زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۳۹۸ از ۲۶ فروردین ماه سال آینده آغاز خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ منتشر شد. ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون به صورت اینترنتی صرفا از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد.

زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ وزارت بهداشت

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از ساعت ۱۰ صبح ۳۰ بهمن ۹۷ تا ساعت ۱۶ بعد از ظهر ۱۰ اسفند ۹۷ است. ارسال مدارک و ثبت نام فقط بصورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir صورت می پذیرد.

زمان ویرایش ثبت نام ارشد ۹۸ وزارت بهداشت

ثبت نام کنندگان از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۶ فروردین ۹۸ تا ساعت ۱۶ روز ۲۸ فروردین ۹۸ می توانند نسبت به تصحیح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

جزئیات برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۸

آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در تمامی رشته ها به صورت یک مرحله ای برگزار خواهد شد.

داوطلب می تواند باتوجه به مدرک کارشناسی (و یا بالاتر) در دو رشته (یا مجموعه) امتحانی از ۲ گروه متفاوت شرکت کند اما مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نیست.

برای رشته هایی که به صورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر می شود. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، می تواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.

هزینه ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام برای هر گروه امتحانی مبلغ ۴۵۰ هزار ریال (۴۵ هزار تومان) و مبلغ ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است.

داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (پیوند الکترونیکی هزینه ثبت نام آزمون های مرکز سنجش آموزش پزشکی) نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون اقدام کند.

وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. داوطلبان متقاضی شرکت در دو گروه امتحانی باید دو بار این مبلغ را پرداخت کنند. داوطلبان به جد باید در انتخاب دو گروه امتحانی دقت کنند.

حوزه های برگزاری کنکور ارشد ۹۸ علوم پزشکی

آزمون همه رشته ها در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می شود.

داوطلب باید در ردیف محل امتحان فرم ثبت نام، یکی از این شهرها را به عنوان محل حوزه امتحانی جهت شرکت در آزمون انتخاب کند. محل آزمون مجزا از دانشگاه محل تحصیل است و هیچ ارتباطی به محل تحصیل ندارد. پس از اتمام مرحله ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان محل حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد.

زمان انتشار کارت کنکور ارشد ۹۸ پزشکی

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون و برگه راهنما و سایر اطلاعات مربوط به اجرای آزمون در روزهای ۲۶ تا ۳۱ خردادماه ۹۸ انجام می گیرد.

زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۸ وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ طی نوبت های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد پزشکی ۹۸

پس از برگزاری آزمون کارنامه اولیه اول مرداد و انتخاب رشته در روزهای اول تا چهارم مرداد ۹۸ انجام می شود. نتایج نهایی به همراه کارنامه ۱۳ شهریورماه ۹۸ منتشر می شود.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد