار نخواهد شد.

 ۵- حواستان به رشته‌محل‌های روزانه باشد!

اگر قصد تحصیلی در یک رشته/دانشگاه در دوره روزانه را ندارید، هرگز آن را انتخاب نکنید. چون در صورت قبولی به دردسر خواهید افتاد. بر اساس آن چه در دفترچه کنکور ارشد ۹۸ آمده است، پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه یک سال از شرکت در آزمون ارشد محروم می‌شوند.

۶- بی‌خیال نرم‌افزارهای انتخاب رشته شوید.

این دست نرم‌افزارها به صورت ماشینی، بدون در نظر داشتن ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ و نیز شرایط خاص شما و تنها بر اساس رتبه‌های قبولی سال قبل، برای شما انتخاب رشته می‌کنند. بنابراین بهتر است به جای استفاده از این انتخاب رشته ماشینی، برای انتخاب رشته، از کمک مشاور انتخاب رشته کارشناسی ارشد کمک بگیرید.

۷- سهمیه در پذیرش کارشناسی ارشد را جدی بگیرید.

با توجه به ظرفیت دانشگاه‌های مختلف در پذیرش کارشناسی ارشد، کسانی که دارای سهمیه هستند، شانس خوبی برای قبولی دارند. بنابراین این داوطلبان با توجه به ظرفیت سهمیه لازم است انتخاب رشته کنند تا شانس خود را از دست ندهند. برای اطلاعات از جزئیات سهمیه، به صفحه سهمیه ایثارگران در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ مراجعه کنید.

چند تذکر مهم انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

  • داوطلبان دقت نمایند که بر خلاف توضیحات دفترچه سازمان سنجش مبنی بر ارائه کد ۱۵ رقمی به داوطلبان پس از ثبت انتخاب رشته، این کد ۱۶ رقمی است و به اشتباه از طرف سازمان سنجش این مسئله در دفترچه درج شده است. بنابراین در صورت دریافت کد ۱۶ رقمی نگران نشوید و انتخاب رشته شما به درستی انجام شده است.
  • تعداد ویرایش‌های انتخاب رشته کارشناسی ارشد محدود می‌باشد و در صورت اتمام تعداد دفعات ویرایش، هیچگونه تغییری در لیست قابل انجام نیست. بنابراین توصیه می‌کنیم با کمک مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به درستی انتخاب‌های خود را انجام دهید تا نیاز به ویرایش چندباره نداشته باشید.
  • داوطلبانی که در دو رشته شرکت کرده بودند باید تمامی انتخاب‌های خود را در فرم انتخاب رشته سنجش به ترتیب علاقه و اولویت رشته در کنار هم وارد کنند و انتخاب‌های آنها نیز در کل صد انتخاب خواهد بود و انتخاب رشته جداگانه‌ای نخواهند داشت.

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد سال‌های گذشته

برخی از رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد سال‌های گذشته رشته‌های مختلف در لینک زیر ارائه شده است.

رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد

بررسی این رتبه‌ها می‌تواند به شما کمک کند که دیدی کلی نسبت به رتبه های قبولی کنکور ارشد در دانشگاه‌های مختلف به دست بیاورید. اما این نکته مهم را فراموش کنید که با توجه به امکان تغییر ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ نسبت به سال‌های گذشته، بهتر است برای انتخاب رشته از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد سایت مسترتست در همین صفحه استفاده کنید.

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (8 , میانگین : 4٫50 از 5) به مطلب بالا امتیاز دهید
Loading...
avatar
3515 Comment authors
امینآوینامژده کیوانیمحمدمریم Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین
امین
امین

سلام کارشناسی علوم تربیتی دارم و معلم ابتداییم میتونم برای
ارشد، شیمی آلی رو بخونم؟

آوینا
آوینا

لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم جا بمونم
رشته مدیریت آموزشی میخوام بخونم

آوینا
آوینا

سلام میشه بگید آخرین مهلت ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی ارشد تا کی هست؟

مژده کیوانی
مژده کیوانی

سلام ، من ارشد معماری دانشگاه پیام نور مرکز بین الملل کیش و معماری داخلی پردیس تهران قبول شدم و ساکن تهرانم، هر دورو دوست دارم ولی واقعا نمیدونم پیام نور بهتره یا دانشگاه آزاد؟؟!

محمد
محمد

با سلام من کارشناسی ارشد مکانیک شبانه سمنان وآزاد کرج قبول شدم محل سکونت کرج است کدام را انتخاب کنم

مریم
مریم

با سلام من لیسانس اموزش زبان انگلیسی دارم از دانشگاه آزاد الان برای ارشد دانشگاه آزاد شهرقدس و غیرانتفاعی مولانا قزوین قبول شدم با توجه به اینکه میخوام تا دکتری ادامه دهم لطفا راهنماییم کنید کدومشونو برم اعتبار و مدرک دانشگاه هم برام مهمه

محمد
محمد

سلام ممنون میشم راهنماییم کنین امکان تحصیل در یک رشته ارشد شبانه و یه رشته دیگه در مقطع لیسانس هست در دو دانشگاه دولتیه متفاوت

فاطمه
فاطمه

سلام من رتبه ام در سهمیه۱۸۳۷۰,و در بدون سهمیه۱۹۳۵۷ممکن هست در موسسات غیر انتفاعی قبول شم،ممنون میشم جوابمو بدین

امیر
امیر

سلام با رتبه ۱۰۶۶امکان قبولی در دانشگاه علم وفرهنگ یا علوم تحقیقیات چقدره ممنون میشو راهنمایی کنید.

هنراسلامی
هنراسلامی

سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید برای قبولی در ارشد هنرهای اسلامی باید چه منابعی رو مطالعه کنم؟
۱- درس شناخت مواد و مصالح
۲- درس صنایع دستی و سیر تحول آن

baran
baran

سلام
با رتبه ۳۸۰ علوم دامی آیا میتونم اصلاح نژاد صنعتی اصفهان قبول بشم ؟ البته روزانه

مریم
مریم

باسلام خاستم بدونم با رتبه ۳۴۸باسهمیه و۳۹۷بدون سهمیه روزانه دانشگاه یزد یا دانشگاه باهنر کرمان در رشته فقه وحقوق رو میتونم بیارم؟

سعید
سعید

سلام.من ارشد عمران رتبه ۳۸۰۰ آوردم و ۳۸۰ سهمیه.واسه مصاحبه مالک اشتر دعوت شدم.
میخواستم بدونم کسی هست بدونه امکان قبولیم اونجا هست یا نه؟(رشته ما تا ۷۰۰۰ روزانه مجازه)
مرسی

لنا
لنا

سلام وقت بخیر،با رتبه ۵۰۹ سهمیه آزاد فیزیک امکان قبولی در دانشگاه های تهران هست؟

پرستو
پرستو

سلام.خسته نباشید.من ارشد کشاورزی گرایش زراعت شرکت کردم.برای گرایش اکولوژی کشاورزی با رتبه ۵۰۰ شهرستان خرم اباد دوره روزانه شانس قبولی دارم؟رتبه اخرین نفر مجاز دوره روزانه شبانه ۱۲۰۰ ایت.سهمیه هم ندارم

روژین
روژین

سلاام
منو شما هم رشته ایم 😍

پرستو
پرستو

چ عجب ی دوست پیدا شد.چ شهری هستید دوست من؟

سهند
سهند

سلام دوستان
کسی در جریان هست که ارشد شیمی دارویی چه شهرهایی داره؟
دانشگاه رازی کرمانشاه هم ارشد شیمی دارویی داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

نازی
نازی

سلام با رتبه ۱۳۲دربیوشیمی سهمیه ۵%کدوم دانشگاها قبول میشم؟تهران زنجان گیلان؟

مهسا۲
مهسا۲

سلام خسته نباشید به نظرتون من با رتبه۲۵۳درسهمیه معدل روزانه بوعلی همدان قبول میشم؟ممنون میشم کمکم کنید

مهسا۲
مهسا۲

رشته حسابداری

سارااا
سارااا

سلام بارتبه کل ۱۹۶۴ و رتبه سهمیه ۵درصدی ۲۵۰ میتونم رشته شیمی گرایش نانو دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شم؟؟

مهتاب
مهتاب

سلام خسته نباشید. با رتبه ۴۷ کل و ۴۳ در سهمیه معدل میشه کنترل کیفی شهرکرد بیارم؟!؟؟

مهتاب
مهتاب

رشته ی بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی با سهمیه ازاد

روزبه
روزبه

سلام بله امکانش هست…البته بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبین هم داره

روزبه
روزبه

سلام خسته نباشید…احتمالا بله…شانس قبولی دارین…البته بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبین هم داره

مهتاب
مهتاب

سلام شما با رتبه تون کجا قبول شدید کنترل کیفی رو؟!؟

sm
sm

سلام اخرین رتبه جزا برای دانشگاه علوم قضایی چند هست در ضمن منابع مصاحبه کدوم دروس هستن

Nima
Nima

سلام خسته نباشین
در کنکور کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی کشاورزی در سهمیه ازاد ۴۰۹ شدم و با سهمیه ۵ درصد رتبم ۳۰ شده بنظرتون بین دانشگاه گرگان ساری، رشت ، فردوسی مشهد ،صنعتی اصفهان، شیراز ،زابل ،یزد ،گنبد بین اینا در کدوم دانشگاه شانس قبولی روزانه رو دارم ممنون میشم راهنمایی کنین

مهسا
مهسا

سلام
ظرفیت سهمیه ۵ درصد وقتی اعمال میشه که ظرفیت دانشگاه بالای ۱۰ نفر باشه. در رشته شما ظرفیت بالای ۱۰ نفر ندارن دانشگاه ها. بنابراین رتبه عادی تون مهمه، مگر این که ظرفیت سهمیه ۲۵ درصدی خالی بمونه.
در مجموع شانستون برای روزانه چندان زیاد نیست.

Nima
Nima

سلام هر دانشگاهی برای رشته های ارشد کشاورزی از ۴ نفر تا ۷ نفر پذیرش داره هیچ دانشگاهی بالای ۱۰ نفر پذیرش ندارن پارسال دوستم با رتبه ۴۲۰ هم رشته روزانه قبول شد من که سهمیه دارم یعنی چطور حتی مثل اون هم روزانه نمیارم

كتايون
كتايون

همه ی دانشگاه ها میتونید

طیبه
طیبه

سلام با رتبه ۱۲۲ ارشد جع افیای شهری اهوازو میارم

مهسا
مهسا

سلام
البته به انتخاب رشته رقباتون بستگی داره، ولی در مجموع بله شانس دارید.

farzad
farzad

سلام وقتتون بخیر…
من در کارشناسی ارشد رشته باغبانی در درتبه ازاد ۱۹۰۹ شدم و با سهمیه ۵ درصد رتبم ۱۱۴ شده بنظرتون شانس قبولی روزانه رو دارم با توجه به اینکه دانشگاه های زیادی رو هم براس انتخاب رشته انتخاب کردم ممنون میشم بگین شانش قبولی روزانه رو دارم یانه

مهسا
مهسا

سلام
لب مرز شانس قبولی روزانه هستید. امیدوارم قبولی دلخواهتونو بدست بیارید.

پروین
پروین

سلام من کارشناسی مدیریت سلامت خانواده ار دانشگاه علمی کاربردی دارم میتونم ازشد مدیریت خدمات بخداشتی شرکت کنم؟

پروین
پروین

لطفا جواب سوالم بدین با تشکر

مهسا
مهسا

سلام
طبق دفترچه سال گذشته وزارت بهداشت بله میتونید شرکت کنید.

آذر
آذر

سلام جواب سوال من رو هم بدین
ممنون از سایت خوبتون

اکرم
اکرم

سلام روزتون بخیر کارشناسی حسابداری پیام نور دارم میتونم مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بخونم ؟

مهسا
مهسا

سلام
بله مشکلی نیست. در کنکور ارشد وزارت علوم بجز رشته های دامپزشکی محدودیتی برای تغییر رشته نیست.

نسترن
نسترن

سلام. با رتبه ۷۷ در سهمیه آزاد رشته مشاوره گرایش خانواده امکان قبولی در دانشگاه چمران اهواز دارم؟ فقط همین یک انتخاب کردم

مهسا
مهسا

سلام
بله شانس خوبی برای قبولی روزانه اهواز دارید. امیدوارم قبول بشید. موفق باشید

حمید
حمید

سلام با رتبه ۱۷۰۰ سهمیه ازاد و ۱۸۰ سهمیه ۵ درصد در رشته مکانیک گرایش تبدیل شانس قبولی برای شبانه شهید بهشتی تهران دارم؟؟؟ممنونم که به سوالات پاسخ میدین

مهسا
مهسا

سلام
بله به نظر میلد شانس خوبی برای قبولی شبانه شهید بهشتی داشته باشید.

shh
shh

سلام با رتبه ۶۹ حقوق خصوصی میشود از دانشگاه علامه طباطبایی قبول شد

مهسا
مهسا

سلام
اگر چه به انتخاب رشته رقبا هم بستگی داره اما در مجموع شانس بالایی برای قبولی دانشگاه علامه دارید.

فرهانی
فرهانی

سلام من رتبم ۱۶ شد در سهمیه ۵ درصد و در سهمیه ازاد ۲۱۰ ایا دانشگاه گیلان ادبیات انگلیسی روزانه یا شبانه قبول میشم؟ممنونم که به سوالات پاسخ میدید.

مهسا
مهسا

سلام
به انتخاب رشته رقبا هم بستگی داره اما در کل بله برای روزانه گیلان هم شانس دارید.

Ssrr
Ssrr

سلام
آیا کسی که کنکور ارشد مجموعه بهداشت محیط را داده است مجاز به انتخاب رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی است؟

مهسا
مهسا

سلام
شما فقط میتونید برای رشته خودتون انتخاب رشته کنید.

آریا
آریا

سلام .رتبه ۱۸ بدون سهمیه حقوق بین الملل و رتبه ۱ سهمیه ۵ درصدی هستم.همچنین سهمیه نفر اولی دانشگاه هم پر کردم و تحویل دادم .شانس قبولی برای روزانه دانشگاه تهران چقدره؟؟؟

آریا
آریا

در ضمن ظرفیت دانشگاه تهران هم ۶ نفر برای روزانه اعلام شده

مهسا
مهسا

سلام
برای سهمیه ۵ درصدی باید ظرفیت دانشگاه بالای ۱۰ نفر باشه. مگر این که سهمیه ۲۵ درصدی خالی بمونه.
برای سهمیه عادی هم لب مرز هستید.
امیدوارم قبولی دلخواهتون رو بدست بیارید.

H
H

سلام من کارشناسی حسابداری ام
هم ای تی امام رضا میتونم برم
هم هوش مصنوعی ازاد مسهد
نظر شما چیه لطفا

مهسا
مهسا

سلام
بستگی داره که خودتون به کدوم بیشتر علاقه دارید. سطح هر دو دانشگاه تقریبا مشابه هست، اما آزاد مشهد کمی شاید بهتر باشه.

آذر
آذر

سلام ببخشید با رتبه ۵۸۰ مدیریت بازرگانی سهمیه ۵درصدی اخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱ شانس قبولی در دانشگاه زنجان یا ملایر دوره روزانه رو دارم؟؟

مهسا
مهسا

سلام
لطفا رتبه تون رو در سهمیه عادی هم بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

آذر
آذر

رتبه بدون سهمیه ۸۱۸۸

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه به نظر نمیاد شانستون برای دوره روزانه زیاد باشه و شانس اصلی تون دوره شهریه پرداز هستش.

❤❤
❤❤

با سلام رشته علوم انسانی .رتبه کل ۱۱۱۴۳۹در سهمیه نهایی.میتونم رشته روانشناسی رو در اصفهان یا شیراز و یا تهران بیارم ؟؟😔😔لطفا راهنماییم کنید

مهسا
مهسا

سلام
شما داوطلب کنکور کارشناسی هستید؟؟

شهره
شهره

سلام رشته من الهیات ادیان و عرفان است در کنکور ارشد رتبه ام ۳۵۷ شد آخرین رتبه در رشته ادیان ۴۰۷ است آیا شانس قبولی در دوره روزانه تهران یا شهرستان را دارم ؟

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه به نظر نمیاد شانستون برای دوره روزانه زیاد باشه و شانس اصلی تون برای سایر دوره هاست.

آتی
آتی

اگر وزارت بهداشت روزانه قبول بشم ونرم .میتونم سال بعد کنکور وزارت علوم شرکت کنم ؟؟؟

قهرمان
قهرمان

با قبولی برای من وجود دارد یا نهمن در مجموعه علوم محیط زیست رته ام ۹۰شده و اخرین رتبه قبولی ۱۱۴ می باشد ایا امکان

مهسا
مهسا

سلام
لطفا کد رشته تون رو در دفترچه انتخاب رشته بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

فاطمه
فاطمه

با عرض سلام و ادب خدمت شما.
بنده در رشته it بدون سهمیه رتبه ۸۵۳
و در سهمیه براساس تاثیر معدل رتبه ۷۴۲ شدم
آیا امکان داره روزانه شهرهای اصفهان، قم، کرمان، شیراز
قبول بشم؟ با تشکر

مهسا
مهسا

سلام
به نظر نمیاد شانس زیادی برای دوره های روزانه و شبانه داشته باشید، شانس اصلی تون برای سایر دوره هاست.

حمید
حمید

سلام با رتبه ۱۷۰۰ سهمیه ازاد و ۱۸۰ سهمیه ۵ درصد در رشته مکانیک گرایش تبدیل شانس قبولی برای شبانه شهید بهشتی تهران دارم؟؟؟

امیر
امیر

سلام خسته نباشید عذر میخوام با رتبه ۵۷۸ مکانیک ساخت شانس قبولی در روزانه خواجه نصیر دارم؟

مهسا
مهسا

سلام
برای دوره روزانه دانشگاه های تهران خیلی زیاد نیست شانستون. مگر این که داوطلبان دیگه طوری انتخاب رشته کنند که شما هم شانس داشته باشید.
شانس اصلی تون برای روزانه شهرستان ها و شبانه تهرانه.

شایان
شایان

سلام با رتبه ۷ در سهمیه ۵ درصدی رشته طراحی صنعتی با ازمون عملی متوسط به بالا شانس قبولی دانشگاه های تهران روزانه یا شبانه دارم یا نه؟ ممنون از پاسخ

مهسا
مهسا

سلام
برای علم و صنعت و دانشگاه هنر هم روزانه و هم شبانه با توجه به نتایج آزمون عملی شانس دارید. چون با توجه به ظرفیت که باید بالای ۱۰ باشه، فقط اینها ظرفیت پذیرش سهمیه ۵درصدی دارند.

علی
علی

سلام. خسته نباشید
با رتبه ۱۶۸ در سهمیه ازاد، در رشته کارشناسی ارشد مرمت،شانسی برای قبولی روزانه های تهران یا اصفهان هست؟

علی
علی

خواهش می کنم بهم جواب بدین، ممنون

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه برای دوره های روزانه خیلی شانسی ندارید و بیشتر شانستون برای دوره های شهریه پرداز هستش.

R.m
R.m

سلام
رشته ی من مهندسی کشاورزیِ
رتبن در گرایش اکولوژی ۳۰ و در فیزیولوژی ۳۲ است
شانس قبولی در پردیش کشاورزی کرج رو دارم؟

مهسا
مهسا

سلام
شانس قبولی دارید. ولی خیلی به انتخاب رشته رقباتون بستگی داره.

علی
علی

سلام
با رتبه ۱۶۸ در سهمیه،در رشته ارشد مرمت، شانسی برای قبولی روزانه های اصفهان یا تهران هست؟

مهسا
مهسا

سلام
سهمیه آزاد دارید یا ایثارگران یا جانبازان؟

علی
علی

سلام
سهمیه ازاد

محمد سالاری
محمد سالاری

با رتبه ۱۷۰۰ احتمال قبولی شبانه تهران شبانه اصفهان وروزانه اصفهان و

روزانه اصفهان در گرایش تبدیل انرزی مکانیک هست یا نه

مهسا
مهسا

سلام
برای روزانه تهران و اصفهان بعید هست شانسی داشته باشید. برای شبانه اصفهان لب مرز هستید.

ساسان
ساسان

سلام
میخواستم بدونم با رتبه ۷۵۰ میشه ارشد معماری علوم و تحقیقات قبول شد؟

مهسا
مهسا

سلام
اگر سهمیه خاصی ندارید و این رتبه در سهمیه آزاد هست، بله به نظر میاد شانس قبولی براتون وجود داره.

بیژن
بیژن

با سلام من رتبه ۲۵۰۰ مدیریت صنعتی آوردم و رتبه آخرین نفر۷۵۰۰ هستش دانشگاه شاهد دعوت به مصاحبه شدم به نظرتون پذیرفته میشم روزانه یا شبانه مدیریت عملکرد یا مدیریت بهروری

مهسا
مهسا

سلام
با توجه به این که دعوت شدید، شانس قبولی دارید. باید دید که در مصاحبه چطور عمل میکنید و شرایط رقباتون چطور هست.

سولين
سولين

سلام خسته نباشید من رتبه ٧ با سهمیه ۵درصدی و رتبه ۶۵ بدون سهمیه رشته بیوسیستماتیک شدم ایا شانس قبولی دانشگاه تهران و بهشتی رو دارم؟

مهسا
مهسا

سلام سهمیه ۵درصد و ۲۵ درصد به این صورت هست که ظرفیت هر رشته محل برای سهمیه ۵ درصدی در ۰٫۰۵ و برای سهمیه ۲۵ درصدی در ۰٫۲۵ ضرب میشه، اگه عدد حاصله بالای نیم باشه، به همون میزان ظرفیت سهمیه در نظر گرفته میشه. ظرفیت دانشگاه هایی که گفتید ۴ و… ادامه نظر»

سارا
سارا

با رتبه ۷۴ ارشد ژئومورفولوژى دانشگاه شهید بهشتى قبول میشم؟؟؟؟؟

سارا
سارا

سلام براارشدجامعه شناسی میشه منبع معرفی کنید؟

فاطمه
فاطمه

چطور میشه فهمید دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه شاهد در نوبت روزانه دعوت شدند یا شبانه؟ حضور در مصاحبه شاید شانس قبولی در شبانه هایی که از روزانه شاهد بهتر هستند رو از بین می بره سردرگمم به شدت

معلم**
معلم**

ببخشید رتبه تون چند هست چه رشته ای؟

فاطمه
فاطمه

فلسفه و کلام ۴۰۴

حامد
حامد

با رتبه ۸۰۲ شانس قبولی در نوبت دوم آموزش دانشگاه تبریز دارم؟

حامد
حامد

رشته آموزش زبان

مهسا
مهسا

سلام
بله به نظر میاد شانس قبولی براتون وجود داره.

حیدری
حیدری

سلام
خداقوت
ببخشیدمن تو رشته فلسفه کد۱۱۱۶رتبه ام تو سهمیه ۵درصد ۵ شده و رتبه کشوریم۶۴
به نظرتون امکان قبولی تو دانشگاه پردیس فارابی تهران رو دارم؟روزانه اش.

هوشنگ
هوشنگ

سلام ممنون می شم اگر پاسخ بدهید من در رشته علوم شناختی شرکت کرده ام ( از رشته های شناور) که متاسفانه هیچ جا اطلاع درستی از این رشته ندارند و معمولاً بچه های روانشناسی در این رشته هم شرکت می کنند رتبه من ۴۵٠ شده و معدلم ٢٠ هست و آخرین… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
خیلی شانستون برای قبولی زیاد نیست. اما چون رشته شناور هست، ممکن با توجه به انتخاب رشته رقبا قبول بشید.

حسین
حسین

سلام دوستان…خیلی از نظرات رو خوندم وای هنوزم فرق بین سهمیه ۵%و ۲۵% رو متوجه نشدم..اگ کسی سهمیه جانبازی داره،فرق۵ و ۲۵ چیه؟..البته خودم سهمیه آزاد هستم

مهسا
مهسا

سلام سهمیه ۵درصد و ۲۵ درصد به این صورت هست که ظرفیت هر رشته محل برای سهمیه ۵ درصدی در ۰٫۰۵ و برای سهمیه ۲۵ درصدی در ۰٫۲۵ ضرب میشه، اگه عدد حاصله بالای نیم باشه، به همون میزان ظرفیت سهمیه در نظر گرفته میشه. بعد داوطلبانی که دارای سهمیه هستن برای… ادامه نظر»

Mohi
Mohi

سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم احتمال قبولی در دانشگاه های
دولتی تهران گرایش تجارت الکترونیک چند درصد
است و با چه رتبه ای؟

مهسا
مهسا

سلام
قبولی در این گرایش خاصی خیلی به انتخاب رشته رقباتون بستگی داره. اما به طور کلی رتبه زیر ۱۰۰ لازمه که داشته باشید.

Mahi
Mahi

سلام بنده با رتبه ۴۹۸ با ۵ درصد سهمیه
و آخرین رتبه مجاز شده در
سهمیه ۱۷۰۱ در رشته ی مدیریت بازرگانی.
آیا امکان قبولی تو دانشگاه روزانه تبریز
یا زنجان هست؟

مهسا
مهسا

سلام
شانستون خیلی زیاد نیست. اما به انتخاب رشته رقباتون هم بستگی داره.

علی
علی

سلام…بنده با رتبه ۴۳۰ بالینی آیا شانس قبولی در شبانه های سراسری رار دارم؟

علی
علی

منظورم شبانه های تهران می باشد در گرایش بالینی

مهسا
مهسا

سلام
با توجه به این که این گرایش پرطرفدار هست، متأسفانه خیر. با این رتبه شانسی برای قبولی شبانه ها نیست و برای دوره های دیگه مثل پردیس و پیام نور تهران میتونید شانس داشته اشید.

معلم**
معلم**

سلام من با سهمیه پنج درصد رتبه م شده ۲و بدون سهمیه ۱۹.در زیرگروه برنامه ریزی درسی.شانس قبولی در دانشگاه های روزانه تهران رو دارم؟

مهسا
مهسا

سلام با توجه به این که برای سهمیه ۵ درصد لازمه که ظرفیت بالای ۱۰ نفر باشه تا ظرفیت سهمیه تعلق بگیره، شما برای روزانه الزهرا و شاهد شانس دارید، مگر این که از ظرفیت ۲۵ درصد در دانشگاه های بهتری خالی بمونه و به ظرفیت ۵درصد برسه که در اون صورت… ادامه نظر»

معلم**
معلم**

ببخشید رتبه ی بدون سهمیه م در قبولی در دانشگاه های تهران علامه و بهشتی تاثیری نداره؟

معلم**
معلم**

برای قبولی در دانشگاه های علامه،بهشتی و تهران ،رتبه ی بدون سهمیه تاثیری نداره؟

معلم**
معلم**

بنده افرادی رو می شناسم که پارسال با را رتبه ۱۰۰ و حتی ۲۰۰هم دانشگاه علامه بهشتی قبول شدن. رتبه ۱۹واقعا رتبه ی کمی هست برای قبولی؟

احسان
احسان

رتبتون خیلی عالیه انشاله حتماقبول میشین.

حسین
حسین

سلام،وقت بخیر خانم مشاور
ممنون میشم کمک کنید،خیلی استرس دارم
با رتبه ۷۰(سهمیه آزاد) در رشته جغرافیا،گرایش برنامه ریزی گردشگری،میشه دانشگاه تهران یا بهشتی قبول شد

مهسا
مهسا

سلام
شانس قبولی دارید. اما چون خیلی به انتخاب رشته داطلبان دیگه وابسته است نمیشه قطعی گفت. باید دید رقبایی که رتبه بهتری نسبت به شما دارند رتبه شون در سایر گرایش ها چند شده و چگونه انتخاب رشته میکنند.

سلمانی
سلمانی

سلام من کنکور ارشد حسابداری دادم برای انتخاب رشته میتونم رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی رو هم بزنم؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر شما فقط میتونید رشته محل های مربوط به رشته امتحانی خودتون رو انتخاب کنید.

مریم
مریم

سلام مشاور عزیز،من دردانشگاه شاهد و غیرانتفاعی رفاه رشته فقه و حقوق برای مصاحبه معرفی شدم،خواستم بپرسم اگر دررمصاحبه قبول نشم کدرشته های بعدی من در سازمان سنجش مورد قبول هست یا کلا مردود میشم،و دانشگاه شاهد هم نگفتن روزانه یا شبانه ،و اینکه این دودانشگاه شرط سنی هم دارن یا خیر،ممنون… ادامه نظر»

فاطمه
فاطمه

سلام منم شرایط شمارو دارم ولی چون فارغ التحصیل شاهد هستم میدونم که مردود نمیشین باقی انتخابهاتون بررسی میشه

مریم
مریم

ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز،موفق باشید.

معلم**
معلم**

سلام ببخشید کد رشته های انتخاب شده قبل از شاهد هم بررسی میشه؟در صورتی که به مصاحبه دعوت شده ایم.

مهسا
مهسا

سلام
کسانی که دعوت شده اند، در کد رشته های قبل از شاهد پذیرفته نشده اند.

فاطمه
فاطمه

خب این مساله مربوط به انتخابهای روزانه ست یا شبانه؟

مهسا
مهسا

سلام
کسانی که برای دانشگاه شاهد معرفی شده اند، قطعا در انتخاب های قبلی شون قبول نشده اند.
اما انتخاب های بعدی براشون بررسی میشه.
درمورد روزانه و شبانه بودن هم بعدا مشخص میشه.

مریم
مریم

از شما سپاسگزارم.

فاطمه
فاطمه

شاهد آخرین انتخاب من در روزانه و شبانه ست

سحر
سحر

سلام من رشته کارشناسیم مدیریت ارشد آزاد فقط ضریب ۹ مجاز شدم … تو دفترچه هم اصلا ضریب ۹ نیست چیکار میشه کرد؟زابل هم هستم

مهسا
مهسا

سلام
اگر در دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد نیست، به این معنیه که دانشگاه آزاد در این رشته پذیرش نداره.

حسین
حسین

سلام با رتبه ۳۴۴ از زیرگروه برنامه ریزی درسی آیا دانشگاه یزد روزانه قبول میشم

مهسا
مهسا

سلام
بله به نظر میاد شانستون برای قبولی روزانه های شهرستان ها ازجمله یزد بالا باشه.

فاطمه
فاطمه

سلام رتبم تو گرایش رفتار حرکتی رشته تربیت بدنی شده ۲۳۳ به نظرتون دانشگاه شیراز روزانه قبول می شم؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
بستگی به انتخاب رشته رقباتون هم داره، اما به طور کلی برای روزانه شیراز و سایر شهرستان ها شانس نسبتا بالایی دارید.

ستاره
ستاره

سلام رتبه من ۱۰۵۶ حقوق بین الملل شده میخواستم بدونم برای چه دوره هایی شانس قبولی بالا دارم ممنونم

مهسا
مهسا

سلام
شانس اصلی شما برای دوره های دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور بخصوص شهرستان ها هست.

روزبه
روزبه

سلام با سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران ٫ رتبه در سهمیه ۱ و بدون سهمیه ۹۰ رشته بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی شانس قبولی تو مشهد و تهران هست؟؟؟ممنون میشم پاسخ‌ بدین 🙏🌹

مهسا
مهسا

سلام
بله ۲۵ درصد ظرفیت این دانشگاه ها به سهمیه اختصاص داده میشه. بنابراین شانس قبولی برای شما وجود داره.

روزبه
روزبه

ممنون مرسی 🙏 کلا ۷ تا دانشگاه روزانه رو زدم…به ترتیب تهران مشهد تبریز همدان ارومیه شهرکرد اهواز…پس احتمال قبولی هستش…ممنون بازم 🙏🌹

مهتاب
مهتاب

سلام به. نظر شما من با رتبه ۴۳ در سهمیه و ۴۷ در همین رشته کنترل کیفی اهواز یا شهرکرد قبول میشم ؟!؟

روزبه
روزبه

سلام بله شانس قبولی دارید…بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبین هم دارد

مهتاب
مهتاب

اره دیگه بستگی ب اونا هم داره دیگه باید منتظر شیم بینیم چی پیش میاد.ممنون از پاسخگویی

روزبه
روزبه

خواهش میکنم…موفق باشید

رها
رها

ایا بارتبه ۴۲۰ برنامه ریزی درسی میشه روزانه قبول شد؟

مهسا
مهسا

سلام
بله برای روزانه شهرستان هایی مثل کاشان و کردستان و یزد و … شانس دارید که البته خیلی به انتخاب رشته رقباتون بستگی داره.

سمیه
سمیه

سلام با تشکر از وقتی که میگذارید . من رتبه ام در سهمیه ی بیست و پنج درصد ۳۵ شده و بدون سهمیه ۲۳۷۵ میخواستم بدونم در رشته ی فیزیک دانشگاه خوارزمی یا آزاد کرج شانس قبولیم چقدره؟؟ پیشاپیش ممنون از پاسختونلطفا جواب بدید. قبلا هم چهار روز پیش پرسیدم ولی متاسفانه… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
برای دانشگاه ازاد شانستون خیلی بالاست.
برای خوارزمی بستگی به انتخاب رشته رقبا داره اما در مجموع شانس دارید.

زهره
زهره

سلام چراکسی جوابمونو نمیده خواهش میکنم یه بارسوالمو مطرح کردم اما کسی جواب نداد،بارتبه ۵۹۷درسهمیه وبدون سهمیه ۶۳۲ارشدتغذیه دام طیور دانشگاه باهنر کرمان،جیرفت،بیرجند،زابل روزانه قبول میشم خواهش میکنم جواب بدین،ممنون میشم

زهره
زهره

آخرین رتبه قبولی هم ۱۰۹۹هسته

مهسا
مهسا

سلام
برای قبولی روزانه ها خیلی لب مرز هستید و بستگی به انتخاب رشته سایرین داره.
شانس اصلی تون برای شبانه شهرستان هاست.

Sadaf
Sadaf

سلام خسته نباشید
با رتبه ۴٣۴ مدیریت بازرگانی در سهمیه ٢۵درصد شانس قبولی گرایش های بازاریابی و بازرگانی بین الملل علوم تحقیقات چقدره؟

مهسا
مهسا

سلام
بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره. اما چون ظرفیت رشته تون زیاده شانس قبولی هستش.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۳۳۷ اگرو نکنولوژی گرایش فیزیولوژی گیاهان زراعی شانس قبولی در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات را دارم؟

مهسا
مهسا

سلام
بله به نظر میاد شانستون برای قبولی واحدهای تهران دانشگاه آزاد خوب هست. باز هم خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبا داره.

مهسا⭐⭐⭐⭐⭐
مهسا⭐⭐⭐⭐⭐

سلام روز بخیر
مدیریت دولتی رتبه در سهمیه ۱۱۳۸۷
مدیریت فناوری اطلاعات رتبه در سهمیه ۱۲۲۸۵
مدیریت تکنولوژی رتبه در سهمیه ۹۶۷۰
میخواستم بدونم میتونم پیام نور یا پیام نورمجازی(آموزش محور) تهران جنوب قبول بشم
آزاد و غیرانتفاعی یا پیام نور شهرستان نمیخوام فقط همون مورد بالا که گفتم امکانش هست؟

مهسا
مهسا

سلام
برای دانشگاه آزاد کلا شانستون ضعیفه. چون رقابت برای واحدهای تهران زیاده.
برای پیام نور های تهران به انتخاب رقبا بستگی داره.
اما اگر رتبه تون که گفتید در سهمیه، منظور سهمیه آزاد هست، برای مدیریت تکنولوژی شانس کمی دارید.
برای دو گرایش دیگه هم شانستون پایینه.

سروناز
سروناز

سلام.ببخشید الان من دفترچه ازادرو دیدم.میشه بمن بگین من این چیزی ک میخوامو میارم یانه؟رشتم مهندسی پلیمر_صنایع رنگ هست.واحدهای ازادش:علوم تحقیقات،تهران شمال،تهران جنوب،ماهشهر و شهرضاس فقط.هرکدوم هم۲۰تاظرفیت زدن برای دانشگاه ازاد در دفترچه،ینی جمعا۱۰۰تا.رتبه من در سهمیه۶۷شده اخرین رتبه مجاز درسهمیه هم برای روزانه۷۸بوده هم برای دانشگاه ازاد اسلامی(اخرین رتبه مجاز ازاد… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
خیلی بستگی به انتخاب رشته کسانی که رتبه بهتری کسب کردن داره. ولی در کل بله شانس دارید.

mahsa
mahsa

سلام خانم مشاور خسته نباشید وقتتون بخیر ممنون از زحماتی که می کشید ممننون من پارسال در کنکور شرکت کردم .با راهنمایی های شما روزانه بابلسر رشته فیزیولوژی قبول شدم .حالا می خواستم بپرسم به نظرشما برای انجام پایان نامه ازهمه لحاظ در دانشگاه خودمون کارکنم بهتره یا مرکزمطالعات اعتیاد البته دانشگاه… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
راستش بیشتر از این که کجا کار کردید، این که با چه کیفیتی کار کردید مهمه.
هر جا که فکر میکنید کیفیت بهتری خواهد داشت کارتون، اونجا کار کنید. چون در نهایت هر جا بخواید کار کنید یا برای قبولی دکتری به کیفیت کار توجه میشه.
براتون آرزوی موفقیت دارم

سامان
سامان

سلاام با رتبه ۳۹۵ الکترونیک قدرت امکان قبولی در دانشگاه های تهران مثل خواجه نصیر هست ؟

مهسا
مهسا

سلام
برای خواجه نصیر لب مرز هستید اما برای بهشتی امکان قبولی هستش.
بازم خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبا داره.

Aaa
Aaa

سلام برای ثبت نام استعداد درخشان هنوز فرصت هست؟

مهسا
مهسا

سلام
برای دانشگاه آزاد تا ۵ مرداد فرصت هست و برای دانشگاه سراسری هم جدول لینک زیر رو ببینید:
https://mastertest.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4/
برخی فراخوان ها فرصت دارند.

محمد
محمد

سلام من با رتبه ۱۹ سهمیه بیست و پنج درصد و رتبه بدون سهمیه ۶۰۰با تراز ۲۸۷۹ و زدن‌اولویت اول دانشگاه جامع امام‌ حسین ایا شانس برای دعوت ب مصاحبه دارم یا خیر

محمد
محمد

گرایش مدیریت فرهنگی ام رشته علوم اجتماعی

مهسا
مهسا

سلام
خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره، اما در مجموع شانس دعوت به مصاحبه دارید.

محمد
محمد

سلام و خسته نباشید – رتبه ام در رشته باغبانی ۷۵ شده برای قبولی درواحد علوم تحقیقات شانسی دارم؟

محمد
محمد

در ضمن رتبه ام در سهمیه ۷۵ شده بدون سهمیه ۱۲۷۴ شده

مهسا
مهسا

سلام
سهمیه ۵ درصد دارید یا ۲۵ درصد؟

محمد
محمد

سهمیه ۵ درصد
و یک سوال دیگه برای دوره های روزانه و شبانه شانسی دارم؟

محمد
محمد

سهمیه ۵ درصد

سمیه
سمیه

سلام با تشکر از وقتی که میگذارید . من رتبه ام در سهمیه ی بیست و پنج درصد ۳۵ شده و بدون سهمیه ۲۳۷۵ میخواستم بدونم در رشته ی فیزیک دانشگاه خوارزمی یا آزاد کرج شانس قبولیم چقدره؟؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

محمد
محمد

سلام ممنون از اینکه وقت میزارید و جواب کامنت ها را میدید یه سوال داشتم در مورد سهمیه ۲۵ درصدی جانبازی میشه یه توضیح بدید مثلا فردی که در یک رشته زده رتبه در سهمیه ۳۰۰ و رتبه در کل را زده ۹۰۰۰ رتبش در مجموع شرکت کننده ها چجوری محاسبه میشه… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام خواهش میکنم در خدممتون هستیم. سلام سهمیه ۵درصد و ۲۵ درصد به این صورت هست که ظرفیت هر رشته محل برای سهمیه ۵ درصدی در ۰٫۰۵ و برای سهمیه ۲۵ درصدی در ۰٫۲۵ ضرب میشه، اگه عدد حاصله بالای نیم باشه، به همون میزان ظرفیت سهمیه در نظر گرفته میشه. بعد… ادامه نظر»

زهره 2
زهره 2

سلام وقت بخیر من بارتبه درسهمیه ۵۹۷،وبدون سهمیه ۶۳۲شدم بااین رتبه شانسه قبولی دردانشگاه روزانه ای شهید باهنر کرمان،جیرفت،زابل،بیرجندرودررشته تغذیه طیور و دام رو دارم،ممنون میشم جواب بدین

زهره 2
زهره 2

ببخشید آخرین رتبه قبولی هم ۱۰۹۹هسته

مهسا
مهسا

سلام
برای روزانه شهرستان ها لب مرز هست شانستون و شانس اصلی تون برای شبانه شهرستان هاست.

salar
salar

سلام وقتتون بخیر لطفا جواب من رو بدید ممنون با رتبه ۲۱۸۴عمران ک اخرین قبولی در حدود ۱۴۰۰۰هستش میتونم مدیریت منابع روزانه دانشگاه کردستان رو بیارم؟

salar
salar

مدیریت منابع آب لطفا ج بدید ممنون

salar
salar

چرا جواب مارو ندادین خانم مشاور تازه ما زودترم سوال پرسیدیم

مهسا
مهسا

سلام
برای قبولی روزانه کردستان لب مرز هستید. ممکنه شانس داشته باشید که خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.

سمانه
سمانه

باسلام
من رتبه ام در گرایش ساخت و تولید رشته مکانیک ۷۱۵ هست آیا امکان قبولی در شبانه فردوسی رو دارم ظرفیت شبانه فردوسی۱ نفر هست
آخرین رتبه قبولی هم ۶۶۴۷ در دوره روزانه و شبانه هست

مهسا
مهسا

سلام
اگر سهمیه خاصی ندارید، شانستون برای قبولی فردوسی در دوره شبانه خیلی زیاد هست. برای شبانه های تهران هم ممکنه شانس داشته باشید.

سمانه
سمانه

سهمیه نداشتم
شبانه فردوسی رو زده بودم بعد هم همه دانشگاه های تهران شبانه اش رو زدم حتی شبانه خواجه نصیر رو هم نیاوردم و انتخاب بعدم روزانه نوشیروانی بابل بود اون و متاسفانه قبول شدم

احمدی
احمدی

سلام
بارتبه ۱۷۹۰ رشته آیتی ایا دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شددرغیراینصورت کدام دانشگاه ازاد ؟

مهسا
مهسا

سلام
برای واحدهای تهران چون طرفداران زیادی داره شانستون شاید خیلی بالا نباشه اما برای واحدهای اغلب شهرستان ها شانستون خوب هستش.
البته توصیه میکنم حتما واحدهای تهران رو هم انتخاب کنید.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۴۰۴ فلسفه و کلام اسلامی امکان قبولی در شبانه های تهران وجود داره؟ من هنوز انتخاب رشته نکردم ممنون میشم کمکم کنید چون /فتن شانسی ندارم

مهسا
مهسا

سلام
به طور کلی شانس قبولی دارید اما خیلی به انتخاب رشته رقبا بستگی داره و توصیه میکنم روزانه و حتی شبانه شهرستان ها رو هم انتخاب کنید.

سیما
سیما

سلام.با رتبه ۵۱۳ ارشد علوم اقتصادی شانس قبولی گرایش اقتصاد نظری در دانشگاه الزهرا یا تبریز رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد برای هر دو دانشگاه شانس قبولی دارید. اما توصیه میکنم که خودتون رو محدود به اینها نکنید و انتخاب های متنوع تری داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید..

سیما
سیما

از نظر شمااز این دو کدومش بهتره؟بله انتخاب های دیگه ای هم دارم ولی اولویتم اینا هستش که میخوام بدونم کدومش بهتره از نظر شما؟شانس قبولی در علامه و دانشگاه های امسال این رو میدونم ندارم

مشاور
مشاور

سلام مجدد
با توجه به این که ساکن ارومیه هستید و الزهرا هم در دانشگاه های تهران درجه ۲ محسوب میشه و تبریز هم دانشگاه خوبی هست، با توجه به همه شرایط به نظرم تبریز میتونه اولویت بالاتری برای شما باشه.

سیما
سیما

خب از نظر شما از این دو اولویت رو با کدومش بزارم؟الزهرا یا تبریز؟ بله انتخاب های دیگه ای هم جز این ها دارم.ول فکر نکنم شانس قبولی در علامه یا تربیت مدرس داشته باشم

سیما
سیما

البته خودم هم ساکن شهر ارومیه هستم

نیلوفر
نیلوفر

سلام روزتون بخیر. با رتبه ۶۲۱ رشته طراحی شهری شانسی برای دانشگاه روزانه و یا شبانه هست؟آخرین رتبه ۸۰۳ هست.

مشاور
مشاور

سلام
در رشته هایی که کنکور عملی دارند، بخش مهمی از قبولی بستگی به نمره آزمون عملی داره. در رشته شما هم همینه. برای همه دانشگاه ها ممکنه شانس داشته باشید به شرطی که در آزمون عملی نمره خوبی کسب کنید.
اما توصیه میکنم که برای اطمینان دوره های شهریه پرداز رو انتخاب کنید.

الهام
الهام

سلام وقت بخیر بی نهایت ممنون از پاسخگویی تون به ما خواهش میکنم جواب من رو هم بدید و امیدوارم تا زمانی که هنوز وقت هست برای انتخاب رشته جوابمو بگیرم ازتون میشه لطفا بفرمایید بازار کار و آینده شغلی گرایش آموزش بزرگسالان (رشته علوم تربیتی) چطوره؟ من توی این رشته رتبه… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
نکته مهمی که هست اینه که الان بازار کار رشته های خیلی فرقی نداره و اون چه موجب تمایز شما و شانس اشتغال میشه سطح علمی و نیز علاقمندی تون هست.
اگه علاقه دارید به رشته میتونید موفق بشید.

زهرا
زهرا

سلام من طراحی شهری ارشد رتبم ۴۶۰شده ایا احتمال قبولیم دانشگاه روزانه با نیمه دوم هست یانه؟

مشاور
مشاور

سلام
در رشته هایی که کنکور عملی دارند، بخش مهمی از قبولی بستگی به نمره آزمون عملی داره. در رشته شما هم همینه. برای همه دانشگاه ها ممکنه شانس داشته باشید به شرطی که در آزمون عملی نمره خوبی کسب کنید.
اما توصیه میکنم که برای اطمینان دوره های شهریه پرداز رو انتخاب کنید.

...
...

سلام وقتتون بخیر لطفا راهنمایی کنید با رتبه ۲۳۰۳۹روانشناسی بالینی و تراز ۲۴۷۷ امکان قبولی ازاد شهرستانهارو دارم؟؟اخرین نفر مجاز ۴۴۷۴۰ ممنون میشم پاسخ بدین

مشاور
مشاور

سلام
با توجه به این که بالینی جزو گرایش های پرطرفدار هست شانستون خیلی زیاد نیست. با این حال بر اساس علاقه انتخاب رشته کنید.

آتنا
آتنا

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺭﺗﺒﻪﻡ ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﺯﯾﺮﮔﺮﻭﻩ ﺩﻭ ﺑﺎ ﺳﻬﻤﯿﻪ ۵ ﺩﺭﺻﺪﯼ ۳۰۸ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺳﻬﻤﯿﻪ ۵۰۲۸ ﻣﯿﺨﺎﺳﺘﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻗﺒﻮﻟﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﺎﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﻦ

مشاور
مشاور

سلام
متأسفانه به نظر نمیاد شانستون برای دوره های روزانه خیلی زیاد باشه و شانس اصلی تون برای دوره های شهریه پرداز هستش.

مائد
مائد

سلام من رتبه باسهمیه۵% ۱۹۶ حقوق خصوصی اوردم وبدون سهمیه ۲۱۲۰ وسهمیه ۵% دارم
به نظرتون روزانه میتونم قبول شم؟؟
لطفا جواب بدین

مشاور
مشاور

سلام ظرفیت سهمیه ۵ درصد این طور هست که هر دانشگاهی ظرفیتش بالای ۱۰ نفر باشه، ۵درصد ظرفیتش به سهمیه ۵درصدی تعلق میگیره، البته اگه ظرفیت ۲۵درصد هم خالی بمونه میرسه به این سهمیه. با این وجود بعیده که شما شانس چندانی برای دوره روزانه داشته باشید و شانس اصلی تون دوره… ادامه نظر»

عباس
عباس

سلام با رتبه۱۷۸۸در رشته شیمی در مقطع ارشد تهران میشه کاری کرد؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید که این رتبه شما مربوط به کدوم گرایش شیمی هستش.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۵۲۴ اگرو اکولوژی امکان قبولی در دوره شبانه دانشگاه شهید بهشتی را می آورم ؟
آخرین رتبه مجاز ۱۱۹۶ است.

مشاور
مشاور

سلام
ممکنه شانس داشته باشید، اما خیلی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری کسب کرده اند داره.
توصیه میکنم شبانه شهرستان ها رو هم در انتخاب رشته تون داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

farid
farid

سلام
رتبه من در گرایش جامعه شناسی ۹۳۱
و رنبه ام در گرایش برنامه ریزی رفاه اجتماعی ۳۰۵ می باشد
آیا امکان قبولی بنده در دوره های روزانه و شبانه هست؟

مشاور
مشاور

سلام
برای دوره روزانه بعید هست شانس چندانی داشته باشید.
برای دوره شبانه شانس دارید در هر دو گرایش که البته به انتخاب رشته سایر داوطلبان هم بستگی داره.
توصیه میکنم سایر دوره ها رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

سحر
سحر

سلام رتبه من در مجموعه برق شده ۴۰۰ . احتمال قبولیم در روزانه تهران چقدره؟ یه سوال دیگه اینکه آیا با هر بار ویرایش انتخاب رشته برام پیامک میاد و یا فقط یکبار پیامک میاد؟ ممنون میشم جواب بدید

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید که رتبه تون در کدوم گرایش برق ۴۰۰ شده؟

سعید
سعید

سلام ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید. می خواستم بدونم
با رتبه ۶۰۰۰ فناوری اطلاعات (آخرین رتبه مجاز ۷۰۰۰) و
رتبه ۹۵۰۰ مهندسی کامپیوتر (آخرین رتبه مجاز ۱۱۰۰۰)
دانشگاه مجازی، غیرانتفاعی، پیام نور تهران و قزوین
شانس قبولی دارم؟؟
میشه چند تا شهر که امکان قبولی دارم
بهم معرفی کنید. فقط قبول شدن برام مهمه. ممنونم ازتون

مشاور
مشاور

سلام
برای رشته فناوری اطلاعات برای دانشگاه های سراسری شانس چندانی ندارید و شانس اصلی تون دانشگاه ازاد هست.
برای کامپیوتر برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور شهرستان شانس دارید که قزوین هم جزوشون هست.

عاطی
عاطی

سلام من رتبه ۷۷۸ عمران رو اوردم.احتمال قبولی من در بهترین دانشگا های تهران روزانه و چه رشته ای وجود داره؟!

عاطی
عاطی

با رتبه ۷۷۸ عمران احتمال قبولی در چه دانشگاهی و چه رشته ای رو دارم؟!

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران رتبه ت لب مرزه هست. توصیه میکنم انتخابشون کنی اما حتما برای این که شانس قبولی رو از دست ندی روزانه های شهرستان رو هم بزنید.
برای همه شبانه ها هم شانستون خوبه.

مشاور
مشاور

سلام
پایین تر پاسختون داده شده.

فاطمه
فاطمه

سلام.با رتبه ۴۵۵ مکانیک کد ۳(تبدیل انرژی)
با معدل موثر ۱۷.۹ احتمال قبولی در شهر تهران (دانشگاه های علم و صنعت،خواجه نصیر،تربیت مدرس یا شهید بهشتی) رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
برای شهید بهشتی و علم و صنعت شانستون بد نیست مخصوصا برای شهید بهشتی. اما برای اطمینان از قبولی انتخاب روزانه های شهرستان ها رو هم مدنظر داشته باشید.

Saraaaa
Saraaaa

سلام خسته نباشید
رتبم ۱۰۷۳۰شدممم اخرین نفر قبولیم۳۸۹۱۲
حقوق خصوصی.دانشگاه ازاد کجاااا احتمال قبولیم هس
تهران.قم.یا کجااا دیگ میتونم قبول بشمم .مممنون

مشاور
مشاور

سلام
برای دانشگاه ازاد تهران شانستون شاید خیلی بالا نباشه چون خیلی از دوستان به جای انتخاب دوره های شهریه پرداز شهرستان، آزادهای تهران رو انتخاب میکنند.
برای آزاد شهرستان شانستون بیشتره.

سارا
سارا

سلام رتبه من در رشته اقتصاد کشاورزی ۱۹۱ شده ایا شانس قبولی در دانشگاه روزانه دارم

مشاور
مشاور

سلام برای روزانه شهرستان های کوچیکتر مثل اردکان، تربت، زابل، خرم اباد و مشابهشون ممکنه شانس داشته باشید. توصیه م اینه که اول روزانه های شهرهای درجه ۲ مانند گرگان و ساری و … رو بزنید و بعد شهرهای کوچیکتر مثل اردکان و تربت و در نهایت هم شبانه ها رو مدنظر… ادامه نظر»

سیمین
سیمین

سلام .با رتبه ۳۹ژئوفیزیک دانشگاه هران روزانه قبول میشم؟آخرین رتبه مجاز۲۰۶بوده

مشاور
مشاور

سلام
اگه همه گرایش ها رو انتخاب کنید ممکنه شانس داشته باشید. ولی خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.
حتما دانشگاه های دیگه رو هم انتخاب کنید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

اهورا
اهورا

سلام! رتبه من در رشته حقوق خصوصی در سهمیه ۲۷۷ و بدون سهمیه ۳۱۰ شده ؛ نه ۵ درصدی هستم و نه ۲۵ درصدی! اصلا نمیدونم منظورتون از ۵ درصدی چیه!! در ضمن آخرین رتبه مجاز هم ۱۶۸۰ هست؛؛ممنون میشم جواب بدید

اهورا
اهورا

اصل سوالم اینه آیا امکان قبولی در شهر تهران دارم؟

اهورا
اهورا

منظورم روزانه در شهر تهران هست

مشاور
مشاور

سلام
در مقطع ارشد در کارنامه دو سهمیه برای ایثارگران داریم. یک سهمیه ۵درصدی و یک سهمیه ۲۵درصدی.
داوطلبانی که این سهمیه رو ندارن، رتبه شون در سهمیه آزاد اعلام میشه.

مشاور
مشاور

اگر سهمیه ندارید، رتبه شما بین کسانی که سهمیه ندارند ۲۷۷ هست و بین همه داوطلبان ۳۱۰٫
در این شرایط برای روزانه های شهرستان ها مثل قم و قزوین شانستون خوبه.
البته توصیه میکنم شهرهای بزرگتر رو هم انتخاب کنید.
شبانه های تهران رو هم میتونید مدنظر داشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام ببخشید با رتبه ۴۱۶با سهمیه و ۴۶۷بدون سهمیه اقتصاد نظری کجا میشه قبول شد ؟ معدل ۱۷؛ ۳۵ جزو بدون کنکور شهرمون هم قبول شدم دانشگاه همدان ولی دانشگاه بهتر میشه قبول شد؟

مشاور
مشاور

سلام
احتمال قبولی در شهرستان های بزرگتر مثل مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز رو ممکنه داشته باشید. بنابراین توصیه میکنم که انتخاب رشته کنید و همه روزانه های تهران و شهرستان های بهتر از همدان رو انتخاب کنید.

هلیا
هلیا

سلام وقتتون بخیر
من رتبه در سهمیه شدم ۳۳۱۴ از علوم قرآن وحدیث و ۲۸۸۹از علوم قران
کد امتحانی ۱۱۱۱
شهرستان زابل
آیا امکان قبول در رشته های روزانه دانشگاه هارو دارم؟با معدل ۱۷ هم کارشناسی گرفتم
اگه امکان قبولی هستش کجاها؟چه شهرایی؟
لطفا جواب بدید ممنون

مشاور
مشاور

سلام
بعید هست شانسی برای دوره روزانه و شبانه داشته باشید. شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست و همین طور در دانشگاه آزاد هم شانس دارید.

باران
باران

سلام خدا قوت
رتبه من در رشته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی ۱۸۴ شده و با سهمیه ۵٪ شده‌ ۱۸
میشه لطفا بفرمایید تو چه دانشگاه هایی احتمال قبولیم هست؟

باران
باران

سلام
خانم یا آقای مشاور تو رو خدا جوابمونو بدید
واقعا به کمکتون احتیاج داریم
ممنون

حسین
حسین

سلام،مشاور نیستم ولی میتونید مث دانشگاه علامه طباطبایی یا دانشگاه شیراز قبول بشد

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه تهران شانستون خیلی زیاد نیست. ولی برای روزانه شهرستان ها ممکنه شانس داشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام و روز بخیر
با رتبه ۱۵۰۰ سلولی مولکولی و رتبه سهمیه ۵ درصد ۱۴۰ جایی روزانه میشه قبول شد؟و اینکه رشته نانو زیست الهام تا چه رتبه ای دانشگاه تهران میگیره؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های شهرستان ها ممکنه شانس داشته باشید مانند دانشگاه های رازی و سبزوار.
برای روزانه دانشگاه های سطح ۲ تهران مثل دانشگاه امام حسین هم ممکنه شانس د اشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام،ببخشید تو رشته mba کنکور دادم،رتبه بدون سهمیه ۷۰۱,و رتبه با سهمیه ۵ درصدی ۸۴ می باشد.میخواستم بدونم احتمال قبولم در نوبت روزانه و شبانه دانشگاه های تهران چقدر هست و همچنین احتمال قبولیم در دوره روزانه دانشگاه بین المللی قزوین چقدر هست؟ ممنون از راهنماییتون

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره. در رشته شما بیشتر ظرفیتها زیر ۱۰ نفر هستش. بنابراین ممکنه رتبه اصلی تون ملاک عمل قرار بگیره.… ادامه نظر»

مارال
مارال

سلام من رشته مدیریت جهانگردی هستم برای ارشد رتبه ۱۳۴ و
با سهمیه رتبه ۹ هستم آیا روزانه دانشگاه هنر اصفهان قبول میشم؟

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۲۵ درصدی دارید یا ۵ درصد؟

98marzi
98marzi

سلام میبخشید من با رتبه ۱۹۹۵ گروه نرم افزار شانس قبولی توی چه دانشگاهی رو بصورت روزانه دارم
اخرین رتبه قبولی ۵۵۲۰ هستش
لطفا جوابمو بدید میخوام انتخاب رشته کنم

مشاور
مشاور

سلام
شانس اصلی قبولی شما برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست. برای این دوره ها در تهران هم ممکنه شانس داشته باشید.

Pari
Pari

سلام مشاور عزیزمن با رتبه ۶۲۰۰ معماری تهران مرکز شانس قبولی دارم ؟؟

مشاور
مشاور

سلام
امسال آزمون عملی برای داوطلبان آزاد برگزار نمیشه و یه کم شرایط متفاوت میشه.
ممکنه قبول بشید ولی سعی کنید شهرستان ها رو هم بزنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

راضیه ستاره مردی
راضیه ستاره مردی

سلام من رتبه ۱۸۹ در سهمیه ۵ درصد ظرفیت ایثارگران را در رشته مدیریت دولتی لخذ کردم لطفا من را مجاز شدن در دانشگاه برتر کشور راهنمایی کنید

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه تون رو در سهمیه آزاد هم بفرمایید تا بتونم بهتر راهنمایی تون کنم.

فاطمه
فاطمه

سلام رتبه ارشد حرکات اصلاحی تریت بدنی۴۶ باسهمیه ۵درصدی و۴۳۴بدون سهمیه شده است ایا شهرکرد یااصففهان میارم؟

مشاور
مشاور

سلام
اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه.
مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره.
با این شرایط برای روزانه خیلی شانستون زیاد نیست و بیشتر شبانه شانس دارید.

مریم
مریم

سلام میشه راهنمای ام کنید.من سهمیه ایثارگران یا چیز دیگه ندارم.معنی رتبه با سهمیه و بدون سهمیه تو کارنامه چیه

مریم
مریم

سلام.من سهمیه خاصی ندارم.آیا سهمیه مناطق در مورد من اعمال میشه.چون دو تا رتبه یکی با سهمیه و اون یکی بدون سهمیه اعمال شده

ارزو شیخانی
ارزو شیخانی

رتبه۳۶۱ صنایع این امکان وجود داره تهران روزانه پذیرش بشم لطفا منو راهنمای کنید

مشاور
مشاور

سلام
رتبه ای که گفتید مربوط به کدوم یک از گرایش هاست؟

sahel
sahel

سلام مشاور میشه لطفا جواب بدین… من رتبم ۴۶۷۱شده کنکور ارشد اخرین رتبه مجاز دانشگاه های روزانه ۴۷۷۱ بوده امکان داره من روزانه قبول شم؟ شیمی تجزیه مجاز شدم

مشاور
مشاور

سلام
بعید هست شانسی برای دوره روزانه و شبانه داشته باشید. شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست و همین طور در دانشگاه آزاد هم شانس دارید.

راضیه
راضیه

سلام خسته نباشید .میشه جمع بندی کلی راجب مقایسه شهریه ها دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد بپردازید.و از درجه اعتبار مدارک فارغ التحصیلی توضیحات کاملی بدهید. ممنون به خاطر مشاوره کاملتان

مشاور
مشاور

سلام درمورد شهریه دانشگاه ها، شهریه شبانه ترمی ۲ تا ۳ میلیون ممکنه بشه که در دانشگاه های مختلف متفاوته. شهریه دانشگاه آزاد تا پارسال بالای ترمی ۳ میلیون بوده که امسال افزایش هم خواهد داشت. شهریه پیام نور کمی کمتر از شبانه خواهد بود و غیرانتفاعی ها هم متغیره. در لینک… ادامه نظر»

محدثه
محدثه

میشه جواب بدید پیام ممنون میشم الان منتظر نظر دهی شماهستیم

نیلوفر
نیلوفر

سلام من رتبم با سهمیه ۵درصد ایثارگری شده ۱۴۳‌ بدون سهمیه هم ۱۷۴۲ ، میخاستم بدونم تو دانطگاه های تهران کارشناسی ارشد گرایش های فیزیک روزانه و شبانه امکان قبول شدنم هست؟؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران بعید هست شانستون زیاد باشه.
برای شبانه ممکنه شانس داشته باشید. اما لب مرز هستید.

ز.حمیدی
ز.حمیدی

سلام من این شرکت کردم رتبه در سهمیه ام شده۱۱۸ است شانس قبولی دانشگاه اصفهان روزانه رو دارم ؟در ضمن میخواستم بدونم بین گرایشهای این کدومشون بازار کار بهتری دارن

ز.حمیدی
ز.حمیدی

رشته ای شرکت کردم

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رشته تون رو هم بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

هادی
هادی

با سلام
من دوباره می پرسم با رتبه ۲۰۸ پژوهش علوم اجتماعی
ایا شانسی برای شبانه های تهران هست یا خیر آخرین
رتبه مجاز ۲۷۳۵
ممنوم

مشاور
مشاور

سلام
بله ممکنه برای شبانه های تهران شانس داشته باشید. اما خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری کسب کردن داره. به همین علت حتما دانشگاه های شهرستان رو هم مدنظر داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

غلام رضا
غلام رضا

با سلام جناب مشاور من رتبم تو رشته عمران ۳۰۴۵ شده به نظرتون میتونم تو پدافند غیرعامل دانشگاه مالک اشتر قبول شم ممنون میشم پاسخ بدین و برا این رتبم کجاها روزانه میتونم قبول شم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد برای روزانه مالک اشتر شانس دارید.
برای روزانه شهرستان های کوچیک مثل تفرش، سبزورا، شاهرود، زابل و مشابه اینها ممکنه شانس داشته باشید. ولی خیلی لب مرز هستید و توصیه م اینه که شبانه ها رو هم انتخاب کنید.

روشنا
روشنا

سلام خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید که با رتبه ۹۱ سهمیه ۵درصد و آخرین رتبه مجاز ۲۳۰،رتبه بدون سهمیه هم زده ۱۱۳۷،شانس قبولی در چه دانشگاهی رو دارم؟اگه بخوام دانشگاه ایلام قبول شم باید به چه ترتیبی انتخاب رشته کنم که حتما این دانشگاه بگیره آیا شانسشو دارم که دانشگاه ایلام قبول شم؟رشته… ادامه نظر»

روشنا
روشنا

ظرفیت دانشگاه ایلام هم ۱۰ نفر روزانه و ۵ نفر شبانه است،گفته بودین برای سهمیه ۵درصدی باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه،با رتبه ۹۱ سهمیه ۵درصد و آخرین رتبه مجاز ۲۳۰ علوم اقتصادی برای دانشگاه ایلام شانس چطوره؟انتخاب رشته ام به چه صورتی باشه؟

مشاور
مشاور

سلام
بله همینطوره باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه.
اما نکته مهم اینه که اگه ظرفیت ۲۵ درصدی تکمیل نشه، اون ظرفیت خالی هم به سهمیه ۵درصدی میرسه.

مشاور
مشاور

سلام
ترتیب انتخاب رشته اثری در شانس قبولی نداره. هر دانشگاه شانس قبولی داشته باشید فارغ از این که انتخاب چندمتونه قبول میشید. بنابراین نمیشه کاری کرد که حتما قبولی دانشگاهی رو کسب کنید.
برای روزانه ایلام لب مرز هستید. خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.

محمد رضا تربتانی
محمد رضا تربتانی

سلام .ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار گذاشتید.
میخواستم بدونم
با رتبه ۱۶۷۹ فیزیولوژی ارشد ، شانس قبولی نوبت دوم ،گرایش فیزیولوژی و تغذیه دانشگاه صنعتی شاهرود و یا حکیم سبزوار و یا بیرجند رو دارم؟
سپاس گذارم.

مشاور
مشاور

سلام
لطفا کد رشته تون رو هم بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

محدثه
محدثه

سلام بارتبه ۲۰۶ در سهمیه و۲۲۸بدون سهمیه ارشد صنایع غذایی روزانه قبول میشم یا شبانه؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه لب مرز هستید و شانستون خیلی زیاد نیست.
شانس اصلی شما برای پذیرش در دوره های شهریه پرداز هستش.

داور شرطان
داور شرطان

سلام و احترام
در ارشد مهندسی مکانیک ساخت و تولید در سهمیه ۵ درصد رتبه ام شده ۱۹۶ و بدون سهمیه شده ۸۷۳۱ و اخرین فرد مجاز در سهمیه
روزانه و نوبت دوم شده ۳۱۸ آیا شانس قبولی در دولتی روزانه و یا نوبت دوم را دارم ممنون

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره. به همین دلیل شلنستون برای روزانه و نوبت دوم تهران خیلی زیاد نیست. شبانه شهرستان ها شانستون بهتره.… ادامه نظر»

مریم
مریم

سلام بارتبه۲۰۰۰همدان روزانه میارم؟شبانه تهران میتونم بیارم؟
اپتیک لیزر یا یه رشته فیزیک……..

مشاور
مشاور

سلام
بله شانستون برای روزانه همدان خوبه. برای شبانه تهران یه کم شانستون ضعیفه.

Tallebmahmoudi
Tallebmahmoudi

سلام من تو رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی رتبه با سهمیه ۲۵ درصد شدم ۸۲ و بدون سهمیه ۲۱۰۰ اخرین رتبه مجاز روزانه هم ۱۵۱ ایا شانس قبولی شبانه دانشگاه های تهران رو دارم یا خیر

مشاور
مشاور

سلام با توجه به ظرفیت روزانه های رشته شما و ظرفیت پذیرش شبانه های تهران در بهترین حالت ظرفیت سهمیه ۲۵درصدی برای مجموع روزانه و شبانه تهران چیزی حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر میشه. چون رقبای شما ممکنه گرایش های دیگه رو انتخاب کنه، بعید نیست شبانه های تهران رو بیارید. ولی… ادامه نظر»

افشین
افشین

ضمنا از سهمیه استعداد درخشان هم احتمالا میتونم استفاده کنم.

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه شاگرد اولی دارید یا پذیرش ارشد بدون کنکور استعداد درخشان؟

افشین
افشین

باسلام.من رتبه ۷۲۵ اوردم ایا میتونم باغبانی روزانه دانشگاه شهرکرد قبول بشم؟البته علاقه اصلیم گرایش گیاهان دارویی هست ولی اگر در کل برای همه گرایشها نظرتون را بفرمایید ممنون میشم.

مشاور
مشاور

سلام
بله برای روزانه شهرکرد شانستون خوبه. اما چون بستگی به انتخاب رشته رقباتون و علایق اونها هم داره؛ توصیه میکنم شهرهای دیگه مثل ایلام، بوعی، زنجان، رشت، سنندج، خرم آباد و … رو هم بزنید.

ریحانه یامینی
ریحانه یامینی

سلام
من ارشد ادیان و عرفان با رتبه ۳۶۷ با سهمیه و ۴۰۵ بدون سهمیه امکان قبولی در روزانه یا شبانه را دارم ؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه تون ۵درصد هست یا ۲۵ درصد؟

ریحانه یامینی
ریحانه یامینی

سلام ۵ درصد

behnoosh
behnoosh

سلام
من دیروز سوالم رو مطرح کردم با رتبه ۵۷۸ سهمیه۵درصدی ایثارگران وآخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱روزانه قبول میشم گفتین روزانه زنجان و ملایر شانس قبولی دارین ولی من یادم رفت بگمرتبه بدون سهمیه من ۸۰۰۰هستش ایا با وجود رتبه بدون سهمیه شانس قبولی رو در این دانشگاه ها وجود داره؟

behnoosh
behnoosh

رشته مدیریت بازرگانی

مشاور
مشاور

سلام
چون ظرفیت این رشته بالاست بله شانس دارید. اما همیشه توصیه میشه که انتخاب های بدبینا هم داشته باشید که شانس قبولی رو از دست ندید.
بنابراین توصیه م اینه که سایر دورهای پردیس و غیرانتفاعی و مجازی و پیام نور هم دانشگاه هایی که مایلید انتخاب کنید.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۱۳۷ باسهمیه و ۱۴۲ بدون سهمیه رشته علوم دامی ایا شانسی برای قبولی اصفهان هست؟؟

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۵درصدی هست یا ۲۵درصد؟

فاطمه
فاطمه

نمیدونم منظورتون از ۵درصد و ۲۵ درصد چیه؟؟؟

Elly
Elly

سلام وقت بخیر برای رشته علوم تربیتی با سهمیه ۵٪ ایثارگران این رتبه ها رو داشتم: برنامه ریزی درسی ۱۸ فلسفه تعلیم و تربیت ۲۱ مدیریت آموزشی ۴۰ بهسازی منابع انسانی ۳۳ آموزش بزرگسالان ۱۶ تحقیقات آموزشی ۱۰۳ تکنولوژی آموزشی ۳۰ آموزش عالی ۱۰۶ آموزش ابتدایی ۳۱ این رتبه هام با سهمیه… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. اما ظرفیت ۲۵درصدی پر نشده، این ظرفیت به سهمیه ۵درصد تعلق میگیره. به همین علت پیش بینی دقیق ظرفیت ۵درصدی بدون رتبه های سهمیه آزاد خیلی ممکن نیست. لطفا بگید رتبه… ادامه نظر»

مژگان
مژگان

سلام با رتبه ۴۳۵ بدون سهمیه ارشد پژوهش هنر امکان قبولی کجا را دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
برای شبانه شهرستان ها لب مرزید و خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری دارند، داره. اما شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست.

محمد
محمد

با سلام و خسته نباشید ، رتبه رشته مشاوره ۴۲۲ روزانه چ شهرها و دانشگاه هایی و شبانه چ دانشگاه هایی احتمال قبولی داره،

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه شهرستان ها خیلی لب مرز هستید و ممکنه شانس نداشته باشید.
اما برای شبانه اغلب شهرستان ها مثل اردکان و رشت و سنندج و اردبیل شانستون خوبه.
برای سایر دوره ها هم که خیلی شانستون بالاست و برای پردیس های تهران هم شانس دارید.

علی
علی

سلام با رتبه ۸۰۰ بدون سهمیه و داشتن سهمیه ۲۵ درصد ایثار در ارشد هوافضا بنظرتون شبانه و روزانه کجا قبول میشم?

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید رتبه تون در سهمیه چند شده.

zahra
zahra

سلام با رتبه ۳۲۳ صنایع غذایی ممکنه کجاها قبول بشم؟شبانه یا روزانه؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه بعید هست که شانستون خیلی زیاد باشه. برای شبانه های شهرستان هایی مثل زابل، ارومیه و جهرم شانس دارید. ولی چون لب مرزید دوره های دیگه رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

Mani
Mani

سلام با رتبه ۵۴۰ در سهمیه شیمی تجزیه دانشگاه اصفهان قبول میشم؟

محمد
محمد

بستگی به سهمیت داره اگه ۵۴۰ایثارگرانی شانست خیلی کمه.ولی اگه منطقه هستش ۱۰۰درصد قبولی

مشاور
مشاور

سلام
در کنکور کارشناسی ارشد سهمیه مناطق نداریم.

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه ۵درصدی دارید یا ۲۵ درصدی؟

رسول 65
رسول 65

با سلام
بنده با رتبه ۴۹۲ در گرایش تبدیل انرژی و باسهمیه۵درصدی آیا احتمال قبولی در روزانه بین الملل قزوینو دارم یا خیر؟ و سهمیه بعدی بنده فرهنگیانه که آیا در شهید رجایی تهران هم با این رتبم احتکال قبولی را دارم یا خیر ؟ تشکر

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

نازنین
نازنین

سلام من با سهمیه ۵ درصد جانبازی رتبهم شده ۲۰۰۰وتو پیام نور رشته حقوق خصوصی مجاز شدهام میخواستم بدونم با توجه به اینکه من ساکن گیلان هستم شانس قبولی تو کرج وتهران و مشهد دارم ممنون مبشم جواب بدید راستی همون طوری که میدونید تو سال ۹۸ واسه سهمیه جانبازیامتیازات بیستری رو… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

محیا
محیا

سلام…ببخشید یه سوال داشتم ازتون با رتبه ۷۱۲ رشتهMBA دانشگاه سمنان روزانه میشه قبول شد؟البته من سهمیه بومی سمنان رو ع
هم دارم…ممنون

مشاور
مشاور

سلام
در مقطع کارشناسی ارشد سهمیه بومی نداریم.
لب مرز هستید برای روزانه سمنان و توصیه میکنم شبانه ها رو هم مدنظر داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

سمیرا
سمیرا

سلام. میخاستم بدونم اگه تراز دانشگاه ها رو توی انتخاب شهر درنظر نگیریم مثلا اول روزانه شیراز بعد روزانه اصفهان بزنیم. اگ شیراز قبول نشیم انتخاب اصفهان میسوزه؟

مشاور
مشاور

سلام
ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه به این که اون دانشگاه انتخاب اولشون هست یا آخرشون.
بنابراین شما میتونید بر اساس علاقه هر جا بیشتر مایلید قبول بشید رو بالاتر بزنید.

نازنین
نازنین

سلام خسته نباشید من با سهمیه ۵ درصد در رشته حقوق خصوصی با رتبه ۲۰۰۰پیام نور مجاز شدهام میخواستم بدونم بجز گیلان که حقوق خصوصی پیام نور نداره البته من گیلان زندگی میکنم میتونم پیام نور کرج یا مشهد یا تهران قبول شم وبا توجه به امتیازاتی که واسه سهمیه جانبازی دارم… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

Morteza
Morteza

سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز. من از طریق استعداد درخشان دانشگاهی برای ارشد قبول شدم. همچنین رتبه ی خوبی دارم و شانس بالایی برای قبولی با کنکور در جای دیگری دارم. خواستم بدونم که اگه ۱۵ شهریور جواب کنکور اومد و من جای بهتر از استعداد درخشانم قبول شدم و… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام قبولی استعداد درخشانتون باید در پورتال سازمان سنجش درج بشه تا نهایی بشه. از طریق با آزمون هم میتونید انتخاب رشته کنید و منتظر اعلام نتایج باشید. اگر نتایج اومد و جای بهتری قبول شدید مختار هستید هر کدوم از دانشگاه ها که دوست دارید رو انتخاب کنید. اون موقع میتونید… ادامه نظر»

ریحانه
ریحانه

سلام با رتبه ۸۷ علوم کامپیوتر کدوم دانشگاه های روزانه تهران قبول میشم؟ الویت گرایشم هوش مصنوعی یا داده کاویه

مشاور
مشاور

سلام
بله برای روزانه های تهران هم شانس دارید. ولی توصیه میکنم روزانه های شهرستان رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی تونو از دست ندید.

ریحانه
ریحانه

کدوم دانشگاه ها؟مثلا امیرکبیر امکانش هست؟

Rima
Rima

سلام و خسته نباشید
با رتبه ۴۳۲۶ بدون سهمیه و ۳۳۴ سهمیه ۵ درصدی گروه مدیریت زیرگروه ۱ شانس قبولی در کدوم دانشگاه ها وجود داره؟ با توجه به اینکه اولویت اولم گرایش بازرگانی بین الملل هست

مشاور
مشاور

سلام
برای سهمیه ۵درصدی باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه تا سهمیه تعلق بگیره. مگر این که از ظرفیت سهمیه ۲۵درصد خالی بمونه برای ۵درصد.
برای همین خیلی شاید کمکتون نکنه سهمیه.
شانستون برای برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست بخصوص شهرستان ها. البته تهران رو هم بزنید.

گیلدا
گیلدا

سلام وقت بخیر من توی کارنامه اولیه برای روزانه و شبانه قسمت ضریب ۲ مجاز شدم و پیام نور وغیر انتفاعی و رتبه مجازی در قسمت ضریب ۲ دارم ۳۶۱۱ هست سوال میتونم فقط توی جدول ضریب ۲ هم روزانه و شبانه رو انتخاب کنم ؟؟؟؟یا کلا روزانه رو بزارم کنار؟؟؟

مشاور
مشاور

سلام متوجه سوالتون نشدم. سوالتون اینه که مجاز شدید ولی رتبه تون بالاست و نمیدونید روزانه هم بزنید در صورتی که شانس زیادی ندارید؟ اگر این طوره که بله میتونید بزنید. ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه… ادامه نظر»

فاطممممممممههههههه
فاطممممممممههههههه

سلام وقت بخیر
بنده رتبه ۴۶ برنامه ریزی جهانگردی و ۴۳ باسهمیه ازاد را کسب کرده ام و سهمیه رتبه اولی را نیز دارا هستم ایا احتمال پذیرش در دانشگاه تهران یا علامه را دارم؟
و در صورت قبولی شما روزانه علامه یا استعداد درخشان سمنان را پیشنهاد میکنید؟

مشاور
مشاور

سلام
برای قبولی روزانه های تهران لب مرزید که ممکنه با سهمیه شاگرد اولی قبول شید. روزانه شهرستان ها رو هم انتخاب کنید تا شانستون رو از دست ندید.
قبولی استعداد درخشان مزیت خاصی برای شما نداره. بنابراین اگر روزانه تهران قبول شدید با کنکور، گزینه بهتری هست براتون.

فانوس
فانوس

سلام وقت بخیر
رتبه من در کد رشته ۱۱۱۲ …مجموعه الهیات و معارف اسلامی …در سهمیه ایثارگران زیر ۲۵ درصد ۳۳ و بدون سهمیه ۲۷۷ شده ..میتونم فقه ومبانی حقوق الزهرا قبول شم؟ فقط تهران میخوام قبول شم

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد شانس قبولی دارید. ولی به انتخاب رقباتون هم خیلی بستگی داره.

اهورا
اهورا

سلام رتبه من در رشته حقوق خصوصی بدون سهمیه ۳۱۰ و با سهمیه ۲۷۷ شده؛؛ آیا امکان قبولی روزانه در شهر تهران دارم ؟؟ ممنون از شما! در ضمن سهمیه ۲۵ درصدی نیستم.

مشاور
مشاور

سلام
یعنی سهمیه تون ۵درصدی هست؟

اهورا
اهورا

سلام! نه ۵ درصدی و نه ۲۵ درصدی! ظاهرا منظورشون از رتبه ی با سهمیه، سهمیه ی مناطقه!! در ضمن آخرین رتبه مجاز هم ۱۶۸۰ هست

اهورا
اهورا

جناب مشاور! من هیج سهمیه ای ندارم؛ سهمیه ۵ درصد هم نمیدونم چیه!! لطفا پاسخ بدید چیزی به اتمام مهلت نمونده ممنون از شما

مشاور
مشاور

متأسفانه برای روزانه های تهران به نظر نمیاد شانس خیلی زیادی داشته باشید. اما میتونید اول اونها رو بزنید و بعد شهرستان ها رو.

ندا شمشیری
ندا شمشیری

سلام، من امسال در رشته صنایع غذایی (۱۳۱۳) رتبه ۱۴ و بهداشت و کنترل کیفی (۱۵۰۷) رتبه ۸ رو آوردم، فقط روزانه تهران می خوام، میشه راهنمایی کنید. به نظر شما اول ۱۳۱۳ رو انتخاب کنم یا ۱۵۰۷

مشاور
مشاور

سلام ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه به این که اون دانشگاه انتخاب اولشون هست یا آخرشون. بنابراین کاملا بر اساس علاقه به هر رشته میتونید انتخاب کنید. منظورتون از روزانه تهران، دانشگاه های شهر تهرانه یا… ادامه نظر»

مریم احمدی
مریم احمدی

منظورم شهر تهرانه یعنی دانشگاه تهران یا تربیت مدرس

مهتاب
مهتاب

سلام.وقت بخیر.فک کنم الان انتخاب رشته کرده باشی میشه بگی ترتیب انتخاب رشته ت چی بوده؟ ممنون میشم

روزبه
روزبه

سلام…ترازتون (نمره کل) تو بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی چند]؟

ندا
ندا

منظورم شهر تهرانه یعنی دانشگاه تهران یا تربیت مدرس

نسیم
نسیم

سلام خسته نباشید .
میشه کمکم کنید ببینم با رتبه ۱۵۹ رشته علوم تربیتی با اخرین رتبه قبولی ۴۱۶ روزانه قبول میشم برای شهرهای همدان یا ملایر ؟؟

مشاور
مشاور

سلام
رتبه تون برای کدوم گرایش این رشته هست؟

نسیم
نسیم

گرایش تحقیقات اموزشی هست و رتبه بدون سهمیه هم ۳۱۷۶هست

شروین
شروین

جناب مشاور کمک کنید ببینیم با رتبه ۱۹۷ نانو مواد روزانه کجاها قبول میشم مالک اشتر شاهین شهر قبول میشم

محمد
محمد

سلام.احتمالش۱۰۰درصده

شروین
شروین

آقا خیلی متشکرم به نظرت با این رتبه روزانه تهران میارم

شروین
شروین

سلام خیلی متشکرم از راهنماییتون فقط با این رتبه تهرانم میتونم روزانه قبول شم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله شانس قبولی تون در مالک اشتر خیلی زیاده. ولی توصیه میکنم خودتون رو محدود به دانشگاه خاصی نکنید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

شروین
شروین

خیلی متشکرم جناب مشاور فقط با رتبه ۱۰۱۴ مواد متالوژی میتونم دانشگاه امام حسین و قبول شم؟ یا احتمالش کمه؟

مشاور
مشاور

سلام مجدد
چون این دانشگاه رو کمتر انتخاب میکنن، ممکنه شانس داشته باشید. اما خیلی بستگی به انتخاب رشته بقیه داره.

شروین
شروین

با سلام مجدد متشکرم جناب مشاور من تو کنکور ارشد رشته مواد متالوژی رتبم ۱۰۱۴ شده با این رتبه میتونم دانشگاه امام حسین قبول شم؟

مشاور
مشاور

بالاترین پاسختون داده شده.
موفق باشید.

محمد
محمد

سلام در کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر کد ۱۲۷۷ نتیجه کارنامم به صورت زیر است : با رتبه ی بدون سهمیه ۱۰۱۷۰ و رتبه با سهمیه ۳۰۰ وآخرین قبولی با سهمیه هم رتبش ۳۹۴ بوده سهمیه ی فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر داشتم آیا امکان قبولی در رشته نرم افزار یا… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام این رتبه که فرموددید برای کدوم یک از گرایش هاست؟ نرم افزار؟ اگر این طوره که بعیده برای روزانه و شبانه تهران شانس داشته باشید. چون مجموع ظرفیتش ۳۲۰ هست و اگه همه دانشگاه ها هم ظرفیت داشته باشن میشه ۸۰ نفر ظرفیت شبانه و روزانه تهران برای سهمیه ۲۵درصدی که… ادامه نظر»

محمد
محمد

وبرای شهرستان ها چطور شانس دارم ؟ چه روزانه چه شبانه
و رتبه ای هم که گفتم واسه نرم افزار گفتم

مشاور
مشاور

سلام مجدد
بله برای روزانه و شبانه شهرستان ها شانس دارید. بر اساس علاقه میتونید انتخابشون کنید.

سعیده
سعیده

چرا جوابم ندادید

سعیده
سعیده

رتبه ۱۱۰ رشته ترویج وآموزش میباشم شانس قبولی من در روزانه چقدر است؟

مشاور
مشاور

سلام
خیلی لب مرز هستید برای قبولی روزانه ها و شانس اصلی تون شبانه است.
توصیه میکنم اگه مشکلی با شهریه ش ندارید انتخاب کنید شبانه ها رو هم تا شانس قبولی رو از دست ندید.

الی
الی

سلام وقتتون بخیر با رتبه ۹۰۰۰ ارشد بالینی آزاد تهران یا کرج امکانش هست؟غیر انتفاعی چطور؟

مشاور
مشاور

سلام
چون این رشته مدنظر تعداد زیادی از داوطلبانه، ممکنه برای واحدهای تهران شانستون خیلی زیاد نباشه.

حسین
حسین

سلام
بارتبه ۷۲(سهمیه آزاد) جغرافیا،گرایش گردشگری(اخرین رتبه مجاز ۲۳۰۰) و ۱۴۱ جغرافیای سیاسی ایا شانسی برای روزانه های تهران هست؟مخصوصا برنامه ریزی گردشگری…تورو خدا کمک کنید

مشاور
fateme
fateme

سل کامپیوتر ارشد کنکوردادم رتبه بون سهمیه ۶۱۱باسهمیه ۵۶۲ شده به
نظرتون دانشگاه سبزوار یابابلسر مجاز میشم یانه؟؟

fateme_n
fateme_n

سلام
ارشد علوم کامپیوتربارتبه بدون سهمیه۶۱۱ باسهمیه۵۶۲ در دانشگاه
حکیم سبزواری یابابلسر قبول میشم؟؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا گرایشتون رو هم بگید تا بتونم راهنمایی کنم. این رتبه مربوط به کدوم گرایش هست؟

نازنین
نازنین

سلام وقتتون بخیر.با رتبه ۲۷۹ سیستم صنایع شانسی برای قبولی تو تهران دارم؟و اینکه موسسه پژوهشی چقدر مدرکش معتبره؟

مشاور
مشاور

سلام
مدرک موسسه معتبر و مورد تایید وزارت علوم هست.
لطفا نام دقیق رشته تون رو بگید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

نازنین
نازنین

مهندسی صنایع گرایش سیستم های کلان اقتصادی اجتماعی هست.

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه همین موسسه که گفتید شانس دارید. برای بقیه دانشگاه های تهران به نظر نمیاد شانستون خیلی زیاد باشه.
برای شبانه های تهران هم شانستون خوبه.

حسین
حسین

سلام،با رتبه۷۲ جغرافیا گرایش گردشگری و ۱۴۱ سیاسی آیا شانسی براب روزانه دانشگاه های تهران هس؟
کارشناسی بهشتى خوندم و دوس دارم برا ارشد هم دانشگاه هتی خوب تهران قبول شم..لطفا کمکم کنید

حسین
حسین

اینم بگم ک آخرین رتبه مجاز ۲۳۰۰ هس
و اینکه جغرافیا گرایشهای زیادی داره
برای گردشگری و سیاسی،شانس من برای روزانه های تهران چطوره؟

مشاور
مشاور

سلام
شانستون در مجموع خیلی زیاده. ولی دقت کنید که قبولی شما خیلی بستگی به انتخاب رشته بقیه داوطلبان داره.

behnoosh
behnoosh

لطفا جواب سوال من رو هم بدین

مشاور
مشاور

سلام
سوالتون رو پیدا نکردم. لطف کنید مجدد بپرسید.

شروین
شروین

با سلام رتبه من در آزمون ارشد امسال در رشته نانو فناوری ۱۹۷ شده است.جناب مشاور به نظرتون در رشته نانو دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر اصفهان در دوره روزانه قبول میشم؟?

شروین
شروین

با سلام رتبه من در آزمون ارشد امسال در رشته نانو فناوری ۱۹۷ شده است.جناب مشاور به نظرتون در رشته نانو دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر اصفهان در دوره روزانه قبول میشم؟

صبا
صبا

سلام با رتبه ۸۹ ادبیات انگلیسی برای شبانه های تهران شانسی
هست؟
اگر نه شهرستان ها چطور؟

مشاور
مشاور

سلام برای روزانه های شهرستان ها به نظر میاد شانس دارید. برای شبانه های تهران هم تا حدی شانس دارید. ولی چون خیلی بستگی داره رقباتون گرایش های دیگه رو انتخاب کنند، انتخاب های زیادی داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید. میتونید شبانه دانشگاه های خوب مانند فردوسی رو… ادامه نظر»

Hossein
Hossein

سلام رتبه ۱۰۴ حقوق عمومی بدون سهمیه و بصورت آزاد کدوم دانشگاها قبول میشه؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران مانند پردیس فارابی دانشگاه تهران هم ممکنه با توجه به انتخاب رشته بقیه شانس داشته باشید.
اما توصیه میکنم روزانه شهرستان ها رو هم انتخاب کنید.

سعید منتظر
سعید منتظر

سلام خسته نباشید… با رتبه ۳۷۳ روانشناسی تربیتی.. چقدر شانس برای روزانه شهرهای کرمانشاه.. همدان و لرستان دارم ؟؟
رتبه.. عمومی هم رتبم خوب نشد ۱۷۰۰ ولی میشه پیام نور انتخاب کنم.. بنظر شما عمومی بهتره یا تربیتی ؟

مشاور
مشاور

سلام
شانستون برای روزانه شهرستان هایی مانند کرمانشاه و همدان و لرستان خوبه.
درمورد عمومی هم خب گرایش بهتری هست در کل، البته که به علاقه شما هم بستگی داره این مورد.
ولی اگه قصد ادامه تحصیل دارید، روزانه خوندن میتونه مسیر ساده تری پیش پاتون بذاره نسبت به پیام نور.

سعید منتظر
سعید منتظر

آخه میگن تربیتی بهتره و جذب اموزش پرورش میشه

مهدیس
مهدیس

من با رتبه ۴۶ مشاوره شانس قبولی در گرایش خانواده دانشگاه اصفهان رو با توجه به اینکه ظرفیت امسال به دونفر کاهش یافته رو دارم؟اگر نه چه دانشگاه هایی شانس قبولی دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
اگر سهمیه خاصی ندارید
بله به طور کلی که شانس دارید. ولی این خیلی بستگی به نحوه انتخاب رشته رقباتون داره.
توصیه م اینه که انتخاب های متنوعی داشته باشید و حتی میتونید روزانه های تهران رو هم انتخاب کنید.

س
س

سلام .من در رشته مهندسی پلیمر صنایع رنگ رتبم در سهمیه ۶۷ شده.اخرین رتبه مجاز در روزانه و نوبت دوم۷۸بوده ومن برای روزانه و نوبت دوم مجاز شدم.اخرین رتبه دوره های ازاد و غیره هم ۷۸ بوده.من در دفترچه سراسری نگاه کردم کلا این رشته روزانه و نوبت دومش در تهران و… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
برای دوره های شهریه پرداز با توجه به این که خیلی ها انتخابشون نمیکنند شانس دارید.
برای دانشگاه ازاد هم قاعدتا شانس دارید، اما چون ظرفیتشو اعلام نمیکنه نمیشه دقیق گفت. ولی کاملا جای امیدواری هست.

س
س

منظورتون ازدوره های شهریه پرداز شبانه هم هست؟چون این رشته غیرانتفاعی پیام نور و مجازی نداره.تروخدا بگین شانس دانشگاه ازادم ینی کمه؟

مشاور
مشاور

سلام
شبانه کمتر و برای پردیس شانستون بیشتره.
سال گذشته ۵ واحد دانشگاه ازاد پذیرش داشتن در رشته شما که اگه هر کدوم ۱۰ تا هم گرفته باشن میشه ۵۰ نفر. بنابراین برای آزاد شانستون خوبه. اگه میزان ظرفیت پذیرش کم نشه امسال.

Rima
Rima

سلام و خسته نباشید
با رتبه ۴۳۲۶ بدون سهمیه و ۳۳۴ سهمیه گروه مدیریت زیرگروه ۱ شانس قبولی در کدوم دانشگاه ها وجود داره؟ برای گرایش بازرگانی بین الملل

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۵ درصدی دارید یا ۲۵ درصدی؟

Rima
Rima

۵ درصد

مشاور
مشاور

سلام
شانس اصلی تون برای پذیرش وره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هستش.

مریم
مریم

سلام با رتبه ۱۱۸ مجموعه عربی می توانم دانشگاه های تهران یا کرج بصورت روزانه قبول بشوم؟

مشاور
مشاور

سلام
برای دانشگاه های تهران و کرج خیلی لب مرز هستید و ممکنه قبول نشید، البته حتما انتخابشون کنید. ولی شانس اصلی شما برای دوره روزانه شهرستان هاست.ا

Faeze
Faeze

با سلام و عرض ادب
من با رتبه ۸۶ سهمیه ۵درصدی و رتبه ۹۶۲بدون سهمیه
گرایش رفتارحرکتی رشته علوم ورزشی میتونم روزانه یکی از دانشگاههای
تهران یا دانشگاه گیلان قبول بشم؟آخرین رتبه مجازهم ۵۳۷هست.
باتشکر

مشاور
مشاور

سلام
با سهمیه ۵درصدی شانستون خیلی زیاد نیست. چون باید ظرفیت هر دانشگاه باید بالای ۱۰ نفر باشه تا ظرفیت سهمیه ۵درصدی داشته باشه. مگر این که ظرفیت سهمیه ۲۵درصدی تکمیل نشه و برسه به ۵درصدی که با این احتمال هم به نظر نمیاد شانستون زیاد باشه برای روزانه.

Faeze
Faeze

با سلام من رتبه ۸۶سهمیه۵ درصد و رتبه ۹۶۲ بدون سهمیه گرایش رفتارحرکتی رشته علوم ورزشی امکان قبولی در دانشگاههای تهران روزانه رادارم؟
باتشکر

مشاور
مشاور

سلام
بالاتر پاسختون داده شده.
موفق باشید.

فرنود
فرنود

سلامبا رتبه ۷۶ سهمیه ۵ درصدو۷۰۳ سهمیه ازاد رشته تبدیل انرژی کدام شهر تهران واصفهان یا شیراز دارن

مشاور
مشاور

سلام با توجه به این که برای سهمیه ۵درصد ظرفیت دانشگاه باید بالای ۱۰ نفر باشه تا ظرفیت سهمیه ۵درصدی داشته باشه. مگر این که ظرفیت سهمیه ۲۵درصدی تکمیل نشه و برسه به ۵درصدی، ظرفیت این سهمیه برای رشته شما خیلی کمه و بیشتر باید روی سهمیه آزاد حساب کنید که شانستون… ادامه نظر»

زهرا
زهرا

سلام.ببخشید این رشته مهندسی ایمنی،بهداشت و محیط زیست برای سازمان هایی که در اطلاعیه استخدامیشون نوشته مهندسی ایمنی منظور همین رشته هست؟یعنی منظورم اینه که اگر من رشته ایمنی بهداشت محیط زیست رو بخونم برای جاهایی که نوشته مهندس ایمنی میخوایم میتونم مشغول به کار شم؟ممنون

زهرا
زهرا

جواب منم بدید ممنون.

behnoosh
behnoosh

سلام ببخشید با رتبه ۵۷۸مدیریت بازرگانی سهمیه ۵درصدی اخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱شانس قبولی در دانشگاه های روزانه چند درصد هستش

مشاور
مشاور

سلام
به نظر میاد برای شبانه دانشگاه شاهد شانس دارید و برای روزانه شهرستان ها بخصوص شهرستان های درجه ۲ مانند ملایر و زنجام هم شانس داشته باشید.

behnoosh
behnoosh

رتبه بدون سهمیه من ۸۱۸۸هستش با این حال هم شانس قبولی در روزانه زنجان رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
توصیه بنده این هست که چون پذیرش شما به انتخاب رشته رقباتون خیلی بستگی داره، دوره های شهریه پرداز رو هم مدنظر داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

محبی
محبی

سلام آقای مشاور
با توجه به اینکه رشته ارتباطات ضریب ۱ (پذیرش دانشگاه صداوسیما) از دفترچه حذف شده آیا امکان برگشتش توی اصلاحیه وجود دارد؟

مشاور
مشاور

سلام
سال گذشته هم برخی رشته ها حذف شد و بعدا در اصلاحیات اضافه شد. ممکنه امسال هم همین اتفاق بیفته. باید منتظر باشیم.

Mehdi
Mehdi

برادرای خواهرای عزیز خواهشا موقع انتخاب رشته فکر اون بنده خداهایی باشین که رتبشون بعدِ شماست لطفا اگه قصد دانشگاه‌رفتن ندارین الکی انتخاب رشته نکنین چون نظرات میخونم اکثرا دارن میپرسن اگه قبول شیم و نریم‌چی میشه! چیزی‌نمیشه ولی هم خودت نمیری دانشگاه هم جلوی بقیه رو میگیری فرقی هم نداره چه… ادامه نظر»

حسین
حسین

سلام. با توجه به کاهش ظرفیت در رشته زبان و ادبیات فارسی( بدون گرایش)، آیا شانس قبولی در یکی از چهار دانشگاه تهران را دارم؟ با رتبه ۲۸ .

مشاور
مشاور

سلام الان در شهر تهران دانشگاه های زیر در رشته زبان و ادبیات فارسی( بدون گرایش) پذیرش دارند: شهید بهشتی تربیت مدرس علامه تهران خوارزمی تربیت دبیر برای دانشگاه خوارزمی و تربیت دبیر که شانستون خیلی زیاده. برای ۴ دانشگاه اولی هم ممکنه شانس داشته باشید فکر میکنم مجموعا ۲۹ تا پذیرش… ادامه نظر»

Fereshte123
Fereshte123

با سلام
خسته نباشید‌
می خواستم بدونم با رتبه ۵۷ آموزش زبان انگلیسی در سهمیه و رتبه ۶۲ بدون سهمیه
بعلاوه استفاده از امتیاز شاگرد اولی دانشگاه
در کدام یک از دانشگاه های تهران قبول میشم؟

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۵درصدی هست یا ۲۵ درصدی؟

Fereshte123
Fereshte123

با سلام
خسته نباشید
می خواستم بدونم من با رتبه ۵۷ آموزش زبان انگلیسی در سهمیه و ۶۲ بدون سهمیه
و با استفاده از امتیاز رتبه اولی شانس قبولی در کدام دانشگاه های تهران رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
بالاتر پاسختون رو دادم.

الهام
الهام

سلام
برای مهندسی هوافضا دانشگاه های تهران رو به ترتیب اولویت میفرمایید؟
ممنون

مشاور
مشاور

سلام اصولا دانشگاه های صنعتی برای پذیرش رشته های فنی مهندسی اولویت دارند. و البته دانشگاه تهران هم که قوی هست. چون بسته به رشته متفاوته و برخی موارد هم سلیقه ای، برخی دانشگاه ها رو شاید خیلی نشه به صورت کلی اولویت بندی کرد که اونا رو در یک خط مینویسم.… ادامه نظر»

PB
PB

سلام با رتبه ۷۳ در سهمیه و ۸۹ در کل ، گرایش حقوق بین الملل شانس قبولی تو گروه روزانه هست ؟ اگر هست کدوم شهرها .ممنون میشم

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه تون ۵درصدی هست یا ۲۵ درصدی؟

PB
PB

سهمیه آزاد ، در سهمیه ۷۳ و بدون سهمیه ۸۹

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران هم ممکنه شانس داشته باشید. بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.
اما برای روزانه های شهرستان ها حتی شهرهای بزرگ هم شانستون خیلی بالاست.

Maryam
Maryam

سلام
ایا با رتبه ٢۴۴٧ در سهمیه و رتبه ٢٨٠١ کشوری،رشته مکانیک، میتونم تبدیل انرژی دانشگاه کردستان قبول شم؟
شانس احتمال قبولی در کدام دانشگاه هارو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه تون ۵درصدی هست یا ۲۵ درصدی؟

Maryam
Maryam

هیچکدام
ولی ساکن کرمانشاه هستم

مشاور
مشاور

سلام
بله برای روزانه کردستان شانستون خوبه. اما توصیه میکنم چون به انتخاب رشته رقباتون هم بستگی داره، حتما دانشگاه های دیگه رو هم انتخاب کنید.

Sahar
Sahar

رتبه من ۱۱۴۱شده ایا میتونم روزانه رشته ای قبول شوم؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید این رتبه مربوط به چه رشته و گرایشی است.

ساره
ساره

سلام من با رتبه ۳۱ ارشد مترجمی زبان فرانسه علامه طباطبایی با انتخاب اول قبول میشم؟ظرفیت روزانه ۱۲ نفره.ممنون

Zkz
Zkz

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور محترم رشته هوافضا رتبه ۴۳۶ سهمیه و ۵۱۳ کشوری. احتمال قبولی در دانشگاه روزانه و یا شبانه خواجه نصیر را دارم یا خیر؟ و اگر در اولویت های اول دانشگاه امیرکبیر را بزنم (با توجه به احتمال خیلی کم )، انتخاب های بعدی… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید که سهمیه تون ۵ درصدی هست یا ۲۵ درصدی؟
ترتیب انتخابها اثری در شانس قبولی ندارن و شما نمره قبولی یک دانشگاهرو وقتی کسب کنید قبول میشید چه انتخاب اول باشه و چه اخر.
پس مشکلی نداره که اولویت های بالا دانشگاه هایی بزنید که ممکنه شانس نداشته باشید برای قبولی.

fateme
fateme

سلام خسته نباشید رتبه ۳۱۱۹ در ارشد زبان انگلیسی در منطقه۲، معدل موثر ۱۷/۶۰ و مجاز به انتخاب اموزش زبان دانشگاهای سراسری شدم و آخرین رتبه مجاز دانشگاههای روزانه و نوبت دوم ۳۵۳۷ میخواستم کمکم کنید که چجوری انتخاب کنم تا امکانش بالا باشه سراسری قبول بشم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا ممنـــــونم

مشاور
مشاور

سلام منظورتون از منطقه ۲ رو میشه بفرمایید. چون در مقطع ارشد چنین سهمیه ای نداریم. ترتیب انتخاب ها اثری در شانس قبولی نداره و تنها ملاک شما باید علاقه باشه. هر دانشگاهی که نمره لازم رو داشته باشید، چه انتخاب اول باشه و چه آخر قبول میشید. اما درمورد این که… ادامه نظر»

ایمان
ایمان

با سلام رتبه من در رشته علوم صنایع غذایی ۶۲ و در رشته بهداشت کنترل کیفی مواد غذایی ۱۰۶ شدم .اول نمیدونم از بین گرایش های صنایع غذایی کدوم کارایی و بازار کار خوبی داره و آیا امککان قبول شدن در رشته بهداشت روزانه وجود داره یا نه؟لطفا راهنمایی کنید

مشاور
مشاور

سلام برای رشته بهداشت کنترل بعید هست شانسی برای قبولی روزانه داشته باشید. اما برای رشته صنایع غذایی شانستون خوبه و ممکنه روزانه شهرهای بزرگ مثل اصفهان و مشهد رو هم بیارید. به لحاظ بازار کار شاید خیلی نشه چیز خاصی گفت چون الان شرایط مشابه هست، اما علاقه شما به رشته… ادامه نظر»

آناهيتا
آناهيتا

سلام،رتبه من ۲۵۸۵ در mba شده است.شانس قبولی در مجازی های دانشگاه های تهران،علم و صنعت،شهید بهشتی و خواجه نصیر برای من هست؟ ممنون

مشاور
مشاور

سلام
شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست اما بیشتر برای شهرستان شانس دارید.
برای دانشگاه هایی که نام بردید خیلی بستگی به انتخاب رشته سایرین داره. اما احتمالش هست که قبول شید.

سعید
سعید

سلام خسته نباشید… با رتبه ۳۷۳ روانشناسی تربیتی.. چقدر شانس برای روزانه شهرهای کرمانشاه.. همدان و لرستان دارم ؟؟
رتبه.. عمومی هم رتبم خوب نشد ۱۷۰۰ ولی میشه پیام نور انتخاب کنم.. بنظر شما عمومی بهتره یا تربیتی ؟

درزاده
درزاده

سلام بنده رتبه ۱۳۷ مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی هستم . چه گرایش و محلی برای انتخاب هست که درصد قبولی بالا روزانه دشته باشه آخرین رتبه مجاز ۲۰۲ هستش .

مشاور
مشاور

سلام
متاسفانه ظرفیت رشته شما کم هست. بعید هست شانسی برای دوره روزانه و شبانه داشته باشید. شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور بخصوص شهرستان ها هست و همین طور در دانشگاه آزاد هم شانس دارید.

روزبه
روزبه

سلام من در رشته بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی رتبه در سهمیه ۱ و رتبه بدون سهمیه ۹۰ رو اوردم…سهمیه جانبازی ۲۵ درصد دارم…آیا دانشگاه تهران و دانشگاه فردوسی مشهد قبولم؟؟؟ممنون

مشاور
مشاور

سلام
بله چون سهمیه ۲۵درصد هست، ۱ نفر از ظرفیت هر کدوم از دانشگاه های تهران و فردوسی مربوط به این سهمیه است و بنابراین شما شانس قبولی دارید.

bita
bita

سلام ببخشید با رتبه۵۷۸مدیریت بازرگانی سهمیه ۵درصد ایثارگری معدل موثر۱۸٫۵۸واخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱آیا شانس قبولی در دانشگاه زنجان _ روزانه رو دارم

سپیده
سپیده

سلام
رتبه ۳۸۰ علوم و مهندسی محیط زیست آوردم میخواستم بدونم امیدی به روزانه و شبانه هست نفر آخر مجاز هم ۸۰۳ هستش
ممنون میشم جواب بدید

مشاور
مشاور

سلام
شانستون برای پذیرش دوره های روزانه و شبانه در مجموع چندان بالا نیست و بهتره سایره دوره ها رو برای قبولی مدنظر داشته باشید.
البته درصدی شانس برای شبانه شهرهای کوچک مثل ملایر و اردکان دارید.

سحر.خ
سحر.خ

سلام خسته نباشید ایا با رتبه ۴۴۸ طراحی شهری امکان قبول شدن در دانشگاهای روزانه تهران یا دانشگاه شیراز میباشد؟

مشاور
مشاور

سلام
در رشته هایی که آزمون عملی دارن، نمره آزمون عملی خیلی مهم و تعیین کننده است. شما میتونید همه جا شانس داشته باشید و یا نداشته باشید. خیلی بستگی به نمره آزمون عملی داره.

سحر.خ
سحر.خ

ممنون که پاسخ دادید.
سوال دیگری که داشتم اینه که به نظرشما برای انتخاب اولویت ها با توجه به رتبه ای که دارم اولویت های اول را دانشگاه های روزانه تهران انتخاب کنم یا دانشگاه شیراز؟

مشاور
مشاور

سلام
چون ترتیب انتخاب رشته اثری در شانس قبولی نداره کاملا میتونید بر اساس علاقه و تمایل اولویت ها رو بچینید.
هر دانشگاهی که نمره شو داشته باشید قبول میشید چه انتخاب اولتون باشه باشه و چه انتخاب آخر.

مدیریت کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد