دومین فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش مستر تست، دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آیین نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه و همچنین ابلاغیه جدید شماره ۲۹۹۵۷۴/۲ مورخ ۱۶/‏۱۲/‏۱۳۹۶‬ معاونت آموزشی وزارت متبوع مبنی بر پذیرش حداکثر به اندازه ۴۰ درصد ظرفیت، برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ از دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی که در ۱۵ درصد برتر دانشگاه تهران بوده و یا دانشجویانی که دارای رتبه‌های یک تا سه از دانشگاه‌های سطح یک و دو می‌باشند, در کلیه رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند با رعایت کامل مقررات و موافقت گروه مربوط و همچنین رعایت شرایط عمومی زیر دانشجو می‌پذیرد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

  1. دانش آموختگی حداکثر در هشت نیمسال تحصیلی تا ۳۱/‏۰۶/‏۹۷‬
  2. پذیرش برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر می‌باشد.
  3. دانشجویان متقاضی می‌بایست تا پایان نیمسال ششم در مقطع کارشناسی, حداقل میانگین ۱۶ را کسب نموده و تا پایان تحصیل میانگین مذکور را حفظ نمایند.
  4. شایان ذکر است براساس مصوبه داخلی دانشگاه، فقط دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن کلیه شرایط مذکور، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنان (که بی اثر شده) نباشد.

متقاضیان استفاده از سهمیه فوق می‌توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۰۱/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬ لغایت ۱۰/‏۲/‏۱۳۹۷ به سامانه جامع آموزش به آدرس https://ems.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

 مشاهده فراخوان اول پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۷ دانشگاه تهران


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد