فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه اصفهان

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان 98 - 99

دانشگاه اصفهان از میان داوطلبان واجد شرایط پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان، در سال ۹۸ دانشجو می پذیرد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه اصفهان به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد از بین دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی طبق آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های اعلام شده و با رعایت شرایط زیر اقدام می کند:

رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۸ دانشگاه اصفهان

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان

۱- دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته (ورودی های بهمن ۹۳ و مهر و بهمن ۹۴) که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی خود به لحاظ میانگین کل، جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیل دانش آموخته شوند.

۲- رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه اجرایی المپیاد دانشجویی کشور

تبصره ۱: ظرفیت اول پذیرش بدون آزمون هر کد رشته محل رشته های کارشناسی ارشد، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان رتبه اول واجد شرایط دانشگاه اصفهان خواهد بود که توسط گروه های آموزشی مربوطه به واجدین شرایط اطلاع رسانی خواهد شد، لذا دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه اصفهان لازم نیست در این فراخوان شرکت نمایند.

دانشجویان رتبه دوم به بعد از دانشگاه اصفهان همراه با متقاضیان خارج از دانشگاه در مصاحبه شرکت خواهند نمود؛ اطلاع رسانی به این دسته از متقاضیان نیز به عهده گروه آموزشی خواهد بود.

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان

تبصره ۲: دانشجویان و دانش آموختگان واحدهای پردیس دانشگاه های دولتی، دوره های مجازی، نیمه حضوری، غیرحضوری، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، موسسات غیرانتفاعی، دانشگاه جامع علمی کاربردی، حوزه های علمیه، فرهنگیان و دانشگاه های وابسته به دستگاه های اجرایی مجاز به شرکت در فراخوان دانشگاه اصفهان نمی باشند؛

تبصره ۳: پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفًا برای یکبار امکان پذیر است؛

تبصره ۴: این آیین نامه شامل دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی پیوسته (با رعایت شرط بند اول فراخوان) می شود و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی سال های قبل و کارشناسی ناپیوسته مجاز به شرکت در فراخوان نیستند.

تبصره ۵: چنانچه طول دوره تحصیل به دلایلی خارج از اختیار دانشجو (بیماری، مأموریت والدین یا همسر و یا بدلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت زمان مذکور در این آیین نامه شود، درخواست دانشجو پس از تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه محل تحصیل، برای استفاده از تسهیلات آیین نامه در دانشگاه اصفهان قابل بررسی خواهد بود.

زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان:

زمان ثبت نام داوطلبان شرکت در فراخوان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان، از ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ و از طریق مراجعه به آدرس زیر انجام می شود:

http://golestan.ui.ac.ir/home

نکات مهم جهت ثبت نام در سامانه پذیرش بدون آزمون دانشگاه اصفهان:

 • برای سهولت در انجام ثبت نام بهتر است راهنمای موجود را مطالعه و براساس آن اقدام نمایند.
 • توصیه می شود برای اطلاع از نحوه ساماندهی رشته های تحصیلی برحسب دانشکده و گروه آموزشی، فهرست رشته های مورد پذیرش این دانشگاه که در انتهای فراخوان ارائه شده مطالعه نمایید (برای انتخاب دانشکده و گروه آموزشی).
 • اطلاع رسانی به داوطلبان صرفاً از طریق تلفن همراه انجام می پذیرد بنابراین در ثبت شماره تلفن همراه خود دقت نمایید.
 • هزینه ثبت نام ۵۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۵۰ هزار تومان است. پرداخت به صورت اینترنتی و با اتصال به درگاه بانک ملی انجام خواهد شد؛ لذا متقاضیان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، اقدام فرمایند.
 • پذیرش متقاضیان برمبنای بررسی و سوابق و امتیاز مصاحبه خواهد بود؛ داوطلبانی که به مصاحبه دعوت خواهند شد موظفند رأس ساعت مقرر در گروه آموزشی حضور داشته باشند. به همراه داشتن مدارک آموزشی و پژوهشی در روز مصاحبه الزامی است.
 • زمان مصاحبه از طریق گروه های آموزشی اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام الکترونیکی لازم است مدارک زیر با فرمت jpg یا pdf و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت اسکن و بارگذاری شود:

 1. عکس پرسنلی ۴*۳
 2. صفحه اول شناسنامه
 3. روی کارت ملی
 4. گواهی معافیت تحصیلی / کارت پایان خدمت / کارت معافیت دائم
 5. موافقت نامه بی قید و شرط محل خدمت ویژه شاغلین رسمی و پیمانی دستگاه های دولتی
 6. گواهی رتبه اول تا سوم مورد تایید دانشگاه مبدأ با مهر و امضای مدیر آموزش یا معاون آموزشی دانشگاه مطابق با بند الف فراخوان (در نامه مذکور تعداد سه چهارم واحد گذرانده شده تا پایان ترم ۶ و داشتن شرایط ۱۵درصد برتر،
  نیز قید گردد).
 7. گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان نیمسال آخر و یا تصویر مدرک فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی ویژه دانش آموختگان
 8. کارنامه تحصیلی مقطع کارشناسی
 9. رزومه / .C.V (مجموعه فعالیتهای آموزشی و پژوهشی دانشجو)

سایر مدارک ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه اصفهان: 

متقاضیانی که دارای یکی از گواهی های زیر می باشند می توانند گواهی مربوطه را به صورت فایل jpg یا pdf و با حجم حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت، آماده نموده و در جای مناسب بارگذاری نمایند:

 • گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
 • گواهی کسب عنوان دانشجوی نمونه با تایید معاونت دانشجویی وزارت علوم
 • گواهی کسب رتبه ۱ تا ۳ در جشنواره های معتبر علمی مورد تایید وزارت علوم
 • گواهی کسب رتبه ۱ تا ۱۵ مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی

تذکر مهم: در پایان یادآور می شود فرایند گردش کار به صورت سیستمی انجام می گیرد، لذا از ارسال مدارک خود به صورت پستی اکیداً خودداری فرمایید. مدارکی که به صورت پستی به دفتر استعداد درخشان دانشگاه یا گروه های آموزشی ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات