مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد گروه روحی روان گام

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج کارشناسی ارشد 95

اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج اولیه، دفترچه انتخاب رشته و نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ سراسری منتشر شد.

به گزارش مسترتست، در این اطلاعیه آمده است:

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات داوطلبان عزیز در ماه مبارک رمضان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ می‌رساند، برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد نمایند. 

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است براساس مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام نمایند.
۱ـ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، از روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۳/۲۷ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت خواهد بود. 
۲- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ توصیه می‌شود ابتدا نسبت به تهیه و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نموده و کد رشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پیش‌نویس (نمونه‌ای که به همین منظور در دفترچه راهنمای شماره ۲ قرار دارد) درج نمایند و پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز یکشنبه ۹۵/۳/۳۰ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۹۵/۴/۲، برای انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به داوطلب داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته اینترنتی ضروری می‌باشد) نسبت به ثبت کد رشته محلهای انتخابی و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند. بدیهی است پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نگردیده است.
۳ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته (در محیط اینترنتی) بندهای ذیل را مشاهده می‌نمایند که در صورت علامتگذاری در یکی از این موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده می‌شود. بدیهی است هر زمان‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ نموده‌، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و …) که باشد، از این آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می‌گردد.
۱-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید می‌باشد. □
۲-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت است. □
 
تبصره: در صورتی که داوطلبان بند دوم را علامتگذاری نمایند به آنها منحصراً یک بار اجازه اصلاح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فراغت از تحصیل داده خواهد شد و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می شود. 
تذکر:  داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط ابتدا از آنان ثبت‌نام مشروط بعمل خواهد آمد. وپس از بررسی وضع علمی چنانچه نمره قبولی رادارا نباشند قبولی آنان لغوخواهد شد.  پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند نمود، مغایرتی نداشته باشند. 
۳-۳- حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیلی خواهم شد □ فارغ‌التحصیل نخواهم شد □
 
تذکر: چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان این آزمون قرار بگیرید، و تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ موفق به دریافت مدرک کارشناسی خود نگردید قبولی شما باطل خواهد شد لذا چنانچه به دلایلی احتمال فارغ التحصیلی خود را تا تاریخ فوق نمی دهید لازم است حداکثر تاتاریخ ۹۵/۵/۱۷ شخصاً باهمراه داشتن اصل شناسنامه ویاکارت شناسایی عکسدار معتبر به سازمان سنجش مراجعه ونسبت به تکمیل فرم انصراف از گزینش درآزمون سال ۹۵ اقدام ورسید دریافت دارید.ویاباارسال درخواست کتبی (اثر انگشت وامضاء داوطلب درذیل درخواست الزامی است ) به همراه تصویر شناسنامه ویاکارت ملی موضوع  عدم فارغ التحصیلی  خود را از طریق پست سفارشی به آدرس :تهران ،  صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ به اداره ثبت نام – واحد تحصیلات تکمیلی این سازمان به نحوی ارسال نمایید که تاتاریخ مذکور واصل شود ، تااز گزینش حذف گردید.بدیهی است به درخواست هایی که بعدازتاریخ تعیین شده به این سازمان واصل شود ترتیب اثرداده نخواهد شد وکلیه تبعات آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود. لازم به تاکید است قبول شدگان دوره روزانه در آزمون سال ۹۵ حق شرکت در آزمون سال ۹۶ را نخواهند داشت.
۴- به اطلاع داوطلبان کدرشته امتحانی ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی معارف اسلامی) که با توجه به مفاد کارنامه نتایج اولیه این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌رساند از آنجائیکه شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه علاوه بر کسب نمره علمی لازم، احراز  شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها می‌باشد، لذا این دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱)، حداکثر تا ۵ روز پس از اعلام نتایج اولیه، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان به نشانی:  www.asatid.org مراجعه و ضمن ثبت نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. ضمناً لازم به ذکر است که در گزینش نهایی وضعیت علمی داوطلبانی که مبادرت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود در موعد مقرر ننمایند و یا نتیجه مراحل مذکور از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. 
 
۵- تذکرات مهم: 
الف‌ـ به داوطلبان گرامی توصیه می‌گردد، قبل از اقدام به تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته خود، توضیحات و اطلاعات مربوط به آن (محل تحصیل، نوع دوره، میزان شهریه و …) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند. 
ب‌ـ سیستم انتخاب رشته، تا حدود زیادی هوشمند پیش‌بینی گردیده که  در حد امکان خطاهای احتمالی داوطلبان را در زمان انتخاب رشته اینترنتی به آنان تذکر دهد (به عنوان مثال: انتخاب کد رشته محلی که داوطلب در آزمون آن شرکت نکرده و یا اینکه در گرایشی از گرایشهای رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب رشته نگردیده است و ….)، لذا لازم است داوطلبان نسبت به رفع خطاهای داده شده اقدام نمایند. 
ج‌ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، لازم است اطلاعیه‌های این سازمان، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و شرایط و ضوابط ارگانهای بورس دهنده و مؤسساتی که به صورت شرایط خاص پذیرش می‌نمایند را به دقت مطالعه نمایند.
د- داوطلبان متقاضی رشته‌ محل‌های بورسیه دارای شرایط خاص ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط این گونه رشته‌ها، توجه داشته باشند منحصراً مجاز به انتخاب حداکثر ۲ کد رشته محل از این نوع کد رشته محلها می‌باشند و لازم به توضیح است که تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در تاریخ‌ ۹۵/۴/۹ به اطلاع کلیه داوطلبان خواهد رسید.
هـ- کلیه داوطلبان متقاضی کدرشته‌های امتحانی ۱۱۱۱ (رشته علوم و فنون قرائات) -۱۱۳۱-۱۱۳۹- ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری)-۱۳۵۰-۱۳۵۱-۱۳۵۲-۱۳۵۶-۱۳۵۷-۱۳۵۸-۱۳۶۰– ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ که مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه علمی و یا تاریخ برگزاری آزمونهای عملی، تشریحی و پروژه به اطلاعیه‌های این سازمان که در تاریخ ۹۵/۴/۲۸ و ۹۵/۵/۴ که از طریق نشریه پیک سنجش و پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌شود، توجه داشته باشند.
و- داوطلبان لازم است برای اطلاع از اطلاعیه احتمالی اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و یا رشته‌های جدید تا پایان مهلت انتخاب رشته (۹۵/۴/۲) به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کنند تا در صورت صدور این اطلاعیه از محتوای آن اطلاع حاصل نمایند.
ز- پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج گردیده است، لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۵/۴/۱۵ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۵/۴/۱۵ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان ‌بگذارند.
 

 

 

مطالب مرتبط:

اعلام جزئیات درج معدل در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸... داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 98 لازم است نسبت به درج معدل مقطع کاردانی و کارشناسی خود در فرم ثبت نام کنکور اقدام نمایند. به گزارش مستر تست، بنا بر اع...
نحوه رفع نقص کارت کنکور ارشد فراگیر پیام نور ۹۷... جزئیات نحوه رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97 اعلام شد.   نحوه رفع نقص کارت کنکور ارشد فراگیر 97 به گزارش ...
ثبت نام ۴۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ ت... مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 40  هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 ثبت  نام کرده اند.حسین توکلی در گفتگو با خبر...
اعلام رشته های شناور کنکور کارشناسی ارشد ۹۸... عناوین رشته های امتحانی شناور آزمون کارشناسی ارشد 1398 از سوی سازمان سنجش اعلام شد. به گزارش مستر تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان آزمون کارشن...
اعلام جزئیات برگزاری بیست و سومین دوره المپیاد علم... اولین مرحله آزمون المپیاد علمی دانشجویی کشور همزمان با برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 برگزار می شود.به گزارش مستر تست، بن...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
ادوینا
ادوینا

سلام من در مجموعه مهندسی عمران با رتبه در سهمیه ۳۶۳۴ روزانه و شبانه مجاز شده‌ام. اطفا بفرمایید اگر من شهرهایی مانند تفرش، یاسوج،سمنان، اهواز را در غیر روزانه در اولویت های بالاتر انتخاب کنم شانس بیشتری برای قبولی دارم؟ یا اگر به ترتیب علاقه انتخاب کنم و این شهرها را در… ادامه نظر»

مریم
مریم

بچه هایی که به درصدها ونمره شون اعتراض دارن اعتراضها را جدی بگیرید وپیگیر باشید مدیر مدرسان شهرمان میگه سال پیش چندتا از بچه ها اعتراض کردن ورتبه هاشان جابه جا شده پس امیدوار باشین

fahime
fahime

منم اعتراض کردم بهم گفتن انتخاب رشته کن.۱۵تیرنتیجه اعتراضت میاد.

مهسا
مهسا

ی سوال دیگه هزینه شبانه ی جامدات شریف چنده کلا تقریبا؟

مریم
مریم

افسون جان ضمن تبریک به خاطر رتبه خوبتان سال پیش علامه ده نفر شبانه وده نفر روزانه گرفته امسال هم احتمالا در همین حدود باشه حالا من یک سوال دارم از شما پاسخنامه اردیبهشت شما با پاسخ نامه نهاییتان تفاوت داشت یا خیر

هاشم مرادمند
هاشم مرادمند

برای من تفاوت داشت . من دفترچه A رو پاسخ دادم اما پاسخ نامم با دفترچه C مقایسه شده

مریم
مریم

اقای مرادمند شما اعتراضی نداشتید اخه منم فکر میکنم دفترچه Aراپاسخ دادم وپاسخها با دفترچه Bمقایسه شده باید چکار کنیم

مریم
مریم

اقای مرادمند من شدیدا به کارنامه ها اعتراض دارم من مترجمی شرکت کردم اعتراض کردم گفتن تا ۱۵ تیر جواب نمیدن حالا باید چکار کنیم

هاشم مرادمند
هاشم مرادمند

با سلام . عذرخواهی می کنم که دیر پاسخ میدم. من حضورا اعتراض کردم اما پاسخ روشنی ندادند. دوباره اعتراض کردم و اگر پاسخ نگیرم به دیوان عدالت اداری شکایت میبرم. در ضمن من مطمئن هستم که حتی پاسخنامه من به اشتباه تصحیح شده و احتمال زیاد این اتفاق در مورد دیگران… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

من طراحی کاربردی۲۶۴شدم کجا میارم؟بچه های مکانیک جواب بدید!!!!!!!

مریم
مریم

فکر نکنم عهدیه جان منم مترجمی شرکت کردم پارسال تعداد کل پذیرش شبانه و روزانه ۷۰نفر بوده پاسخنامه های اولیه با نهایی فرق داشت متوجه شدین

افسون
افسون

مریم جان من مترجمی رتبم شد ۳۶
به نظرت علامه میتونم قبول شم؟؟ یا تهران قبولیم بالاتره؟؟ واسه خودم علامه مدنظره . میدونید دانشگاه علامه تا رتبه چند رو میپذیره؟ مرسی

عهدیه
عهدیه

سلام.بارتبه ۲۲۲میشه مترجمی دانشگاه ملی قبول شد؟؟!…

Shiva
Shiva

سلام
کسی درباره دانشگاه غیرانتفاعی خاتم میدونه؟

امیر
امیر

بچه ها های مکانیک
دانشگاه بین المللی قزوین خوبه؟

تبدیل انرژی
تبدیل انرژی

رتبتون چنده؟من تبدیل انرژی ۶۵۰
طراحی ۷۵۰

hosein333
hosein333

سلام تا چه مدت مهلت برای اصلاح معدل داریم؟ من در حین دوره کارشناسی کنکور دادم ومعدل مو ۱۶ وارد کردم وفکر هم نمیکنم تا پایان دوره کارشناسی تغییر چندانی بکنه (شاید چند دهم بخواد تغییر بکنه)با این شرایط در صورت اصلاح نکردن معدل امکان بروز مشکل وجود داره؟

hosein333
hosein333

سلام خواستم بدونم اگه شماره شناسنامه تو مشخصات ثبت نام کنکور اشتباه وارد شده باشه میشه اصلاحش کرد؟

مژگان
مژگان

اقا محمد جواب من ی ساعت تو صف انتظار بودم بعدا گفت با تشکر خداحافظ
واسه بعضی بچه ها جواب داده شماره جدید داده
(بیاید قسمت عملکرد سوال برانگیز سازمان سنجش در اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۵) همه
این مشکل داریم

علی
علی

دوستان من دانشگاهم علم و صنعت بود. معدل موثر و معدل واقعی رو همون زده؟!!

س
س

سلام کسی میدونه مثلأ رتبه در سهمیه ۷۰ با رتبه بدون سهمیه ۷۰ یکی هست ؟ با کدوم رتبه سنجیده میشیم رتبه در سهمیه یا رتبه بدون سهمیه ؟

صبا
صبا

سلام بچه ها
من ۱۸۰ حقوق جزا شدم.بامعدل موثر۱۹/۵۸
کسی میتونه بگه من کجا روزانه قبول میشم.اگر کسی اطلاع داره خواهشا جوابم رو بده.خیلی برام مهمه روزانه قبول بشم

مجتبي
مجتبي

سلام بچه ها!من رتبم ۵٩ شده توی فقه و مبانی حقوق!
کسی نیست که فقه و مبانی داده باشه؟
به نظرتون روزانه یا شبانه تهران میارم؟

Ur.p
Ur.p

سلام بچه ها
باعرض تبریک به اونایی که رتبه ی خوبی آوردن.
منم رتبم ۷۰ برنامه ریزی شهری شد.
بعد در رابطه با معدل کارشناسی با معدل موثر بگم که:
معدل موثر بستگی به دانشگاه کارشناسی که بودی داره.مثلا من که کارشناسیم تو یکی از دانشگاههای تاپ تهران بودم ضریب ۱.۹ داشت برام.

سوگل
سوگل

سلام به نظرتون من با رتبه اجرای ۱۲۵۸۱ امکانش هس شبانه بابلسر قبول شم؟

زینب
زینب

سلام دوستان .قسمتی که نوشته رتبه در سهمیه،اون رتبه شماست،فهمیه جان و اون دوستانی که برام دعا کردید ممنونم اصلا فکرشم نمی کردم .مجاز شدم روزانه .رتبه ۳۱۵٫آیا امکانش هست روزانه کرمانشاه،الهیات گرایش فقه و حقوق قبول بشم .???اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی ام کنه من واقعا سر در نمیارم .???

بهداد
بهداد

دوستان کیا حسابداری ان؟؟

پریسا
پریسا

تو پست قبلی پرسیده بودی با ۵۰۰ کجا میشه قبول شد ! من چون فقط ارومیه رو زده بودم جایی قبول نشدم ولی دوستم با یکم تفاوت ۴۰۰ و خورده ای ارومیه قبول شد. حالا شما رتبه تون چنده و کجا میخوایی قبول شی ؟؟

مهرناز
مهرناز

منم هنرهای پژوهشی ام
فکر نمیکنم اقدامی کنن
منم روزانه مجاز نشدم غیر روزانه مجاز شدم

آذین
آذین

سلام دوست عزیز….
آخرین رتبه مجاز شده تو روزانه و شبانه رشته تون چند بوده ؟ و حدود قبولی تو روزانه و شبانه رشته تون تا چه رتبه ای هست بصورت تقریبی ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

امیر
امیر

بچه ها خسته نباشید
میخواستم ببینم کسی از مکانیک خوارزمی خبر داره؟کلن دانشگاش چطوره؟

تبدیل انرژی
تبدیل انرژی

امیر داداش تبدیل انرژی رتبه ات چند شده؟

امیر
امیر

تبدیل انرژی نمیخوام بزنم.فقط طراحی)۱۴۸۳(

سلما
سلما

من از ساعت ۱۲ هزار بار مشخصات را وارد میکنم‌ میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد ،،، چرا فقط برا من اینجوذی شده ؟ دارم دیوونه میشم همه رتبه هاشونم دیدن به جز من

مژگان
مژگان

سلام برای مام اینطوری شده
فردا از ساعت ۷تا ۴ بزنگ سنحش ۰۲۱۴۲۱۶۳ داخلی ۹

امیر
امیر

شاید کد امنیتیو اشتبا میزنی
یه زنگ به سنجش بزن یا برو خیابون نجات اللهی مرکزشه اونجا

تبدیل انرژی
تبدیل انرژی

لینک رو درست بزن،احتمالا نتایج نهایی ۹۴ رو میزنی،منم اول این مشکل داشتم

علی
علی

سلام
احتمالا فامیلی شما دو قسمتی ه مثل : خرمی راد یا حسینی پور
در قسمت نام خانوادگی بدون درج فاصله فامیلی تون رو وارد کنید
اینجوری مثلا : خرمیراد یا حسینیپور

امیدوارم مشکل حل شه.

ستاره
ستاره

معدل کارشناسی من با معدل موثر فرق داره؟
میشه شرایطشو توضیح بدین

حسینی
حسینی

سلام. من داوطلب کنکور هنرهای تصویری، با رتبه ی ۳۰۶ مجاز شبانه شدم. از طرفی در کلید سوال های زبان اشکال قطعی وجود داشت اما رفع نشده. با توجه به ضریب دو بودن زبان، اگر این اشکال رفع بشه امکان داره رتبه ی من به مرز روزانه ها برسه. من چه اقدامی… ادامه نظر»

محمد.د
محمد.د

چجوری فهمیدی مجاز شبانه شدی

حسینی
حسینی

دوره ی غیر روزانه رو برام مجاز زده

کیانا
کیانا

منم هنرهای تصویری و طراحی بودم همین مشکلو دارم. اعتراض کردم ولی فکر نمی کنم فایده ای داشته باشه

آذین
آذین

دوست عزیز آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه و شبانه رشته تون چند بوده؟

سوگل
سوگل

سلام به نظرتون من با رتبه اجرای ۱۲۵۸۱ امکانش هس شبانه بابلسر قبول شم؟

حسینی
حسینی

آخرین رتبه ی مجاز روزانه ۲۷۹ بوده. و شبانه ۱۳۰۴

صبا
صبا

سلام بچه های مهندسی شیمی کسی میدونه با رتبه ی ۷۹۰ و سهمیه ی رتبه اولی امکان قبولی دانشگاهای تهران هست یا نه؟؟
تو روخدا اگه کسی میدونه جواب بده

poia
poia

نمی تونم کارناممو ببینم هی ارور میده اطلاعات یافت نشد چیکار کنم

مژگان
مژگان

دوستان
من چیکار کنم اطلاعاتم میزنم میگه دواطلب یافت نشد دارم سکته میکنم

مجید
مجید

بهشون اطلاع بدید

مژگان
مژگان

همه روش ها رو امتحان کردم نشد دارم دیونه میشم
گریه ام گرفت بخدا

محمدجواد
محمدجواد

شرایط منم مثل شماست.
مثل اینکه باید یک پیامی برامون ارسال میشده ،حاوی یک کد و اونو باید به جای شماره شناسنامه وارد کنیم. ولی برای من که همچین پیامی نیومده.
فقط باید صبر کرد تا فردا تو ساعت اداری با روابط عمومی سنجش تماس بگیریم

مژگان
مژگان

تا صبح زنده موندم حتما زنگ میزنم
بخدا این چه کاریه اخه دارم دق
میکنم

مژگان
مژگان

سلام زنگ زدید؟

محمدجواد
محمدجواد

زنگ می زنم . ولی مشغوله
یه کسی جوابگو باشه

مژگان
مژگان

راستی اقا مجید تبریک میگم بخاطر رتبه ای که اوردید انشالله
همیشه موفق باشید

*
*

سال تولد فقط بزن پیشوند۱۳نزن

شیدا
شیدا

شماره شناسنامتو بدون صفر اولش امتحان کن

محمدجواد
محمدجواد

برای من هم SMS اومد

مژگان
مژگان

خوشبحالتون برای من نیومده

Shiva
Shiva

سلام دوستان
پردیس بهشتی تهران و دانشگاه خوارزمی چجور دانشگاهی هستن؟ معتبرن؟

پرستو- ایران شناسی
پرستو- ایران شناسی

سلام و شب بخیر. من لیسانسم خوارزمی بوده. همون تربیت معلم که اسمش تغییر کرده. بستگی به رشتتون داره. ما کرج بودیم نمی دونم ارشد ها هم اونجا می خونن یا تهران. امکاناتش خیلی خوب بود اما بسته به رشته ها، گروه ها ضعیف و قوی بودن.

فرشته
فرشته

سلام بچه ها منم ۲۵۰ اوردم خدایا شکرت تهران قبول میشم

hafez
hafez

بچه های عمران..خواهشا برگه هاتونو چک کنین.سوال ۱۳۳رو ببینین.کسی هست اون سوالو درست زده
باشه.ما چند بار چک کردیم ولی کلیدش اشتباهه.سوال ساده ای هم هست ولی توی درصدامون
تاثیر داره…بچه های عمران خواهشا نگاه کنین و جواب بدین

hafez
hafez

چه اشتباهی کردم وقتی کلیدا اومد نرفتم چک کنم.من و دوستم با هم کنکور دادیم.هر دو روزانه مجاز شدیم.هر دو مثلا سوال۱۳۳ رو درست زدیم.ولی اشتباه توی پاسخنامه زده..درصد اون درسو آورده پایین..چندتا سوال دیگه هم هست. حالا از بچه های عمران میخوام چک کنن ببینیم واسه بقیه هم اشتباه زده. توی… ادامه نظر»

هاشم مرادمند
هاشم مرادمند

من دفترچه A رو پاسخ دادم . پاسخنامم رو با دفترچه C مقایسه کردن

سام
سام

با رتبه ۳۵۰ میشه روزانه جایی قبول شد؟؟
🙁

ندا
ندا

چه رشته ایی

سام
سام

زمین شناسی

مووونا
مووونا

سلام.من رشتم آب وهواشناسیه.
رتبم شده ۵۵ تو سهمیه جانبازان.حالا کجا قبول میشم؟د

ندا
ندا

معدل در ضریب رنکینگ دانشکاه کارشناسی ضرب میشه

محمدجواد
محمدجواد

من هرچی مشخصاتمو وارد می کنم ، میگه داوطلب مورد نظر بافت نشد . هزار بار چک کردم ولی نمیاره . کسی می دونه چکار باید بکنم

حسین
حسین

منو شما هم دردیم .حالا چکار کنیم؟؟؟؟

محمدجواد
محمدجواد

برای یکی از دوستام SmS اومده که فلان عدد رو بجای شماره شناسنامه وارد کنید . اما برای من نیومده !!۱

حسین
حسین

واسه منم نیامده

*
*

از اون قسمت
که شماره پرونده میخواد
امتحان کنین
سال تولد هم فقط خودش بزنین مثلا
۸۱

محمدجواد
محمدجواد

این کار رو هم کردم ولی بازهم پیدا نمی کنه

امین
امین

گه شماره شناسنامتون همون شماره ملیه, تو قسمت شماره شناسنامه سایت شماره ملیو بدون صفر اول وارد کنین

محمدجواد
محمدجواد

این کار رو هم کردم ولی بازهم پیدا نمی کنه

زری
زری

منم همین مشکلو دارم . اطلاعاتمو هم کاملا درست وارد میکنم. حتی نتیجه دو تا از دوستامو هم خودم زدم دیدم. اما کارنامه خودمو نمیتونم بیارم. مینویسه داوطلب مورد نظر یافت نشد. چیکار کنییم؟؟

حسین
حسین

سلام دوستان اطلاعتم رو میزنم میگه یافت نشد چیکار کنم راهنمایی کنید

مژگان
مژگان

مال منم اینطوری

مجید
مجید

تذکرمهم:::راستی کارنامتون رو به دست کسی ندید اگه دادید.اسم و فامیل و ش شناسنامه +شماره داوطلبی رو پاک کنید.
چون اگر کسی به نحوی سو استفاده کرد.ممکنه ضرر بزرگی ببینید.

مجید
مجید

سلام.
ارزوی موفقیت دارم براتون
اونهایی که مجاز شدن/توی هر دانشگاهی وارد شدند.ازش لذت ببرن و با سواد تمومش کنید.
اونهایی که مجاز نشدن قطعا دنیا تموم نشده.با تلاش میتونید موفق بشید.

هاشم مرادمند
هاشم مرادمند

چرا کلید اولیه و نهایی اینقدر با هم در تضادند ؟
من در آزمون به دفترچه A پاسخ داده ام اما در کارنامه پاسخ ها را با دفترچه C مقایسه نموده اند.

تبدیل انرژی
تبدیل انرژی

گروه مکانیک کسی هست؟با رتبه ۶۵۰ تهران میشه قبول شد، ؟

شادی
شادی

میشه سوالم رو جواب بدید
آیا اینجا کارشناسی یا ار بچه ها کسی میدونه معدل موثر چرا امسال افزایش پیدا کرده ؟!سال های قبل همون معدل کارشناسی و میزدن
من تو کارنامه ام معدل کارشناسیم و درست نوشته اما معدل موثرم خیلی بیشتره دلیلش چیه؟!

ارشد
ارشد

مال من هم همینطور شده ولی معدل کل و درست زده بالای صفحه

شادی
شادی

درسته معدل کارشناسی رو در بالا درست زده اما معدل موثرم ۸۵ صدم بیشتره
یعنی نیازی نیست به سازمان سنجش اعلام بشه و تصحیح شه ؟ خیلی ممنون از پاسخگویی تون

دانشجوی ارشد
دانشجوی ارشد

با توجه به دانشگاه کارشناسی ضریبی از ۱ تا ۱/۱
تومعدلا ضرب میشه میشه معدل موثر واسه همین
برای بعضیا اضافه شده واسه بعضیام تغییری نکرده

پریسا
پریسا

معدل شما در یک ضریبی ضرب میشه که بستگی به دانشگاه کارشناسیتون داره مثلا من که علمی کاربردی بودم در یک ضرب شده اما دولتی ها در ۱٫۳ . این ضریب بستگی به اعتبار و سطح علمی دانشگاه کارشناسی تون داره

شیدا
شیدا

مال من ۱۷ بوده زده ۱۹!!!!!!!!!!

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

خیریه بچه های آسمان