مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد گروه روحی روان گام

اعلام نحوه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۶

زمان کنکور ارشد 98 سراسری و ازاد

ثبت‌نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آزاد و سراسری در سال ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.

به داوطلبان عزیز شدیدا توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و برگزاری کنکور در کانال تخصصی کارشناسی ارشد عضو شوند. کلیک کنید…

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مراحلی که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ باید برای ثبت نام طی کنند به شرح زیر است:

۱- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی فوق برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱).

۲- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصد و سی هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تبصره: با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

۵- داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر، به مبلغ ۳۳۰٫۰۰۰ (سیصدو سی هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.

تذکر ۱: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۰۲٫۰۰۰ (صدو دو هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقه مندی اقدام نمایند.

تذکر ۲: کلیه داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام نمایند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی خواهند شد.

به داوطلبان توصیه می شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب درصورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

توصیه‌های‌ مهم‌:

۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار دارد، ‌مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کدپیگیری ۱۶ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- کلیه‌ فارغ‌التحصیلانی‌ که‌ مقطع‌ کارشناسی‌ ارشد یا دکتری‌ خود را به‌ پایان‌ رسانیده‌اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصیلی‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تکمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسی‌ اقدام‌ نمایند؛ ضمن اینکه لازم است به تذکرات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام توجه نمایند. ضمناً دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

۴- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کدپیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه، ومندرجات آن را کنترل و نزد خود نگهداری نمایند.

۵- با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۶- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۷-در صورت‌ لزوم‌،داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ گویای: ۴۲۱۶۳-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ کرده یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

 

مطالب مرتبط:

اعلام جزئیات درج معدل در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸... داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 98 لازم است نسبت به درج معدل مقطع کاردانی و کارشناسی خود در فرم ثبت نام کنکور اقدام نمایند. به گزارش مستر تست، بنا بر اع...
نحوه رفع نقص کارت کنکور ارشد فراگیر پیام نور ۹۷... جزئیات نحوه رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97 اعلام شد.   نحوه رفع نقص کارت کنکور ارشد فراگیر 97 به گزارش ...
ثبت نام ۴۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ ت... مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 40  هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 ثبت  نام کرده اند.حسین توکلی در گفتگو با خبر...
اعلام رشته های شناور کنکور کارشناسی ارشد ۹۸... عناوین رشته های امتحانی شناور آزمون کارشناسی ارشد 1398 از سوی سازمان سنجش اعلام شد. به گزارش مستر تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان آزمون کارشن...
اعلام جزئیات برگزاری بیست و سومین دوره المپیاد علم... اولین مرحله آزمون المپیاد علمی دانشجویی کشور همزمان با برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 برگزار می شود.به گزارش مستر تست، بن...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
نرگس
نرگس

سلام روزبخیر من درزمان مقرر برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام نکردم الان راهی وجود داره که ثبت نام کنم؟ خواهش میکنم جواب بدین

لیلا
لیلا

سلام من کد قرمز رنگ برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد،که باید از سازمان سنجش بگیریم ذخیره نکردم ،از سازمان سنجش هم برداشتن ،لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

گودرزی
گودرزی

سلام وقت بخیر آزمون اسکیس رو خریداری کردم سریالش رو … حالا کجا باید واردش کنم ؟؟

aa
aa

سلام اگرمشکلتون حل شد میتونید منم راهنمایی کنید چون من فقط میخوام ازاد شرکت کنم

حمید
حمید

سلام ببخشید چجوری باید برا ارشد انتخاب رشته کنم،منظورم اینه که از طریق چه سایتی؟!

امیر
امیر

سلام منم همین مشکل دارم/واقعان چطوری باید ثبت نام کنم؟بدبختی همین امروز هم زمان داره

علی
علی

سلام
من هنگام ثبتنام دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی ثبتنام نکردم ایا بعد از ازمون یا هنگام انتخاب رشته راهی وجود داره که بتوانم در انتخاب رشته دانشگاه پیام نور هم اتخاب کنم؟

راضیه
راضیه

به امکانش هست

Ziya
Ziya

سلام کسی میدونه ک میشه حوزه امتحانی رو تغییر داد با توجه ب اینکه دو هفته مونده ب ازمون؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر متأسفانه کارت های ورود به جلسه بنا بر اعلام مشاور سازمان سنجش صادر شده و دیگه امکان تغییر حوزه نیست.

پرستو
پرستو

سلام من فقط واس دولتی ثبت نام کردم نمیشه الان اصلاح کرد واسه ازادم بدم؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
شما با ثبت نام در کنکور سراسری، داوطلب دانشگاه ازاد هم محسوب میشید و نیازی به ثبت نام دیگری نیستش.

فهیمه
فهیمه

سلام من نام خانوادگی ام راتغییردادم آیامشکلی پیش نمیاد برام ؟یاکجا تغییربدم؟

مهسا
مهسا

سلام
از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش که ادرسش لینک زیر هست حتما مطرح کنید، چون برای ورود به جلسه ازمون کارت ملی رو با کارت کنکور تطبیق میدن و این عدم تطابق براتون مشکل زا میشه:
http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
البته موقع انتشار کارت ورود به جلسه هم امکان ویرایش هست.

هلیا
هلیا

سلام و خسته نباشید من ثبت نام ارشدم را کامل انجام داده ام و شماره پرونده و پیگیری را دریافت کردم ولی الان که که میخواهم به صفحه ام وارد شوم نمیشه واین مطلب که داوطلبی با اطلاعات وارد شده یافت نشد این را برایم می اورد جالا من چه کاری باید… ادامه نظر»

شکرالله
شکرالله

از این لینک باید وارد بشی .
۹۲٫۲۴۲٫۱۹۵٫۱۴۴/nrgarshad97/Login/Login

qqqqqq
qqqqqq

سلام من موقع ثبت نام ارشد زبان رشته اصلی را انگلیسی انتخاب کردم میخواستم بدونم درست است ؟یا ممکن زبان انتخابی دفترچه سوالات باشه ممنون

لیلا
لیلا

درست انتخاب کردید . جای نگرانی نیست

فهیمه
فهیمه

هر چی ثبت نمیشه ی جا بنویسید کپی کنید بیاید اون قسمت pase کنید

الهام
الهام

سلام
سریال شناسنامه ام رو وارد می کنم قبول نمی کنه
کسی میدونه دلیلش هست؟

روژین
روژین

سلام من نمیتونم سریال شناسناممو وارد کنم ..هی میگه اشتباهه چیکار کنم

الهام
الهام

دقیقا مشکل من هم این هست

الهام
الهام

فهمیدم فقط ردیف و سریال رو باید واری کردی سری رو وارد نکنی اوکی میشه
روی علامت سوال قرمز رنگ کلیک کن راهنمایی می کنه

حسین
حسین

سلام.می خوام کنکور مدیریت مالی شرکت کنم اما رشته برای از مون زده مجموعه مدیریت کد دیگه برای تفکیک نخواسته میشه بگید چزوریه
چطری باید مشخص کرد نوع ازمون امتحانی رو؟”

مهسا
مهسا

سلام
شما فعلا فقط رشته رو انتخاب میکنید و در کنکور ارشد شرکت میکنید (در کنکور باید به سوالاتی که ضریب دارند برای گرایش یا گرایش های مدنظرتون پاسخ بدید) و بعد با توجه به رتبه کسب شده برای هر گرایش، در زمان انتخاب رشته، رشته محل های مدنظرتون رو انتخاب میکنید.

هانیه
هانیه

سلام دوستان، من دوره ی کارشناسیم بعد کنکور بصورت پیوسته بوده و دوره کاردانی نداشتم و الان
برای ثبت نام در کارشناسی ارشد در بخش کد رشته های آزمون اول و دوم دچار مشکل میشم.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون میشم واقعا

وحید
وحید

من بدون صفر شماره همراه و ثابتو پیست میکنم بازم نمیشه چیکار کنم

bahar72
bahar72

سلام من قبلا سریال ثبت نام رو خریدم ولی موفق به ثبت نام نشدم .ایا الان برا ثبت نام باید باز سریال ثبت نام بخرم ؟؟؟

سما
سما

سلام نخیر با همون میتونین ثبت نام کنین

مجید
مجید

سلام تمدید کردن زمان ثبت نام رو تا ۳ بهمن اما الان سایت غیر فعاله لطفا کمک کنید

سپهر
سپهر

سلام
من هرکاری میکنم عکس لود نمیشه سایزش هم اوکی کردم بازم قبول نمیکنه؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

امينه
امينه

من هم مشکل دارم چی مار باید بکنیم؟

اسماعيل
اسماعيل

سلام هرکار میکنم عکسم ارسال نمیشه دلیلش چیه؟

yekta
yekta

چرا نمیشه شماره تلفن و وارد کرد یکی جواب بده؟؟

متین
متین

شماره تلفن و موبایلو جایی دیگه بدون صفر بنویس بعد کپی و توی کادر مربوطه paste کن

امیر
امیر

سلام تلفن و تلفن ثابت ثبت نمیشه تو ثبت نتمه

آرش
آرش

منم همین مشکل رو دارم.یک نفر جواب بده لطفا

متین
متین

شماره تلفن و موبایلو جایی دیگه بدون صفر بنویس بعد کپی و توی کادر مربوطه paste کن

Ha7eM
Ha7eM

سلام
آقا این ثبت نام چرا اینطوریه؟؟
تو قسمت وارد کردن تلفن و تلفن همراه شماره ثبت نمیشه!!!!
لطفا پاسخ بفرمایین

سلام
سلام

سلام کسی میدونه چطوری باید شماره تلفن را وارد کرد؟!

متین
متین

شماره تلفن و موبایلو جایی دیگه بدون صفر بنویس بعد کپی و توی کادر شماره مربوطه paste کن

مهسا
مهسا

سلام برای تهیه دفترچه به کجا باید مراجعه کنیم???

مهسا
مهسا

ببخشید برای تهیه دفترچه کنکور ارشد باید به کجا مراجعه کنیم?

رهنما
رهنما

سلام
امکان ثبت نام در دو رشته از دو مجموعه متفاوت وجود داره، مثلا رشته شناور از گروه هنر و رشته اصلی از گروه علوم انسانی یا باید هر دو رشته از یک مجموعه مثلا هنر یا انسانی باشه؟
لطفا کسی می دونه راهنماییم کنه. تشکر

MansoUr
MansoUr

سلام من کارشناسی نرم افزار کامپوتر دارم… هنوز ارشد ثبت نام نکردم و دوست دارم ثبت نام کنم .بنظرتون چه گرایشی رو ادامه بدم برای کارشناسی ارشد ؟
زبان انگلیسی خوبه؟

اردشیر
اردشیر

سلام.میخوام انتخاب رشته با تلفن بکنم.این سایت باز http://www.azmoon.orgنمیشه

آوات
آوات

سلام کسی از انتخاب رشته ارشد ازاد خبر داره که کی شروع میشه ؟

بهزاد
بهزاد

سلام . استفاده از سهمیه بسیج فعال برای دانشگاه آزاد ارشد آیا بعد آزمون حین انتخاب رشته اقدام به دریافت کد رهگیری میکنیم با حین ثبت نام ؟
ممنون

مهسا
مهسا

سلام
با توجه به این که ازمون ارشد سراسری و ازاد ادغام شده، امسال چیزی در دفترچه در خصوص سهمیه بسیج قید نشده بود و احتمالا این سهمیه دیگه مطرح نیست.

سعید
سعید

ظاهرن بعد از اعلام نتایج اولیه میشه برای انتخاب رشته آزاد استفاده کرد.

hossein
hossein

با سلام
قبلا ثبت نام کردم و الان می خوام عکسمو ویرایش کنم…به قسمت ویرایش عکس رفتم ولی هیچ گزینه نیست برای زدن ویرایش؟؟؟راهنمایی بفرمایید

لیلی
لیلی

زبان رشته باید انگلیسی رو انتخاب کرد؟چون فارسی نداره

مهسا
مهسا

سلام
منطورتون زبان درس زبان تخصصی نیست احتمالا؟ شاید همونه خب که باید انگلیسی انتخاب کنید.

نسیم
نسیم

سلام اولین بارم هست که ارشد ثبت نام می کنم. درمرحله دریافت کارت اعتباری من میخوام پیام نور رو هم بزنم سوال من اینه که : اول باید ثبت نام و اس ام و رو بزنم بعدش دوباره بیام پیام نور یعنی ردیف ۳ رد بزنم؟ یا همون اول گزینه ۳ پیام… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
همون مرحله اول میتونید انتخاب کنید و مشکلی نیست.

حسنی
حسنی

سلام من بعد ثبت نام و ویرایش اول ودوم شماره علاقه مندی در پیام نور را گرفتم ولی هر چقدر کد ده رقمی رو وارد میکنم .میگه اشتباه وارد کردی.باید چیکار کنم .اعصابم بد جور خورد کرده .لطفا راهنمایی کنید

skyline
skyline

سلام مبلغ ۳۳ هزار تومن برای سراسری و ازاد با هم هستش یا اونم فیش جدا داره؟

مهسا
مهسا

سلام
مبلغ ۳۳هزار تومان برای دانشگاه ازاد و سراسری هست و فقط برای پیام نور و غیرانتفاعی باید یک کارت ۱۱تومنی دیگه هم تهیه کرد.

رامین
رامین

سلام الان سایت باز برا ثبت نام جا مانده ها؟؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
خیر هنوز سایت فعال نشده.

یوسف
یوسف

سلام من در مهلت ثبت نام برای کنکور سراسری ثبت نام کردم اما الان میخام علاقه مندی به پیام نور رو انتخاب کنم از من سریال میخواد و میخوام کارت مخصوص علاقه مندی پیام نور بخرم تو قسمت خرید کارت این گزینه برای سراسری وجود نداره . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

سلام
منظورتون کنکور ارشد هست؟
از اول اسفند امکان ویرایش فراهم میشه.

یوسف
یوسف

نه سراسری منظورم بود .. دیشب نمیتونستم کارت علاقه مندی پیام نور برای کنکور سراسری رو خریداری کنم … گزینش نبود اما الان که رفرش کردن دیدم درست شده . و کارم راه افتاد

Abcd
Abcd

اگر در ثبت نام گزبنه علاقه مند به دانشگاه های پیام نور و غیر دولتی رو نزنم دیگه نمیتونم بعد از کنکور در این دانشگاه ها مثل دانشگاه آزاد شرکت کنم؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
وقتی کنکور سراسری ثبت نام کنید، داوطلب دانشگاه ازاد هم محسوب میشید و نیازی به زدن تیک نیست. اون تیک فقط مربوط به پیام نور و غیرانتفاعی هستش و ارتباطی به دانشگاه آزاد نداره.

رضا
رضا

سلام من سریال ثبت نام خریدم اما موفق به ثبت نام نشدم تکلیف پولی که دادم چی میشه؟

رضا
رضا

کسی نیست جواب بده

علیرضا
علیرضا

سلام هنوز که لینک ثبت نام فعال ه
نمیشه ثبت نام رو انجام داد؟

مریم
مریم

سلام من درمرحله اول ثبت نام ،،دانشگاه پیام نورو نزدم الان کارت اعتباریشو خریدم میخام ویرایش کنم اما پیدانمیکنم چکارکنم؟؟

کیمیا
کیمیا

بچه ها شهر محل آزمون لود نمیشد چی کار باید کرد

حمید
حمید

سلام
بعد از مرحله عکس اطلاعات را میدم و برای رفتن به مرحله بعد گزینه ادامه را که می زنین loading می زنه و همینطوری می مونه کسیی می تونه راهنمایی کنه.

آبتین
آبتین

برای منم همینطوره باید چه کار کنیم

محسن
محسن

برای منم میشه هیچکسم پاسخ گو نیست دوبار سریال خریدم بازم نشد

آبگینه
آبگینه

سلام دوستان….با این حساب که آزمون سراسری و آزاد یکی شده و با این روند که مجموعه و رشته رو باید الان مشخص کنیم
تکلیف کسی که میخواد سراسری مثلا از مجموعه فنی شرکت کنه و آزاد رو مجموعه انسانی چی میشه؟؟؟

کیمیا
کیمیا

سلام من پرداخت کردم شماره پیگیری هم دارم اما شماره سریال برام نیومدی ،مشخصات که وارد میکنم برای دیدن کارت مگه نیم ساعت صبر کن اما هیچ اتفاقی نمونه چکار کنم؟

ابراهیم
ابراهیم

سلام
من با چه آدرسی میتونم وارد شم که بتونم ثبت نام انجام بشه ؟

محمد
محمد

سلام بابا این شماره تلفن ثابت و همراه چطوری وارد میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس
ناشناس

سلام
جای دیگه saveکنید و copyو در قسمت شماره هاpasteکنید

Fatemeh
Fatemeh

واااای ممنونم دوست عزیز شاید باورتون نشه من یک ربع مونده به ۱۲ شب یعنی درحالی که فقط یک ربع وقت داشتم تونستم ثبت نامم رو کامل کنم اونم درحالی که واقعا ناامید شده بودم و هرکار میکردم با گوشی فیلد شماره رو ارور میداد و کامپیوترم هم هنگ کرده بود و… ادامه نظر»

الی
الی

وااااااییییی خدا خیرت بده به هزااار روش وارد کردم نشده که نشد…اینجوری بلاخره شد!!!

aaa
aaa

موقع ثبت نام جنسیت رو اشتباهی مرد میزنه و تغییر هم نمیکنه. وقتی هم که میخوام با همون سیو کنم کد نظام وظیفه میخواد 🙁

محبعلی
محبعلی

سلام کسی تونست مشکل ثبت شماره تلفنارو حل کنه

محبعلی
محبعلی

سلام منم هرکاری میکنم شماره تلفنا وارد نمیشه چیکا باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رعنا
رعنا

سلام
منم مشکل وارد کردن شماره تلفن رو دارم
اگه کسی بلده لطفا بگه
ممنون

رضا
رضا

سلام برا اونایی ک این مشکل شماره تلفنارو دارن
منم این مشکلو داشتم چون با گوشی ثبت نام میکردم نمیشد.من خودم با کامپیوتر ثبت نام کردم مشکلیم پیش نیومد با ی مدل گوشی دیگم امتحان کنید اگ سیستم نداشتین شایددرست بشه

مریم
مریم

سلام، من هرکاری میکنم شماره تلفن ثابت و همراه وارد نمیشه چکار کنم؟

رضا
رضا

منم همون مشکلو دارم اگ مال شما درست شد برا منم اطلاع بدین مممنون میشم

محمد
محمد

سلام ببخشید شما تونستید مشکلتون رو حل کنید

سحر
سحر

منم همین مشکل رو داشتم جای دیگه شمارتون رو کامل به همراه کد تایپ کنید و کپیش کنید و بیاید صفحه ثبت نام فیلد مربوط به شماره رو انتخاب کنید و پیست کنید خودش بینش dash میزاره و قبول میکنه

رضا
رضا

تو مرحله اخر قسمت ثبت شماره تلفنا هر جورری میزنم قبول نمیکنه نمیدونم چیکار باید بکنم

مریم
مریم

منم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید

sahel
sahel

من دانشجوی ارشد ترم ۱ دانشگاه ازادم ،میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا
رضا

سلام
من از دیرو زصبح تا الان هرچی سعی کردم نتونستم ثبت نام کنم وبعد ازاینکه سریال ثبت نام وکلمه عبور رو وارد میکنممی زنه لطفا مرورگر خود رابسته وثبت نام را از ابتدا شروع فرمایید .تو روخدا اگه کسی می دونه کمک کنه.

رعنا
رعنا

سلام
به منم این ارور رو داد
از یک مرور گر دیگه رفتم
الانم شماره تلفن رو وارد نمیکنه.

الهام
الهام

سلام
کارت ارشد خریدم شماره سریال ۱۰ رقمی داده چه کنم؟

mohammad
mohammad

سلام
دوستان دانشجویان ارشد آزاد( در حال تحصیل) آیا میتونن برای دولتی ثبت نام کنند؟ یا اون ها هم باید از دانشگاه آزاد انصراف بدن و بعد ثبت نام کنند؟

پریسا
پریسا

از صبح تا حالا ۲۰۰ بار سعی کردم ثبت نام کنم موفق نشدم.از ساعت ۹ پای سیستم هستم.
شهر محل آزمو در حال بارگزاری نوشته و فعال نیست و شماره تلفن ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۶۱ و ۶۲ هم
بدون مکث اشغال هست و نمیشه تماس گرفت.چی کار باید کرد.راهنمایی کنید ممنون

نگار
نگار

سلام منم مشکل کاربر میلاد رو دارم واقعا استرس دارم ، اگر امروز موفق به ثبت نام نشدیم با توجه به اینکه شماره سریال ثبت نام خریداری کردیم ایا زمانی رو میزارن که کسانی که از ثبت نام جا موندن به دلیل مشکلات سیستم ثبت نام خودش بتونن ثبت نام کنن ؟… ادامه نظر»

پریسا
پریسا

با سلام،در مراحل ثبت نام ارشد ۹۶ ردیف شهر مربوط به محل برگزاری آزمون فعال نیست و
هیچ گزینه ای نداره چی کار باید کرد.اجازه ادامه مراحل رو هم نمیده

میلاد
میلاد

سلام
شهر محل امتحان رو بالا نمیاره.
فقط نوشته در حالِ بارگذاری
بیشتر از ربع ساعته .

راهی هست برا درست کردنش؟
مرحله ثبت نام رو دوبار تکرار کردم اما همجنان بی فایده بود

امین
امین

سلام من میخام فقط تو یک رشته کنکور بدم و اون رشته ای که میخام انتخاب کنم جز رشته های شناور است کد رشته ای که میخام انتخاب کنم تو بخش رشته دوم میزنم قبول نمیکنه تو بخش رشته اول میزنم قبول میکنه سوالم اینکه میتونم کد رشته شناور تو بخش رشته… ادامه نظر»

پرینا
پرینا

سلام شماره پیگیری دریافت کردم ولی شماره سریال دریافت نکردم چیکارکنم لطفا کمک کنید؟

رز سفید
رز سفید

سلام ، من واسه ثبت نام ارشدم مشکلی پیش اومده ، تمامی اطلاعاتم رو درست واضح وارد کردم و موقع تایید نهایی یه کادری باز میشه که اسم و فامیلم رو درست نوشته ولی جنسیتم رو مرد زده در حالی که من جنسیت زن رو انتخاب کرده بودم یعنی سیستم سنجش مشکل… ادامه نظر»

ام
ام

سلام
اگه جنسیت رو درست وارد می کنید و موقعی که برای تایید اسم و فامیل شما رو می زنه و جنسیت رو اشتباه می زنه تایید کنید، خودش موقعی که کد رهگیری میده درست میشه

الهام
الهام

سلام
سال های گذشته در زمان ثبت نام دانشگاه ازاد ، انتخاب رشته هم انجام میشد الان که ازاد و سراسری تجمیع شده انتخاب رشته ازاد به چه صورت هست ؟

سجاد
سجاد

سلام میخواستم ویرایش کنم اطلاعاتم رو کجا باید برم؟

Mahta
Mahta

سلام دوستان. من کارتو خریدم.اما شماره سریال ثبت نام رو نداده.فقط شماره پیگیری پرداخت دادن.قسمت مشاهده ی کارت هم رفتم و شماره پیگیری رو دادم،اما گفت درخواست در حال بررسی است نیم ساعت دیگه مراجعه نمایید.چند بار سر زدم ب سایت.باید چ کار کنم

سعید
سعید

سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم توی ازنون ارشد ازاد ثبت نام کنم و فقط توی سنجش واسه دولتی تونستم ثبت نام کنم ….. میشه توضیح بدید که چطوری واسه دانشگاه ازاد ثبت نام کنم

عباس
عباس

سلام.ثبت نام ازاد با سراسری یکی شده. بعد از اومدن کارنامه کد رشته ازادو انتخاب میکنید. خلاصه مثل کنکور شده

الي
الي

سلام نمیشه از سهمیه بسیج فعال استفاده کرد؟

عباس
عباس

نه متاسفانه.قبلا میشد

Saye
Saye

اون قسمت انتخاب شهر برای تعیین حوزه ی امتحان رو منطورمه ‌.استان رو زدم اما گزینه شهر هیچ شهری رو نزده و همش مینویسه در حال بارگیری!!! چرا نمیاد ؟؟ واسه همه اینجوریه؟ چقدر باید صبر کنم

Saye
Saye

سلام .من هر چی میزنم قسمت شهرستان رو .میزنه در حال بارگیری .چیکار کنم ؟؟؟مشکل کجاس؟

Saye
Saye

سلام من هر چی میزنم قسمت شهرستان محل امتحان رو میزنه در حال بارگیری!!!! و جلو نمیره و هیچی نمیاد چیکار کنم ؟ مشکل کجاست؟

م
م

بالای صفحه سمت چپ ، داوطلب-ثبت نام جدید. با این کار اون مشکل حل میشه

زهره
زهره

سلام میشه از عکسی که دارم عکس بگیرم بزارم،اسکن نکنم دیگه؟

عباس
عباس

چرا که نشه . دوربین کیفیت داشته باشه واسه عکس

مجتبی
مجتبی

ینی با همین ۳۳۰۰۰ تومن و اون ده تومن من آزادم ثبت نام کردم؟
از کجا میشه فهمید دانشگاه آزاد ثبت نام کردم یا نه؟؟؟؟؟؟

فاخر
فاخر

من تمام دفترچه را زیروروکردم اما برای پرستاری نتونستم ثبت نام کنم

mm
mm

سلام دوستان
برای ثبت نام ارسال عکس سال جاری الزامیه؟
عکس سال های قبل باشه چک می کنن؟

aida
aida

سلام سوال بیشتر دوستان مثل من بود لطفا جواب بدین برای شرکت در دانشگاه ازاد ایا باید مبلغ ۱۰۲ هزار ریال رو جدا پرداخت کرد؟ چون گفته برای شرکت در دانشگاه پیام نور غیر انتفاعی و غیر دولتی باید ١٠٢هزار ریال جدا پرداخت کرد ازاد هم شامل این ١٠٢تومنه؟

عباس
عباس

سلام نه. اون ده تومن واسه پیام نوره. واسه ازاد نمیخاد

یونس
یونس

اگه من بخوام هم آزاد و هم دولتی امتحان بدم بدون پیام نور و غیر انتفاعی همون مبلغ ۳۳ هزار تومن رو باید بپردازم یا هزینه ی دیگه ای هم داره ؟

صدف
صدف

من نتوستم شماره شناور رو بخرم. گزینه ایی وجود نداش برا خریدش. معماری هستم

یونس
یونس

برای رشته ی شناور گزینه ی خاصی نیست برای رشته ی شناور باید یه کارت ۳۳ هزار تومنی دیگه بخری

صدف
صدف

سلام من از کجا بدونم عکسم ارسال شده .همش میترسم اپلود نشده باشه

مهسا
مهسا

سلام
اگه ارسال نشده باشه خطا میده. نگران نباشید.

مهرنوش
مهرنوش

سلام من لیسانسم مهندسی علوم صنایع. غذا یی هست بهتر برای ارشد همون صنایع غذایی بخونم یا تغذیه علوم پز شکی شرکت کنم برای تغذیه هیچ جزوه هم ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

مهسا
مهسا

سلام
بستگی به علاقه خودتون داره. اما رشته تغذیه زیرمجموعه وزارت بهداشت بازار کار نسبتا خوبی داره و اگه بتونید در این رشته تحصیل کنید، میتونید شرایط کاری خوبی احتمالا داشته باشید.

مریم عزیزی فرد
مریم عزیزی فرد

هزینه دانشگاه ازاد چی شد پس

رها.ن
رها.ن

هزینه هایی که ما برای دانشگاه آزاد پرداخت کردیم چی شد؟ پس؟ نمی خوان جواب بدن؟

مهسا
مهسا

سلام
باید منتظر انتشار اطلاعیه از سوی دانشگاه ازاد باشیم. گفتن که برمیگردونن اما هنوز جزئیاتش اعلام نشده.

منا
منا

سلام دوستان. سنجش مطمونه که تا فردا تصمیم دیگه ای نمیگیره؟؟؟
که فردا واسه سراسریثبت نام کنیم

منا
منا

۸۰
تومن ازاد چی میییییییییییییییییییییییییییییشه؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام مجدد
قرار هست که دانشگاه ازاد نحوه عودت هزینه رو اطلاع رسانی کنه.

مهسا
مهسا

سلام
بله ثبت نام در سایت سازمان سنجش برای داوطلبان دانشگاه ازاد قطعی هستش.

من
من

با سلام
آیا با همون مبلغ سی وسه هزار تومن ما هم میتونیم متقاضی دانشگاه دولتی هم و دانشگاه ازاد باشیم؟
یااینکه برای دانشگاه ازاد باید مبلغ ۱۰۲ هزارتومن رو واریز کنیم ؟منظورم اینه که دانشگاه ازاد جز شرایطی هست که در
تذکر۱ آورد؟

مهسا
مهسا

سلام
برای ازمون دکتری با همون هزینه ثبت نام برای هر دو دانشگاه میشه ثبت نام کرد. احتمالا برای مقطع ارشد هم شرایط به همین صورت هستش.

مدیریت اجرایی
مدیریت اجرایی

سلام دوستان. کسی میدونه رشته مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال خوبه یا تهران غرب یا تهران مرکز؟
من میخوام این ترم برا تهران مهمان بگیرم ولی نمیدونم کدوم واحدشو برم!!!! لطفا راهنماییم کنین. مرسی

شفیعی
شفیعی

این هزینه ۸۰ تومان که برا ثبت نام دانشگاه ازاد از ما گرفتن چی میشه .چه کسی پاسخ گو هست

مهسا
مهسا

سلام
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه ازاد، این مبلغ عودت داده میشه. نگران نباشید.

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

خیریه بچه های آسمان