مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد کیهان مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp شکرزاد

مشاوره رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

خدمات مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ به صورت کاملاً رایگان از سوی وب‌سایت مسترتست در این صفحه ارائه می گردد.

انتخاب رشته نادرست در مقطع کارشناسی ارشد منجر به از بین رفتن فرصت‌ها جهت پذیرش نهایی می‌شود. بنابراین، در این صفحه ضمن ارائه نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد که می‌تواند کمک خوبی برای داوطلبان باشد، خدمات مشاوره رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز ارائه می‌شود. همچنین رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف در سال‌های گذشته نیز جهت اطلاع داوطلبان در دسترس است.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آن قدر مهم است که می‌تواند سرنوشت داوطلبان را عوض کند:

  • ممکن است در کنکور کارشناسی ارشد رتبه خوبی کسب کرده باشیم، اما بدون توجه به ظرفیت‌ها فقط دانشگاه‌های سطح ۱ را انتخاب کنیم و شانس پذیرش را از دست بدهیم.
  • عکس موضوع هم ممکن است رخ دهد، ممکن است رتبه خوبی داشته باشیم، اما با تصور این که دانشگاه‌های سطح ۱ قبول نمی‌شویم، اصلاً آن‌ها را انتخاب نکنیم.
  • ممکن است رتبه خیلی خوبی نداشته باشیم و انتخاب رشته نکنیم، در حالی که می‌توانستیم در برخی دانشگاه‌ها قبول شویم.

با خواندن این مقاله و طرح سوالات خود در بخش نظرات، خواهید توانست به بهترین شکل در کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته کنید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

پس از این که نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام می‌شود، با فاصله کوتاهی انتخاب رشته کارشناسی ارشد شروع می‌شود. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ از ۱۹ تیر شروع خواهد شد.

داوطلبان عزیز می‌توانند با مراجعه به دفترچه انتخاب رشته کارشناسی کارشناسی ارشد ۹۸ نسبت به مشاهده دانشگاه‌های پذیرنده کارشناسی ارشد رشته خود و نیز ظرفیت پذیرش اقدام کنند.

اگر چه آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار می‌شود، اما انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مستقل از انتخاب رشته کنکور ارشد سراسری و از طریق مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه برگزار می‌شود که هنوز زمان آن اعلام نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۹۸ مراجعه کنید.

کد انتهای کارنامه سنجش مختص انتخاب رشته دانشگاه آزاد بوده و تمامی داوطلبان پس از آغاز انتخاب رشته این دانشگاه با این کد و پس از پرداخت مبلغ جداگانه وارد سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد خواهند شد.

 

نکات مهم انتخاب رشته کنکور ارشد 98

 

۷ نکته مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱- علاقه، علاقه و علاقه

مهم‌ترین اصل در انتخاب رشته ارشد علاقه است. شما باید گرایش و دانشگاهتان را دوست داشته باشید تا بتوانید هم دوران تحصیلی خوبی را سپری کنید و هم در آینده، شغلی مناسب پیدا کنید. ترتیب انتخاب رشته تأثیری در بالا و پایین رفتن شانس قبولی شما ندارد، پس به ترتیب علاقه انتخاب رشته کنید.

این بدین معنی است که سامانه انتخاب رشته در هرمجموعه امتحانی و گرایش، اول رتبه داوطلب را بررسی می ‌نماید، یعنی پس از اینکه به رتبه داوطلب رسید انتخاب‌های وی به ترتیب بررسی و قبولی به فرد اعلام می‌گردد.

نکته قابل توجه در اینجا این است که بسیاری از داوطلبان فکر می‌کنند اگر کد رشته‌ای در گزینه اول انتخاب رشته زده شود شانس آن بیشتر است و رفته رفته از شانسشان کم می‌شود که این تفکر کاملاً نادرست بوده و انتخاب اول تاثیری در افزایش شانس نداشته و در سیستم دانشگاه سراسری و حتی آزاد فقط علاقه مطرح می شود و سامانه پس از رسیدن به رتبه شما، همه انتخاب‌ها را از بالا شروع کرده و اولین موردی که در آن قبول شوید را به شما اعلام می‌کند.

۲- منطقی انتخاب رشته کنید.

در هنگام انتخاب رشته کارشناسی ارشد، فقط رشته‌محل‌هایی که فکر می‌کنید شانس دارید را انتخاب نکنید. دانشگاه‌هایی که سطح پایین‌تر هستند را نیز مدنظر داشته باشید. ممکن است رقبایی که رتبه بهتری دارند، به صورتی انتخاب رشته کنند که شانس قبولی در یک دانشگاه را از دست بدهید. بنابراین ریسک نکنید.

البته توجه کنید که چون شما ۱۰۰ انتخاب دارید، حتماً انتخاب‌های بلندپروازانه هم داشته باشید. اما از انتخاب‌های منطقی و نیز انتخاب دانشگاه‌هایی که در بدترین حالت نیز شانس قبولی دارید، غافل نشوید.

۳- برای انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور هنوز فرصت هست.

با شروع انتخاب رشته، امکان تهیه کارت اعتباری جهت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور وجود دارد. اگر در زمان ثبت‌نام این گزینه را انتخاب نکرده‌اید، در این بازه زمانی فرصت دارید کارت را خریداری کرده و نسبت به انتخاب رشته این دانشگاه‌ها اقدام کنید.

۴- اگر جزو رشته‌های خاص هستید، این نکته را بخوانید

در رشته‌های خاصی که دارای آزمون عملی یا پروژه هستند، قبولی نهایی حاصل از نمره آزمون کتبی و نمره امتحان عملی است. بنابراین اگر داوطلب این رشته‌ها هستید، انتخاب رشته متنوع‌تری داشته باشید. چرا که نمره امتحان عملی در دست اساتید است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. بنابراین حتی اگر رتبه خیلی خوبی کسب کرده‌اید، دانشگاه‌های سطح ۲ و ۳ را نیز مدنظر داشته باشید.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، با توجه به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۸ برای داوطلبانی که در دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) مجاز نشوند و یا در فرم انتخاب رشته خود رشته محل‌های دوره‌های غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، پیام نور و مجازی را درج کنند و یا برای انتخاب رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، آزمون عملی برگزار نخواهد شد.

 ۵- حواستان به رشته‌محل‌های روزانه باشد!

اگر قصد تحصیلی در یک رشته/دانشگاه در دوره روزانه را ندارید، هرگز آن را انتخاب نکنید. چون در صورت قبولی به دردسر خواهید افتاد. بر اساس آن چه در دفترچه کنکور ارشد ۹۸ آمده است، پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه یک سال از شرکت در آزمون ارشد محروم می‌شوند.

۶- بی‌خیال نرم‌افزارهای انتخاب رشته شوید.

این دست نرم‌افزارها به صورت ماشینی، بدون در نظر داشتن ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ و نیز شرایط خاص شما و تنها بر اساس رتبه‌های قبولی سال قبل، برای شما انتخاب رشته می‌کنند. بنابراین بهتر است به جای استفاده از این انتخاب رشته ماشینی، برای انتخاب رشته، از کمک مشاور انتخاب رشته کارشناسی ارشد کمک بگیرید.

۷- سهمیه در پذیرش کارشناسی ارشد را جدی بگیرید.

با توجه به ظرفیت دانشگاه‌های مختلف در پذیرش کارشناسی ارشد، کسانی که دارای سهمیه هستند، شانس خوبی برای قبولی دارند. بنابراین این داوطلبان با توجه به ظرفیت سهمیه لازم است انتخاب رشته کنند تا شانس خود را از دست ندهند. برای اطلاعات از جزئیات سهمیه، به صفحه سهمیه ایثارگران در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ مراجعه کنید.

چند تذکر مهم انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

  • داوطلبان دقت نمایند که بر خلاف توضیحات دفترچه سازمان سنجش مبنی بر ارائه کد ۱۵ رقمی به داوطلبان پس از ثبت انتخاب رشته، این کد ۱۶ رقمی است و به اشتباه از طرف سازمان سنجش این مسئله در دفترچه درج شده است. بنابراین در صورت دریافت کد ۱۶ رقمی نگران نشوید و انتخاب رشته شما به درستی انجام شده است.
  • تعداد ویرایش‌های انتخاب رشته کارشناسی ارشد محدود می‌باشد و در صورت اتمام تعداد دفعات ویرایش، هیچگونه تغییری در لیست قابل انجام نیست. بنابراین توصیه می‌کنیم با کمک مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به درستی انتخاب‌های خود را انجام دهید تا نیاز به ویرایش چندباره نداشته باشید.
  • داوطلبانی که در دو رشته شرکت کرده بودند باید تمامی انتخاب‌های خود را در فرم انتخاب رشته سنجش به ترتیب علاقه و اولویت رشته در کنار هم وارد کنند و انتخاب‌های آنها نیز در کل صد انتخاب خواهد بود و انتخاب رشته جداگانه‌ای نخواهند داشت.

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد سال‌های گذشته

برخی از رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد سال‌های گذشته رشته‌های مختلف در لینک زیر ارائه شده است.

رتبه های قبولی کنکور کارشناسی ارشد

بررسی این رتبه‌ها می‌تواند به شما کمک کند که دیدی کلی نسبت به رتبه های قبولی کنکور ارشد در دانشگاه‌های مختلف به دست بیاورید. اما این نکته مهم را فراموش کنید که با توجه به امکان تغییر ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ نسبت به سال‌های گذشته، بهتر است برای انتخاب رشته از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد سایت مسترتست در همین صفحه استفاده کنید.

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (5 , میانگین : 4٫60 از 5) به مطلب بالا امتیاز دهید
Loading...
avatar
3450 Comment authors
محمدsalarزهره 2سمانهاحمدی Recent comment authors
محمد
محمد

سلام ممنون از اینکه وقت میزارید و جواب کامنت ها را میدید یه سوال داشتم در مورد سهمیه ۲۵ درصدی جانبازی میشه یه توضیح بدید مثلا فردی که در یک رشته زده رتبه در سهمیه ۳۰۰ و رتبه در کل را زده ۹۰۰۰ رتبش در مجموع شرکت کننده ها چجوری محاسبه میشه… ادامه نظر»

زهره 2
زهره 2

سلام وقت بخیر من بارتبه درسهمیه ۵۹۷،وبدون سهمیه ۶۳۲شدم بااین رتبه شانسه قبولی دردانشگاه روزانه ای شهید باهنر کرمان،جیرفت،زابل،بیرجندرودررشته تغذیه طیور و دام رو دارم،ممنون میشم جواب بدین

زهره 2
زهره 2

ببخشید آخرین رتبه قبولی هم ۱۰۹۹هسته

salar
salar

سلام وقتتون بخیر لطفا جواب من رو بدید ممنون با رتبه ۲۱۸۴عمران ک اخرین قبولی در حدود ۱۴۰۰۰هستش میتونم مدیریت منابع روزانه دانشگاه کردستان رو بیارم؟

salar
salar

مدیریت منابع آب لطفا ج بدید ممنون

سمانه
سمانه

باسلام
من رتبه ام در گرایش ساخت و تولید رشته مکانیک ۷۱۵ هست آیا امکان قبولی در شبانه فردوسی رو دارم ظرفیت شبانه فردوسی۱ نفر هست
آخرین رتبه قبولی هم ۶۶۴۷ در دوره روزانه و شبانه هست

احمدی
احمدی

سلام
بارتبه ۱۷۹۰ رشته آیتی ایا دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شددرغیراینصورت کدام دانشگاه ازاد ؟

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۴۰۴ فلسفه و کلام اسلامی امکان قبولی در شبانه های تهران وجود داره؟ من هنوز انتخاب رشته نکردم ممنون میشم کمکم کنید چون /فتن شانسی ندارم

سیما
سیما

سلام.با رتبه ۵۱۳ ارشد علوم اقتصادی شانس قبولی گرایش اقتصاد نظری در دانشگاه الزهرا یا تبریز رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد برای هر دو دانشگاه شانس قبولی دارید. اما توصیه میکنم که خودتون رو محدود به اینها نکنید و انتخاب های متنوع تری داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید..

سیما
سیما

از نظر شمااز این دو کدومش بهتره؟بله انتخاب های دیگه ای هم دارم ولی اولویتم اینا هستش که میخوام بدونم کدومش بهتره از نظر شما؟شانس قبولی در علامه و دانشگاه های امسال این رو میدونم ندارم

مشاور
مشاور

سلام مجدد
با توجه به این که ساکن ارومیه هستید و الزهرا هم در دانشگاه های تهران درجه ۲ محسوب میشه و تبریز هم دانشگاه خوبی هست، با توجه به همه شرایط به نظرم تبریز میتونه اولویت بالاتری برای شما باشه.

سیما
سیما

خب از نظر شما از این دو اولویت رو با کدومش بزارم؟الزهرا یا تبریز؟ بله انتخاب های دیگه ای هم جز این ها دارم.ول فکر نکنم شانس قبولی در علامه یا تربیت مدرس داشته باشم

سیما
سیما

البته خودم هم ساکن شهر ارومیه هستم

نیلوفر
نیلوفر

سلام روزتون بخیر. با رتبه ۶۲۱ رشته طراحی شهری شانسی برای دانشگاه روزانه و یا شبانه هست؟آخرین رتبه ۸۰۳ هست.

مشاور
مشاور

سلام
در رشته هایی که کنکور عملی دارند، بخش مهمی از قبولی بستگی به نمره آزمون عملی داره. در رشته شما هم همینه. برای همه دانشگاه ها ممکنه شانس داشته باشید به شرطی که در آزمون عملی نمره خوبی کسب کنید.
اما توصیه میکنم که برای اطمینان دوره های شهریه پرداز رو انتخاب کنید.

الهام
الهام

سلام وقت بخیر بی نهایت ممنون از پاسخگویی تون به ما خواهش میکنم جواب من رو هم بدید و امیدوارم تا زمانی که هنوز وقت هست برای انتخاب رشته جوابمو بگیرم ازتون میشه لطفا بفرمایید بازار کار و آینده شغلی گرایش آموزش بزرگسالان (رشته علوم تربیتی) چطوره؟ من توی این رشته رتبه… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
نکته مهمی که هست اینه که الان بازار کار رشته های خیلی فرقی نداره و اون چه موجب تمایز شما و شانس اشتغال میشه سطح علمی و نیز علاقمندی تون هست.
اگه علاقه دارید به رشته میتونید موفق بشید.

زهرا
زهرا

سلام من طراحی شهری ارشد رتبم ۴۶۰شده ایا احتمال قبولیم دانشگاه روزانه با نیمه دوم هست یانه؟

مشاور
مشاور

سلام
در رشته هایی که کنکور عملی دارند، بخش مهمی از قبولی بستگی به نمره آزمون عملی داره. در رشته شما هم همینه. برای همه دانشگاه ها ممکنه شانس داشته باشید به شرطی که در آزمون عملی نمره خوبی کسب کنید.
اما توصیه میکنم که برای اطمینان دوره های شهریه پرداز رو انتخاب کنید.

...
...

سلام وقتتون بخیر لطفا راهنمایی کنید با رتبه ۲۳۰۳۹روانشناسی بالینی و تراز ۲۴۷۷ امکان قبولی ازاد شهرستانهارو دارم؟؟اخرین نفر مجاز ۴۴۷۴۰ ممنون میشم پاسخ بدین

مشاور
مشاور

سلام
با توجه به این که بالینی جزو گرایش های پرطرفدار هست شانستون خیلی زیاد نیست. با این حال بر اساس علاقه انتخاب رشته کنید.

آتنا
آتنا

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺭﺗﺒﻪﻡ ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﺯﯾﺮﮔﺮﻭﻩ ﺩﻭ ﺑﺎ ﺳﻬﻤﯿﻪ ۵ ﺩﺭﺻﺪﯼ ۳۰۸ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺳﻬﻤﯿﻪ ۵۰۲۸ ﻣﯿﺨﺎﺳﺘﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻗﺒﻮﻟﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﺎﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﻦ

مشاور
مشاور

سلام
متأسفانه به نظر نمیاد شانستون برای دوره های روزانه خیلی زیاد باشه و شانس اصلی تون برای دوره های شهریه پرداز هستش.

مائد
مائد

سلام من رتبه باسهمیه۵% ۱۹۶ حقوق خصوصی اوردم وبدون سهمیه ۲۱۲۰ وسهمیه ۵% دارم
به نظرتون روزانه میتونم قبول شم؟؟
لطفا جواب بدین

مشاور
مشاور

سلام ظرفیت سهمیه ۵ درصد این طور هست که هر دانشگاهی ظرفیتش بالای ۱۰ نفر باشه، ۵درصد ظرفیتش به سهمیه ۵درصدی تعلق میگیره، البته اگه ظرفیت ۲۵درصد هم خالی بمونه میرسه به این سهمیه. با این وجود بعیده که شما شانس چندانی برای دوره روزانه داشته باشید و شانس اصلی تون دوره… ادامه نظر»

عباس
عباس

سلام با رتبه۱۷۸۸در رشته شیمی در مقطع ارشد تهران میشه کاری کرد؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید که این رتبه شما مربوط به کدوم گرایش شیمی هستش.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۵۲۴ اگرو اکولوژی امکان قبولی در دوره شبانه دانشگاه شهید بهشتی را می آورم ؟
آخرین رتبه مجاز ۱۱۹۶ است.

مشاور
مشاور

سلام
ممکنه شانس داشته باشید، اما خیلی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری کسب کرده اند داره.
توصیه میکنم شبانه شهرستان ها رو هم در انتخاب رشته تون داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

farid
farid

سلام
رتبه من در گرایش جامعه شناسی ۹۳۱
و رنبه ام در گرایش برنامه ریزی رفاه اجتماعی ۳۰۵ می باشد
آیا امکان قبولی بنده در دوره های روزانه و شبانه هست؟

مشاور
مشاور

سلام
برای دوره روزانه بعید هست شانس چندانی داشته باشید.
برای دوره شبانه شانس دارید در هر دو گرایش که البته به انتخاب رشته سایر داوطلبان هم بستگی داره.
توصیه میکنم سایر دوره ها رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

سحر
سحر

سلام رتبه من در مجموعه برق شده ۴۰۰ . احتمال قبولیم در روزانه تهران چقدره؟ یه سوال دیگه اینکه آیا با هر بار ویرایش انتخاب رشته برام پیامک میاد و یا فقط یکبار پیامک میاد؟ ممنون میشم جواب بدید

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید که رتبه تون در کدوم گرایش برق ۴۰۰ شده؟

سعید
سعید

سلام ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید. می خواستم بدونم
با رتبه ۶۰۰۰ فناوری اطلاعات (آخرین رتبه مجاز ۷۰۰۰) و
رتبه ۹۵۰۰ مهندسی کامپیوتر (آخرین رتبه مجاز ۱۱۰۰۰)
دانشگاه مجازی، غیرانتفاعی، پیام نور تهران و قزوین
شانس قبولی دارم؟؟
میشه چند تا شهر که امکان قبولی دارم
بهم معرفی کنید. فقط قبول شدن برام مهمه. ممنونم ازتون

مشاور
مشاور

سلام
برای رشته فناوری اطلاعات برای دانشگاه های سراسری شانس چندانی ندارید و شانس اصلی تون دانشگاه ازاد هست.
برای کامپیوتر برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور شهرستان شانس دارید که قزوین هم جزوشون هست.

عاطی
عاطی

سلام من رتبه ۷۷۸ عمران رو اوردم.احتمال قبولی من در بهترین دانشگا های تهران روزانه و چه رشته ای وجود داره؟!

عاطی
عاطی

با رتبه ۷۷۸ عمران احتمال قبولی در چه دانشگاهی و چه رشته ای رو دارم؟!

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران رتبه ت لب مرزه هست. توصیه میکنم انتخابشون کنی اما حتما برای این که شانس قبولی رو از دست ندی روزانه های شهرستان رو هم بزنید.
برای همه شبانه ها هم شانستون خوبه.

مشاور
مشاور

سلام
پایین تر پاسختون داده شده.

فاطمه
فاطمه

سلام.با رتبه ۴۵۵ مکانیک کد ۳(تبدیل انرژی)
با معدل موثر ۱۷.۹ احتمال قبولی در شهر تهران (دانشگاه های علم و صنعت،خواجه نصیر،تربیت مدرس یا شهید بهشتی) رو دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
برای شهید بهشتی و علم و صنعت شانستون بد نیست مخصوصا برای شهید بهشتی. اما برای اطمینان از قبولی انتخاب روزانه های شهرستان ها رو هم مدنظر داشته باشید.

Saraaaa
Saraaaa

سلام خسته نباشید
رتبم ۱۰۷۳۰شدممم اخرین نفر قبولیم۳۸۹۱۲
حقوق خصوصی.دانشگاه ازاد کجاااا احتمال قبولیم هس
تهران.قم.یا کجااا دیگ میتونم قبول بشمم .مممنون

مشاور
مشاور

سلام
برای دانشگاه ازاد تهران شانستون شاید خیلی بالا نباشه چون خیلی از دوستان به جای انتخاب دوره های شهریه پرداز شهرستان، آزادهای تهران رو انتخاب میکنند.
برای آزاد شهرستان شانستون بیشتره.

سارا
سارا

سلام رتبه من در رشته اقتصاد کشاورزی ۱۹۱ شده ایا شانس قبولی در دانشگاه روزانه دارم

مشاور
مشاور

سلام برای روزانه شهرستان های کوچیکتر مثل اردکان، تربت، زابل، خرم اباد و مشابهشون ممکنه شانس داشته باشید. توصیه م اینه که اول روزانه های شهرهای درجه ۲ مانند گرگان و ساری و … رو بزنید و بعد شهرهای کوچیکتر مثل اردکان و تربت و در نهایت هم شبانه ها رو مدنظر… ادامه نظر»

سیمین
سیمین

سلام .با رتبه ۳۹ژئوفیزیک دانشگاه هران روزانه قبول میشم؟آخرین رتبه مجاز۲۰۶بوده

مشاور
مشاور

سلام
اگه همه گرایش ها رو انتخاب کنید ممکنه شانس داشته باشید. ولی خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.
حتما دانشگاه های دیگه رو هم انتخاب کنید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

اهورا
اهورا

سلام! رتبه من در رشته حقوق خصوصی در سهمیه ۲۷۷ و بدون سهمیه ۳۱۰ شده ؛ نه ۵ درصدی هستم و نه ۲۵ درصدی! اصلا نمیدونم منظورتون از ۵ درصدی چیه!! در ضمن آخرین رتبه مجاز هم ۱۶۸۰ هست؛؛ممنون میشم جواب بدید

اهورا
اهورا

اصل سوالم اینه آیا امکان قبولی در شهر تهران دارم؟

اهورا
اهورا

منظورم روزانه در شهر تهران هست

مشاور
مشاور

سلام
در مقطع ارشد در کارنامه دو سهمیه برای ایثارگران داریم. یک سهمیه ۵درصدی و یک سهمیه ۲۵درصدی.
داوطلبانی که این سهمیه رو ندارن، رتبه شون در سهمیه آزاد اعلام میشه.

مشاور
مشاور

اگر سهمیه ندارید، رتبه شما بین کسانی که سهمیه ندارند ۲۷۷ هست و بین همه داوطلبان ۳۱۰٫
در این شرایط برای روزانه های شهرستان ها مثل قم و قزوین شانستون خوبه.
البته توصیه میکنم شهرهای بزرگتر رو هم انتخاب کنید.
شبانه های تهران رو هم میتونید مدنظر داشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام ببخشید با رتبه ۴۱۶با سهمیه و ۴۶۷بدون سهمیه اقتصاد نظری کجا میشه قبول شد ؟ معدل ۱۷؛ ۳۵ جزو بدون کنکور شهرمون هم قبول شدم دانشگاه همدان ولی دانشگاه بهتر میشه قبول شد؟

مشاور
مشاور

سلام
احتمال قبولی در شهرستان های بزرگتر مثل مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز رو ممکنه داشته باشید. بنابراین توصیه میکنم که انتخاب رشته کنید و همه روزانه های تهران و شهرستان های بهتر از همدان رو انتخاب کنید.

هلیا
هلیا

سلام وقتتون بخیر
من رتبه در سهمیه شدم ۳۳۱۴ از علوم قرآن وحدیث و ۲۸۸۹از علوم قران
کد امتحانی ۱۱۱۱
شهرستان زابل
آیا امکان قبول در رشته های روزانه دانشگاه هارو دارم؟با معدل ۱۷ هم کارشناسی گرفتم
اگه امکان قبولی هستش کجاها؟چه شهرایی؟
لطفا جواب بدید ممنون

مشاور
مشاور

سلام
بعید هست شانسی برای دوره روزانه و شبانه داشته باشید. شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست و همین طور در دانشگاه آزاد هم شانس دارید.

باران
باران

سلام خدا قوت
رتبه من در رشته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی ۱۸۴ شده و با سهمیه ۵٪ شده‌ ۱۸
میشه لطفا بفرمایید تو چه دانشگاه هایی احتمال قبولیم هست؟

باران
باران

سلام
خانم یا آقای مشاور تو رو خدا جوابمونو بدید
واقعا به کمکتون احتیاج داریم
ممنون

حسین
حسین

سلام،مشاور نیستم ولی میتونید مث دانشگاه علامه طباطبایی یا دانشگاه شیراز قبول بشد

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه تهران شانستون خیلی زیاد نیست. ولی برای روزانه شهرستان ها ممکنه شانس داشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام و روز بخیر
با رتبه ۱۵۰۰ سلولی مولکولی و رتبه سهمیه ۵ درصد ۱۴۰ جایی روزانه میشه قبول شد؟و اینکه رشته نانو زیست الهام تا چه رتبه ای دانشگاه تهران میگیره؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های شهرستان ها ممکنه شانس داشته باشید مانند دانشگاه های رازی و سبزوار.
برای روزانه دانشگاه های سطح ۲ تهران مثل دانشگاه امام حسین هم ممکنه شانس د اشته باشید.

فاطمه
فاطمه

سلام،ببخشید تو رشته mba کنکور دادم،رتبه بدون سهمیه ۷۰۱,و رتبه با سهمیه ۵ درصدی ۸۴ می باشد.میخواستم بدونم احتمال قبولم در نوبت روزانه و شبانه دانشگاه های تهران چقدر هست و همچنین احتمال قبولیم در دوره روزانه دانشگاه بین المللی قزوین چقدر هست؟ ممنون از راهنماییتون

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره. در رشته شما بیشتر ظرفیتها زیر ۱۰ نفر هستش. بنابراین ممکنه رتبه اصلی تون ملاک عمل قرار بگیره.… ادامه نظر»

مارال
مارال

سلام من رشته مدیریت جهانگردی هستم برای ارشد رتبه ۱۳۴ و
با سهمیه رتبه ۹ هستم آیا روزانه دانشگاه هنر اصفهان قبول میشم؟

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۲۵ درصدی دارید یا ۵ درصد؟

98marzi
98marzi

سلام میبخشید من با رتبه ۱۹۹۵ گروه نرم افزار شانس قبولی توی چه دانشگاهی رو بصورت روزانه دارم
اخرین رتبه قبولی ۵۵۲۰ هستش
لطفا جوابمو بدید میخوام انتخاب رشته کنم

مشاور
مشاور

سلام
شانس اصلی قبولی شما برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست. برای این دوره ها در تهران هم ممکنه شانس داشته باشید.

Pari
Pari

سلام مشاور عزیزمن با رتبه ۶۲۰۰ معماری تهران مرکز شانس قبولی دارم ؟؟

مشاور
مشاور

سلام
امسال آزمون عملی برای داوطلبان آزاد برگزار نمیشه و یه کم شرایط متفاوت میشه.
ممکنه قبول بشید ولی سعی کنید شهرستان ها رو هم بزنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

راضیه ستاره مردی
راضیه ستاره مردی

سلام من رتبه ۱۸۹ در سهمیه ۵ درصد ظرفیت ایثارگران را در رشته مدیریت دولتی لخذ کردم لطفا من را مجاز شدن در دانشگاه برتر کشور راهنمایی کنید

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه تون رو در سهمیه آزاد هم بفرمایید تا بتونم بهتر راهنمایی تون کنم.

فاطمه
فاطمه

سلام رتبه ارشد حرکات اصلاحی تریت بدنی۴۶ باسهمیه ۵درصدی و۴۳۴بدون سهمیه شده است ایا شهرکرد یااصففهان میارم؟

مشاور
مشاور

سلام
اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه.
مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره.
با این شرایط برای روزانه خیلی شانستون زیاد نیست و بیشتر شبانه شانس دارید.

مریم
مریم

سلام میشه راهنمای ام کنید.من سهمیه ایثارگران یا چیز دیگه ندارم.معنی رتبه با سهمیه و بدون سهمیه تو کارنامه چیه

مریم
مریم

سلام.من سهمیه خاصی ندارم.آیا سهمیه مناطق در مورد من اعمال میشه.چون دو تا رتبه یکی با سهمیه و اون یکی بدون سهمیه اعمال شده

ارزو شیخانی
ارزو شیخانی

رتبه۳۶۱ صنایع این امکان وجود داره تهران روزانه پذیرش بشم لطفا منو راهنمای کنید

مشاور
مشاور

سلام
رتبه ای که گفتید مربوط به کدوم یک از گرایش هاست؟

sahel
sahel

سلام مشاور میشه لطفا جواب بدین… من رتبم ۴۶۷۱شده کنکور ارشد اخرین رتبه مجاز دانشگاه های روزانه ۴۷۷۱ بوده امکان داره من روزانه قبول شم؟ شیمی تجزیه مجاز شدم

مشاور
مشاور

سلام
بعید هست شانسی برای دوره روزانه و شبانه داشته باشید. شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست و همین طور در دانشگاه آزاد هم شانس دارید.

راضیه
راضیه

سلام خسته نباشید .میشه جمع بندی کلی راجب مقایسه شهریه ها دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد بپردازید.و از درجه اعتبار مدارک فارغ التحصیلی توضیحات کاملی بدهید. ممنون به خاطر مشاوره کاملتان

مشاور
مشاور

سلام درمورد شهریه دانشگاه ها، شهریه شبانه ترمی ۲ تا ۳ میلیون ممکنه بشه که در دانشگاه های مختلف متفاوته. شهریه دانشگاه آزاد تا پارسال بالای ترمی ۳ میلیون بوده که امسال افزایش هم خواهد داشت. شهریه پیام نور کمی کمتر از شبانه خواهد بود و غیرانتفاعی ها هم متغیره. در لینک… ادامه نظر»

محدثه
محدثه

میشه جواب بدید پیام ممنون میشم الان منتظر نظر دهی شماهستیم

نیلوفر
نیلوفر

سلام من رتبم با سهمیه ۵درصد ایثارگری شده ۱۴۳‌ بدون سهمیه هم ۱۷۴۲ ، میخاستم بدونم تو دانطگاه های تهران کارشناسی ارشد گرایش های فیزیک روزانه و شبانه امکان قبول شدنم هست؟؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه های تهران بعید هست شانستون زیاد باشه.
برای شبانه ممکنه شانس داشته باشید. اما لب مرز هستید.

ز.حمیدی
ز.حمیدی

سلام من این شرکت کردم رتبه در سهمیه ام شده۱۱۸ است شانس قبولی دانشگاه اصفهان روزانه رو دارم ؟در ضمن میخواستم بدونم بین گرایشهای این کدومشون بازار کار بهتری دارن

ز.حمیدی
ز.حمیدی

رشته ای شرکت کردم

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رشته تون رو هم بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

هادی
هادی

با سلام
من دوباره می پرسم با رتبه ۲۰۸ پژوهش علوم اجتماعی
ایا شانسی برای شبانه های تهران هست یا خیر آخرین
رتبه مجاز ۲۷۳۵
ممنوم

مشاور
مشاور

سلام
بله ممکنه برای شبانه های تهران شانس داشته باشید. اما خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری کسب کردن داره. به همین علت حتما دانشگاه های شهرستان رو هم مدنظر داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

غلام رضا
غلام رضا

با سلام جناب مشاور من رتبم تو رشته عمران ۳۰۴۵ شده به نظرتون میتونم تو پدافند غیرعامل دانشگاه مالک اشتر قبول شم ممنون میشم پاسخ بدین و برا این رتبم کجاها روزانه میتونم قبول شم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد برای روزانه مالک اشتر شانس دارید.
برای روزانه شهرستان های کوچیک مثل تفرش، سبزورا، شاهرود، زابل و مشابه اینها ممکنه شانس داشته باشید. ولی خیلی لب مرز هستید و توصیه م اینه که شبانه ها رو هم انتخاب کنید.

روشنا
روشنا

سلام خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید که با رتبه ۹۱ سهمیه ۵درصد و آخرین رتبه مجاز ۲۳۰،رتبه بدون سهمیه هم زده ۱۱۳۷،شانس قبولی در چه دانشگاهی رو دارم؟اگه بخوام دانشگاه ایلام قبول شم باید به چه ترتیبی انتخاب رشته کنم که حتما این دانشگاه بگیره آیا شانسشو دارم که دانشگاه ایلام قبول شم؟رشته… ادامه نظر»

روشنا
روشنا

ظرفیت دانشگاه ایلام هم ۱۰ نفر روزانه و ۵ نفر شبانه است،گفته بودین برای سهمیه ۵درصدی باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه،با رتبه ۹۱ سهمیه ۵درصد و آخرین رتبه مجاز ۲۳۰ علوم اقتصادی برای دانشگاه ایلام شانس چطوره؟انتخاب رشته ام به چه صورتی باشه؟

مشاور
مشاور

سلام
بله همینطوره باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه.
اما نکته مهم اینه که اگه ظرفیت ۲۵ درصدی تکمیل نشه، اون ظرفیت خالی هم به سهمیه ۵درصدی میرسه.

مشاور
مشاور

سلام
ترتیب انتخاب رشته اثری در شانس قبولی نداره. هر دانشگاه شانس قبولی داشته باشید فارغ از این که انتخاب چندمتونه قبول میشید. بنابراین نمیشه کاری کرد که حتما قبولی دانشگاهی رو کسب کنید.
برای روزانه ایلام لب مرز هستید. خیلی بستگی به انتخاب رشته رقباتون داره.

محمد رضا تربتانی
محمد رضا تربتانی

سلام .ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار گذاشتید.
میخواستم بدونم
با رتبه ۱۶۷۹ فیزیولوژی ارشد ، شانس قبولی نوبت دوم ،گرایش فیزیولوژی و تغذیه دانشگاه صنعتی شاهرود و یا حکیم سبزوار و یا بیرجند رو دارم؟
سپاس گذارم.

مشاور
مشاور

سلام
لطفا کد رشته تون رو هم بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.

محدثه
محدثه

سلام بارتبه ۲۰۶ در سهمیه و۲۲۸بدون سهمیه ارشد صنایع غذایی روزانه قبول میشم یا شبانه؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه لب مرز هستید و شانستون خیلی زیاد نیست.
شانس اصلی شما برای پذیرش در دوره های شهریه پرداز هستش.

داور شرطان
داور شرطان

سلام و احترام
در ارشد مهندسی مکانیک ساخت و تولید در سهمیه ۵ درصد رتبه ام شده ۱۹۶ و بدون سهمیه شده ۸۷۳۱ و اخرین فرد مجاز در سهمیه
روزانه و نوبت دوم شده ۳۱۸ آیا شانس قبولی در دولتی روزانه و یا نوبت دوم را دارم ممنون

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. مگر این که سهمیه ۲۵درصد ظرفیتش پر نشه و به ۵درصد تعلق بگیره. به همین دلیل شلنستون برای روزانه و نوبت دوم تهران خیلی زیاد نیست. شبانه شهرستان ها شانستون بهتره.… ادامه نظر»

مریم
مریم

سلام بارتبه۲۰۰۰همدان روزانه میارم؟شبانه تهران میتونم بیارم؟
اپتیک لیزر یا یه رشته فیزیک……..

مشاور
مشاور

سلام
بله شانستون برای روزانه همدان خوبه. برای شبانه تهران یه کم شانستون ضعیفه.

Tallebmahmoudi
Tallebmahmoudi

سلام من تو رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی رتبه با سهمیه ۲۵ درصد شدم ۸۲ و بدون سهمیه ۲۱۰۰ اخرین رتبه مجاز روزانه هم ۱۵۱ ایا شانس قبولی شبانه دانشگاه های تهران رو دارم یا خیر

مشاور
مشاور

سلام با توجه به ظرفیت روزانه های رشته شما و ظرفیت پذیرش شبانه های تهران در بهترین حالت ظرفیت سهمیه ۲۵درصدی برای مجموع روزانه و شبانه تهران چیزی حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر میشه. چون رقبای شما ممکنه گرایش های دیگه رو انتخاب کنه، بعید نیست شبانه های تهران رو بیارید. ولی… ادامه نظر»

افشین
افشین

ضمنا از سهمیه استعداد درخشان هم احتمالا میتونم استفاده کنم.

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه شاگرد اولی دارید یا پذیرش ارشد بدون کنکور استعداد درخشان؟

افشین
افشین

باسلام.من رتبه ۷۲۵ اوردم ایا میتونم باغبانی روزانه دانشگاه شهرکرد قبول بشم؟البته علاقه اصلیم گرایش گیاهان دارویی هست ولی اگر در کل برای همه گرایشها نظرتون را بفرمایید ممنون میشم.

مشاور
مشاور

سلام
بله برای روزانه شهرکرد شانستون خوبه. اما چون بستگی به انتخاب رشته رقباتون و علایق اونها هم داره؛ توصیه میکنم شهرهای دیگه مثل ایلام، بوعی، زنجان، رشت، سنندج، خرم آباد و … رو هم بزنید.

ریحانه یامینی
ریحانه یامینی

سلام
من ارشد ادیان و عرفان با رتبه ۳۶۷ با سهمیه و ۴۰۵ بدون سهمیه امکان قبولی در روزانه یا شبانه را دارم ؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه تون ۵درصد هست یا ۲۵ درصد؟

ریحانه یامینی
ریحانه یامینی

سلام ۵ درصد

behnoosh
behnoosh

سلام
من دیروز سوالم رو مطرح کردم با رتبه ۵۷۸ سهمیه۵درصدی ایثارگران وآخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱روزانه قبول میشم گفتین روزانه زنجان و ملایر شانس قبولی دارین ولی من یادم رفت بگمرتبه بدون سهمیه من ۸۰۰۰هستش ایا با وجود رتبه بدون سهمیه شانس قبولی رو در این دانشگاه ها وجود داره؟

behnoosh
behnoosh

رشته مدیریت بازرگانی

مشاور
مشاور

سلام
چون ظرفیت این رشته بالاست بله شانس دارید. اما همیشه توصیه میشه که انتخاب های بدبینا هم داشته باشید که شانس قبولی رو از دست ندید.
بنابراین توصیه م اینه که سایر دورهای پردیس و غیرانتفاعی و مجازی و پیام نور هم دانشگاه هایی که مایلید انتخاب کنید.

فاطمه
فاطمه

سلام با رتبه ۱۳۷ باسهمیه و ۱۴۲ بدون سهمیه رشته علوم دامی ایا شانسی برای قبولی اصفهان هست؟؟

مشاور
مشاور

سلام
سهمیه ۵درصدی هست یا ۲۵درصد؟

فاطمه
فاطمه

نمیدونم منظورتون از ۵درصد و ۲۵ درصد چیه؟؟؟

Elly
Elly

سلام وقت بخیر برای رشته علوم تربیتی با سهمیه ۵٪ ایثارگران این رتبه ها رو داشتم: برنامه ریزی درسی ۱۸ فلسفه تعلیم و تربیت ۲۱ مدیریت آموزشی ۴۰ بهسازی منابع انسانی ۳۳ آموزش بزرگسالان ۱۶ تحقیقات آموزشی ۱۰۳ تکنولوژی آموزشی ۳۰ آموزش عالی ۱۰۶ آموزش ابتدایی ۳۱ این رتبه هام با سهمیه… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام اینو مدنظر داشته باشید که وقتی به دانشگاهی ظرفیت سهمیه ۵درصد تعلق میگیره که ظرفیتش ۱۰ نفر به بالا باشه. اما ظرفیت ۲۵درصدی پر نشده، این ظرفیت به سهمیه ۵درصد تعلق میگیره. به همین علت پیش بینی دقیق ظرفیت ۵درصدی بدون رتبه های سهمیه آزاد خیلی ممکن نیست. لطفا بگید رتبه… ادامه نظر»

مژگان
مژگان

سلام با رتبه ۴۳۵ بدون سهمیه ارشد پژوهش هنر امکان قبولی کجا را دارم؟

مشاور
مشاور

سلام
برای شبانه شهرستان ها لب مرزید و خیلی بستگی به انتخاب رشته رقبایی که رتبه بهتری دارند، داره. اما شانس اصلی تون برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست.

محمد
محمد

با سلام و خسته نباشید ، رتبه رشته مشاوره ۴۲۲ روزانه چ شهرها و دانشگاه هایی و شبانه چ دانشگاه هایی احتمال قبولی داره،

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه شهرستان ها خیلی لب مرز هستید و ممکنه شانس نداشته باشید.
اما برای شبانه اغلب شهرستان ها مثل اردکان و رشت و سنندج و اردبیل شانستون خوبه.
برای سایر دوره ها هم که خیلی شانستون بالاست و برای پردیس های تهران هم شانس دارید.

علی
علی

سلام با رتبه ۸۰۰ بدون سهمیه و داشتن سهمیه ۲۵ درصد ایثار در ارشد هوافضا بنظرتون شبانه و روزانه کجا قبول میشم?

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید رتبه تون در سهمیه چند شده.

zahra
zahra

سلام با رتبه ۳۲۳ صنایع غذایی ممکنه کجاها قبول بشم؟شبانه یا روزانه؟

مشاور
مشاور

سلام
برای روزانه بعید هست که شانستون خیلی زیاد باشه. برای شبانه های شهرستان هایی مثل زابل، ارومیه و جهرم شانس دارید. ولی چون لب مرزید دوره های دیگه رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی رو از دست ندید.

Mani
Mani

سلام با رتبه ۵۴۰ در سهمیه شیمی تجزیه دانشگاه اصفهان قبول میشم؟

محمد
محمد

بستگی به سهمیت داره اگه ۵۴۰ایثارگرانی شانست خیلی کمه.ولی اگه منطقه هستش ۱۰۰درصد قبولی

مشاور
مشاور

سلام
در کنکور کارشناسی ارشد سهمیه مناطق نداریم.

مشاور
مشاور

سلام
لطفا بفرمایید سهمیه ۵درصدی دارید یا ۲۵ درصدی؟

رسول 65
رسول 65

با سلام
بنده با رتبه ۴۹۲ در گرایش تبدیل انرژی و باسهمیه۵درصدی آیا احتمال قبولی در روزانه بین الملل قزوینو دارم یا خیر؟ و سهمیه بعدی بنده فرهنگیانه که آیا در شهید رجایی تهران هم با این رتبم احتکال قبولی را دارم یا خیر ؟ تشکر

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

نازنین
نازنین

سلام من با سهمیه ۵ درصد جانبازی رتبهم شده ۲۰۰۰وتو پیام نور رشته حقوق خصوصی مجاز شدهام میخواستم بدونم با توجه به اینکه من ساکن گیلان هستم شانس قبولی تو کرج وتهران و مشهد دارم ممنون مبشم جواب بدید راستی همون طوری که میدونید تو سال ۹۸ واسه سهمیه جانبازیامتیازات بیستری رو… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

محیا
محیا

سلام…ببخشید یه سوال داشتم ازتون با رتبه ۷۱۲ رشتهMBA دانشگاه سمنان روزانه میشه قبول شد؟البته من سهمیه بومی سمنان رو ع
هم دارم…ممنون

مشاور
مشاور

سلام
در مقطع کارشناسی ارشد سهمیه بومی نداریم.
لب مرز هستید برای روزانه سمنان و توصیه میکنم شبانه ها رو هم مدنظر داشته باشید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

سمیرا
سمیرا

سلام. میخاستم بدونم اگه تراز دانشگاه ها رو توی انتخاب شهر درنظر نگیریم مثلا اول روزانه شیراز بعد روزانه اصفهان بزنیم. اگ شیراز قبول نشیم انتخاب اصفهان میسوزه؟

مشاور
مشاور

سلام
ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه به این که اون دانشگاه انتخاب اولشون هست یا آخرشون.
بنابراین شما میتونید بر اساس علاقه هر جا بیشتر مایلید قبول بشید رو بالاتر بزنید.

نازنین
نازنین

سلام خسته نباشید من با سهمیه ۵ درصد در رشته حقوق خصوصی با رتبه ۲۰۰۰پیام نور مجاز شدهام میخواستم بدونم بجز گیلان که حقوق خصوصی پیام نور نداره البته من گیلان زندگی میکنم میتونم پیام نور کرج یا مشهد یا تهران قبول شم وبا توجه به امتیازاتی که واسه سهمیه جانبازی دارم… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام
لطفا رتبه بدون سهمیه تون رو هم بفرمایید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم.

Morteza
Morteza

سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز. من از طریق استعداد درخشان دانشگاهی برای ارشد قبول شدم. همچنین رتبه ی خوبی دارم و شانس بالایی برای قبولی با کنکور در جای دیگری دارم. خواستم بدونم که اگه ۱۵ شهریور جواب کنکور اومد و من جای بهتر از استعداد درخشانم قبول شدم و… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام قبولی استعداد درخشانتون باید در پورتال سازمان سنجش درج بشه تا نهایی بشه. از طریق با آزمون هم میتونید انتخاب رشته کنید و منتظر اعلام نتایج باشید. اگر نتایج اومد و جای بهتری قبول شدید مختار هستید هر کدوم از دانشگاه ها که دوست دارید رو انتخاب کنید. اون موقع میتونید… ادامه نظر»

ریحانه
ریحانه

سلام با رتبه ۸۷ علوم کامپیوتر کدوم دانشگاه های روزانه تهران قبول میشم؟ الویت گرایشم هوش مصنوعی یا داده کاویه

مشاور
مشاور

سلام
بله برای روزانه های تهران هم شانس دارید. ولی توصیه میکنم روزانه های شهرستان رو هم انتخاب کنید که شانس قبولی تونو از دست ندید.

ریحانه
ریحانه

کدوم دانشگاه ها؟مثلا امیرکبیر امکانش هست؟

Rima
Rima

سلام و خسته نباشید
با رتبه ۴۳۲۶ بدون سهمیه و ۳۳۴ سهمیه ۵ درصدی گروه مدیریت زیرگروه ۱ شانس قبولی در کدوم دانشگاه ها وجود داره؟ با توجه به اینکه اولویت اولم گرایش بازرگانی بین الملل هست

مشاور
مشاور

سلام
برای سهمیه ۵درصدی باید ظرفیت بالای ۱۰ باشه تا سهمیه تعلق بگیره. مگر این که از ظرفیت سهمیه ۲۵درصد خالی بمونه برای ۵درصد.
برای همین خیلی شاید کمکتون نکنه سهمیه.
شانستون برای برای دوره های مجازی، غیرانتفاعی، پردیس و پیام نور هست بخصوص شهرستان ها. البته تهران رو هم بزنید.

گیلدا
گیلدا

سلام وقت بخیر من توی کارنامه اولیه برای روزانه و شبانه قسمت ضریب ۲ مجاز شدم و پیام نور وغیر انتفاعی و رتبه مجازی در قسمت ضریب ۲ دارم ۳۶۱۱ هست سوال میتونم فقط توی جدول ضریب ۲ هم روزانه و شبانه رو انتخاب کنم ؟؟؟؟یا کلا روزانه رو بزارم کنار؟؟؟

مشاور
مشاور

سلام متوجه سوالتون نشدم. سوالتون اینه که مجاز شدید ولی رتبه تون بالاست و نمیدونید روزانه هم بزنید در صورتی که شانس زیادی ندارید؟ اگر این طوره که بله میتونید بزنید. ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه… ادامه نظر»

فاطممممممممههههههه
فاطممممممممههههههه

سلام وقت بخیر
بنده رتبه ۴۶ برنامه ریزی جهانگردی و ۴۳ باسهمیه ازاد را کسب کرده ام و سهمیه رتبه اولی را نیز دارا هستم ایا احتمال پذیرش در دانشگاه تهران یا علامه را دارم؟
و در صورت قبولی شما روزانه علامه یا استعداد درخشان سمنان را پیشنهاد میکنید؟

مشاور
مشاور

سلام
برای قبولی روزانه های تهران لب مرزید که ممکنه با سهمیه شاگرد اولی قبول شید. روزانه شهرستان ها رو هم انتخاب کنید تا شانستون رو از دست ندید.
قبولی استعداد درخشان مزیت خاصی برای شما نداره. بنابراین اگر روزانه تهران قبول شدید با کنکور، گزینه بهتری هست براتون.

فانوس
فانوس

سلام وقت بخیر
رتبه من در کد رشته ۱۱۱۲ …مجموعه الهیات و معارف اسلامی …در سهمیه ایثارگران زیر ۲۵ درصد ۳۳ و بدون سهمیه ۲۷۷ شده ..میتونم فقه ومبانی حقوق الزهرا قبول شم؟ فقط تهران میخوام قبول شم

مشاور
مشاور

سلام
بله به نظر میاد شانس قبولی دارید. ولی به انتخاب رقباتون هم خیلی بستگی داره.

اهورا
اهورا

سلام رتبه من در رشته حقوق خصوصی بدون سهمیه ۳۱۰ و با سهمیه ۲۷۷ شده؛؛ آیا امکان قبولی روزانه در شهر تهران دارم ؟؟ ممنون از شما! در ضمن سهمیه ۲۵ درصدی نیستم.

مشاور
مشاور

سلام
یعنی سهمیه تون ۵درصدی هست؟

اهورا
اهورا

سلام! نه ۵ درصدی و نه ۲۵ درصدی! ظاهرا منظورشون از رتبه ی با سهمیه، سهمیه ی مناطقه!! در ضمن آخرین رتبه مجاز هم ۱۶۸۰ هست

اهورا
اهورا

جناب مشاور! من هیج سهمیه ای ندارم؛ سهمیه ۵ درصد هم نمیدونم چیه!! لطفا پاسخ بدید چیزی به اتمام مهلت نمونده ممنون از شما

مشاور
مشاور

متأسفانه برای روزانه های تهران به نظر نمیاد شانس خیلی زیادی داشته باشید. اما میتونید اول اونها رو بزنید و بعد شهرستان ها رو.

ندا شمشیری
ندا شمشیری

سلام، من امسال در رشته صنایع غذایی (۱۳۱۳) رتبه ۱۴ و بهداشت و کنترل کیفی (۱۵۰۷) رتبه ۸ رو آوردم، فقط روزانه تهران می خوام، میشه راهنمایی کنید. به نظر شما اول ۱۳۱۳ رو انتخاب کنم یا ۱۵۰۷

مشاور
مشاور

سلام ترتیب اولویت ها اثری در شانس قبولی نداره. کسانی که بالاترین نمره رو دارن در هر دانشگاه قبول میشن بدون توجه به این که اون دانشگاه انتخاب اولشون هست یا آخرشون. بنابراین کاملا بر اساس علاقه به هر رشته میتونید انتخاب کنید. منظورتون از روزانه تهران، دانشگاه های شهر تهرانه یا… ادامه نظر»

نسیم
نسیم

سلام خسته نباشید .
میشه کمکم کنید ببینم با رتبه ۱۵۹ رشته علوم تربیتی با اخرین رتبه قبولی ۴۱۶ روزانه قبول میشم برای شهرهای همدان یا ملایر ؟؟

مشاور
مشاور

سلام
رتبه تون برای کدوم گرایش این رشته هست؟

نسیم
نسیم

گرایش تحقیقات اموزشی هست و رتبه بدون سهمیه هم ۳۱۷۶هست

شروین
شروین

جناب مشاور کمک کنید ببینیم با رتبه ۱۹۷ نانو مواد روزانه کجاها قبول میشم مالک اشتر شاهین شهر قبول میشم

محمد
محمد

سلام.احتمالش۱۰۰درصده

شروین
شروین

آقا خیلی متشکرم به نظرت با این رتبه روزانه تهران میارم

شروین
شروین

سلام خیلی متشکرم از راهنماییتون فقط با این رتبه تهرانم میتونم روزانه قبول شم؟

مشاور
مشاور

سلام
بله شانس قبولی تون در مالک اشتر خیلی زیاده. ولی توصیه میکنم خودتون رو محدود به دانشگاه خاصی نکنید تا شانس قبولی رو از دست ندید.

شروین
شروین

خیلی متشکرم جناب مشاور فقط با رتبه ۱۰۱۴ مواد متالوژی میتونم دانشگاه امام حسین و قبول شم؟ یا احتمالش کمه؟

مشاور
مشاور

سلام مجدد
چون این دانشگاه رو کمتر انتخاب میکنن، ممکنه شانس داشته باشید. اما خیلی بستگی به انتخاب رشته بقیه داره.

شروین
شروین

با سلام مجدد متشکرم جناب مشاور من تو کنکور ارشد رشته مواد متالوژی رتبم ۱۰۱۴ شده با این رتبه میتونم دانشگاه امام حسین قبول شم؟

مشاور
مشاور

بالاترین پاسختون داده شده.
موفق باشید.

محمد
محمد

سلام در کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر کد ۱۲۷۷ نتیجه کارنامم به صورت زیر است : با رتبه ی بدون سهمیه ۱۰۱۷۰ و رتبه با سهمیه ۳۰۰ وآخرین قبولی با سهمیه هم رتبش ۳۹۴ بوده سهمیه ی فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر داشتم آیا امکان قبولی در رشته نرم افزار یا… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام این رتبه که فرموددید برای کدوم یک از گرایش هاست؟ نرم افزار؟ اگر این طوره که بعیده برای روزانه و شبانه تهران شانس داشته باشید. چون مجموع ظرفیتش ۳۲۰ هست و اگه همه دانشگاه ها هم ظرفیت داشته باشن میشه ۸۰ نفر ظرفیت شبانه و روزانه تهران برای سهمیه ۲۵درصدی که… ادامه نظر»

محمد
محمد

وبرای شهرستان ها چطور شانس دارم ؟ چه روزانه چه شبانه
و رتبه ای هم که گفتم واسه نرم افزار گفتم

مشاور
مشاور

سلام مجدد
بله برای روزانه و شبانه شهرستان ها شانس دارید. بر اساس علاقه میتونید انتخابشون کنید.

سعیده
سعیده

چرا جوابم ندادید

سعیده
سعیده

رتبه ۱۱۰ رشته ترویج وآموزش میباشم شانس قبولی من در روزانه چقدر است؟

مشاور
مشاور

سلام
خیلی لب مرز هستید برای قبولی روزانه ها و شانس اصلی تون شبانه است.
توصیه میکنم اگه مشکلی با شهریه ش ندارید انتخاب کنید شبانه ها رو هم تا شانس قبولی رو از دست ندید.

الی
الی

سلام وقتتون بخیر با رتبه ۹۰۰۰ ارشد بالینی آزاد تهران یا کرج امکانش هست؟غیر انتفاعی چطور؟

مشاور
مشاور

سلام
چون این رشته مدنظر تعداد زیادی از داوطلبانه، ممکنه برای واحدهای تهران شانستون خیلی زیاد نباشه.

حسین
حسین

سلام
بارتبه ۷۲(سهمیه آزاد) جغرافیا،گرایش گردشگری(اخرین رتبه مجاز ۲۳۰۰) و ۱۴۱ جغرافیای سیاسی ایا شانسی برای روزانه های تهران هست؟مخصوصا برنامه ریزی گردشگری…تورو خدا کمک کنید

مشاور
fateme
fateme

سل کامپیوتر ارشد کنکوردادم رتبه بون سهمیه ۶۱۱باسهمیه ۵۶۲ شده به
نظرتون دانشگاه سبزوار یابابلسر مجاز میشم یانه؟؟

fateme_n
fateme_n

سلام
ارشد علوم کامپیوتربارتبه بدون سهمیه۶۱۱ باسهمیه۵۶۲ در دانشگاه
حکیم سبزواری یابابلسر قبول میشم؟؟

مشاور
مشاور

سلام
لطفا گرایشتون رو هم بگید تا بتونم راهنمایی کنم. این رتبه مربوط به کدوم گرایش هست؟

1 21 22 23

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان