مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد پژوهش کیهان پژوهش صنایع دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

احتمال فراهم شدن امکان تغییر رشته در فرصت مجدد ثبت نام ارشد 98

مشاور عالی سازمان سنجش از احتمال فراهم شدن امکان تغییر رشته و گرایش های انتخابی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ در مهلت مجدد ثبت نام خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرگزاری ایسکانیوز، درباره آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ اظهار داشت: به منظور ارائه تسهیلات برای افراد علاقه‌مند به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ که در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۵ آذرماه موفق به ثبت نام نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده از ۲۸ بهمن تا اول اسفند ۹۷ نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر اساس آمار نهایی، ۴۵۷ هزار نفر در کنکور ارشد ۹۸ ثبت نام کردند. همان‌طور که گفتم مهلت ثبت نام مجدد از ۲۸ بهمن ماه آغاز می شود. البته در روزهای آینده اخبار جدید مربوط به آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ را به صورت دقیق اعلام خواهیم کرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به این سؤال که آیا داوطلبان قادر به تغییر رشته و گرایش های انتخابی خواهند بود یا تنها امکان ویرایش مشخصات فردی وجود دارد، گفت: این مسئله را در جلسات سازمان مطرح می کنیم. فعلا در این خصوص تصمیم گیری نکرده ایم؛ اما سعی می کنیم چنین امکانی را برای داوطلبان فراهم کنیم.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...

متاسفیم. نظرات بسته است.

ام بی ای پژوهش کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان