پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

تمدید مهلت تکمیل ظرفیت ارشد ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ تا ۱ بهمن تمدید شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، اطلاعیه منتشرشده از سوی سازمان سنجش به شرح زیر است:

پیرو انتشار اطلاعیه اعلام رشته محل‌های با ظرفیت پذیرش تکمیل نشده و همچنین پذیرش‌ رشته‌ محل‌های جدید آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال‌ ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲، ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح زیر مربوط به مرحله پذیرش مذکور، بدین‌وسیله به اطلاع همه متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۱۰/۲۷) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ نسبت به انتخاب رشته در این مرحله اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه فوق و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
امیررضا
بهمن ۶, ۱۴۰۰ ۴:۳۰ ب٫ظ

سلام . نتایج تکمیل ظرفیت کی میادش؟

امیررضا
بهمن ۶, ۱۴۰۰ ۴:۲۹ ب٫ظ

سلام . نتایج تکمیل ظرفیت ارشد کس میاد؟