ثبت نام از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نمره کل داوطلب در هر یک از رشته و گرایش های انتخابی در اولویت های ۱۰۰ گانه، میانگین وزنی نمرات تراز دروس مجموعه امتحانی مورد نظر با توجه به ضریب هر درس در رشته/گرایش انتخابی می باشد.

از میان داوطلبانی که بالاترین نمرات را در هر رشته/گرایش کسب نموده اند، براساس اولویت های ۱۰۰ گانه، گزینش علمی انجام می شود. لازم به ذکر است که انتخاب یک رشته/شهر توسط داوطلب در انتخاب اول، امکان پذیرش وی را افزایش نخواهد داد و تنها به منزله اولویت این رشته/شهر به نسبت انتخاب های بعدی وی در گزینش علمی می باشد.

هر داوطلب می تواند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود در دوره کارشناسی و با توجه به علاقه، ۱۰۰ رشته/شهر را انتخاب نماید (به استثنای گروه علوم پزشکی که داوطلبان این گروه ملزم به رعایت شرط تجانس رشته انتخابی با مدرک فارغ التحصیلی خود می باشند) و کدهای رشته/محل های دانشگاهی مورد نظر خود را از یک مجموعه امتحانی و با توجه به جنسیت پذیرش تعیین و در فرم درخواست ثبت نام اینترنتی درج نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی

 

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد