انتشار اطلاعیه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی سیرجان در سال ۹۸

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی سیرجان 98 - 99

فراخوان پذیرش دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی سیرجان به صورت بدون آزمون برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه صنعتی سیرجان از بین دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی دانشگاه­ های دولتی، پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه، برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹، نسبت به پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور اقدام می ­نماید.

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی سیرجان

شرایط و ضوابط پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی سیرجان مطابق آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان به شرح زیر است:

۱- داوطلبانی که پس از ۶ نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحد های درسی، به لحاظ میانگین جزء ۱۵ درصد برتردانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند، می­توانند در این فراخوان شرکت کنند.

دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفا دانشگاه صنعتی سیرجان، تا پایان نیمسال ششم با گذراندن سه چهارم کل واحدهای درسی دوره کارشناسی، به لحاظ میانگین کل بین جزو بیست و پنج درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می گیرند، نیز می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان مشروط به عدم تکمیل ظرفیت توسط ده درصد اول می باشد.

دانشجویان و دانش آموختگان دوره ­های نیمه حضوری، یادگیری الکترونیکی و پردیس بین ­الملل دانشگاه ­های دولتی و هم­چنین کلیه دانشجویان و دانش­ آموختگان دانشگاه­ های آزاد اسلامی، علمی کاربردی، پیام نور، آموزشکد­ه­ های فنی حرفه­ ای، مراکز تربیت دبیر و تربیت معلم و سایر موسسات و دانشگاه­ های غیردولتی و غیرانتفاعی مجاز به ثبت نام نمی­ باشند.

۲- داوطلبان باید حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شده باشند یا دانش آموخته شوند.

۳- دانشگاه می تواند دانشجویانی را که در مدت ۶ نیمسال فارغ التحصیل می شوند و به لحاظ میانگین نمره جزوه پانزده درصد برتر هم رشته هم ورودی خود باشند، بصورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون، در دوره کارشناسی ارشد همان سال پذیرش کند.

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی سیرجان

نحوه ارائه درخواست و ارسال مدارک لازم دانشگاه صنعتی سیرجان

داوطلبان واجد شرایط لازم است تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۳۰ خرداد ۹۸ نسبت به ارسال  اسکن مدارک مورد نیاز به شرح زیر را در فرمت مناسب تهیه و در قالب یک فایل فشرده (فایل rar) به ایمیل زیر ارسال نمایند:

Email: edu@sirjantech.ac.ir

دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان می­ توانند مدارک خود را به آموزش دانشگاه تحویل دهند.

 1. تصویر عکس ۴ × ۳

 2. تصویر کارت ملی

 3. تصویر صفحه اول شناسنامه

 4. تصویر ریز نمرات کارشناسی به تفکیک نیمسال تحصیلی در یک فایل با درج مشخصات دانشجو و نوع دوره تحصیلی

 5. تصویر مدرک تحصیلی (یا گواهی تحصیلی) مقطع کارشناسی پیوسته برای دانش آموختگانی که در آن تاریخ فراغت از تحصیل، میانگین کل نمرات و نوع دوره تحصیلی ذکر شده باشد.

 6. تصویر فرم تکمیل شده (۱) مربوط به گواهی تایید معدل، رتبه و تعداد دانشجویان هم رشته و هم ورودی  و فرم شماره (۲) مربوط به اولویت انتخاب رشته

 7. دو توصیه نامه از اساتید دروس تخصصی دوره کارشناسی

 8. مدارک و مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی به شرح زیر (توجه: ارائه این مدارک اختیاری است، ولی صرفا در صورت ارائه و تایید مستندات مربوطه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت)

 9. مستندات مربوط به رتبه های برتر کشوری جشنواره های جوان خوارزمی و رازی یا هنری طراز اول مرتبط با رشته در دوران تحصیل (گواهی صادره از دبیر خانه یا مراجع ذیربط)

 10. مستندات اختراع به ثبت رسیده (گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران) یا اثر هنری چشمگیر و موثر در جامعه (به تشخیص دانشگاه)

 11. مستندات مربوط به طرح های تحقیقاتی پایان یافته با ارائه تایید از شورای پژوهشی دانشگاه محل تحصیل یا سایر مراجع ذی صلاح (به تشخیص دانشگاه)

 12. تصویر صفحه اول و خلاصه کامل مقاله یا مقاله های مستخرج از پروژه یا طرح تحقیقاتی دانشجو در مجلات علمی پژوهشی معتبر چاپ شده یا دارای نامه پذیرش چاپ قطعی در مجلات علمی پژوهشی معتبر (مورد تایید دانشگاه)

 13. مستندات مربوط به ترجمه کتاب (تصویر روی جلد، شناسنامه کتاب و گواهی انتشار از ناشر مربوطه)

 14. مستندات مربوط به ارائه خلاصه مقاله به صورت پوستر یا سخنرانی در کنگره­ ها

 15. واریز مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال (سیصد هزار ریال) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه و تحویل فیش واریزی آن

داوطلبان جهت اطلاع از اینکه مدارک آن­ها دریافت شده است باید حداکثر پس از سه روز کاری از طریق دانشگاه ایمیل دریافت کنند. در غیر این صورت دوباره نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

نحوه بررسی پذیرش درخواست داوطلبان و اعلام نتیجه

نتیجه بررسی اولیه درخواست داوطلبان حداکثر تا ۱۵تیرماه سال ۱۳۹۸ از طریق تماس تلفنی به آن­ها اطلاع داده می­ شود. نتیجه نهایی پذیرش نیز حداکثر تا نیمه اول شهریور سال ۱۳۹۸ اعلام خواهد شد.

جدول رشته ­های دارای پذیرش کارشناسی اشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه صنعتی سیرجان

ردیف

رشته

گرایش

۱

مهندسی مکانیک

طراحی کاربردی

۲

مهندسی عمران

ژئو تکنیک (خاک و پی)

۳

مهندسی عمران

سازه­های هیدرولیکی

۴

مهندسی عمران

محیط زیست

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات