مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد گروه روحی روان گام

فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه زابل در سال 97

کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه زابل 97 - 98

دانشگاه زابل برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون باس استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان پذیرش می نماید.

به گزارش مستر تست، دانشگاه زابل در راستای رسالت خود مبنی بر گسترش دوره­های تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ براساس آئین نامه “تسهیلات به برگزیدگان علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رشته­ های ذیل از بین داوطلبان واجد شرایط، دانشجوی کارشناسی ارشد می­پذیرد. مهلت ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ می­ باشد.

رشته های دارای پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۷ دانشگاه زابل:

ردیفعنوان رشتهردیفعنوان رشته
۱اقتصاد کشاورزی- سیاست و توسعه کشاورزی۲۴علوم و مهندسی آب – آبیاری و زهکشی
۲اگرواکولوژی۲۵علوم و مهندسی آب – سازه ­های آبی
۳آگروتکنولوژی- اکولوژی گیاهان زراعی۲۶علوم دامی – تغذیه دام
۴آگروتکنولوژی- فیزیولوژی گیاهان زراعی۲۷علوم دامی- تغذیه طیور
۵انگل شناسی دامپزشکی۲۸علوم دامی- ژنتیک و اصلاح دام و طیور
۶آموزش زبان انگلیسی۲۹علوم و مهندسی آب-  منابع آب
۷باکتری شناسی۳۰علوم و مهندسی آبخیزداری- آبخیزداری شهری
۸بیماری شناسی گیاهی۳۱علوم و مهندسی آبخیزداری- حفاظت آب و خاک
۹بیوتکنولوژی کشاورزی۳۲علوم و مهندسی باغبانی- تولید محصولات گلخانه ای
۱۰بیوانفورماتیک۳۳علوم و مهندسی باغبانی-گیاهان دارویی
۱۱بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی۳۴علوم و مهندسی شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان
۱۲جغرافیا و برنامه ریزی شهری- آمایش شهری۳۵علوم و مهندسی شیلات – فرآوری محصولات شیلاتی
۱۳جغرافیا و برنامه ریزی روستایی- برنامه ریزی کالبدی فضایی۳۶علوم و مهندسی صنایع غذایی- زیست فناوری مواد غذایی
۱۴جغرافیا و برنامه ریزی روستایی- مدیریت توسعه پایدار روستایی۳۷علوم و مهندسی صنایع غذایی- فناوری مواد غذایی
۱۵حشره شناسی کشاورزی۳۸علوم و مهندسی مرتع- اصلاح و احیای مرتع
۱۶زبان و ادبیات فارسی۳۹علوم و مهندسی مرتع- مدیریت مرتع
۱۷زبان و ادبیات عرب۴۰مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک- شیمی، حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه
۱۸زیست شناسی گیاهی- فیزیولوژی۴۱مدیریت منابع خاک- منابع خاک و ارزیابی اراضی
۱۹ژنتیک۴۲مدیریت و کنترل بیابان
۲۰ژنتیک و به نژادی گیاهی۴۳مهندسی برق- سیستم های قدرت
۲۱شیمی آلی۴۴مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی- کامپوزیت های لیگنو سلولزی
۲۲شیمی تجزیه۴۵مهندسی عمران-  سازه
۲۳شیمی فیزیک۴۶مهندسی عمران-  مدیریت منابع آب

شرایط پذیرش داوطلبان:

۱- حداکثر ۳۰ درصد از ظرفیت دوره روزانه کارشناسی ارشد در هر رشته به دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته (مجموع روزانه و شبانه) به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون با رعایت شرایط ذیل اختصاص می یابد:

 • دانشجوی ترم آخر دانشگاه های دولتی پس از شش نیمسال تحصیلی  (با احتساب انواع مرخصی­ ها) حداقل سه چهارم واحدهای درسی را گذرانده باشد و در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی جزء ۱۵ درصد برتر کلاس باشد و حداکثر تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱ فارغ التحصیل گردد.
 • دانش آموخته دانشگاه های دولتی باشد و سنوات تحصیل متقاضی (با احتساب انواع مرخصی ها) از هشت نیمسال تجاوز نکند و در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود جزء ۱۵ درصد برتر کلاس باشد.
 • پذیرش برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر است.
 • پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه می باشد.

تبصره۱: دانشگاه اختیار دارد متقاضیانی را که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود جزو پانزده درصد برتر باشند، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال پذیرش کند.

تبصره۲: چنانچه پانزده درصد برتر دانشجویان حائز شرایط این ماده، به دلیل انصراف یا عدم تقاضا، از تسهیلات مربوط استفاده نکردند یا ظرفیت پانزده درصد دوره کارشناسی ارشد رشته ای تکمیل نشد، در اینصورت دانشگاه مجاز به جایگزینی صرفاً ده درصد برتر بعدی همان دانشگاه، با اولویت رتبه متقاضیان در آن رشته می باشد.

تبصره۳: دانشگاه اختیار دارد درخواست دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، ماموریت والدین و یا به دلیل زایمان)، حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز مذکور در این آیین نامه بشود را پس از تائید کمیسیون موارد خاص دانشگاه محل تحصیل، برای استفاده از تسهیلات این آیین نامه بررسی کند.

۲- برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم المپیادهای علمی و دانشجوئی با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.

۳- تغییر رشته یا محل تحصیل پذیرفته شدگان مجاز نمی باشد.

۴- دانشجویان دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی، غیر دولتی- غیرانتفاعی، علمی و کاربردی و پردیس های بین الملل دانشگاهی مجاز به شرکت در فراخوان نیستند.

تذکر: دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی این دانشگاه  که به هر دلیل علاقه ای به ادامه تحصیل در این دانشگاه ندارند (فکر می کنند از طریق آزمون سراسری قطعاً در کد رشته محل دیگری پذیرفته شده و یا  می توانند در دانشگاه دیگری پذیرش بدون آزمون شوند و یا اساساً رشته مورد تقاضای ایشان در دانشگاه زابل وجود ندارد) می توانند معرفی نامه ممتازی را از دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه دریافت و شخصاٌ از طریق مراجعه به سایر دانشگاه ها و همچنین جایابی سازمان سنجش اقدام کنند. این افراد می توانند در جایابی سازمان سنجش دانشگاه زابل را نیز انتخاب کنند، ولی ممکن است ظرفیت دانشگاه قبلاٌ پر شده باشد. بنابراین ممتازینی که تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ مدارک را ارسال ننمایند، منصرف تلقی شده و مشخصات آنها در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نمی گردد.

۵- اصل رسید بانکی به مبلغ هشتصد هزار ریال (۸۰۰٫۰۰۰ ریال)  به نام درآمد حاصل از قراردادهای آموزشی دانشگاه زابل به شماره حساب فراگیر ۲۵۶۹۱۰۹۰۰۳ بانک تجارت،  قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت.(دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه زابل می بایست پنجاه درصد مبلغ مذکور معادل چهارصد هزار ریال (۴۰۰٫۰۰ ریال) پرداخت نمایند).

مدارک مورد نیاز:

 • تکمیل تقاضای پذیرش بدون آزمون با تعیین اولویت رشته های انتخابی
 • گواهی فراغت از تحصیل برای دانش آموختگان و تکمیل فرم شماره ۱ برای دانشجویان نیمسال آخر که تا ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل (با ذکر رتبه در رشته و ورودی ) خواهند شد.
 • تکمیل فرم شماره ۲ برای دانشجویان نیمسال آخر کارشناسی ناپیوسته مشمول آیین نامه پذیرش بدون آزمون (با ذکر رتبه در رشته و ورودی)
 • اصل فیش واریزی به مبلغ ۸۰٫۰۰۰ هزار تومان
 • دو قطعه عکس ۴*۳
 • کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

بدیهی است تشکیل پرونده هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و پذیرش نهایی پذیرفته شدگان منوط به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و احراز صلاحیت عمومی بوده و تا قبل از اعلام سازمان فوق هیچ حقی جهت داوطلب مقصور نمی باشد.

متقاضیان می بایست مدارک و فرم تقاضا تکمیل شده را تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ به آدرس زابل- جاده بنجار- پردیس جدید دانشگاه زابل- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ارسال نمائید. پذیرش نهایی متقاضیان براساس بررسی مدارک و سوابق تحصیلی صورت می گیرد و مدارک ناقص و یا ارسال شده بعد از تاریخ مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار نمی گیرد.

 

مطالب مرتبط:

پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۸ دانشگاه صنعت... دانشگاه صنعتی شریف از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره روزانه مقطع کارشناسی دانشگاه های سطح یک کشور برای سال تحصیلی 98-99 به صورت بدون آزمون دانشج...
تمدید ثبت نام ارشد بدون کنکور ۹۸ دانشگاه فردوسی مش... ثبت نام در فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان دانشگاه فردوسی مشهد برای سال تحصیلی 98-99 تا پایان آذر ماه تمدید شد. به گزارش مستر تست، دانش...
اعلام رشته های ارشد بدون کنکور ۹۸ دانشگاه فردوسی م... فهرست رشته های دارای پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان سال 1398 دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد. به گزارش مستر تست، رشته های دارای پذیرش کارشناسی ار...
انتشار اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۸ د... دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد از میان داوطلبان واجد شرایط استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی 98-99 دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش نماید. به گزارش مستر ت...
فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه ... دانشگاه علامه طباطبایی در نظر دارد از بین برگزیدگان علمی دوره کارشناسی پیوسته دوره های روزانه و شبانه، برای سال تحصیلی 98-99 به صورت بدون آزمون دانشجو...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

 • اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • اخبار کارشناسی ارشد سراسری
 • ارشد استعداد درخشان
 • ارشد فناوری علمی کاربردی
 • انجمن کارشناسی ارشد 96
 • انجمن کارشناسی ارشد 97
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد
 • دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد
 • رتبه قبولی کنکور ارشد
 • سرفصل ها و ضرایب دروس آزمون
 • ظرفیت رشته ها
 • کارشناسی ارشد بدون آزمون
 • کارشناسی ارشد پردیس
 • کارشناسی ارشد پیام نور
 • کارشناسی ارشد خارج از کشور
 • کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • کارشناسی ارشد مجازی
 • کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • کارنامه رتبه های برتر
 • مصاحبه با رتبه های برتر
 • منابع کنکور

خیریه بچه های آسمان