امروز؛ اعلام نتایج اولیه رشته های خاص و بورسیه کنکور ارشد ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه رشته های خاص و بورسیه کنکور ارشد خبر داد و گفت: اسامی بیش از ۲۳ هزار نفر از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت امروز سوم تیر اعلام می شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: فهرست اسامی تعداد ۲۳ هزار و ۸۲۶ نفر به عنوان چند برابر ظرفیت در آن دسته از کد رشته‌های امتحانی دارای شرایط خاص، بورسیه به همراه برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته های ذیربط و تاریخ، محل و زمان مصاحبه یا آزمون عملی و یا پروژه در رشته های امتحانی ۱۱۳۱، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲، ۱۳۶۴ آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از بعدازظهر امروز سوم تیر ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

وی افزود: کلیه معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌ محلهای دارای شرایط خاص و یا بورسیه در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ ضرورت دارد با توجه به نکات مندرج در اطلاعیه ای که همزمان با اسامی بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و بر اساس برنامه زمانی مشخص شده برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی و یا سایر مراحل گزینش به نشانی مشخص شده در اطلاعیه مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: معرفی‌شدگان لازم است پیش از مراجعه به مرکز آموزش عالی مربوطه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز مورد نظر مراجعه کنند و از تغییرات احتمالی برنامه زمانی مربوطه به آزمون عملی یا مصاحبه مطلع شوند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۶ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
سجاد
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۴:۲۲ ب٫ظ

سلام.کسی نمیدنه برا حقوق همهمینه؟

لطفی زاد
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۵:۱۱ ب٫ظ
پاسخ به  سجاد

همشون همین امروز اعلام شده . اگر دعوت به مصاحبه شده باشید تو همون سامانه ارشد هست .

علی
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۰۶ ب٫ظ

حقوق دانشگاه علوم قضایی معرفی شدگانش امروز نیست ایا

سروش
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۲:۵۲ ب٫ظ

سلام .دانشگاه علوم قضائی هم بورسیه میکنه .اونم امروز یعنی اعلام میشه بعدازظهر ؟؟

علی
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۳:۱۷ ب٫ظ
پاسخ به  سروش

اصن ۱۱۲۶ نیست

مهسا
تیر ۳, ۱۳۹۷ ۹:۰۹ ب٫ظ
پاسخ به  سروش

سلام
بله همه رشته های خاص امروز اعلام شدند.
اون کدهایی که اعلام شده مربوط به رشته هایی هست که آزمون عملی دارند ولی اسامی چندبرابر ظرفیت براشون اعلام نمیشه.