مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش کیهان پژوهش صنایع دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص انتخاب رشته ارشد 97

تمدید زمان ثبت نام کنکور ارشد 97

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره انتشار کارنامه نتایج اولیه و نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ منتشر شد.

به گزارش مستر تست، متن اطلاعیه منتشر شده بدین شرح می باشد:

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات داوطلبان عزیز در ماه مبارک رمضان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ می‌رساند، برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه نمایند. داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است براساس مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام نمایند.

۱- دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۰ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت می‌باشد.

۲- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی توصیه می‌شود ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نموده و با توجه به نتیجه اعلام شده در کارنامه اعلام نتایج اولیه، کدرشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پیش‌نویس (نمونه‌ای که به همین منظور در دفترچه راهنمای شماره ۲ قرار دارد) درج نمایند و پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۲ لغایت ساعت ۲۴:۰۰ روز ‌شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹، برای انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به داوطلب داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته اینترنتی ضروری می‌باشد) نسبت به ثبت کد رشته محلهای انتخابی (حداکثر ۱۰۰ کدرشته‌محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند. بدیهی است پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نگردیده است.

۳ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته، بندهای ذیل را مشاهده می‌نمایند که در صورت علامتگذاری در یکی از این موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده می‌شود. بدیهی است هر زمان‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ نموده‌، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و …) که باشد، از این آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می‌گردد.

۱-۳- اطلاعات فوق(معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ‌التحصیلی) مورد تأیید می‌باشد.

۲-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره‌کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت است.

۳-۳-حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیلی خواهم شد □ فارغ‌التحصیل نخواهم شد.

توضیحاتی درخصوص بند ۳ فوق:

۱- در صورتی که داوطلبان بند ۲-۳ را علامتگذاری نمایند به آنها اجازه اصلاح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فراغت از تحصیل داده خواهد شد و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می‌شود.

۲-داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط ابتدا از آنان ثبت‌نام مشروط بعمل خواهد آمد. و پس از بررسی وضع علمی چنانچه نمره قبولی را دارا نباشند قبولی آنان لغو خواهد شد. پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند نمود، مغایرتی نداشته باشند.

۳-چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان این آزمون قرار بگیرید، و تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ موفق به دریافت مدرک کارشناسی خود نگردید قبولی شما باطل خواهد شد لذا چنانچه به دلایلی احتمال فارغ التحصیلی خود را تا تاریخ فوق نمی‌دهید لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۵/۲۰شخصاً با همراه داشتن اصل شناسنامه و یا کارت شناسایی عکسدار معتبر به سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل فرم انصراف از گزینش در آزمون سال ۹۷ اقدام و رسید دریافت دارید و یا با ارسال درخواست کتبی (اثر انگشت و امضاء داوطلب در ذیل درخواست الزامی است) به همراه تصویر شناسنامه و یا کارت ملی موضوع عدم فارغ‌التحصیلی خود را از طریق‌ پست سفارشی به آدرس: تهران، صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ به اداره ثبت‌نام – واحد تحصیلات تکمیلی این سازمان به نحوی ارسال نمایید که تا تاریخ مذکور(۹۷/۰۵/۲۰) واصل شود، تا از گزینش حذف گردید. بدیهی است به درخواست هایی که بعد از تاریخ تعیین شده به این سازمان واصل شود ترتیب اثرداده نخواهد شد و کلیه تبعات آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود. لازم به تاکید است داوطلبانی که در دوره روزانه در آزمون سال ۱۳۹۷ پذیرفته شوند حق شرکت در آزمون سال ۱۳۹۸ را نخواهند داشت.

۴- به اطلاع داوطلبان کدرشته امتحانی ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی معارف اسلامی) که با توجه به مفاد کارنامه نتایج اولیه این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌رساند از آنجائیکه شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه علاوه بر کسب نمره علمی لازم، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها می‌باشد، لذا این دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱)، حداکثر یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان به نشانی: www.asatid.org مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. ضمناً لازم به ذکر است که در گزینش نهایی وضعیت علمی داوطلبانی که مبادرت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود در موعد مقرر ننمایند و یا نتیجه مراحل مذکور از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

۵- تذکرات مهم:

الف‌ـ به داوطلبان گرامی توصیه می‌گردد، قبل از اقدام به تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته خود، توضیحات و اطلاعات مربوط به آن (محل تحصیل، نوع دوره، میزان شهریه و …) و همچنین اطلاعات مندرج دربخش پیوستهای دفترچه راهنمای انتخاب رشته را حسب مورد مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.

ب‌ـ سیستم انتخاب رشته، تا حدودی هوشمند پیش‌بینی گردیده که در حد امکان خطاهای احتمالی داوطلبان را در زمان انتخاب رشته اینترنتی به آنان تذکر دهد (به عنوان مثال: انتخاب کد رشته محلی که داوطلب در آزمون آن شرکت نکرده و یا اینکه در گرایشی از گرایشهای رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب رشته نگردیده است و …)، لذا لازم است داوطلبان نسبت به رفع خطاهای داده شده اقدام نمایند.

ج‌ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، لازم است اطلاعیه‌های این سازمان، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و شرایط و ضوابط ارگانهای بورس دهنده و مؤسساتی که به صورت شرایط خاص پذیرش می‌نمایند را به دقت مطالعه نمایند.

د- داوطلبان متقاضی رشته‌ محل‌های بورسیه دارای شرایط خاص ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط این گونه رشته‌ها، توجه داشته باشند منحصراً مجاز به انتخاب حداکثر ۲ کدرشته محل از این نوع کدرشته محلها می‌باشند و لازم به توضیح است که تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در تاریخ‌ ۹۷/۰۳/۲۸ به اطلاع کلیه داوطلبان خواهد رسید.

تبصره: انتخاب کدرشته‌محلهای تحصیلی دانشگاه‌های شاهد، امام صادق (ع) و دانشگاه غیرانتفاعی خاتم از شرط محدودیت انتخاب حداکثر ۲ کدرشته‌محل رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه مستثنی می‌باشند.

هـ کلیه داوطلبان متقاضی کدرشته‌های امتحانی ۱۱۳۱-۱۱۳۹- ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) که مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه علمی به اطلاعیه‌ این سازمان که در تاریخ ۹۷/۰۳/۲۸ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌شود، توجه نمایند.

و-  کلیه داوطلبان متقاضی ۱۳۵۰-۱۳۵۱-۱۳۵۲-۱۳۵۶-۱۳۵۷-۱۳۵۸-۱۳۶۰– ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ که مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه علمی و یا تاریخ برگزاری آزمونهای عملی، تشریحی و پروژه به اطلاعیه‌ این سازمان که در تاریخ ۹۷/۰۴/۱۱از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش منتشر می‌شود، توجه داشته باشند.

تذکر مهم: متقاضیان کدرشته‌های امتحانی دارای پروژه و یا آزمون عملی گروه هنر شامل کدهای ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ می‌بایست در زمان انتخاب رشته به ازای انتخاب هر پروژه و یا آزمون عملی نسبت به پرداخت مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ (چهارصد هزار) ریال بابت هزینه برگزاری آزمون عملی از طریق کارتهای عضو شتاب اقدام نمایند. لازم به توضیح است داوطلبانی مجاز به شرکت در پروژه و یا آزمون عملی رشته‌های امتحانی فوق خواهند بود که:

 ۱- براساس کارنامه نتایج اولیه در رشته و گرایش مربوط مجاز به انتخاب رشته شده باشند.

 ۲- همزمان با انجام انتخاب رشته، علاقمندی خود را برای شرکت در پروژه و یا پروژه‌ها اعلام نموده و نسبت به پرداخت هزینه فوق برای هر پروژه اقدام نماید. (داوطلبانی علاقمندی خود را برای شرکت در ۲ و یا ۳ پروژه اعلام ‌نمایند، می‌بایست نسبت به پرداخت هزینه برای هر پروژه به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ (چهارصد هزار) ریال اقدام کنند).

 ۳- کدرشته‌محلهای مربوط به هر پروژه و یا آزمون عملی را در فرم انتخاب رشته خود درج نمایند.

همچنین لازم به تاکید است در صورتی که داوطلب در این مرحله نسبت به اعلام علاقمندی و پرداخت هزینه اقدام نماید ولی در تاریخ برگزاری پروژه یا آزمون عملی غایب جلسه آزمون باشد و یا اگر داوطلبی در این مرحله اعلام علاقمندی ننماید، نتیجه پروژه و یا آزمون عملی برای آنها بصورت نمره «۰» صفر منظور شده و نمره کل نهایی آنها با اعمال نمره صفر «۰» محاسبه خواهد شد.

لازم به توضیح است داوطلبانی که منحصراً متقاضی تحصیل در این رشته‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی هستند نیز می‌بایست در این مرحله نسبت به اعلام علاقمندی و پرداخت هزینه فوق اقدام نموده و در زمان مقرر نیز رشته‌محلهای مربوط را در سایت دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب نمایند.

ز- داوطلبان لازم است برای اطلاع از اطلاعیه احتمالی اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و یا رشته‌های جدید تا پایان مهلت انتخاب رشته (۹۷/۰۳/۱۹) به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کنند تا در صورت صدور این اطلاعیه از محتوای آن اطلاع حاصل نمایند.

ح- آن دسته از داوطلبانی که در تقاضانامه ثبت‌نامی برای انتخاب رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور، اعلام علاقمندی ننموده‌اند، در صورتی که حداقل نمره علمی لازم را برای انتخاب رشته‌های این دانشگاه‌ها کسب کرده باشند، در ذیل بند الف (مشخصات ثبت‌نامی) پیغامی را مبنی بر امکان انتخاب این رشته‌ها در کارنامه اعلام نتایج اولیه مشاهده خواهند نمود. لذا این دسته از داوطلبان در صورتی که علاقمند به انتخاب رشته‌های مربوط به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور هستند، می‌بایست پس از واریز مبلغ ۱۱۰/۰۰۰ (یکصدو ده هزار) ریال بابت اعلام علاقمندی به رشته‌های این دانشگاه‌ها و مؤسسات، از طریق سیستم اینترنتی و توسط کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، نسبت به اعلام علاقمندی به انتخاب این دانشگاه‌ها و مؤسسات اقدام نموده و سپس این رشته‌ها را در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج نمایند.

ط- آن دسته از داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، می‌بایست پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته از تاریخ ۹۷/۰۳/۲۰ به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: www.azmoon.org مراجعه نمایند. انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون بطور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌پذیرد. بدیهی است داوطلبانی که در یکی از رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند می‌توانند به دلخواه خود منحصراً در یکی از مؤسسات ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند.

ی- پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج گردیده است، لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۳/۳۱ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۷/۰۳/۳۱ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان ‌بگذارند.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...
avatar
33 Comment authors
محمدمرتضیsanaفرزادRezvan Recent comment authors
محمد
محمد

با رتبه ۴۹۰ فلسفه کجاها قبول میشم،

مرتضی
مرتضی

سلام من رتبه۹۰ برق رو اووردم بنظرتون میتونم تجهیزات پزشکی قبول بشم

sana
sana

زمان ثبت نام انتخاب رشته آزاد کی هست؟

Rezvan
Rezvan

سلام من رتبه ۱۴۳ حقوق خصوصی اوردم با رتبه ۵۰ حقوق خانواده کجا هارو قبول میشم؟؟؟شانسی واس دانشگاه های تهران دارم .شهرستان خودم کرمانشاه هست؛روزانه حقوق خصوصی داشنگاه رازی قبول میشم آیا ؟؟

70
70

سلام با رتبه بدون سهمیه۲۹۳۶حسابداری میتونم دانشگاه ملی قبول شم؟

70
70

با اعمال سهمیه۱۵۲

زهرا
زهرا

با سلام رتبه ی من در کارشناسی ارشدرشته مدیریت جهانگردی در ضریب۱(۲۱۹)ودر ضریب۲(۱۸۱)است لطفا راهنمایی کنید که چگونه انتخاب رشته کنم که روزانه در تهران رشته ی مدیریت جهانگردی قبول شوم

نازنین
نازنین

با سلام .
رتبه من در مهندسی مکانیک با سهمیه ۵ درصدی ایثارگران
در سهمیه ۱۴۶ و بدون سهمیه۱۶۰۰ شده که اخرین رتبه مجاز در سهمیه هم ۸۳۴ هستش .
شانس قبولی در دانشگاه های تهران رو دارم؟؟

عرفان
عرفان

چه گرایشی؟

عسل
عسل

سلام رتبه درسهمیه من برای رشته جغرافیاوبرنامه ریزی گردشگری۱۳شده احتمال قبولی دوره روزانه دردانشگاههای تهران رو دارم یانه؟چون فقط خوارزمی وخوددانشگاه تهران ارائه دهنده این رشته هستن

یوسف
یوسف

سلام با رتبه۱۹۵۶ حقوق بین الملل شبانه یا پردیس شانسب دارم.با تشکر

نگار
نگار

سلام و خسته نباشید من با رتبه۲۴۳ جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری رتبه آخرین فرد قبول شده۳۲۱۳ و مخاطرات طبیعی با رتبه ۶۳۲ رتبه آخرین فرد قبول شده۳۲۵۲ آیا شانسی برای قبولی دارم؟ممنون میشم جواب بدید

آرزو
آرزو

سلام
میشه بگید با رتبه ٣٨٧ میشه مترجمی شبانه های تهران قبول شم ؟؟؟ لطفا جواب بدید ، اصلا چطوری باید متوجه شم که جواب دادید یا نه

آرزو
آرزو

۳۷۸

مریم
مریم

سلام…این دفترچه ی ارشدی که اومده فقط برای سراسریه
پس آزاد کی میااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمانی
زمانی

سلام، آیا مطلع هستید دفترچه آزاد کی میاد؟

افسانه191
افسانه191

سلام جناب شهریار وقت بخیر…من توی بخشهای دیگه سوالمو طرح کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم…ببخشید اینجا طرح میکنم اما ممنون میشم جواب بدید ضریب یک۱۱۶۷۷ ضریب دو ۹۹۴۸ ضریب سه ۳۹۱۸ ضریب چهار ۴۱۷۸۷ ضریب پنج ۸۹۵۷ ضریب شش ۱۵۶۰۹ معدلم۱۴/۰۷ و معذل موثر۱۴/۷۴ ایا امکان داره من دانشگاه ازاد تربت جام… ادامه نظر»

شهریار
شهریار

درود بر شما
خانم افسانه،
پاسخ تان را در صفحه دیگر که مطرح کرده بودید، برایتان گذاشتم.
موفق و پیروز باشید.
🙂 🙂 🙂

هدا
هدا

سلام دفترچه انتخاب رشته ای ک رو سایت سنجش هس مال سال ۹۶هست.چرا ۹۷نیست

امید
امید

سلام
با رتبه ۱۳ ارشد میتونم رشته الیاف پلیمری دانشگاه صنعتی اصفهان قبول بشم؟

مینا
مینا

سلام با رتبه ۵۷۳ میشه ارشد حسابداری شبانه باهنرکرمان رو آورد؟

محمد
محمد

سلام من هنوز فارع التحصیل نشدم و معدلم دقیق نیست چجوری باید اون و حساب کنم؟

فرناز
فرناز

سلام بارتبه ۳۹۶جغرافیاوبرنامه ریزی شهری امکان قبولی روزانه هس؟؟؟

علی
علی

درود بر دوستان
رتبه ۴۵ حقوق تجارت بین الملل و حقوق نفت و گاز احتمال پذیرش در کدوم دانشگاه رو داره؟
روزانه یا شبانه؟

حانیه
حانیه

سلام.لطفا راهنماییم کنید
رتبه ۴۰۰ ارشدنفت زمین شناسی با ظرفیت حدود۱۰ نفردر روزانه
وشبانه.
شانسی برای آزاد تهرا دارم؟؟

سامان
سامان

نه ،ازاد احتمالا ،بقیه گرایشات چطوریه؟

سامان
سامان

نفت کم بر میداره احتمال شبانه قبول شب کمه ، بقیه گرایشاتت اگه قبول شدی امسال سعی کن بری نزاری سال بعد

بنفشه
بنفشه

دوستان رتبه ۳۰۰ حقوق شدم و آخرین فرد مجاز رتبه اش ۱۷۸۰
شانسی دارم؟

۷۳۵mr-
۷۳۵mr-

سلام. جواب منو بدید از کره ماه که نیومدم اینجا کنکور بدم
. با رتبه ۷۳۵ شبانه تحقیقات آموزشی علوم تربیتی میشه قبوووووول شد!؟ جواب بدید تو رو خدا مشاوره رو بدین بهم

کسرا
کسرا

سلام.سوالتونو اینجا مطرح کنین.روی این لینک بزنین—>
http://mastertest.ir/مشاوره-رایگان-آزمون-کارشناسی-ارشد/

فرزاد
فرزاد

بله تو شبانه احتمال قبولی تون هس من خودم سال قبل با ۵۷۰ روزانه تحقیقات قبول شدم

محمدرضا
محمدرضا

سلام ؛کسی می دونه با رتبه ۱۷۰۰ مدیریت دولتی شانسی برای روزانه مثل دانشگاه ولی عصر دارم یا نه ؟!

e
e

ببخشید نمیدونید نتایج کامل ( کارنامه نهایی ) کی میاد ؟ و همینطور نتایج انتخاب رشته حدود کی تعیین میشه ؟؟
و اینکه تعداد داوطلبان در سهمیه و بدون سهمیه رو چطوری میشه فهمید ؟

مریم
مریم

کارنامه نهایی یعنی کارنامه سبز یه ماه بعد نتیجه نهایی میاد
شهریور نتیجه انتخاب رشته میاد

e
e

ببخشید با رتبه ی ۱۷۰ در سهمیه امکان قبولی در دانشگاه های تهران هست ؟

e
e

اگر کسی با سهمیه استعداد درخشان پذیرفته شده باشه و انتخاب رشته ی کنکور هم کنه دیگه نمیتونه از ضریب یک پنجمه شاگرد اولی خود در نتیجه ی کنکور خود استفاده کنه ؟

محمد
محمد

میتونه

e
e

ی سوال نحوه ی استفاده از ضریب یک پنجم برای کسانی که در طول هشت ترم شاگرد اول کلاس خود شده اند به چه صورت است ؟ اخه نتایج کنکور مرداد ماه میاد درصورتی که معدل هشت ترم اخره شهریور مشخص میشه ؟ پس چجوری محاسبه میشه ؟

محمد
محمد

باید تا قبل از مرداد همه نمره ها تایید شده باشند! یک فرم ته دفترچه هست که باید بدید به دانشگاه! دفترچه رو بخونید

e
e

سلام ببخشید یه سوال دارم یک دانشگاه برای قبولی دانشجوها فقط به رتبه نگاه میکنه ؟ یا درصد ها و نمره ی کسب شده رو هم بررسی میشه ؟ درواقع سوالم اینه که اگر کسی در صدهاش خیلی خوب نباشه ولی با کمک سهمیه جانبازی رتبه ی خیلی خوبی آورده باشه امکان… ادامه نظر»

مریم
مریم

رتبه در سهمیه مهمه بعد قبولیت هم که رتبتو نمیپرسن فقط دانشگاه کارشناسیت رو میپرسن

ّF. Am
ّF. Am

منم همین وضعیتو دارم

ام بی ای پژوهش کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان