مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهستان روان گام

اعلام جزئیات ثبت‎نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد 96 سراسری

زمان و نحوه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان نهایی‌ ۱۲۶ کدرشته امتحانی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگان دعوت‌ می‌گردد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم، ابتدا برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، در صورتی که دانشگاهها و موسسات محل قبولی داوطلبان، تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشند، می‌بایست در یکی از روزهای دوشنبه مورخ ۹۶/۶/۱۳، سه‌شنبه مورخ ۹۶/۶/۱۴ و یا چهارشنبه مورخ ۹۶/۶/۱۵ برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

توجه: کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه بموقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌

۱- اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.

تبصره ‌۱- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه (این فرم از دانشگاههای محل قبولی قابل دریافت است) را ارائه‌ نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ ۹۶/۳/۲۱ لغایت ۹۶/۳/۲۸) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ (شماره ۱) یا صفحه ۲۵۸ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی کارشناسی ارشد ۹۶ (شماره ‌۲) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره ۳- بر اساس‌ مصوبه‌ جلسه ۳۶۸ مورخ ‌۷۴/۱۱/۳ شورای عالی‌ انقلاب فرهنگی‌ در مورد مدارک‌ تحصیلی‌ صادر شده‌ توسط مدیریت‌ یکی از حوزه‌های‌ علمیه‌ قم و خراسان، فضلا و طلاب ‌حوزه‌های علمیه که بر اساس‌ مدرک‌ صادر شده‌ توسط مدیریت یکی از حوزه‌های علمیه قم‌ و خراسان دوره ‌سطح ‌۲ را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶ فارغ‌التحصیل‌ می‌شوند،‌ منحصراً مجاز بوده‌اند در هر یک‌ از کدرشته‌های ‌امتحانی گروه علوم انسانی ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ آن‌ شرکت‌ نمایند و در صورت پذیرفته‌شدن مشروط به گذراندن دروس پیش‌نیاز به تشخیص گروه آموزشی ادامه تحصیل دهند. بدیهی‌ است ‌این‌ دسته‌ از داوطلبان‌ باید تصویر مدرک‌ فراغت‌ از تحصیل‌ خود را که‌ توسط یکی از مدیریت‌های‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ و یا حوزه علمیه خراسان صادر گردیده ‌است‌ در اختیار داشته باشند.

تبصره ۴- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند لازم است واجد شرایط مفاد «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمونهای مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ که طی بخشنامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند.

تبصره ۵: براساس مصوبه جلسه ۷۷۱ مورخ ۹۴/۸/۲۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۴/۵/۲۸ برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

استثناء: آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر بوده و به عنوان رتبه اول در این آزمون شرکت نموده‌اند، معدل فارغ التحصیلی اعلام شده آنان از سوی موسسه آموزش ‌عالی محل فارغ‌‌التحصیلی دوره کارشناسی آنان، لحاظ گردیده و لازم است مطابق بند یک فوق و یا تبصره آن عمل نمایند.

۲- اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و دو سری‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها

۳- شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌

تبصره- ۱۲ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌ منحصراً برای‌ برادرانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌، برای‌ آنان‌ معافیت‌ تحصیلی‌ صادر می‌گردد.

۴- مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه ۳ دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال ۱۳۹۶مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

۵- حکم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ کارمندان‌ دولت

۶- معرفی‌نامه‌های‌ ذیل ‌لازم‌ است‌ حداکثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد برای‌ نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ ۹۷-۱۳۹۶ توسط ارگانهای ذیربط‌ از محل مربوط صادر و به‌ موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ ارسال شده باشد، ‌در غیر اینصورت‌ از ثبت‌نام داوطلبانی که فرم آنان ‌در موعد مقرر واصل نشده باشد، برای ‌نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ می‌گردد.

تبصره‌- براساس‌ هماهنگی‌ های‌ انجام‌ شده‌، گواهی‌ های‌ مربوط به‌ ردیف ۱-۶ توسط ارگانهای‌ ذیربط بطور یکجا به‌ موسسه‌ آموزش‌‌عالی‌ محل ‌قبولی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ ارسال‌ خواهد شد.

۱-۶- معرفی‌نامه ‌رسمی ‌از ستاد مشترک‌ سپاه ‌پاسداران‌ انقلاب ‌اسلامی‌ (نیروی مقاومت بسیج) و یا وزارت‌ جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هریک‌ از روسای‌ ارگانهای‌ مذکور که‌ در آن ‌قید شده‌ باشد داوطلب‌ باتوجه‌ به‌ ماده‌ ۱ و تبصره‌های‌ ۴ گانه‌ آن‌ در آیین‌نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران‌ داوطلب‌ بسیجی‌ به‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و سایر شرایط مندرج‌ در آیین‌نامه‌ مذکور واجد شرایط استفاده‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ می‌باشد.

۲-۶- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه‌ ایثارگران و رزمندگان پذیرفته ‌شده‌اند و ارگان صادر کننده فرم آنان به ترتیب بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا ستاد کل نیروهای مسلح می‌باشد، در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌باشد.

۷- اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) برای‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ مفاد آیین‌نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره ۷۷۸۹۷/۲۱ مورخ  ۱۳۹۳/۵/۵ شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ با امتیاز‌ رتبه‌ اول‌ پذیرفته‌ شده‌اند.

تذکرات‌ مهم 

۱ـ حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

۲ـ معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده است، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.

۳- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند می‌بایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

۴ـ از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۹۶/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

۵ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

چراغ سبز وزارت علوم برای حذف کنکور کارشناسی ارشد... معاون آموزشی وزیر علوم می گوید که این وزارتخانه موافق حذف کنکور کارشناسی ارشد در صورت فراهم آمدن شرایط آن است. مجتبی شریعتی در گفت و گو با خبرگزاری ا...
لغو قانون حذف نمره مردودی از معدل کارشناسی ارشد... مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی از لغو قانون «حذف نمره مردودی از معدل کارشناسی ارشد» خبر داد. محمدرضا آهنچیان در گفتگو با خبرگزاری مهر با ...
درمورد تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد نگران باش... تاثیر معدل در پذیرش کارشناسی ارشد همواره موضوعی است که موجب نگرانی برخی از داوطلبان این آزمون است. در این مطلب سعی داریم به ابهامات داوطلبان عزیز در ا...
حذف مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سال ۹۸... معاون آموزشی وزارت علوم از حذف تکمیل ظرفیت از سال 98 خبر داد و گفت: از سال آینده مرحله تکمیل ظرفیت حذف می شود. به گزارش مهر، مجتبی شریعتی نیاسر ص...
اعلام شرایط ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد غی... مدیرکل دفتر آموزش های غیردولتی وزارت علوم با اشاره به شرایط ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد پس از ادغام مؤسسه یا دانشگاه غیرانتفاعی محل تحصیل، از ...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
ارسلان
ارسلان

سلام وقت بخیر یک سوال داشتم
من ارشد ۹۶ دانشگاه روزانه مازندارن قبول شدم ولی بنا به دلایلی نتونستم ترم مهر ثبت نام کنم
ایا این امکان وجود داره ک ورودی بهمن ثبت نام کنم؟؟؟
لطفا اگه کسی میدونه و مطمئن هست جواب سوالم رو بده
ممنون و متشکر

رویا
رویا

سلام من دوره ی کارشناسیمو در پیام نور گذروندم و فارغ التحصیل شدم اما مدرک موقتم آماده نیست الانم ارشد پیام نور قبول شدم میخوام ثبت نام غیر حضوری در سایت پیام نور انجام بدم الان باید ازچه چیزی به عنوان مدرک کارشناسیم اسکن کنم. یعنی چه چیزی از دانشگاه بگیرم؟من از… ادامه نظر»

star27
star27

مینا جان ببخشید که سوال میکنم میشه بدونم رشتتون و رتبتون چیه چون منم میخوام تو تکمیل ظرفیت بوشهرو انتخاب کنم .ممنون میشم بگید

Arezoo
Arezoo

سلام من میتونم رشته روزانه ای ک قبول شدم ثبت نام کنم وهم تکمیل ظرفیه؟ اگ تکمیل ظرفیت قبول شدم اونو ادامه ندم و اگ نشدم ادامه همون رشته رو بخونم؟؟

بیتا
بیتا

سلام بچه ها
من وقتی ارشر شرکت کردم ترم اخر کارشناسی بودم
الات لازمه که باز فرم تعهدفراغت ازتحصیل بدم به دانشگاهی که قبول شدم؟؟
گواهی معدل و گواهی تاییدشده از دانشگاه به جای مدرک کارشناسی رو خودم باید ببرم تایید کنن یامثل ریزنمرات خودشون به میفرستن دانشگاه قبولیم؟

مونا
مونا

سلام من معدل کارشناسی ام، ١۶/۴٢ هستش،موقع ثبت نام اولی ۱۷ وارد کردم بعد اصلاحش کردم،کردمش ١۶ ،به نظرتون مشکلی پیش میاد.شنیدم بیشتر باشه مشکل سازه نه کمتر.الان هم با رتبه ٣۴٠ روزانه سمنان ادبیات زبان قبول شدم.میشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

وحید
وحید

مشکلی نیست نگران نباش

مونا
مونا

مطمین هستید،احتمالا چون ویرایش کردم مشکلی پیش نمیاد

مونا چنگيزي
مونا چنگيزي

سلام من معدل کارشناسیم ١۶:۴٢ هستش چون تازه فارغ التحصیل شده بودم معدل دقیقم رو نمیدونستم ثبت نام اولی ١٧ وارد کردم اما بعد اصلاحش کردم و کردمش ١٧ الان مشکلی پیش نمیاد چون اصلاحش کردم و کمتر از معدل واقعی ام وارد کردم؟تا اونجایی که میدونم فقط اگر بیشتر باشه مشکل… ادامه نظر»

عباس
عباس

میبینم که گروه خلوت شده همه دوستان رفتن برای ثبت نام

شيما
شيما

خواهش میکنم یکی بگه من معدلمو اشتباه یک نمره بالا زدم چیکار میتونم کنم ؟؟؟

پزشکی
پزشکی

از سازمان سنجش سوال کنید
اینجا کسی نمیتونه به شما کمکی بکنه
تنها چیزی که ما میدونیم اینه که اگه معدل مغایرت داشته باشه برخورد میشه باطرف

صادق
صادق

میشه لطفا جواب منم بدین؟ من رتبم۳۸۰۰۰شده به نظرتون برای تکمیل ظرفیت ازادتهران میارم؟انقدظرفیت کمه واقعا میترسم یه سال به کوب بخونم ولی نتیجه نگیرم توروخداکمکم کنید

معصومه
معصومه

سلام ..ببخشید کسی میدونه زمان ثبت نام دانشگاه علامه چه تاریخی من میرم تو سایت تاریخی نیست،خواهش میکنم اگر کسی میدونه جواب بده؟؟

عباس
عباس

سلام
چه رشته ای قبول شدید؟

Mahsa
Mahsa

سلام. توی سایت اطلاعیه برای ثبت نام کارشناسی ارشد زده و تماما توضیح داده شده
سه شنبه ۱۴ شهریور و چهارشنبه ۱۵ شهریور ثبت نام الکترونیکی هست
۱۹ و ۲۰ شهریور متناسب با رشته تون توی یکی از این روزا ثبت نام حضوری
موفق باشید

ارشاد
ارشاد

دوستان عزیز ببخشید یه سوال داشتم . من اصل دانشنامه لیسانسم رو قبلا گرفتم. الان ارشد روزانه قبول شدم. برای ثبت نام باید اصل مدرک رو تحویل بدم یا کپی برابر اصل رو فقط بدم ؟ چون اصل مدرک رو نیاز دارم . هر دانشگاهی یه چیزی میگه . قانونش چیه ؟… ادامه نظر»

رویا
رویا

سلام.کسی هست دانشگاه شیراز اورده باشه؟؟

ماری
ماری

سلام دوستان.رشته ی من اقتصاده. من استعداد درخشان فردوسی گرایش توسعه اقتصادی قبول شدم و با کنکور دانشگاه علامه طباطبایی گرایش اقتصاد محیط زیست. گرایش و رتبه ی دانشگاه هم در ایران و جهان برام مهمه. با این اوصاف کدوم رو برم؟لطفا منو راهنمایی کنید.

عباس
عباس

سلام
توی رشته های علوم انسانی فقط علامه طباطبایی

مینا
مینا

زینب سازمان سنجش بیانیه زده دوشنبه عصر کارنامه رو میزارن

مینا
مینا

مارال ناراحت نباش من هم پارسال آزاد قبول شده بودم نرفتم موقع ثبت نام ها زنگ زدم گفت اگه الان ثبت نام نکنی احتمالا تکمیل نداریم ولی دو بار تکمیل ظرفیت داشت الان یکی من نمی رم جام خالی می مونه پس مطمئن باش تکمیل میزارن خیلی ها هم مثل من نمی… ادامه نظر»

zizi
zizi

سلام دوستان
من تو دولتی رشته مدیریت تکنولوژی موسسه غیر انتفاعی فاران مهر دانش واحد مجازی قبول شدم و تو آزاد مدیریت دولتی واحد مجازی یا همون الکترونیکی قبول شدم به نظرتون کدومشو برم بهتره و ارزششو داره ؟
دوستان کسی هست ما رو راهنمایی کنه ؟

احمد احمدی
احمد احمدی

سلام . دوستان و مشاوران ارجمند و گرامی . خوب هستید ؟ وقت شما بخیر . امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه . پوزش مزاحم میشم . من سال ۹۰ ارشدم رو از داشگاه آزاد گرفتم ( رشته ی ادبیات فارسی ) و الان ۳۱ سالم هستش . امسال ازمون ارشد سراسری… ادامه نظر»

عباس
عباس

سلام و تبریک
شما که ارشد این رشته رو دارید چرا دوباره میخواید همین مقطع رو بخونید؟
بخاطر اعتبار سراسری؟

کیمیا
کیمیا

آخه این چه کاریه،وقتی وارد بازار کار بشی هیچ فرقی نداره مدرکت رو از کجا گرفتی به جای این کار انرژی که می خوای اینجا بذاری دکترات رو بگیر و همین آموزش و پرورش رو ادامه بده

A. H
A. H

سلام. اگه معدل کارشناسیم درست و دقیق وارد سایت سازمان سنجش شده باشه.
اما معدل کاردانیم۳صدم(۰٫۰۳)بیشتر وارد کرده باشم. ایا مشکلی درست میشه
احتمال داره قبولیمو کنسل کنن؟؟؟

شيما
شيما

من ١ نمره اشتباه وارد کردم کدوم معدلو باید وارد میکردیم اصن

M-M
M-M

منم منابع اب فردوسی شبانه قبول شدم
درمورد رشتش مطمئن نیستم
کسی میدون خوبه یانه؟

صبا
صبا

سلام دوستان
دانشگاه فردوسی هنوز اطلاعیه ای واسه ثبت نام نزده؟

علی
علی

من پژوهش اجتماعی فردوسی قبول شدم ولی اصلا دلم نمیخواد برم.شاید اگه علامه بودم میرفتم.اشتباه کردم ک علامه رو بعد از فردوسی زدم.بچها بنظرتون واقعا با این شرایط برا بازار کار و …. اصلا ارزششو داره ک دوسال دیگه وقتمون رو تلف کنیم و بریم درس بخونیم و بعد باز هم هیچ… ادامه نظر»

مارال
مارال

بچه من زنگ زدم دانشگاه آزاد پرسیدم تکمیل ظرفیت کی هست,گفت اصلا معلوم نیست امسال داشته باشه یا نهههههه!!!!!!???????????

مینا
مینا

بچه ها من ارشد معدنی بوشهر قبول شدم. بنظرتون میتونم انتقالی بگیرم برا چمران؟
چمران برای من با توجه به شاغل بودنم و اینکه یه بچه دارم مناسبتره.شنیدم میگن به خانم ها با شرایط خاص امکان داره انتقالی بدن

سعید
سعید

سلام با چه رتبه ای بوشهر قبول شدین

مینا
مینا

۱۸۰۰

star27
star27

مینا جان میشه خواهش کنم ببینید تو کارنامه نهایی از آخرین رتبه قبولی شما چندمی هستید که ارشد معدنی بوشهر قبول شدید ؟؟ خودتون کدوم شهر هستید؟

بهار
بهار

من از مشاورپرسیدم ، گفتن تو دوره ارشد انتقالی نمیدن

مینا
مینا

با شرایط خاص هم نمیدن؟

سیامک
سیامک

دوستان ارشد مکاترونیک کارش گیر میاد؟اصلا به درد میخوره. چون هنوز جا نیوفتاده .من روزانه اراک قبول شدم نمیدونم برم یا نرم

الکترونیک
الکترونیک

شما اطلاعی از این گرایش نداری چرا انتخاب کردی؟

خوبان
خوبان

سلام
کسی از ثبت نام دانشگاه رازی کرمانشاه اطلاعی داره؟چه تاریخی انجام میشه
خواهش میکنم جواب بدین

مژده
مژده

واقعا
ناراحتم اینجا
از هر دانشگاهی
صحبت میشه
بجز بهبهان
انگار
فقط من
قبول شدم
اونجا
معلومه
خیلی
سطحش پایینه???

مینا
مینا

خواهر زاده من اونجا میخونه و راضی هست

محمد-علوم سیاسی
محمد-علوم سیاسی

دوستان پذیرش شده دانشگاه یزد الان اطلاعیه پذیرش قبول شدگان در کانال دانشگاه یزد منتشر شد تا ساعاتی دیگر بر روی سایت دانشگاه هم قطعا قرار خواهد گرفت

بهار
بهار

سلام ، ببخشید من کلیه ی فرم های سیستم گلستان یزد رو پر کردم ولی میگه باید فرم بهداشت پر شود و بعد کلید پایان سئوالات ر.و بزنید ولی نه فرم بهداشت توش هس نه کلید پایان سئوالات ، میشه راهنماییم کنید

سعید
سعید

سلام بچه ها با رتبه۷۰۰۰آخرین رتبه روزانه۱۱۰۰۰شبانه۳۰۲۸۸قبول نشدم.آیا امکانش هست که تو تکمیل ظرفیت شبانه قبول بشم.

سعید
سعید

در ضمن مهندسی برق هستم.

Sanaz
Sanaz

سلام ببخشید کسی میدونه تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی کی میاااد؟؟؟

Shiva
Shiva

من کارشناسیم زبان بودم
الان دانشگاه تهران روزانه مدیریت کارآفرینی قبول شدم.
دانشکده کارآفرینی بیرون از دانشگاهشه؟
من پیش نیاز میخورم.ترم اول؟

Saeed22
Saeed22

سلام..ن نمره هات تطبیق داده میشه و نیازی ب جبرانی نداره

Ali
Ali

سلام دوستان
من تو دولتی رشته مدیریت تکنولوژی موسسه غیر انتفاعی فاران مهر دانش واحد مجازی قبول شدم و تو آزاد مدیریت دولتی واحد مجازی یا همون الکترونیکی قبول شدم به نظرتون کدومشو برم بهتره و ارزششو داره ؟
دوستان کسی هست ما رو راهنمایی کنه ؟

افاق
افاق

بچه ها لطفا راهنمایی کنید

علی
علی

سلام دوستان من دانشگاه دولتی میبد قبول شدم شبانه درضمن دانشگاه آزاد نجف آباد هم قبول شدم ولی دانشگاه میبد رو دوست ندارم میتونم برم آزاد نجف آباد رو ثبت‌نام کنم و برای دولتی تو تکمیل ظرفیت منتظر باشم اگه تکمیل ظرفیت قبول شدم دانشگاه آزاد دیگه شهریه که دادم چی میشه؟؟… ادامه نظر»

پریا
پریا

منم دقیقا مشکل شمارو دارم ولی هنوز هیچکی راهنماییم نکرده

محمد-علوم سیاسی
محمد-علوم سیاسی

دانشگاه حائری میبد دانشگاه خوبیه علی جان.به نظر من برو دانشگاه میبد هم سطحش بالاتر هست هم ارزش مدرکت بیشتر هست.

پزشکی
پزشکی

قطعا دانشگاه دولتی ارزش مدرکش بالاتره و اگر شما بخوای برای دکتری ادامه تحصیل بدی بهتره که ارشد رو در یک دانشگاه دولتی گذانده باشی
این خیلی مهمه

کیمیا
کیمیا

سلام ،پولتون رو بر نمی گردونن و شاید به خاطر انصراف یه مبلغی هم در حدود یه ترم شهریه ثابت ازتون بگیرن ،ولی دراین موارد به رییس دانشگاه یه نامه بدید که مبلغ کمتری ازتون بگیرن

محمد_علوم سیاسی
محمد_علوم سیاسی

دوستان اگر اطلاعی از ثبت نام غیرحضوری و حضوری دانشگاه یزد دارن اطلاع بدن .سایت دانشگاه که تا این لحظه اطلاعیه ای بنده ندیدم.اگر کسی با اموزش دانشگاه صحبتی کرده یا حضوری رفته خبری بده ممنونم

زینب
زینب

کسی خبر داره ک کارنامه نهایی کی میزنن

68
68

سه شنبه

ارشد
ارشد

:-[

ارشد
ارشد

سلام,
دوستان کسی میدونه ریز نمرات تایید شده دوره کارشناسی زو چه جور میتوان گرف؟؟
من چهار سال پیش کارشناسیم تمو شده بود,
آیا باید برم دانشگاه کارشناسیم بگیرم؟؟
ممنون میشم هرکس جواب بده,
خدا خیرتون بده

عباس
عباس

سلام ریز نمرات مدرک رو به خود دانشجو نمیدن ارگانی که ریز نمرات می خواد باید کتبا از دانشگاهتون درخواست بدن تا دانشگاه براشون بفرسته مدرک کارشناسی شما اگر تحویل نگرفتید در دانشگاه محل تحصیل شماست حتی اگر ۲۰ سال از فارغ التحصیلی شما گذشته باشد

ارشد
ارشد

ممنون ازت اقا عباس

بهار
بهار

من زنگ زدم دانشگاهمون ، گفتن از دانشگاه قبولیت خودشون به ما برای گرفتن تاییدیه درخواست میدن ما هم خودمون براشون میفرستیم
، فقط باید ۱۰ تومن هزینه پستی واریز کنی و احتیاجی به اومدن شما نیست

ارشد
ارشد

ممنونم که پاسخگو بودین

زهرا
زهرا

منم سؤال شمارو دارم کسی میدونه باید چیکارکنیم؟

بهار
بهار

من همین الان زنگ زدم دانشگاه یزد پرسیدم ، گفتن اطلاعیه اشو یکی دو روز
دیگه میزنن رو سایت دانشگاه ، به سایت دانشگاه مراجعه کنید

علی
علی

دوستان هزینه دوره دوم ( شبانه ) معمولا چقدر هست ؟ الان برای صنعتی اصفهان نوشته ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان هزینه شهریه …این هزینه هر ترمه یا فعلا هزینه کل هست ؟

صابر
صابر

سلام علی منم دانشگاه صنعتی اصفهان مجازی قبول شدم،سایت اون دانشگاه رو میدونی؟؟

Mari
Mari

مطمئنید درست نوشته؟؟ دانشگاه شبانه که در حد دانشگاه آزاد شهریش نیست!!! چه رشته ای میخونید؟

زهره
زهره

عزیزم تو ارشد برعکسه. هرچی دانشگاه بهتر ، هزینه شهریه بیشتر

رضا
رضا

برق قدرت منتها دانشگاه بهتر باشه هزینش بیشتره یکم…فقط من نفهمیدم این هزینه ۴ ترمه یا هزینه ۱ ترمه

zahra_computer
zahra_computer

درسته شبانه هزینش تو دانشگاهای خوبش هزینش بیشتر از آزادم میفته براتون…
اصفهان اطلاعیشم زده بود تو این کانال قبل اعلام نتایج مراجعه کنید و ریزشو ببینید.
فقط شهریه ثابتش یک تومنه و …

مجید
مجید

رشتتم مهندسیه حتما. و این هم هزینه یه ترمه.

بهار-صنایع غذایی
بهار-صنایع غذایی

بچه هاااا کسی دانشگاه تخصصی فناری نوین آمل مبشناسه؟؟میدونین چطوریه؟؟؟

بیتا
بیتا

کسی هست دانشگاهه صنعتی سهندتبریزقبول شده باشه رشته مهندسی شیمی

عباس
عباس

مهندسی شیمی یکی از بهترینهای مهندسیه

عباس
عباس

چه رتبه ای داشتید؟

Saeed22
Saeed22

سلا.من سهند قبول شدم.برق کنترل

بیتا
بیتا

۱۶۰۰و

علی ب
علی ب

بچه ها کسی از پردیس صنعتی شیراز اطلاعی داره چطور دانشگاهی هست…

علی
علی

سلام
بچه ها من ارشد قبول شدم ولی ۹ واحد مانده چطور میشه ثبت نام کنم. چون اساتید این دروس را ارایه ندادند.

نسرین
نسرین

بچه ها کسی اینجا دانشگاه فرهنگیان قبول شده؟

آذر
آذر

سلام من خودم فارغ التحصیل فرهنگیانم چه کمکی میتونم بکنم؟

نسرین
نسرین

سلام عزیزم من ارشد فرهنگیان قبول شدم ولی تو سایتشون هیچ چیز راجع به شرایط و تاریخ ثبت نام نیست. حتی یک نفر بهم گفت مقطع ارشدشهریه میگیرن؟؟!! مدرکش هم معادله؟خب به نظرمن منطقی نیس چون ما در کنکور ارشد سراسری شرکت کردیم نه ضمن خدمت بوده نه آزمون جداگانه.میشه یخورده اطلاعات… ادامه نظر»

علی
علی

منم دانشگاه فرهنگیان بودم و الان بعد قبولی تو ثبت نامش موندم شما چکار کردین

مرتضی
مرتضی

برو بچ علم و صنعتی…..ثبت نام از ۱۹ شهریور تا ۲۲ شهریوره……در ضمن یادتون نره که تو کانال تلگرام دانشگاه هم عضو بشید.

حسین شایگان
حسین شایگان

سلام من قبول شدم آدرسش چیه؟

مرتضی
مرتضی
بدشانسی
بدشانسی

بچه من جایی قبول نشد حتی ازاد مردودشدم .رو تکمیل ظرفیت ازاد بنظرتون چقد میشه برا قبولی حساب کرد؟؟؟

باران
باران

بچها ت روخدا اگه کسی میدونه جواب بده زمان ثبتنام غیر حضوری و حضوری علامه چع زمانیه

هيوا
هيوا

برو داخل سایت علامه حتما میذارن زمانو اکثر دانشگاهها گذاشتن

عباس
عباس

سلام چه رشته ای قبول شدید؟

کیانا
کیانا

منم سوال باران رو داشتم. من مدیریت توسعه جهانگردی علامه قبول شدم . از صبح زنگ زدم انگار هیچکس توی این دانشگاه نیست. توی وب سایت هم یک برگه گذاشتن برای ثبت نام ورودی های دیگه . برای ورودی ۹۶ جا خالی گذاشتن. از یک لیست بالا بلند تماس با واحدهای این… ادامه نظر»

عباس
عباس

مبارک باشه رتبه شما چند بود؟

باران
باران

سلام ,مدیریت بازرگانی ,بازاریابی

سالومه
سالومه

دوستان اینجا کسی آزاد تهران مرکز قبول شده؟

میلاد
میلاد

سلام ، من روزانه قبول شدم اما نمیخوام برم اگه انصراف بدم سال اینده میتونم ارشد شرکت کنم؟
اگه نه آزاد و پیام نور میتونم شرکت کنم؟

سجاد
سجاد

فکر کنم اگر انصراف بدی آره نمیتونی

هيوا
هيوا

چرا نمیخوای بری؟؟اگر ثبت نام نکنی ینی انصراف دادی..بجز دوره ی روزانه بقیه ی دوره ها شامل شبانه پیام نور وپردیس وازاد میتونید شرکت کنی

68
68

نه به هیچ عنوان محرومی

زهره
زهره

می تونه شرکت کنه . فقط روزانه رو نمی تونه انتخاب کنه قانون حدیده. کلی اطلاعیه دادن امسال براش

نیلوفر
نیلوفر

ففط دوره روزانه نمیتونی شرکت کنی بقیرو میتونی.اینو امسال اخبار گفت بگرد اخبارش تو همین سایتم هست

مجید
مجید

چون روزانه هستش. امکانش نیست سال دیگه امتحان بدی.

رويا
رويا

برای تکمیل ظرفیت باید کجا ثبت نام کنیم ?

وحید
وحید

در سایت سنجش

Mh
Mh

سلام
من رشته آب و هواشناسی کاربردی دانشگاه حکیم سبزواری سبزوار روزانه قبول شدم
جنوبیم میصرفه این همه راه واسه این رشته اونجا برم؟ با لیسانسش کار گیر نیومد ارشدش چطور؟

Shiva
Shiva

من کارشناسیم اونجا بودم. دانشگاه خوبیه و استادای خوبی داره. خودمم.واسه استان فارسم. رفتم اونجا

مبین
مبین

سلام
میگم این کارنتمه نهایی هس زدن میتونم اون جایی که توش قبول شدیمو بریم یا همونی که فقط خود سنجش گفته؟

zahra_computer
zahra_computer

دوستان یکی منو راهنمایی کنه لطفا خیلی کلافم…
من اصلا آزاد ثبت نام نکردم یعنی کد رهگیریشو نگرفتم اما با رتبم علوم و تحقیقات رو میاوردم و به امید شبانه نشستم…
به نظرتون من اصلا ثبت نام نکردم شانسی دارم تو تکمیل ظرفیت آزاد شرکت کنم؟!
امکانش هست؟!

هيوا
هيوا

بله موقع تکمیل ظرفیت میتونی کارت ثبت نام بگیری و شرکت کنی

zahra_computer
zahra_computer

مطمئنی هیوا جان؟!

مارال
مارال

بچه ها اگه رشته ای که دانشکاه آزادو قبول شدیم رو بریم,بعدش موقع تکمیل ظرفیت,دوباره انتخاب رشته کنیم,اگه یه رشته ای رو قبول شدیم,بایدددد حتما همون رسته ای که تکمیل ظرفیت قبول شدیمو بریم؟؟؟؟؟یعنی رشته ای که ثبت نام کردیم منحل میشههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نیما
نیما

سلام فکر میکنم ااگر ثبت نام کنید دیگه نمیتونید تو تکمیل ظرفیت مجدد ثبت نام کنید و انتخاب رشته کنید کسانی میتونن از تکمیل ظرفیت استفاده کنند که در کنکور شرکت کردند جایی قبول نشدند یا قبول شدند ولی ثبت نام نکردند

سمانه
سمانه

دوستن من ازاد واحد دماوند حقوق جزا قبول شدم به نظرتون برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت و اینکه تکمیل ظرفیت مهر میاد ما کی میریم دانشگاه مهر یا بهمن?????

وحید
وحید

دانشگاه تهران پردیس البرز کسی نیست ؟ ؟

نعیم
نعیم

سلام بچه ها من دانشگاه علوم قضایی حقوق دادرسی آدری قبول شدم کسی می دونه چجوری دانشگاهی هست؟

محنا
محنا

من پیام نور مجازی ویژه شاغلین قبول شدم. دوسال حق التدریس هستم. و ده سال مربی پیش دبستان در مدارس دولتی گواهی اشتغال به کار هم گرفتم ولی دلشوره دارم که نکنه بگن شامل من نمی شه لطفا راهنماییم کنید البته آزاد تاکستان هم قبول شدم

محنا
محنا

لطفا هر کی می دونه جواب بده در ضمن هزینشو هم بگید اگه می دونید

سهرزاد
سهرزاد

برای دیدن نتیجه دانشگاه آزاد با همان روش یک و دو باید وارد شویم؟
اگر سماره داوطلبی رو نداشته باشیم چه کنیم؟

مائده
مائده

سلام نواباد ممسنی حسابداری قبول شدم دوره اهواز یاخوزستان میخواستم باشم .انتقالی نمیدن .چطور انتقال گرفت .من بابام جبهه بود بنظرتون تاثیرنداره برا اناقالی

سجاد
سجاد

مهمان بهت میدن ارشد فکر اصلا نمیدن

سیامک
سیامک

آره

مانی
مانی

سلام
دوستان داشنگاه صنعتی شاهرود مهندسی مکانیک روزانه قبول شدم
کسی میدونه سطح دانشگاه وتعداد کلاسش تو هفته چجوریه؟؟

هيوا
هيوا

سلام..سطح دانشگاه شاهرود بالاست.عموما کلاسای دانشگاه سراسری روزای اول هفتست

شيمى هستم
شيمى هستم

سلام عزیزان،لطفا دوستانى که اطلاع دارن منو راهنمایی کنید
پردیس دانشگاه لرستان خرم آباد به چه صورتیه؟
کلاساش به صورت جدا از بچه هاى روزانه برگزار مى شه
اساتیدش چى؟ همون اساتید بچه هاى روزانه ان یا فرق مى کنه
هزینش در چه حدیه؟از آزاد بیشتر؟

عباس
عباس

هزینه های پردیس ترمی حدود شش تا هفت میلیونه

صادق
صادق

سلام اقا من ۳۸۰۰۰شدم برای حقوق خصوصی امکانش هس علوم تحقیقات بیارم تکمیل ظرفیت یانه؟

شيمى هستم
شيمى هستم

خیلى ممنون که جواب دادید

Zahra
Zahra

ممنون میشم جواب بدید

Zahra
Zahra

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی اعلام میشه وچه طوری احتمال قبولی بیشتر ؟؟؟؟

عباس
عباس

تکمیل ظرفیت احتمالا توی مهر اعلام میشه

عباس
عباس

تکمیل ظرفیت حدود مهر اعلام میشه

سیامک
سیامک

هنوز اعلام نکردن من اونجا مکاترونیک قبول شدم نمیدونم برم یا نه

Maral
Maral

سلام دوستان.به نظرتون مهندسی شیمی آزاد برم یا غیرانتفاعی

عباس
عباس

آزاد معتبر تره

امین
امین

هنوز ازاد بهتره مخصوصا واحدهای علوم تحقیقات و کرج و قزوین و نجف اباد و ……..

علی
علی

سلام دوستان
من تو دولتی رشته مدیریت تکنولوژی موسسه غیر انتفاعی فاران مهر دانش واحد مجازی قبول شدم و تو آزاد مدیریت دولتی واحد مجازی یا همون الکترونیکی قبول شدم به نظرتون کدومشو برم بهتره و ارزششو داره ؟
دوستان کسی هست ما رو راهنمایی کنه ؟

مینا
مینا

نازنین جان پارسال که اکثر دانشگاهها تکمیل ظرفیت داشت حتی بعدا هم اصلاحیه زدن و ظرفیت های دیگه هم اضافه شد اما امسالو نمی دونم چه چیزی انتظارمون رو می کشه

باران
باران

سلام بچها کسی میدونه ثبتنام غیر حضوری و حضوری دانشگاه علامه چه تاریخیه اخه هیچ اطلاعیه ای هنوز نزدن ایا بابد همون تاریخی ک سنجش گفته بریم یا صبر کنیم اطلاعیه بده خود دانشگاه خواهشا هرکس میدونه جواب بده

معصومه
معصومه

خواهش میکنم جواب بدید …حقوق خصوصی دانشگاه ازاد بهتره یا حقوق اقتصادی دانشگاه علامه؟؟؟

راژوان
راژوان

قطعاً روزانه حقوق اقتصادی علامه.هم از لحاظ مالی هم از لحاظ کیفیت دانشگاه

صادق
صادق

علامه رتبتون چندشده؟

b
b

خصوصی دیگه اشباع شده حقوق اقتصادی رشته نوپا هس عالی هس برید

راضیه
راضیه

سلام من دانشگاه اصفهان مجازی رشته آمزش زبان قبول شدم دانشگاه آزاد هم آموزش زبان لارستان قبول شدم به نظرتون کدوم بهتره و اینکه دانشگاه مجازی کلا خوبه یا نه؟

zahra_computer
zahra_computer

به نظر من آزاد خیییلی بهتر از مجازی..
حضوریاش چنگی به دل نمیزنن از لحاظ سطح آموزش دیگه مجازیش بماند..

امین
امین

هر چند دانشگاه اصفهان دانشگاه پر اوازه ای هست ولی اگر هدفتون تدریس در دانشگاه و ادامه برای دکتراس بهتره مجازی نخونید و از تکمیل ظرفیت هم غافل نشید.

معصومه
معصومه

سلام ممنون میشم لطف کنید حتما جواب بدید؟؟؟من دانشگاه سراسری حقوق اقتصادی علامه قبول شدم…و دانشگاه ازاد اولویت اول تهران غرب رو زده بودم به دلیل نزدیکی حقوق خصوصی قبول شدم؟؟به نظرتون حقوق اقتصاد علامه خوبه با حقوق خصوصی؟؟؟

نسترن
نسترن

من بودم حقوق خصوصی میرفتم
فقط بخاطر علاقه خیلی زیادی که
به این رشته دارم ….ولی اگه دانشگاه
براتون مهمه خب دولتی برید..
ولی اگه واقعا به حقوق خصوصی علاقه
دارید اونو برید چون چون جزء رشته های
تاپ حقوق هست

عباس
عباس

دانشگاه علامه بسیار معتبره اونو از دست ندید

عباس
عباس

روزانه یا شبانه علامه؟ رتبتون چند شده بود؟

عباس
عباس

علامه روزانه یا شبانه؟ رتبه ارشد چند شدید؟

حسين ٦٠٠
حسين ٦٠٠

سلام دوستان.توروخدا جواب بدین.خیلی واسم مهمه.شیمی روزانه بیرجند قبول شدم .ازاد هم علوم تحقیقات قبول شدم.تورو خدا بگین کدومو برم.کدوم معتبرتره.ممنون .لطفا راهنماییم کنین

عباس
عباس

روزانه هرجای ایران باشه خوبه و معتبر ولی اگه ساکن تهران هستید برید آزاد

امین
امین

علوم و تخقیقات به لحاظ سطح علمی در سطح بالایی هست ولی اگر اصرار دارید دولتی بخونید برید بیرجند

ز
ز

سلام دوستان کسی اطلاع داره که برای ثبت نام غیرحضوری چه مدارکی لازمه؟ اگه کسی میدونه راهنمایی ام کنه چون مدارکمم دم دست نیستن

zahra_computer
zahra_computer

تو سایت سنجش اطلاعیه زده و همه چیزو توضیح داده هم برا آزاد و هم سایر دانشگاها…

نازنین
نازنین

کسی نیست جوابم و بده؟

الناز
الناز

سلام جواب منم بدید خب من مهندسی ورزش علوم تحقیقات قبول شدم به نظرتون خوبه برم اولویت ۹ بود و۹۰ تا رشته تهران و نجف اباد زدم بعدش واسه تکمیل ظرفیت میارم اونا رو

عباس
عباس

معلوم نیست که اونا توی تکمیل ظرفیت باشن یا نه

li
li

سلام دوستان من شبکه کامپیوتری مجازی دانشگاه خواجه نصیر طوسی قبول شدم. و آزاد تهران مرکز همون رشته، خواهشا منو راهنمایی کنید اگه کسی اطلاعات داره کدومو برم. مشاورم کسی رو نمیشناسم.

68
68

سلام مجازی خوب نیست ازاد برو بهتر مجازی از طریق کامپیوتر درس میدن اصلا استادی نیست

li
li

ممنونم

K
K

مجازی استاد داره استاد هم از طریق اینترنت درس میده تصویر استاد هم داری شاگردان هم وصل میشن به اینترنت و اسامیشون نشون داده میشه هیچ فرقی ندارن فقط حضوری نمی‌بینید استادو.

68
68

اصلا مجازی به درد نمیخوره کسی نره یک سوالی داشته باشین نمیتونید بپرسین رقع اشکال نمیشه کامل کلاسا امکان داره کامل تشکیل نشه

K
K

من یک ترم مجازی خواندم ولی خب حضوری خیلی بهتره .با اینکه مدرکش معتبره دوستای من دکترا بهترین دانشگاه قبول شدم ولی من به شخصه حضوری چیز دیگه آبیه .قطع شدن اینترنت،سرعت اینترنت وووو باید در نظر بگیرید

zahra_computer
zahra_computer

اما به نظر منم حضوری خیلی بهتر
و اینکه آزاد تهران خودش خیلی معتبرتر از آزاد شهرستان…

68
68

بله صد در صد اساتید معتبری داره

مستانه
مستانه

تحت هیچ شرایط تهران مرکز نرو کلا رو هوا دانشگاهش

Z.m
Z.m

دانشگاه آزاد میشه انتخاب های بعدی اگه نمره اش رو اورده باشی همین ترم بری؟کسی میدونه لطفا جواب بده.

محمد
محمد

سلام دوستان بنده به دلایلی نتونستم انتخاب رشته کنم ایا می توانم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

ز
ز

بله تکمیل ظرفیت شامل تمام کسانی میشه که ازمون دادن

68
68

اگه منظورتون ازمون دوم فقط عیر انتفاعی پیام نور میتونید

عادل
عادل

سلام من زنجان قبول شدم جفرافیا وبرنامه ریزی گردش گری شبانه بنظرتون چطور دلنشگاهیه برم یانه ؟کسی میدونه جواب بده

بهار-صنایع غذایی
بهار-صنایع غذایی

سلام.خواهرمن مکانیک زنجان میخونه.ار دانشگاه وسطح علمیش راضیه

68
68

بله مدرک شبانه همون روزانه به درد میخوره وقتت صرف سال دیگه نکن برو

مژگان
مژگان

سلام.من مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی رباتیک دانشگاه یزد روزانه قبول شدم.کسی میدونه کلاساش جند روز در هفتست و آیا خوابگاه میدن بهمون یا نه؟

zahra_computer
zahra_computer

خوش به حالت عالی قبول شدی عزیزم..
کلاساشون دیگه نهایتا ۲روز کامل تو هفته یا پخش تعداد روزای بیشتر چون واحدا کمه…
من عاشق هوشم ولی ۱۰۰۰شدم و شبانه هم نیاوردم.
الان تنها امیدم تکمیل ظرفیت

محمد_علوم سیاسی
محمد_علوم سیاسی

مژگان خانم رشته تا رشته فرق میکنه بین دو تا سه روز معمولا کلاسها برگزار میشه برای ما که این ترم سه روز کلاس گذاشتن البته یه روزش فقط یه کلاس دارم

ــــ
ــــ

چطور روز کلاسها رو میدونید؟ هنوز که انتخاب واحد نکردیم

Sab
Sab

سلام،تبریک میگم بهتون..منم رباتیک قبول شدم خوش حال میشم یکی هم رشته خودم پیدا بکنم برای سوالی راهنمایی چیزی

masoud
masoud

سلام دوستان
هرکسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه
مهندسی منابع اب از گرایش های عمران هست، شبانه دانشگاه فردوسی خوبه؟
بازار کارش خوبه؟

بهار-صنایع غذایی
بهار-صنایع غذایی

دانشگاه فردوسی سطح علمی بالایی داره.اگر با شهریه شبانه مشکلی ندارین حتما برین ثبت نام

فارا
فارا

شهریش شبانه چقدره؟؟

عباس
عباس

دانشگاه فردوسی خیلی عالیه چه روزانه چه شبانه

مهدیه
مهدیه

سلام بچه ها، وقتتان بخیر. ببخشید، کسی میمونه ثبت نام شهید بهشتی از کی شروع میشه و هزینه خوابگاهش تقریبا چقدر؟؟)(هر ترم)

بهار
بهار

سلام دوستان ، به همه ی پذیرفته شدگان تبریک میگم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید و اونهایی هم که قبول نشدن اصلا ناراحت نباشن ان شاالله در تکمیل ظرفیت یا کنکور سال بعد بهترین جا قبول میشن بهترینارو برای همه اتون آرزومندم، دوستان کسی اطلاع داره وقتی… ادامه نظر»

zahra_computer
zahra_computer

ممنونم عزیزم… من خودم ۴سال کارشناسی همدان خوابگاه بودم و ۹۰درصد اوقات تاریخ شروع کلاسا با باز شدن خوابگاها یکی و هماهنگ بود… یعنی شما میتونستی موقع ثبت نام وسایل ببری و نهایتش تخت رزرو کنی و ثبت نام خوابگاه ولی برای ساکن شدن با دانشگاه هماهنگن… باز شاید شهرای دیگه متفاوت… ادامه نظر»

ساناز
ساناز

سلام من روزانه هندسه توپولوژی اراک قبول شدم
کسی هست اونجا قبول شده
من برنامه کلاس ها رو میخواستم اخه شاغلان
بنظرتون چکارکنم

پاندرا
پاندرا

بچه ها شهریه ثابت دانشگاه پیامنور چقده؟

فارا
فارا

سلام سال پیش گفتند ۸۰۰ هزار تومان ثابتش بوده هر سال هم ۱۵ درصد اضافه میشه

مهران
مهران

سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده مجموعه روانشناسی با رتبه ۳۲۰۰۰ در دانشگاه شبانه و آزاد مجاز شدم ولی الان جواب نهایی که آمد در هر دو مورد زده مردود میخوام بدونم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه ؟ ؟ ؟ لطفا راهنماییم کنید

zahra_computer
zahra_computer

آخه رتبتون به شبانه نمیخوره شما…شاید بزنه مجازید اما قبول نمیکنن…
و با این وضعی که امسال آزاد داشته بچه ها ۷۰۰۰هم شده بودن و میگفتن آزاد مردود زدشون…
ولی رتبه شمارو احتمالش هست که رد کرده باشه

zahra_computer
zahra_computer

فراموش کردم بگم بله میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید حتی اگه انتخاب رشته هم نکرده باشید چون شما آزمون دادید.
اما ممکنه احتمالش برا پذیرشتون برای ارشد وجود داشته باشه تو تکمیل ظرفیت

سارا
سارا

سلام.برای قبولی رشته انالیز عددی علم و صنعت باید رتبه چند بیاریم؟

sevda
sevda

دوستان کسی راهنمایی کرد؟

بهار-صنایع غذایی
بهار-صنایع غذایی

دوستان من با رتبه۱۱۹ بهداشتو کنترل کیفی دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل قبول شدم.کسی میدونه چطوریه؟؟

فرناز
فرناز

سلام کسی میدونه جواب بدون آزمون کی میاد من فقط اونو ثبت نام کردم ؟؟؟؟

سعید
سعید

سلام جواب نداره اون باید بری همون دانشگاهی که زدی

نسرین
نسرین

سلام بچه ها کسی اینجا دانشگاه فرهنگیان قبول شده ؟تاریخ ثبت نامشو میدونید؟

عسل
عسل

دوستان کسی می دونه بین پردیس دانشگاه تهران و علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد ، بدون درنظر گرفتن شهریه کدوم بهتر و معتبرتر هستش؟

صادق
صادق

دانشگاه تهران صددردصد

صادق
صادق

شمارتبتون چندشده

عسل
عسل

۱۲۰

عسل
عسل

ممنون برای پاسختون

امین
امین

علوم و تحقیقات

عسل
عسل

من تحقیق کردم. می گن علوم و تحقیقات بهتره. مرسی برای پاسختون

حمید
حمید

بچه ها حقوق نفت و گاز صنعت نفت تهران چطوریه؟ هیچس خبر داره؟

راژوان
راژوان

عااااااالیه مبارکه

ارومیه
ارومیه

من معدلمو موقع ثبت نام کم زدم ولی الان ک فارغ شدم خرداد ماه بیشتر شده الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟۰۰۰؟؟۰۰۰۰۰۰۰

مینا
مینا

نیلوفر خانم شما از کجا آمار ثبت نام کنندگان رو میدونی خودتون رفته بودید برای ثبت نام من رتبه ام خوب بود می تونستم جاهای دیگه هم قبول شم ولی کلا ۵ تا انتخاب رشته کرده بودم به خاطر نزدیکی به محل زندگی ام این دانشگاه رو هم انتخاب کرده بودم چون… ادامه نظر»

نیلوفر
نیلوفر

بله من پارسال قبول شدم ولی نرفتم با اینکه اهل آستارا هستم و نزدیک بود برام..ولی دوستم رفته اون گفت ک ۷نفر بودن..حالا امسالو نمیدونم.شرایط شهریشم پارسال پرسیدم واسه همون میدونم

نیلوفر
نیلوفر

گفتم اینجا بگم شاید کسی دیگه هم زده باشه و بخواد بدونه

سمیراجبارزاده
سمیراجبارزاده

سلام دوستان راجع به تکمیل ظرفیت از سنجش پرسیدم ببین چی گفت..دیدم راست میگه از فکر تکمیل ظرفیت منصرف شدم :١٣٩۶/٠۶/١١-٠٧:٣١پاسخ :با سلام در صورت اعلام رشته محلهای جدید از سوی موسسات آموزش عالی و تایید آنها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا اعلام تکمیل… ادامه نظر»

سمیراجبارزاده
سمیراجبارزاده

سلام دوستان راجع به تکمیل ظرفیت از سنجش پرسیدم ببین چی گفت..دیدم راست میگه از فکر تکمیل ظرفیت منصرف شدم

مینا
مینا

دوستان کنکوری کارنامه روز دوشنبه که اعلام میشه خیلی مهمه برای تکمیل ظرفیت اکثر دانشگاههایی که بار اول پذیرش داشتن اگه تکمیل ظرفیت باشه و بلای دیگه ای نازل نشه تو دفترچه تکمیل ظرفیت هم خواهند بود و با توجه به رتبه و فاصله با آخرین نفر قبولی اون دانشگاه می تونید… ادامه نظر»

اولویت
اولویت

میشه همین الان هم اولویتهای پایینتر و نتخاب کرد ؟ اونایی که تو کارنامه دوشنبه جزو قبولیهامون باشن

ماهرخ
ماهرخ

بچه ها من پارسال تهران شمال قبول شدم نرفتم گقتم بزارم امسال یه دانشگاه بهتر قبول شم . حالا امسال کلا مردود شدم .. حالا بزارم تکمیل ظرفیت به نظرتون .. تو تکمیل ظرفیت وضعیت چه جوریه ؟؟ امیدی هست ؟؟؟ اصن کی میشه شرکت کرد ؟؟؟ وای اصن بتورم نمیشه چون… ادامه نظر»

مینا
مینا

مارال جان سازمان سنجش گفته اگه باشه ۱۲ مهر اطلاع رسانی می کنه

پریا
پریا

سلام دوستان من دانشگاه آزاد تهران قبول شدم غیر انتفاعی هم قبول شدم میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم اگه آزاد رو الان نرم ثبت نام کنم ترم بهمن میتونم برم ثبت نام کنم؟؟ یکی از دوستان میگفت میشه تا دو نیم سال جایی که قبول شدی بری ثبت نام… لطفا لطفا جواب… ادامه نظر»

M-M
M-M

سلام
من مهندسی عمران خوندم و الان مهندسی و مدیریت منابع اب -شبانه فردوسی قبول شدم
نمیدونم همین رشته رو بخونم و یا واسه سال اینده دوباره بخونم؟
نمیدونم تاچه حدخوبه این رشته؟ از لحاظ بازار کار چطور هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سمیراجبارزاده
سمیراجبارزاده

سلامدوستان توراخدا کمکم کنید…روانشناس تربیت شبسترقبول شدم اگر ثبت نام کنم برم کلاس بعدش میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟من نمیخوام یه ترم عقب بمونم فقط میخوام دانشکاه موردنظرم تبریز باشد میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم ترم دوم توی دانشکاه تبریز درس رو پاس کنم.بنظرشما میشه؟

روانشناس
روانشناس

پارسال که اینطوری بود تکمیل ظرفیت مهرماه همگی میتونستن شرکت کنن حتی قبول شدها اما تکمیل ظرفیت بهمن ماه فقط قبول نشدگان میتونستن شرکت کنن ،من خودم میخوام ثبت نام کنم و برم تکمیل ظرفیت مهرماه شرکت کنم

اولویت
اولویت

یه سوال- آیا تو ارشد هم میشه اولویت پایینتر و انتخاب کرد؟ ؟؟؟؟برای مهندسی علم و صنعت یا مدرس؟؟؟؟

کیمیا
کیمیا

سلام بچه ها…من مشاوره توانبخشی قبول شدم…اما مشاوره خانواده میخاستم حالا میخام تکمیل ظرفیت اگه بیارن شرکت کنم باید قبلش واس رشته مشاوره توانبخشی ثبت نام کنم یا لازم نیس؟؟؟

سمانه
سمانه

دوستان حقوق جزا ازاد واحد دماوند قبول شدم به نظرتون برم یا بمونم واسه تکمیل ظرفیت

بانو
بانو

میشه ثبت نام کنی بعد تکمیل ظرفیت هم شرکت کنی ؟؟بعد اگر از جواب تکمیل ظرفیت راضی نبودی برگردی سر حقوق جزا ؟؟ اینا سوالای خودمم هستن

صادق
صادق

رتبتون چندشده

سمانه
سمانه

۴۵۰۰

راژوان
راژوان

بمون برا سال بعد.بشین با برنامه بخون برا تهران یا بهشتی

بانو
بانو

سلام بچه ها من رشته ایی که قبول شدم رو دوست ندارم میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم حالا باید چکار کنم ؟ ثبت نام کنم؟ یا نه ؟ تروخدا راهنماییم کنید ممنون میشم.

zahra_computer
zahra_computer

به نظر من ثبت نام کن…
ریسک نکن برای تکمیل ظرفین
اصلا هیچی مشخص نیست که تو ازقبولین بگذری و منتظر بمونی

ریـــحــــــــان
ریـــحــــــــان

سلام دوستان
کسی خوارزمی تهران مدیریت بازرگانی روزانه هست که قبول شده باشه؟

مژده
مژده

دانشگاه بهبهان روزانه برم یا نرم؟؟؟سطح
دانشگاش چطوره

صادق
صادق

سلام‌من رتبم ۳۸۰۰۰ منطقه ۲ بود نوشته ازادودولتی مردود چجوری اخه مگه میشه؟

صادق
صادق

۳۸۰۰۰ حقوق خصوصی

صادق
صادق

تروخداجواب بدین

نسترن
نسترن

ای بابا من با رتبه ۶۴۰ حقوق خصوص
جایی قبول شدم که به عقل جن
هم نمیرسید برا همین نمیتونم برم

Mari
Mari

رتبه خوبی نیاوردی خب قبولم نشدی 🙂 خودم با رتبه سه رقمی مردود شدم

مینا
مینا

البته مارال تو تکمیل ظرفیت این دانشگاهی هم که الان قبول شدی اگه بود را هم انتخاب کن تا اگه خدایی نکرده از دانشگاههای دیگه قبول نشدی این دانشگاه رو هم از دست ندی چون بعد اینکه تو تکمیل شرکت کردی قبولی قبلی ات از بین میره با این بلاهایی هم که… ادامه نظر»

مارال
مارال

وای مرسی عزیز دلم,نیلی لطف کردی راهنماییم کردی.
فقط مینا جان,تکمیل ظرفیت کی هست؟

مینا
مینا

مارال غیر انتفاعی محدودیت نداره می تونی نری چون من هم غیر انتفاعی قبول شدم یکم فاصله ام دوره نمی رم می تونی تکمیل ظرفیت اگه باشه شرکت کنی من خودم هم این کار رو انجام میدم احتمال قبولی ات تو تکمیل ظرفیت کمی هم با لا میره

نازنین
نازنین

سلام.منم غیرانتفاعی تبریز قبول شدم ولی خیلی دوره خودم شیرازم.اطلاع دارین عمه دانشگاه ها تکمیل ظرفیت میزنم یا نه؟و همه ی رشته ها؟

K
K

دوستان کسی اینجا انیمیشن سازی امتحان داده قبول شده باشه؟

گلبرگ
گلبرگ

عزیزان من معماری بیونیک ازاد لاهیجان قبول شدم کسی هسن برای جابجایی؟ تهران یا قزوین

مارال
مارال

بچه هااااا ترو خدا یکی جوابمو بدههههههه…….
سلام .
بچه ها من غیر انتفاعی تبریز قبول شدم.نمبخوام برم.میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم.
باید حتمااااا برم قبت نام کنم که بتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا بدون ثبت نام هم میشه……ترو خدا کمک کنید چون راهم خیلی دوره,نمیتونم برم

نازنین
نازنین

منم غیرانتفاعی تبریز قبول شدم.دودلم.میترسم همه دانشگاه ها تکمیل ظرفیت نزنن

مهران
مهران

سلام من کلا مردود شدم..تکمیل ظرفیت چیه؟

Hossein DelPiero
Hossein DelPiero

سلام دوستان
کسی از میزان شهریه دانشگاه های غیر انتفاعی خبر داره که چقدر از آزاد کمتره؟
من غیرانتفاعی کاسپین قزوین مهندسی صنایع قبول شدم و همچنین دانشگاه ازاد قزوین
برای همین میخواستم تفاوت قیمتشون رو حدودی بدونم واگرنه از نظر سطح علمی دانشگاه ازادش بهتره ولی از نظر هزینه…..

علی
علی

سلام منم دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم مدیریت دولتی
تبریک میگم

امین
امین

دانشگاه قزوین(باراجین) دانشگاه خوبیه مبارکه

یکتااا
یکتااا

بچه ها بریم تو چ سایتی برای زمان ثبت نام دانشگاه

Hossein DelPiero
Hossein DelPiero

به سایت همون دانشگاهی که قبول شدین

علی
علی

سلام دوستان
من مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم.
تو سراسری هم همین گرایش پیام نور مهریز یزد قبول شدم.
کدوم دانشگاه بهتر هستش؟؟

Hossein DelPiero
Hossein DelPiero

اگر از نظر مالی براتون مهم نیست ۱۰۰در۱۰۰ دانشگاه ازاد قزوین از نظر امکانات و سطح علمی بالاتره و همچنین استاداش سخت گیرتر

Mohammaddz
Mohammaddz

هر دو هزینه بر هستند ولی کاملا مسلمه بین این دو دانشگاه ازاد قزوین بهتره

رها
رها

سلام الکترونیکی ثبت نامش چطوری هست؟

محمد
محمد

بین الملل قزوین مکانیک. البته شهید بهشتی هم میتونستم قبول شم. ولی خدایا شکرت که شهر خودم قبول شدم

مجتبی
مجتبی

سلام .من وزانه مترجمی زبان بیرجندقبول شدم اگه کسی اونجا قبول شد

ح
ح

سلام من کلا مردود شدم..تکمیل ظرفیت چیه؟

zahra_computer
zahra_computer

با سلام در صورت اعلام رشته محلهای جدید از سوی موسسات آموزش عالی و تایید آنها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی موسسات – درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع طی اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان… ادامه نظر»

مستانه
مستانه

سلام.توروخدا ج بدید؟من ارشد ۹۵ مدیریت استراتژیک تهران قبول شدم ولی نرفتم.میشه امسال برم واسه ثبت نامش؟خسارت باید بدم؟کسی شرایط منو داشته؟

عباس
عباس

سلام وقتی برای ثبت نام نری یعنی از قبولی انصراف دادی

مینا
مینا

سلام اره میتونی فقط فک کنم باید شهریه ثابت دوترم رو پرداخت کنی البته تا اونجایی ک من میدونم بپرس از دانشگاهی ک قبول شده بودی شاید اصلا شهریه نخواد ولی اینکه بتونی با قبولی پارسال بری حتمیه

سیما
سیما

سلام دوستان من مهندسی عمران سازه غیر انتفاعی کرمان اوردم
میخوام نرم چون واقعا برام نمیصرفه
بنظرتون تکمیل ظرفیت اگه شرکت کنم
امیدی هست شبانه رو حداقل بیارم
من رتبم ۶۰۰۰ بوده مجاز روزانه هم تا ۷۰۰۰

مینا
مینا

همه می تونند تو تکمیل ظرفیت شرکت کنند حتی اونهایی که مجاز به انتخاب رشته نشدن ولی اونهایی که مجاز شدن نسبت به سایر شرکت کنندگان اولویت و شانس قبولیشون بالا میره چون خیلی ها هم میرن و ثبت نام می کنند

نسترن
نسترن

بچه ها من حقوق خصوصی شهرستان قبول شدم از ناراحتی
خوابم نمیبره نمیتونم برم بنظرتون انتقالی میدن؟؟؟یا اگه بخوام تکمیل
ظرفیت شرکت کنم باید حتما اونجا رو ثبت نام کنم یا جان رزرو
هست تو رو خدا راهنماییم کنید از غصه دارم میمیرم……تکمیل ظرفیت
کی هست

A.A
A.A

با سلام و عرض تبریک خدمت دوستان لطفا راهنمایی کنید من زمان ثبت نام معدل کاردانی رو اشتباه زدم زمانی که نتایج اومدن آزاد قبولشدم ولی آیکون های ویرایش معدل برا من که قبولی دانشگاه آزاد بودم عمل نمیکرد و مسئول کافی نت گفت که زمانی که انتخاب رشته برا آزاد باز… ادامه نظر»

N
N

سلام من ارشد آنالیز عددی دانشگاه تربیت مدرس قبول شدم. کسی هست تربیت مدرسی باشه؟ میدونین کی باید واس ثبت نام غیرحضوری و حضوری اقدام کنیم؟ توی سایت رفتم تاریخی نبود…. من هنوز نتونستم مدرکم بگیرم و احتمالا نشه گواهی هم از دانشگاه بگیرم واس ثبت نامم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ من خیلی… ادامه نظر»

عباس
عباس

تربیت مدرس خیلی عالیه حیفه اگه نتونی بری

ترنم
ترنم

سلام منم تربیت مدرس تهران قبول شدم ثبت نام غیرحضوری نیمه دوم شهریوربه مدت سه روز حضوریشم بعدثبت نام اعلام میشه

zahra_computer
zahra_computer

اگه فارغ التحصل نشید اجازه ثبت نام بهتون نمیدن
حداقلش باید تا ۳۱شهریور امسال تموم بشه درستون

علی
علی

سلام
ثبت نام اینترنتی تربیت مدرس از ۲۰ تا ۲۲ شهریوره
اینم لینکش:
http://modares.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=17&pageid=13104&newsview=4984

الناز
الناز

سلام من مهندسی ورزش علوم تحقیقات قبول شدم به نظرتون خوبه برم اولویت ۹ بود و۹۰ تا رشته تهران و نجف اباد زدم بعدش واسه تکمیل ظرفیت میارم اونا رو

حامد
حامد

چالوس

حامد
حامد

ارشد آزاد مهندسی عمران سواحل بنادر و سازه های دریایی ارزش رفتن داره دوستان؟؟؟

مسعودزمانیان
مسعودزمانیان

با سلام خدمت دوستان من خوشبختانه ارشد رد شدم جالب است اصلا انتظار نداشتم حدعقل پیام نورو قبول میشودم نشدم اگه کسی راجب تکمیل ظرفیت چیزی
میدونه به منم بگه ممنون ثواب داره

ضحی
ضحی

ببین با اومدن دفترچی تکمیل ظرفیت رشتهای جدیدو ببین واگه شرایطشو داشتی بزن .جوابشم زود میاد ولی شانس قبولی کمتره

مارال
مارال

سلام .
بچه ها من غیر انتفاعی تبریز قبول شدم.نمبخوام برم.میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم.
باید حتمااااا برم قبت نام کنم که بتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا بدون ثبت نام هم میشه……ترو خدا کمک کنید چون راهم خیلی دوره,نمیتونم برم.

مجتبی
مجتبی

سلام الناز خانوم نه نیازی نیست .

یه ایستاده✌
یه ایستاده✌

تو رو خدا سوال منم هست یکی جواب بده؟؟؟منم صنعتی شاهرود قبول شدم چون دوره نمیتونم برم

محمد
محمد

سلام دوستان من روزانه ساری قبول شدم. میشه نرم و تو تکمیل ظرفیت تهران رو انتخاب کنم؟ اگر کلا نرم چه مشکلی پیش میاد؟

الهام
الهام

ثبت نام کن بعدا تکمیل ظرفیت هم بزن…چون اگه تکمیل ظرفیت نیاری اینم از دستت میره

الهام
الهام

راستی اگه نری چون روزانه هست برای سال بعد محروم میشی و نمیتونی کنکور بدی….به نظر من همینو ثبت نام کن
فقط حواست باشه اگه تکمیل ظرفیت میزنی هرچی قبول شی اینی که الان قبول شدی رو کنسل میکنه

ضحی
ضحی

اصلا ببین تهران تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟اول ثبتنام کن بعدش تکمیلو بزن

یسنا
یسنا

سلام دوستان من شیمی تجزیه دانشگاه ایلام قبول شدم کسی هست اونجا قبول شده باشه؟؟

مژده
مژده

من شیمی آلی بهبهان?

حامد
حامد

سلام دوستان درمورد تکمیل ظرفیت دانشگاه ازادکسی میتونه راهنمایی کنه چطوری وبه چه نحوی است

زهرا
زهرا

سلام دوستان من مدیریت کارافرینی مجازی شهید بهشتی قبول شدم اولویت هفدم میتونم زمان تکمیل ظرفیت دوباره انتخاب رشته کنم ؟

مینا
مینا

من غیر انتفاعی نرم افزار آستارا و آزاد MBA شهر خودم آزاد رو به خاطر شهریه اش و سراسری غیرانتفاعی رو چون تو شهر خودم نیست نمیرم به نظرتون تکمیل ظرفیت حتما هست یا با این بلاهایی که سرمون آوردن اون هم از شانس بد من حذف میشه تو آزاد سه تا… ادامه نظر»

نیلوفر
نیلوفر

غیرانتفاعی آستارا پارسال قبول شده بودم از ۲۰نفر فقط۷نفر ثبت نام کرده بودم..۷۰۰تومن شهریه ثابت رو باید هر ترم بدی بقیه رو میتونی وام بگیری قسطی بدی.تقریبا هر ترم ۲۲۰۰۰۰۰تومن شهریش میشه.. شما رتبت چند اومده؟

حسن
حسن

حقوق خصوصی

لطفا بچه های ارشد حقوق خصوصی رتبه و محل قبولی خودشون رو بگند

علی
علی

کسی اینجا هست که کارشناسی رو توی دانشگاه فرهنگیان بوده و الان ارشد قبول شده؟

حلما
حلما

بله هست

علی
علی

میشه بگید واسه ارشد چکار باید بکنیم ما

علی
علی

۱ صدم مغایرت پیش اومده در معدل هم قبول نمیکنن ؟

مهلا
مهلا

نمیدونم شما اطلاع دارید یا نه ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم
من کارت ملی مو گم کردم ولی کپیشو دارم و فردا میرم واسه هوشمند اقدام کنم
ولی مثل اینکه از ١٣هم ثبت نامها شروع میشه!
منو ثبت نام میکنن با این وضعیت؟! خیلی نگرانم

علی
علی

آره بابا
چیز مهمی نیس
کپیشو میخوان
همون شناسنامه رو ببر ، اون اصل سند هویتیه
نگو گم کردم ، بگو واسه هوشمند اقدام کردم

نیلوفر
نیلوفر

واسه هوشمند اقدام میکنن کارت ملیتو نمیگرن ک..وقتی کارتت اماده میشه کارت قبلیو میگیرن جدید رو تحویل میدن..اگه اونا اینو بدونن میفهمن دروغ گفته. میتونخ بگه گم کردم اقدام کردم جدیدش هنوز نیومده

مهلا
مهلا

وای مرسی واقعا نگران بودم
ممنون

امیر
امیر

برگه ثبت مام کدملی تو ببر با کپی کارت ملی قبول میکنند

مجازی
مجازی

سلام دوستان تبریک به همه افرادی که قبول شدن
من تو دولتی رشته مدیریت تکنولوژی موسسه غیر انتفاعی فاران مهر دانش واحد مجازی قبول شدم و تو آزاد مدیریت دولتی واحد مجازی یا همون الکترونیکی قبول شدم به نظرتون کدومشو برم بهتره و ارزششو داره ؟
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!

سیروان
سیروان

روانشناسی تربیتی کجا قبول شدی؟ من شبانه سمنان قبول شدم ولی نمیرم چون امسال محروم بودم .ایشالله از مهر جدی میخونم برای روزانه تهران

م
م

من شهرستان هستم مدارکمم همراهم نیست تو سایت هم زدن ثبت نام غیرحضوری از ۱۲ تا ۱۵ مهلت داره من تا این تاریخ شهر خودمون نیستم

م
م

ببخشید ثبت نام غیر حضوری

سارا
سارا

نگران نباش من قبولی سال گذشته هستم این تاریخ ها برای همه دانشگاهها نیستن فوقش اگر دریک نفر هم بتونه عکس مدارکتون براتون بفرسه با گوشی هم میشه مدارکتون اسکن کنید درنهایت سال قبل من یادمه یک ازبچه ها مهر امد ثبت نام کرد از طریق خود دانشگاه

اردوان
اردوان

سلام رشته مدیریت بازرگانی پیام نور بهتره یا الکترونیک آزاد؟

عباس
عباس

سلام
پیام نور معتبر تره

م
م

سلام کسی میدونه واسه قبت نام غیر حضوری چه مدارکی لازمه؟

....
....

سلام. من موقع دریافت کارت ازمون معدلم رو ویرایش کردم ولی هنوز تو اطلاعات ثبت نامی همون قبلی درج شده ! ولی تو مشاهده انتخاب رشته درسته ! این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

zorow
zorow

نه مال منم همینطور شده

بهار
بهار

من ارشد همون دانشگاهی قبول شدم که کارشناسی رو گرفتم.هنوز دوتا از نمره هام نیومده.کم کاری از خودشون بوده.به مشکل که بر نمیخورم؟؟؟؟؟؟

عباس
عباس

نه مشکل از خود دانشگاهه

الهام
الهام

من شهید بهشتی قبول شدم…
مهدیه جان اگه پیاممو دیدی خبر بده شهید بهشتی اوردی یا نه
ایشالا همگی در ادامه موفق باشید

حقوق جزا
حقوق جزا

سلام خوزستانی هستم واحد نراق استان مرکزی قبول شدم نمیشه برم بنظرتون میشه انتقالی بگیرم ؟

ضحی
ضحی

برو اونجاها کارم زیاده میخوای بمونی توشهر خودت چی شهرهای مرزیکاربراشون نیست بخون برا دکترام تهران بیار

فاطی
فاطی

بچه ها من پیام نور زرین شهراصفهان قبول شدم چطوره بنظرتون

باران
باران

بابا معایرت به این دلیل هس که من موقع ثبت نام معدل ترم بهمنو زدم بعدکه مدل ترم بهاراومد معدل کلم کم شد،من هنوز تسویه نکردم،خب تقصیرمن چیه؟من نمیدونستم که معدلم کم میشه،چیکارکنم….

علی کریمی
علی کریمی

سلام دوستان این پردیس خودگردان دانشگاه تهران کجا میشه

عباس
عباس

توی قم هست

Mohammaddz
Mohammaddz

خیر پردیس خودگردان همان دانشگاه تهران است که هزینه بسیار بالایی دارد. پردیس قم پردیس فارابی است و روزانه‌و شبانه هم دارد

مجازی
مجازی

سلام دوستان تبریک به همه افرادی که قبول شدن
من تو دولتی رشته مدیریت تکنولوژی موسسه غیر انتفاعی فاران مهر دانش واحد مجازی قبول شدم و تو آزاد مدیریت دولتی واحد مجازی یا همون الکترونیکی قبول شدم به نظرتون کدومشو برم بهتره و ارزششو داره ؟

ارین
ارین

سلام
من ارشد پردیس علم وصنعت معماری کامیپوتر قبول شدم
و آزاد تهران شمال هوش مصنوعی و رباتیکز
کدوم رو برم؟

olina
olina

خوش بحالت، رتبت چند شده بود؟ چون من قبول نشدم

zahra_computer
zahra_computer

هوش خیلی گرایش بهتریه نسبت به معماری …
حتما هوشو برو

باران
باران

وای بچه ها توروخدا بهم بگید مغایرت معدلو چیکارکنمدانشگاه ازادن به هیچ وجه قبول نمیکنه؟حتی سه صدم رو؟؟؟توروخدا یه راهی بگید

سامان
سامان

اره عزیز میتونی،منم شرایطم مشابه تو هست تکمیل ظرفیت بهمن ۹۵ ارشد مهندسی پزشکی قبول شدم میرم ثبت نام واسه مهر،چندین بار پرسیدم از خود اداره ی ثبت نام دانشگاه حضوری هم رفتم پرسیدم گفتن مشکلی نداره شهریور بیاید واسه ثبت نام،خیالت راحت میتونی ثبت نام کنی

Mari
Mari

منم پارسال قبول شدم ولی نرفتم. باید ب دانشگاه خسارت بدیم؟ چقدر؟

آویشن
آویشن

وای یعنی چی؟من بیستم فکرکنم تسویم کامل شه یدونه نمرمو نزدن،چیکارکنم؟ثبت نام نمیکنن پس؟

سارگل
سارگل

سلام من بهشتی قبول شدم ولی تهرانم میتونستم بیارم تو انتخابای پایین ترم زدم.میتونم با کارنامه سبز انتقالی بگیرم؟!

ضحی
ضحی

نه اصلا .مگر در تکمیل طرفیت کدرشته بزنه که بتونی بزنی

نیکی
نیکی

سلام من غیرانتفاعی اروندان خرمشهر نرم افزار قبول شده . بنظرتون خوبه ارزش داره؟ خودم اهوازم .

zorow
zorow

اره حتما برو نزارش سال بعد الان از لحاظ اعتبار هیچ فرقی بین دانشگاه ها نیست اینو بهت قول میدم

roya
roya

چرا واسه من باز نمیشه ؟?کجا ببینم نتیجه رو ؟؟؟

سید موسی
سید موسی

من استان فارسیم
پردیس تهران قبول شدم
و آزاد شیراز

کدوم برم؟

شاهین
شاهین

آزاد شیراز

امیر
امیر

پردیس شهریه اش بالاست همون ازاد شیراز خوبه

مرسدس
مرسدس

سلام دوستان. با ارشد روانشناسی عمومی در دکتری تو چه رشته ای میتونم آزمون بدم

Mari
Mari

قبول نشدم، چون فکر میکردم دانشگاه آزاد خوندن نداره. من رفتم دنبال کار بگردم، دانشگاه خوش بگذره

zorow
zorow

چرا داره برادر

ز
ز

عمده پذیرش دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت است، اصلا نا امید نباشید. خیلی دانشگاه شریف قبول شدند و دانشگاه آزاد رو هم زدند و طبیعتا آزاد نمیرند

علی آقا
علی آقا

سلام
کسی اینجا مدیریت بازرگانی هست؟
من مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی شبانه تبریز قبول شدم و از آزاد تبریزهم گرایش بازاریابی قبول شدم.
بنظرتون کارآفرینی رو برم؟
گرایش چقدر اهمیت داره بعد فارغ التحصیلی؟
ممنون میشم یکی جواب بده
گرایش بعد فارغالتحصیلی مثلا زمان استخدام چقدر اهمیت داره؟

شاهین
شاهین

من تجارت الکترونیک رشت قبول شدم و مهراستان
داداش گرایش کارآفرینی زیاد جالب نیست
تقریبا بدترین گرایش بازرگانیه

ریحان
ریحان

سلام من بازرگانی بین الملل خوارزمی قبول شدم

مطهره
مطهره

یه یوال گیلان مگه گرایش تجارت الکترونبک داره؟من استراتژیک گیلان قبول شدم٬نمیدونم گرایشخوبی هست یا نه!

عاطفه
عاطفه

سلام منم دانشگاه تبریز تجارت الکترونیک قبول شدم .تقریبا زمان استخدام میزنن کلیه گرایش ها مگر اینکه یه شغل تخصصی نیاز داشته باشن،در مورد شهریه اش هم فک نکنم زیادتفاوتی داشته باشه چون شهریه شبانه هم زیاده ولی باز برا اطمینان بیشتر از اساتید دانشگاه هم در مورد رشته ها بپرسید

محمد علی
محمد علی

سلام … من سهمیه شاگرد اولی داشتم و ارسال کردم و دانشگاه گفت فرستاده . اما من هرچی توی سایت سنجش نگاه میکنم ننوشته برام سهمیه شاگرد اولی رو نتیجمم فک میکنم باید بهتر قبول میشدم. چطوری میشه فهمید سهمیه شاگرد اولی توی سنجش ثبت شدهه یا نه ؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کسی… ادامه نظر»

محمد
محمد

سلام من هم نفر اول بودم چیزی نزده فکر کنم توی کارنامه نهایی مینوسند.

zahra_computer
zahra_computer

منم شاگرد اولی سهمیه داشتم ولی اصلا مشخص نکرد یعنی دانشگاه بهم گفت من نسبت ب۶ انتخاب رشته ای که میکنم سیستم اول میاد رتبه خودمو چک میکنه و اگه پذیرفته نشد با سهمیمم در نظر میگیره که اگه نشد میره بعدی… من خودمم الان پیگیرم بدونم رتبم با سهمیه چنده ولی… ادامه نظر»

سحر
سحر

سلام من دانشگاه دولتی خوارزمی تهران مهندسی صنایع قبول شدم ولی من می خواستم دانشگاه شهر خودم قبول بِشم که متاسفانه با بی تدبیری و عدم مدیریت درست سازمان سنجش که بعد از انتخاب رشته دانشگاه ازاد اعلام شد که رشته محل ها حذف شدند .واقعا برای خودم و یک عده جوون… ادامه نظر»

zorow
zorow

سلام دوستان دانشگاه ازاد کرمانشاه دانشگاه معتبری هست؟

فرزانه
فرزانه

سلام دوستان .کسی از تکمیل ظرفیت و همچنین این کارنامه نهایی که میدن میدونه چجوریه دقیقا .اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه

ناشناس
ناشناس

سلام دوستان .من غیرانتفاعی تهران سوره قبول شدم با ۲۰۰۰
میخوام نرم‌.چون شهریه ش رو ندارم بدم
نظرتون چیه؟ادبیات

zorow
zorow

به نظرم برو غیر انتفاعی تهران واقعا خوبه نزار سال بعد ممکنه دوبازه شرایط عوض شه هزینشم میتونی قسطی بدی یا چک گرو بزاری بعدا پس از پایان ترمت پولش بدی

روانشناسی تربیتی
روانشناسی تربیتی

یکسال اراده قوی داشته باش
ان شالله سال بعد دانشگاه دولتی تهران قطعا قبولی
البته اول اینکه واقعا خودتو قبول داشته باشی
منم واستون ارزوی توفیق دارم

سیروان
سیروان

روانشناسی تربیتی کجا قبول شدی؟ من شبانه سمنان قبول شدم ولی نمیرم چون امسال محروم بودم .ایشالله از مهر جدی میخونم برای روزانه تهران

هدا
هدا

میشه بدونم رتبه تون چند بود؟
من روانشناسی تربیتی مجازی دانشگاه تهران قبول شدم

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

خیریه بچه های آسمان