اعلام نتایج کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۸ دانشگاه رازی
تذکر ات مهم:
۱- این پذیرش موقت بوده و در صورت تایید سازمان سنجش نهایی می گردد.
۲- هر کدام از پذیرفته شدگان محترم در صورتی که ثبت نام نمایند و شماره دانشجویی به آنها تعلق بگیرد سپس انصراف دهند ملزم به پرداخت جریمه خواهند بود.
۳- ثبت نام استعدادهای درخشان همزمان با داوطلبانی است که از طریق کنکور سراسری پذیرفته شده اند. لذا به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به سایت اصلی دانشگاه (تحصیلات تکمیلی) مراجعه نمایید.
۴- پذیرفته شدگانی که تمایل به انصراف دارند می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۸/۵/۱۲ انصراف مکتوب خود را به دفتر استعدادهای درخشان تحویل نمایند.
تذکر: در صورت انصراف نفرات اصلی، افراد ذخیره به ترتیب جایگزین خواهند شد.
دانشکده ادبیات وعلوم انسانی |
|||||
رشته علوم قرآن وحدیث |
|||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
معصومه مهری قلعه |
علوم قرآن وحدیث |
اصلی |
||
۲ |
رامین شهبازی |
علوم قرآن وحدیث |
اصلی |
||
۳ |
زهرا عبدلی |
علوم قرآن وحدیث |
اصلی |
||
۴ |
پرستو مهرابی |
علوم قرآن وحدیث |
ذخیره۱ |
||
۵ |
زهرا ایمانی |
علوم قرآن وحدیث |
ذخیره۲ |
||
رشته فقه و حقوق اسلامی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
فریده صیدی پور |
فقه وحقوق اسلامی |
اصلی |
||
۲ |
بهاره رفیعی |
فقه وحقوق اسلامی |
اصلی |
||
۳ |
احمدرضا چنگیزیان |
فقه وحقوق اسلامی |
اصلی |
||
۴ |
سیده فاطمه مرتضوی |
فقه وحقوق اسلامی |
ذخیره۱ |
||
۵ |
مهریز حسنوند |
فقه وحقوق اسلامی |
ذخیره۲ |
||
رشته فلسفه و حکمت اسلامی |
|||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
امیر نعمتی |
فلسفه و حکمت اسلامی |
اصلی |
||
۲ |
فاطمه کیانیان |
فلسفه و حکمت اسلامی |
اصلی |
||
۳ |
میثم بهبهانی |
فلسفه و حکمت اسلامی |
اصلی |
||
۴ |
علیرضا سالاری |
فلسفه و حکمت اسلامی |
ذخیره۱ |
||
۵ |
زهره یوسفی تبار |
فلسفه وحکمت اسلامی |
ذخیره۲ |
||
رشته حقوق |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
زهرا عزیزی حسین آبادی |
حقوق |
اصلی |
||
۲ |
کوثر سعیدی |
حقوق |
اصلی |
||
۳ |
علیرضا ترکمن |
حقوق |
ذخیره۱ |
||
رشته باستان شناسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
زهرا نقدی بیرانوند |
باستان شناسی |
اصلی |
||
۲ |
مهتاب شاهوردی |
باستان شناسی |
اصلی |
||
رشته زبان انگلیسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
مینا غلامی |
آموزش زبان انگلیسی |
اصلی |
||
۲ |
علی مومنی |
آموزش زبان انگلیسی |
اصلی |
||
۳ |
سروناز زمانی |
آموزش زبان انگلیسی |
اصلی |
||
۴ |
سجاد ولایتی |
آموزش زبان انگلیسی |
ذخیره۱ |
||
۵ |
هوتن صدفی |
آموزش زبان انگلیسی |
ذخیره۲ |
||
۶ |
فاطمه محوی |
آموزش زبان انگلیسی |
ذخیره۳ |
||
۷ |
غزل یوسف شاهی |
زبانشناسی |
اصلی |
||
۸ |
هوتن صدفی |
زبانشناسی |
اصلی |
||
۹ |
شیوا سعداللهی |
زبانشناسی |
اصلی |
||
۱۰ |
فاطمه محوی |
زبانشناسی |
ذخیره۱ |
||
۱۱ |
پگاه امیری |
زبانشناسی |
ذخیره۲ |
||
رشته زبان و ادبیات عرب |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
فرشته ملکی |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۲ |
طیبه ملکی |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۳ |
یکتا بهمنی |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۴ |
کبری بلند |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۵ |
عاطفه بابایی خاکیان |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۶ |
حدیث محمدی |
زبان وادبیات عرب |
اصلی |
||
۷ |
حدیث قنبری |
مترجمی عربی |
اصلی |
||
۸ |
فوزیه جهانی شریف |
مترجمی عربی |
اصلی |
||
۹ |
زهرا قنبری |
مترجمی عربی |
اصلی |
||
۱۰ |
مهسا ابراهیمی |
مترجمی عربی |
اصلی |
||
رشته جغرافیا |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
فاطمه امجدیان |
آب وهواشناسی |
اصلی |
||
۲ |
مهین اسدی باقرآبادی |
آب وهواشناسی |
اصلی |
||
۳ |
سارا رضایی |
آب وهواشناسی |
ذخیره۱ |
||
۴ |
صبا رفیعی بوژانی |
آب وهواشناسی |
ذخیره۲ |
||
۵ |
راضیه خشمن |
مدیریت پایدارتوسعه روستایی |
اصلی |
||
۶ |
علی یاوری |
مدیریت پایدارتوسعه روستایی |
اصلی |
||
۷ |
سمیه کیهوری |
مدیریت پایدارتوسعه روستایی |
اصلی |
||
۸ |
بیتا اسدی جعفرآبادی |
مدیریت پایدارتوسعه روستایی |
ذخیره۱ |
||
۹ |
سمیه محمودی چشمه کبودی |
مدیریت پایدارتوسعه روستایی |
ذخیره۲ |
||
رشته ادبیات فارسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
|
زبان و ادبیات فارسی |
متعاقباً اعلام میشود |
||
دانشکده علوم پایه |
|||||
رشته ریاضی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
|
ریاضی |
متعاقباً اعلام میشود |
||
دانشکده علوم اجتماعی |
|||||
رشته علم اطلاعات و دانش شناسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
زهرا زمانی |
علم اطلاعات و دانش شناسی |
اصلی |
||
۲ |
ندا طهمورثی |
علم اطلاعات و دانش شناسی |
اصلی |
||
۳ |
زهرا مرادی ده سفیدی |
علم اطلاعات ودانش شناسی |
اصلی |
||
۴ |
سمیرا سیفی |
علم اطلاعات ودانش شناسی |
اصلی |
||
۵ |
شهره احمدی |
علم اطلاعات و دانش شناسی |
ذخیره۱ |
||
۶ |
مرضیه حسینی |
علم اطلاعات و دانش شناسی |
ذخیره۲ |
||
۷ |
مریم نظری |
علم اطلاعات و دانش شناسی |
ذخیره۳ |
||
رشته مشاوره و راهنمایی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
الهه احمدی زمان آبادی |
مشاوره خانواده |
اصلی |
||
۲ |
فائزه رضایی |
مشاوره خانواده |
اصلی |
||
۳ |
سارا اسحاقی |
مشاوره خانواده |
ذخیره۱ |
||
۴ |
مریم جودکی |
مشاوره شغلی |
اصلی |
||
۵ |
مریم مهدی نیا |
مشاوره شغلی |
اصلی |
||
۶ |
روناک عامری |
مشاوره شغلی |
ذخیره۱ |
||
۷ |
الهام فروغی نژاد |
مشاوره توانبخشی |
اصلی |
||
۸ |
زهرا احمدی یاوری |
مشاوره توانبخشی |
اصلی |
||
۹ |
سعیده غلامی |
مشاوره توانبخشی |
ذخیره۱ |
||
رشته علوم سیاسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
رضا سلگی |
روابط بین الملل |
اصلی |
||
۲ |
حسین پلونده |
روابط بین الملل |
اصلی |
||
۳ |
فروزان مرزبانی |
روابط بین الملل |
اصلی |
||
۴ |
ثریا حسینی مهر |
علوم سیاسی-مطالعات منطقه ای |
اصلی |
||
۵ |
لیلا جمشیدی |
علوم سیاسی-مطالعات منطقه ای |
اصلی |
||
۶ |
شهریارکرمی چال خشک |
علوم سیاسی |
اصلی |
||
۷ |
مریم اله نوری |
علوم سیاسی |
اصلی |
||
۸ |
سامان رنجبرسطری |
علوم سیاسی |
اصلی |
||
۹ |
سجاد احمدی |
جامعه شناسی انقلاب اسلامی |
اصلی |
||
۱۰ |
رسول ملکیان |
جامعه شناسی انقلاب اسلامی |
اصلی |
||
رشته روانشناسی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
مهین ویسمرادی |
روانشناسی عمومی |
اصلی |
||
۲ |
دل آرام باقری |
روانشناسی عمومی |
اصلی |
||
۳ |
کوثر جلیلیان |
روانشناسی عمومی |
اصلی |
||
۴ |
محدثه امیریان |
روانشناسی عمومی |
ذخیره۱ |
||
۵ |
الهه درخیش |
روانشناسی عمومی |
ذخیره۲ |
||
۶ |
محدثه امیریان |
روانشناسی تربیتی |
اصلی |
||
۷ |
الهه درخیش |
روانشناسی تربیتی |
اصلی |
||
۸ |
بهاره صفایی |
روانشناسی تربیتی |
ذخیره۱ |
||
۹ |
حسن فاضل |
روانشناسی تربیتی |
ذخیره۲ |
||
۱۰ |
شیما یاوری |
روانشناسی تربیتی |
ذخیره۳ |
||
رشته علوم اجتماعی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
آرش شهبازیان |
جامعه شناسی |
اصلی |
||
۲ |
حمید سنجابی |
جامعه شناسی |
اصلی |
||
۳ |
نگین نظری |
جامعه شناسی |
اصلی |
||
۴ |
روژین نقدی |
جامعه شناسی |
اصلی |
||
۵ |
سعیده بابایی |
مطالعات فرهنگی |
اصلی |
||
رشته مدیریت و کارآفرینی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
فاطمه کارخانه |
کارآفرینی-کسب وکارجدید |
اصلی |
||
۲ |
ناهید قلوزی |
کارآفرینی-کسب وکارجدید |
اصلی |
||
۳ |
سعید محمودی |
کارآفرینی-کسب وکارجدید |
ذخیره۱ |
||
۴ |
فاطمه الماسی |
کارآفرینی-کسب وکارجدید |
ذخیره۲ |
||
۵ |
عرفان باوندپور |
کارآفرینی-کسب وکارجدید |
ذخیره۳ |
||
۶ |
سعید محمودی |
کارآفرینی -سازمانی |
اصلی |
||
۷ |
فاطمه پروین |
کارآفرینی -سازمانی |
اصلی |
||
۸ |
فاطمه کارخانه |
کارآفرینی -سازمانی |
ذخیره۱ |
||
۹ |
فاطمه الماسی |
کارآفرینی -سازمانی |
ذخیره۲ |
||
۱۰ |
ناهید قلوزی |
کارآفرینی -سازمانی |
ذخیره۳ |
||
۱۱ |
سعیده نوریان |
کارآفرینی-گردشگری |
اصلی |
||
۱۲ |
سعید محمودی |
کارآفرینی-گردشگری |
ذخیره۱ |
||
۱۳ |
فاطمه کارخانه |
کارآفرینی-گردشگری |
ذخیره۲ |
||
۱۴ |
فاطمه الماسی |
کارآفرینی-گردشگری |
ذخیره۳ |
||
۱۵ |
عرفان باوندپور |
مدیریت بازرگانی-بازاریابی |
اصلی |
||
۱۶ |
فاطمه الماسی |
مدیریت بازرگانی-بازاریابی |
اصلی |
||
۱۷ |
راضیه فریادرس |
مدیریت بازرگانی-بازاریابی |
ذخیره۱ |
||
۱۸ |
ناهید قلوزی |
مدیریت بازرگانی-بازاریابی |
ذخیره۲ |
||
۱۹ |
سعید محمودی |
مدیریت بازرگانی-بازاریابی |
ذخیره۳ |
||
۲۰ |
راضیه فریادرس |
مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کارالکترونیک |
اصلی |
||
۲۱ |
محمدصابر محمدی |
مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کارالکترونیک |
اصلی |
||
۲۲ |
فاطمه الماسی |
مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کارالکترونیک |
ذخیره۱ |
||
۲۳ |
فاطمه پروین |
مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کارالکترونیک |
ذخیره۲ |
||
۲۴ |
ناهید قلوزی |
مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کارالکترونیک |
ذخیره۳ |
||
رشته اقتصاد |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
پریا امینی |
علوم اقتصادی (نظری) |
اصلی |
||
۲ |
دلنیا یادگاری |
علوم اقتصادی (نظری) |
اصلی |
||
۳ |
راحیل مرادبیگی |
علوم اقتصادی (نظری) |
اصلی |
||
۴ |
فاطمه پیری |
اقتصاد انرژی |
اصلی |
||
۵ |
الناز امیری |
اقتصاد انرژی |
اصلی |
||
۶ |
عاطفه صیدی |
اقتصاد انرژی |
اصلی |
||
۷ |
علی بهنیا |
توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی |
اصلی |
||
۸ |
زهرا طالبی |
توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی |
اصلی |
||
۹ |
حمیرا دارآفرین |
توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی |
اصلی |
||
۱۰ |
نسرین کریمی |
توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی |
اصلی |
||
رشته حسابداری |
|||||
۱ |
کوثر سلیمانی |
حسابداری |
اصلی |
||
۲ |
زهرا اوریائی |
حسابداری |
اصلی |
||
دانشکده تربیت بدنی |
|||||
رشته تربیت بدنی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
رضوان نوری |
مدیریت رویداد ورزشی |
اصلی |
||
۲ |
زهرا بابایی |
مدیریت رویداد ورزشی |
اصلی |
||
۳ |
رضا بیرانوند |
مدیریت رویداد ورزشی |
ذخیره۱ |
||
۴ |
بهاره یوسف جان |
مدیریت رویداد ورزشی |
ذخیره۲ |
||
۵ |
عباس پانیاز |
مدیریت رویداد ورزشی |
ذخیره۳ |
||
۶ |
رضا بیرانوند |
مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی |
اصلی |
||
۷ |
|
مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی |
متعاقبا اعلام می شود |
||
۸ |
|
مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی |
|
||
۹ |
|
مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی |
|
||
۱۰ |
|
مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی |
|
||
۱۱ |
سیناز نیازی |
آسیب شناسی ورزشی |
اصلی |
||
۱۲ |
زهرا زین الدین |
آسیب شناسی ورزشی |
ذخیره۱ |
||
۱۳ |
سمیرا نظری |
آسیب شناسی ورزشی |
ذخیره۲ |
||
۱۴ |
زینب گراوند |
آسیب شناسی ورزشی |
ذخیره۳ |
||
۱۵ |
زهرا زین الدین |
فیزیولوژی تغذیه ورزشی |
اصلی |
||
۱۶ |
سیناز نیازی |
فیزیولوژی تغذیه ورزشی |
ذخیره۱ |
||
۱۷ |
اله بهمنی میانرودی |
فیزیولوژی تغذیه ورزشی |
ذخیره۲ |
||
۱۸ |
حدیث نوری |
فیزیولوژی تغذیه ورزشی |
ذخیره۳ |
||
۱۹ |
سمیرا نظری |
فیزیولوژی ورزش های کاربردی |
اصلی |
||
۲۰ |
حافظ تیموری |
فیزیولوژی ورزش های کاربردی |
ذخیره۱ |
||
۲۱ |
سیناز نیازی |
فیزیولوژی ورزش های کاربردی |
ذخیره۲ |
||
۲۲ |
آرزو پورکوشکی |
فیزیولوژی ورزش های کاربردی |
ذخیره۳ |
||
۲۳ |
حافظ تیموری |
فیزیولوژی تندرستی |
اصلی |
||
۲۴ |
سمیرا نظری |
فیزیولوژی تندرستی |
ذخیره۱ |
||
۲۵ |
زهرا زین الدین |
فیزیولوژی تندرستی |
ذخیره۲ |
||
۲۶ |
شیما یادگاری |
فیزیولوژی تندرستی |
ذخیره۳ |
||
۲۷ |
اله بهمنی میانرودی |
فیزیولوژی بالینی |
اصلی |
||
۲۸ |
شیما یادگاری |
فیزیولوژی بالینی |
ذخیره۱ |
||
۲۹ |
آرزو پورکوشکی |
فیزیولوژی بالینی |
ذخیره۲ |
||
۳۰ |
زینب گراوند |
فیزیولوژی بالینی |
ذخیره۳ |
||
۳۱ |
شیما یادگاری |
رفتارحرکتی |
اصلی |
||
۳۲ |
اله بهمنی میانرودی |
رفتارحرکتی |
ذخیره۱ |
||
۳۳ |
حافظ تیموری |
رفتارحرکتی |
ذخیره۲ |
||
۳۴ |
راضیه ملکی |
رفتارحرکتی |
ذخیره۳ |
||
۳۵ |
بهاره یوسف جان |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
اصلی |
||
۳۶ |
عباس پانیاز |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
اصلی |
||
۳۷ |
فائزه کفایت |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
اصلی |
||
۳۸ |
زهرا بابایی |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
ذخیره۱ |
||
۳۹ |
رضا بیرانوند |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
ذخیره۲ |
||
۴۰ |
صفورا چهره آزاد |
مدیریت بازاریابی ورزشی |
ذخیره۳ |
||
دانشکده شیمی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
مینا دولتشاهی |
شیمی کاربردی |
اصلی |
||
۲ |
مهرناز قادر پور |
شیمی کاربردی |
اصلی |
||
۳ |
اسماء ابراهیمی |
شیمی تجزیه |
اصلی |
||
۴ |
سارا باقری |
شیمی تجزیه |
اصلی |
||
۵ |
یگانه عباسی |
شیمی تجزیه |
اصلی |
||
۶ |
یاسمن نجفی |
شیمی معدنی |
اصلی |
||
۷ |
میثم نظری |
شیمی معدنی |
اصلی |
||
۸ |
صبا رضایی |
نانو شیمی |
اصلی |
||
۹ |
زهرا شیخمرادی |
نانو شیمی |
اصلی |
||
۱۰ |
لیلا آینه |
شیمی فیزیک |
اصلی |
||
دانشکده فنی مهندسی |
|||||
رشته مهندسی کامپیوتر |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
میلاد احمدیان |
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار |
اصلی |
||
۲ |
فاطمه دهقان پور |
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار |
اصلی |
||
۳ |
علی سبحانی |
هوش مصنوعی و رباتیکز |
اصلی |
||
۴ |
افسانه خشنودکیا |
هوش مصنوعی و رباتیکز |
اصلی |
||
۵ |
فاطمه محمودی |
هوش مصنوعی و رباتیکز |
اصلی |
||
۶ |
سارا محمدی قلعه محدعلی |
معماری سیستمهای کامپیوتری |
اصلی |
||
۷ |
محمد نژاد پاک |
معماری سیستمهای کامپیوتری |
اصلی |
||
۸ |
فرزانه مشکات |
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی |
اصلی |
||
۹ |
شبنم ترکمان |
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی |
اصلی |
||
۱۰ |
غزل ترک زبان |
مهندسی فناوری اطلاعات گرایش سیستمهای چندرسانه ای |
اصلی |
||
رشته مهندسی معماری |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
یاسمن نظری آرام |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۲ |
سپیده امیری |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۳ |
مهتاب طبری |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۴ |
لیلا اخگرامیرآبادی |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۵ |
محمد صالحی مرزیجرانی |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۶ |
آرزو روح بخشان |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
۷ |
فاطمه پرتویی زاده |
مهندسی معماری |
اصلی |
||
رشته مهندسی مکانیک |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
الهام قنبری |
تبدیل انرژی |
اصلی |
||
۲ |
محسن سلطانی سامله |
تبدیل انرژی |
اصلی |
||
۳ |
رامتین فتاحی |
تبدیل انرژی |
اصلی |
||
۴ |
سجاد انتظاری |
طراحی کاربردی |
اصلی |
||
۵ |
بنفشه زارعی |
طراحی کاربردی |
اصلی |
||
۶ |
مصباح پیرو |
طراحی کاربردی |
اصلی |
||
رشته مهندسی مواد و نساجی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
داریوش دانیالی تختگاهی |
مهندسی شناسایی وانتخاب مواد |
اصلی |
||
رشته مهندسی برق |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
|
مهندسی برق |
متعاقباً اعلام میشود |
||
رشته مهندسی عمران |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
منا کرمی |
سازه |
اصلی |
||
۲ |
شیما حشمتیان |
سازه |
اصلی |
||
۳ |
محمدرضا نکویی |
سازه |
اصلی |
||
۴ |
نیما شهبازی |
سازه |
اصلی |
||
۵ |
مهدی جمشیدی |
سازه |
اصلی |
||
۶ |
داوود نژادپاک |
سازه |
ذخیره۱ |
||
۷ |
ندا امیری |
سازه |
ذخیره۲ |
||
۸ |
محمدرضا مرادی |
سازه |
ذخیره۳ |
||
۹ |
ندا امیری |
زلزله |
اصلی |
||
۱۰ |
محمدرضا مرادی |
زلزله |
اصلی |
||
۱۱ |
هانیه معیری منش |
ژئو تکنیک |
اصلی |
||
۱۲ |
لاله امیری |
راه و ترابری |
اصلی |
||
۱۳ |
داوود نژادپاک |
راه و ترابری |
اصلی |
||
رشته مهندسی شیمی |
|||||
۱ |
دنیا فعلی |
طراحی فرایند |
اصلی |
||
۲ |
زهرا بهرامی |
طراحی فرایند |
اصلی |
||
۳ |
نساء پروانه |
طراحی فرایند |
اصلی |
||
۴ |
صبا والی تبار |
طراحی فرایند |
اصلی |
||
۵ |
زهرا علی خانی |
طراحی فرایند |
اصلی |
||
دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی |
|||||
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رشته پذیرفته شده |
نوع پذیرش |
||
۱ |
مائده مهرابی پیردوستی |
حشره شناسی کشاورزی |
اصلی |
||
۲ |
هانیه مهرابی پیردوستی |
حشره شناسی کشاورزی |
اصلی |
||
۳ |
فاطمه مومنه |
بیماری شناسی گیاهی |
اصلی |
||
۴ |
صباح ضیایی |
بیماری شناسی گیاهی |
اصلی |
||
۵ |
زهرا درکه |
مدیریت منابع خاک-گرایش منابع خاک وارزیابی اراضی |
اصلی |
||
۶ |
سیمین خسروی |
مدیریت منابع خاک-گرایش منابع خاک وارزیابی اراضی |
ذخیره۱ |
||
۷ |
سمیرا فتاحی |
مدیریت وحاصلخیزی وزیست فناوری خاک-گرایش بیولوژی وبیوتکنولوژی خاک |
اصلی |
||
۸ |
هانیه دوست محمدی |
مدیریت وحاصلخیزی وزیست فناوری خاک-گرایش بیولوژی وبیوتکنولوژی خاک |
ذخیره۱ |
||
۹ |
سیمین خسروی |
مدیریت وحاصلخیزی وزیست فناوری خاک-گرایش شیمی وحاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه |
اصلی |
||
۱۰ |
سمیرا فتاحی |
مدیریت وحاصلخیزی وزیست فناوری خاک-گرایش شیمی وحاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه |
ذخیره۱ |
||
۱۱ |
هانیه دوست محمدی |
مدیریت منابع خاک- فیزیک و حفاظت خاک |
اصلی |
||
۱۲ |
زهرا درکه |
مدیریت منابع خاک- فیزیک و حفاظت خاک |
ذخیره۱ |
||
۱۳ |
مهدیس قاسمی |
توسعه روستایی |
اصلی |
||
۱۴ |
صبا اسدی |
توسعه روستایی |
اصلی |
||
۱۵ |
حریر بابایی |
ترویج- ترویج وآموزش کشاورزی پایدار |
اصلی |
||
۱۶ |
سوسن نوربخش |
ترویج- ترویج وآموزش کشاورزی پایدار |
اصلی |
||
۱۷ |
زهرا حیدری |
علوم و مهندسی آب- سازه های آبی |
اصلی |
||
۱۸ |
آرمان حقیقی |
علوم و مهندسی آب- سازه های آبی |
اصلی |
||
۱۹ |
فروزان پای فشرده |
علوم و مهندسی آب- سازه های آبی |
ذخیره۱ |
||
۲۰ |
آرمان حقیقی |
علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی |
اصلی |
||
۲۱ |
فاطمه فرهنگیان |
علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی |
اصلی |
||
۲۲ |
مهسا نبی زاده |
علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی |
ذخیره۱ |
||
۲۳ |
فروزان پای فشرده |
علوم و مهندسی آب- منابع آب |
اصلی |
||
۲۴ |
امیرحسین حزینی |
علوم و مهندسی آب- منابع آب |
اصلی |
||
۲۵ |
مهسا نبی زاده |
علوم و مهندسی آب- منابع آب |
ذخیره۱ |
||
۲۶ |
فاطمه فرهنگیان |
علوم و مهندسی آب- منابع آب |
ذخیره۲ |
||
۲۷ |
رعنا چشمه سفیدی |
بیوتکنولوژی کشاورزی |
اصلی |
||
۲۸ |
نوشین حقانی |
بیوتکنولوژی کشاورزی |
اصلی |
||
۲۹ |
محسن پاشایی |
اگرواکولوژی |
اصلی |
||
۳۰ |
فرنوش زنگیشه |
علوم دامی- تغذیه دام |
اصلی |
||
۳۱ |
سیده ساناز سهیلی |
علوم دامی- تغذیه دام |
اصلی |
||
۳۲ |
سیده نکیسا مشعشعی |
علوم دامی- تغذیه طیور |
اصلی |
||
۳۳ |
نرگس کرمی |
علوم دامی- تغذیه طیور |
اصلی |
||
۳۴ |
سارا عباسی موسی |
ژنتیک و اصلاح دام وطیور |
اصلی |
||
۳۵ |
صبا کیانپور |
ژنتیک و اصلاح دام وطیور |
اصلی |
||
۳۶ |
حدیث لرستانی |
ژنتیک و اصلاح دام وطیور |
ذخیره۱ |
||
۳۷ |
حدیث لرستانی |
فیزیولوژی تولید مثل دام |
اصلی |
||
۳۸ |
الهام حسنی |
علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل |
اصلی |
||
۳۹ |
مینا حمزه |
علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل |
اصلی |
||
۴۰ |
نگین رضایی |
علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل |
ذخیره۱ |
||
۴۱ |
زهرا شعبانی |
علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل |
ذخیره۲ |
||
۴۲ |
میلاد فریدونی |
آگروتکنولوژی-فیزیولوژی گیاهان زراعی |
اصلی |
||
۴۳ |
روژین منوچهری |
آگروتکنولوژی-فیزیولوژی گیاهان زراعی |
اصلی |
||
۴۴ |
مریم سلیمی |
آگروتکنولوژی-اکولوژی گیاهان زراعی |
اصلی |