اعلام جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه‌های تهران

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های تهران، شهیدبهشتی، علامه طباطبایی، صنعتی شریف، علم و صنعت، امیرکبیر و شاهد در دو مرحله اینترنتی و حضوری اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری فارس، ۹ شهریور نتایج نهایی آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته سال‌ ۱۳۹۴ اعلام شد. داوطلبانی که اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در هر یک‌ از کد رشته‌های امتحانی‌ مشخص شده است، می‌توانند با مراجعه به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند، از نحوه ثبت‌نام خود آگاه شوند.

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

بر اساس این گزارش، فرایند ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه تهران از دو بخش «پذیرش و تشکیل پرونده الکترونیکی» و «ثبت نام حضوری» تشکیل شده است. برنامه ثبت‌نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه تهران از روز  یکشنبه ۱۵ شهریورماه تا سه‌شنبه ۱۷ شهریورماه با مراجعه به نشانی اینترنتی reg.ut.ac.ir و ثبت‌نام حضوری این افراد، از روز دوشنبه ۱۶ شهریورماه تا چهارشنبه ۱۸ شهریورماه خواهد بود.

ثبت‌نام حضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با مراجعه به محل پردیس/دانشکده مربوط، طبق کد رشته محل قبولی و در موعد تعیین شده، با ارایه «اصل مدارک لازم» صورت می‌پذیرد.

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی

دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی نیز برای ثبت‌نام خود دو مرحله اینترنتی و حضوری خواهند داشت که زمان ثبت‌نام اینترنتی برای تمامی دوره از روز شنبه ۱۴ شهریورماه تا روز یکشنبه ۱۵ شهریورماه خواهد بود. در این مرحله دانشجویان باید با مراجعه به نشانی اینترنتی http://golestan.sbu.ac.ir ثبت‌نام اینترنتی خود را انجام دهند.

زمان ثبت‌نام حضوری دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی از روز دوشنبه ۱۶ شهریورماه تا دوشنبه ۲۳ شهریورماه طبق جدول زیر خواهد بود.

 

 

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی

پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی نیز برای ثبت‌نام دو مرحله الکترونیکی و حضوری خواهند داشت.

دانشجویان در مرحله ثبت‌نام الکترونیکی باید در روزهای شنبه ۱۴ شهریورماه تا دوشنبه ۱۹ شهریورماه با مراجعه به سایت دانشگاه علامه طباطبایی مراحل ثبت‌نام الکترونیکی خود را انجام دهند.

همچنین در مرحله ثبت‌نام حضوری، دانشجویان پذیرفته شده باید با همراه داشتن مدارک لازم طبق جدولی که در ادامه می‌آید، برای تشکیل پرونده به دانشگاه مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف

دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف نیز باید برای ثبت‌نام خود ۲ مرحله اینترنتی و حضوری را انجام دهند.

دانشجویان در مرحله ثبت‌نام اینترنتی باید از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۱ شهریورماه تا ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۴ شهریور ماه به نشانی اینترنتی https://edu.sharif.edu مراجعه و ثبت‌نام اینترنتی خود را نهایی کنند.

زمان ثبت‌نام حضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شریف نیز طبق جدول زیر از روز یکشنبه ۱۵ شهریورماه تا چهارشنبه ۱۸ شهریورماه خواهد بود.

 

 

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت در دوره‌های آموزش الکترونیکی و پردیس خودگردان می‌توانند برای ثبت‌نام خود از روز شنبه مورخ ۱۴ شهریور تا دوشنبه ۱۶ شهریورماه با مراجعه به سایت دانشگاه اقدام کنند.

همچنین پذیرفته‌شدگان دوره‌های روزانه و نوبت دوم این دانشگاه نیز باید از روز سه شنبه ۱۷ شهریورماه تا چهارشنبه ۱۸ شهریورماه اقدام کنند.

پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت باید برای ثبت‌نام خود طبق زمانبندی جدول زیر به دانشگاه مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه امیرکبیر

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه امیرکبیر برای ثبت‌نام باید پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود در پورتال دانشگاه، در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵ و ۱۶ شهریورماه به دانشکده‌های مربوط مراجعه کنند.

*نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد

ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دوره‌های روزانه و نوبت دوم دانشگاه شاهد از روز یک‌شنبه ۱۵ شهریور تا سه‌شنبه ۱۷ شهریور ماه از ساعت ۶ تا ۱۴ انجام می‌پذیرد.

پذیرفته‌شدگان لازم است پس از مراجعه به سایت دانشگاه و دانلود فرم ضمیمه و تکمیل آن، به همراه سایر مدارک طبق جدول زمانبندی که در ادامه آمده است، به دانشگاه شاهد مراجعه کنند.

 

 

ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد واحد پردیس خودگردان دانشگاه شاهد نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۷ و ۱۸ شهریورماه در ساختمان مراکز تحقیقاتی دانشگاه شاهد انجام می‌شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مصطفی
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۵ ۱:۲۴ ق٫ظ

سلام من می خوام براساس معدل برای ارشد ۹۵ قبول شم چیکار کنم کیه زمان ثبت نامش ممنون میشم جواب بدید

آرین
شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ ۰:۱۹ ق٫ظ

سلام. وقتی کارت ورود به جلسه میگرفتیم من معدلم رو اصلاح کردم یعنی معدلم رو تا ترم ۷ به سنجش اعلام کردم… الآن توی فرم معدل چرا معدلمون رو تا ترم ۶ باز از ما میخواد؟؟؟؟ چیکار باید بکنم… من گواهی ای رو گرفتم که تا ترم ۶ معدلم ۱۴.۱۸ بوده و ۱۲۱ واحد پاس کردم که در واقع این واسه ترم ۷ هست که من معدلم رو توی گرفتن کارت ورود به جلسه اصلاح کردم و به سنجش اعلام کردم….

مشاور
شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب٫ظ
پاسخ به  آرین

سلام ارین
اگه معدلی که توی گواهی تون هست با معدلی که توی کارنامه تون درج شده یکی ه مشکلی پیش نمیاد.

سوگل
شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ ۸:۰۸ ب٫ظ

سلام این واسه وزارت بهداشت یا وزارت علوم؟

بیژن
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۸:۳۵ ب٫ظ

سلام
تورو خدا یکی کمک کنه. کسی اینجا تونسته تو دانشگاه امیر کبیر تو پرتال ارشدش وارد شه و اطلاعات شخصی وارد کنه؟
میری یوزر و پسورد بگیری برای ورود ازت شماره دانشجویی میخواد. شماره دانشجوییم انگار موقع ثبت نام حضوری بهت میدن!
اولش نوشته برای دریافت شماره دانشجویی ادرس زیرو کامل تو برازر کپی کن بعد ک انجام میدی یجا باز میشه میگه شماره داوطلبی و کد ملی بده مینویسی میگه اطلاعات نامعتبر است. چیکار کنیم ؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه اگه تو امیر کبیر تهران تو این دو سه روزه اطلاعات شخصیشو وارد کرده و یوزر و پسورد و شماره دانشجویی گرفته بگه؟ مشاور محترم خواهش میکنم کمکم کنین

بهاری
شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ ۳:۳۶ ب٫ظ
پاسخ به  بیژن

اقا بیژن چرا زنگ نمیزنین دانشگاه ازشون بپرسین؟

فاطمه
شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ ۷:۱۶ ب٫ظ
پاسخ به  بهاری

منم مشکل آقای بیژن رو دارم هرچی با دانشگاه تماس
گرفتم جواب ندادن،خیلی استرس دارم

آرین
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۷:۰۵ ب٫ظ

سلام. کسی ریاضی مالی خوارزمی قبول نشده؟؟ زمان ثبت نام دانشکده علوم مالی کی هست؟

رضا
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۵:۵۶ ب٫ظ

کسایی که ترم بهمن قبول شدن هم باید الان ثبت نام کنن، اگه الان ثبت نام نکنیم قبولی مون کان لم یکن میشه؟

مشاور
شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب٫ظ
پاسخ به  رضا

سلام رضا
این مورد در دانشگاه های مختلف متفاوته و باید از اموزشگاه دانشگاه مورد نظرتون سوال کنی، بعضی دانشگاه ها ثبت نام بچه های ترم دوم رو هم با ترم اولی ها انجام میدن و بعضی ها هم یه زمان دیگه رو مثلا توی دی ماه برای ثبت نام ترم دومی ها اعلام می کنن.

رضا
شهریور ۱۷, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب٫ظ
پاسخ به  مشاور

ممنون از وقتی که میزارید

مهندس
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق٫ظ

بچه ها؟ کسی میدونه ارشد قبول بشی و نری محرومیت داره یا نه؟

س
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۳:۲۱ ب٫ظ
پاسخ به  مهندس

اگه روزانه قبول شدین بله یکسال محرومیت داره شبانه و پیام نور و غیره نه نداره

مهندس
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۵:۵۰ ب٫ظ
پاسخ به  س

واقعا شبانه هم محرومیت نداره؟ چه خوب!

امیر
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۸:۳۸ ق٫ظ

من موندم چرا علم و صنعت ثبت نامش فقط یه مرحله حضوری داره! اینترنتی نداره.

معماری
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۹:۵۸ ق٫ظ
پاسخ به  امیر

خب اینطوری که بهتره! آپلود مدارک کلی اذیت میکنه آدمو!

بیژن
شهریور ۱۱, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب٫ظ

وقتی هم میخواد یوزر و پسورد بگیری ازت شماره دانشجویی میخواد. بنابراین اول باید بریم فکر کنم حضوری ثبت نام کنیم بعد بیام تو سایت و بقیه کارا

محمد
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۱:۴۰ ق٫ظ
پاسخ به  بیژن

منم همین مشکل رو دارم زنگ هم زدم میگه خودتون بخونید متوجه میشید
واقعا که! سالی که نکوست از بهارش پیداست
برنامه ریزی و اطلاع رسانی دانشگاه مثلا درجه یک مملکت رو ببین

بیژن
شهریور ۱۱, ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب٫ظ

سلام
من تو دانشگاه امیر کبیر قبول شدم. اما هیچ جای سایت مشخص نیست ک چطوری بدون یوزر و پسورد اول مشخصات شخصی بذاریم. انگار اول باید در دانشگاه بصورت حضوری ثبت نام کنیم بعد ک شماره دانشجویی دادن برای واریز پول بیام از پورتال سایت وارد شیم. خواهش میکنم اگه غیر از اینه راهنمایی بفرمایین کجای سایت باید ابتدا ب ساکن اطلاعات شخصیمونو وارد کنیم؟ من نتونستم دقیق جاشو پیدا کنم قسمت پورتال ک کلا امروز مسدود بود

راحیل
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق٫ظ
پاسخ به  بیژن

سلام من علامه قبول شدم و تو ثبت نام اینترنتی ابتدا کد ملی و شماره داوطلبی میخوان مال شما هم شاید اینطوری باشه

کشاورزی
شهریور ۱۱, ۱۳۹۴ ۵:۲۱ ب٫ظ

با سلام
من امسال دانشجوی سال آخر بودم و فرم مخصوص معدل رو تکمیل نکردم. اما معدل خود را صحیح وارد کردم .
آیا هنوز هم میتوانم این فرم را تکمیل کنم . با توجه به اینکه سازمان سنجش این فرم رو دوباره در سایت قرار داده.

مشاور
شهریور ۱۱, ۱۳۹۴ ۶:۴۴ ب٫ظ
پاسخ به  کشاورزی

سلام کشاورزی!
بله اصولا برای کسایی که دانشجوی سال آخر بودن و معدل موثرشون بر اساس ترم های قبل بوده و نه معدل نهایی داشتن این فرم زمان ثبت نام لازمه و معدل مندرج تو این فرم با معدلی که از سوی سازمان سنجش به دانشگاه ها ارسال میشه مطابقت داده میشه و از ثبت نام کسایی که این دو تا معدل شون یکی نیست جلوگیری میشه.
فقط یادتون باشه که حتما فرم رو ببرید اموزش دانشگاه تا مهر و امضا بشه.