مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد کیهان مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp شکرزاد

تدوین آیین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره های ارشد

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: در ۶ ماه اول سال جاری برای دوره های کارشناسی ارشد نیز آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی تدوین می شود.

محمد رضا آهنچیان در گفتگو با مهر از تدوین آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره‌های کارشناسی ارشد خبر داد.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: مقررشده در ۶ ماه اول سال جاری برای دوره‌های کارشناسی ارشد نیز مانند دوره‌های دکتری، آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره‌های کارشناسی ارشد تدوین شود.

به گزارش مهر، با توجه به رشد کمی آموزش عالی در تمامی سطوح و در تمام زیر نظام‌ها و در نظر گرفتن مفاد طرح آمایش آموزش عالی مبنی بر تاکید به امر کیفیت، مهار کمیت و ساماندهی رشته‌ها و دوره‌های آموزش عالی ضروری به نظر می‌رسد.

بر همین اساس معاونت آموزشی وزارت علوم، آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره‌های دکتری تخصصی را تدوین و ابلاغ کرده و در نظر دارد برای دوره‌های کارشناسی ارشد نیز این آئین نامه را تدوین کند.

در آئین نامه هدف اصلی، متوازن سازی ظرفیت پذیرش دانشجو، متناسب با نیازهای جامعه و تقاضای بازار کار، ارتقای دانشگاه‌های مستعد کشور به سطح استاندارد دانشگاه‌های تراز جهانی، کمک به برقراری پیوند مناسب و هم افزایی میان نظام آموزش و نظام پژوهش، متناسب سازی توسعه رشته‌ها و ظرفیت پذیرش دانشجو با مأموریت هر مؤسسه و بهبود فرآیند تحصیل در «دوره تحصیلی دکتری تخصصی» بر اساس استانداردهای جهانی آموزش عنوان شده است.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...
avatar
1 Comment authors
دانشجوی ترم آخر Recent comment authors
دانشجوی ترم آخر
دانشجوی ترم آخر

سلام کیفیت پژوهش و آموزش در تمام دانشگاه ها حتی دانشگاه آزاد مدنظر است دانشجو فقط درپژوهش در دفاع از پایان نامه های خود بیشتر به کیفیت و حل مسائل جامعه بپردازد و در اشتغالش تا ثیر دارد؟ آیا میتوان همگام با دنیا پیشرفت ،وقتی اساتید با اطلاعات سال ۲۰۱۵وقبل درس میدهند… ادامه نظر»

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان