افزایش ۳۸ درصدی حوزه های امتحانی کنکور ارشد ۹۹ وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۹ امروز ۲۳ مرداد در ۳۵ حوزه امتحانی و با رقابت بیش از ۴۹ هزار داوطلب شروع شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۹ امروز پنج شنبه ۲۳ راست ساعت ۹ صبح در ۳۵  حوزه امتحانی  شروع شد. این آزمون در نوبت بعد از ظهر امروز ساعت ۱۴ نیز آغاز می‌شود و راس ساعت ۱۶ عصر برگزار خواهد شد.

در مجموع آزمون کنکور کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۳۹۹ ۸۱ هزار و ۱۷ داوطلب  با هم به رقابت می‌پردازند.

 در مهلت در نظر گرفته شده برای دریافت کارت ورود به جلسه ۴۹ هزار و ۱۰۲ نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت و فرم خوداظهاری را تکمیل کرده‌اند که از این تعداد ۴۹۵ داوطلب مبتلا به ویروس کرونا هستند.

به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی تمام داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا در این آزمون شرکت خواهند داد.

 تعداد ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی و ۶۱ حوزه امتحانی برای این آزمون در نظر گرفته شده است که تعداد حوزه‌های امتحانی نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد افزایش داشته است.

مدت زمان پاسخگویی به سوالات در رشته آمار زیستی ۱۱۰ دقیقه، رشته مهندسی پزشکی بیوالکتریک ۱۲۰ دقیقه و بقیه رشته‌ها به مدت ۱۶۰ دقیقه است.

این آزمون فردا جمعه ۲۴ مرداد نیز در دو نوبت صبح و عصر در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.  

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات