مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش پاروت کیهان پژوهش صنایع دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

عدم برگزاری المپیاد بین‌ المللی علمی دانشجویی در سال 97

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد افراد متقاضی برای شرکت در المپیاد علمی دانشجویی بین‌المللی، این المپیاد امسال برگزار نمی‌ شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور صبح امروز در حاشیه بازدید از بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی در پردیس فنی شهید عباسی در جمع خبرنگاران، گفت: بیست و سومین المپیاد علمی و دانشجویی امروز و فردا ۲۸ و ۲۹ تیر ماه با حضور یک هزار و ۱۸۲ نفر شرکت‌کننده برگزار شد که ۳۲۶ نفر از برگزیدگان آزمون کارشناسی ارشد و ۸۲۶ نفر دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان از ۱۰ قطب دانشگاهی در این المپیاد شرکت کردند.

وی افزود: امسال سه رشته روانشناسی، مهندسی صنایع و سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت به المپیاد اضافه شد و نتایج المپیاد اواسط شهریور ماه اعلام می‌شود.

خدایی درباره آزمون بین‌المللی المپیاد نیز گفت: المپیاد علمی بین‌المللی هر ساله در دو رشته ریاضی و آمار برگزار می‌شد که به دلیل کم بودن متقاضیان ممکن است امسال برگزار نشود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه سازمان سنجش سعی در گسترش رشته‌های المپیاد دارد، اظهار داشت: سیاست سازمان این است که رشته‌ها را افزایش دهد ولی این موضوع به اعلام آمادگی دانشگاه‌های مربوطه بستگی دارد زیرا برگزاری المپیاد بسیار سنگین است و برای برگزاری نیاز به حمایت دانشگاه‌ها داریم.

وی با اشاره به امتیازاتی که به برگزیدگان المپیاد ارائه می‌شود، گفت: در بحث سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت امسال بنیاد ملی نخبگان به ما کمک کرد تا این رشته به المپیاد افزوده شد، امتیازات نیز به این صورت است که سه نفر اول هر رشته عضو بنیاد ملی نخبگان می‌شود و ۱۵ نفر اول به صورت بدون آزمون به دانشگاه راه می‌یابند.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...
avatar
1 Comment authors
علی Recent comment authors
علی
علی

سوم دبیرستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوبه خود دکتر کدخدایی اونجا اومدن و دیدن الان میگه دانش اموز

ام بی ای پژوهش کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان