پارسه

در دستور کار بودن کاهش شهریه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

معاون وزیر علوم با بیان این که رقابتی در افزایش شهریه دانشگاه‌ها نیست، گفت: سیاست کاهش نرخ رشد شهریه دانشگاه و موسسات آموزش عالی در دستور کار قرار دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که با توجه به محدودیت‌های معیشتی و شرایط اقتصادی کشور، آیا امسال سیاست‌های شهریه‌ای وزارت علوم تغییری خواهد کرد، گفت: سیاست کلی این نیست که در افزایش شهریه ها رقابت داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سیاست کاهش شهریه‌ها یا کاهش نرخ رشد شهریه‌ها در دستور خواهد بود، گفت: احتمالا رویکرد همین است که نرخ رشد کمتر باشد، نه اینکه کاهش داشته باشیم.

نظرپور اظهارداشت: شهریه‌های دانشگاه مصوب هیأت امنای دانشگاه است و هر دانشگاه براساس تصمیم هیأت امنای خود در این باره عمل می‌کند و سیاست‌های کلی توسط مرکز هیأت امنا تهیه می‌شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
اریا
تیر ۲۴, ۱۳۹۸ ۹:۴۷ ق٫ظ

وضعیت تحصیل در مدارس و دانشگاههای ایران= اکثرا بالای ۸۰ درصد پولی است و ۲۰ درصد باقی مانده برای افرادی که درس خوان هستند است که چون تعدادشان حیلی زیادهذخیلی هاشان از تحصیل در دانشگاههای خوب محروم می شن. و بهتر بگیم عملا کشور از وجود این سرمایه های انسانی محروم می شه.دلیلش فقط پول است.

جواد
تیر ۲۵, ۱۳۹۸ ۴:۴۱ ب٫ظ
پاسخ به  اریا

معلومه پولیه. تهران و اصفهان همش پولی شده یه خدا