اطلاعیه دانشگاه ولی عصر رفسنجان در خصوص پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون در سال ۹۹ از طریق سهمیه استعدادهای درخشان منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه ولی عصر رفسنجان در نظر دارد بر اساس ضوابط و آیین نامه های موجود نسبت به پذیرش بدون کنکور دانشجویان کارشناسی ارشد برای دوره روزانه اقدام نماید.

بنا بر اعلام این دانشگاه، با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری، اداره آموزش کل دانشگاه با ایجاد ساز و کار جدیدی در سامانه گلستان امکان ثبت درخواست دانشجویان از طریق این سامانه را فراهم کرده است تا بدین ترتیب دانشجویان بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند فرم درخواست پذیرش بدون آزمون خود را به صورت اینترنتی ارایه نموده و تأییدیه اداره آموزش کل را اخذ نمایند.

بدین منظور دانشجویان باید به بخش پیشخوان خدمت سامانه گلستان مراجعه کرده و در بخش مشکلات آموزشی اقدام به درخواست پذیرش بدون آزمون نموده و دو رشته گرایش را به ترتیب اولویت درج نمایند. بنابراین از دانشجویان خواهشمندیم برای حفظ سلامتی و رعایت نکات بهداشتی از مراجعه به اداره آموزش کل خودداری نمایند. ضمناً مهلت اولیه ارایه درخواست تا ۱۵ خردادماه بوده است که با ارایه ساز و کار جدید فرصت کافی بدون هیچ گونه نگرانی برای کلیه دانشجویان فراهم خواهد بود.

شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه ولی عصر

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه ولی عصرشایان ذکر است دانشجویانی با شرایط زیر می توانند در فرایند پذیرش بدون آزمون شرکت نمایند:

  • تحصیل آنها بیشتر از ۸ نیمسال طول نکشد.
  • سه چهارم واحدهای درسی را تا پایان نیمسال ششم گذرانده باشند.
  • بر اساس معدل کل ۶ نیمسال اول تحصیل، جزو ۲۵ درصد برتر هم رشته ورودیهای خود باشند.

مهلت اولیه ارایه درخواست متقاضیان سایر دانشگاه ها تا ۱۵ خردادماه خواهد بود و متقاضیان باید مراحل زیر را طی نمایند:

  • ابتدا فرم مربوطه (۱۵درصد برتر) را از آدرس https://education.vru.ac.ir/no-tests/ دانلود نمایند.
  • قسمت اول فرم مربوط به متقاضی را تکمیل نمایند.
  • قسمت مربوط به معدل  و تعداد واحد گذرانده را با مراجعه به اداره آموزش کل دانشگاه محل تحصیلشان به تأیید آن اداره برسانند.
  • فرم تکمیل شده را به همراه سایر مدارک خواسته شده و نیز فیش واریزی را از طریق پست یا مراجعه حضوری به دفتر معاونت آموزشی دانشگاه ولی عصر(عج) تحویل نمایند.

ضمناً گروه‌های آموزشی بعد از بررسی درخواستهای دانشجویی با توجه به ظرفیت پذیرش و سایر ضوابط و آیین نامه های مرتبط، اسامی پذیرفته شدگان نهایی را اعلام نموده و صرفا ارایه درخواست حقی برای پذیرش متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد