داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ تا ۲۴ تیرماه فرصت دارند در صورت تمایل نسبت به اعتراض به نتایج آزمون اقدام کنند.

مهلت اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۸

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ و در سایت این سازمان درج گردیده است، لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۴/۲۴ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۴ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان ‌بگذارند.

راهنمای نحوه اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۸

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ لازم است جهت اعتراض به نتایج به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و از منوی سمت چپ وارد سیستم پاسخگویی این سازمان شوند.

در صورتی که در سیستم پاسخگویی قبلاً ثبت‌نام نکرده‌اید لازم است در ابتدا نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98

پس از ورود به سیستم پاسخگویی، از منوی سمت راست بر روی گزینه «درخواست جدید» کلیک کنید.

حوه اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۸

با ورود به این بخش، در قسمت آزمون، «کارشناسی ارشد» و در قسمت سال، «۹۸» را انتخاب کنید. در ادامه با کلیک روی دکمه «جستجو»، باکسی برای شما باز خواهد شد.

سایت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98

جهت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ لازم است در این قسمت گزینه «تقاضای بررسی مجدد نمره» را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود لازم است شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را در کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۸ وارد نمایید تا بتوانید درخواست خود جهت اعتراض به نتایج آزمون را ارسال کنید.

چگونه به نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعتراض کنیم؟

نکته قابل توجه این است که این درخواست تنها یک بار برای شما فعال و قابل ارسال می باشد و پس از ارسال، امکان اصلاح درخواست یا حذف درخواست وجود ندارد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد