امکان پرداخت کل شهریه دوره کارشناسی ارشد پیام نور از طریق وام بانکی

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان با یک بار مراجعه به بانک می توانند تمامی شهریه دوران تحصیل خود را از طریق وامی که بازپرداخت آن ۴۸ ماهه است پرداخت کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به اینکه به طور متوسط دانشجویان این دانشگاه کم برخوردار هستند، گفت: طبق برنامه ریزی و تفاهم نامه های متنوعی که با بانک های مختلف امضاء کرده ایم از سال تحصیلی جدید هیچ یک از دانشجویان دانشگاه پیام نور دغدغه شهریه تحصیل نخواهند داشت.

وی افزود: به طور طبیعی وزارت علوم به دانشجویان تسهیلات مالی برای کمک به شهریه می کند که با محدودیت روبرو است اما این دانشگاه با امضاء تفاهم نامه با ۲ بانک جدید تا سقف ۲۰ میلیون تومان بر اساس شهریه، به دانشجویان وام می دهد.

زمانی ادامه داد: دانشجویان با یک بار مراجعه به بانک می توانند تمامی شهریه دوران تحصیل خود را پرداخت بکنند به طوری که بانک های طرف قرارداد به سامانه گلستان دانشگاه متصل هستند و به صورت خود کار در هر ترم تحصیلی شهریه دانشجو را پرداخت می کند این در حالی است که بازپرداخت شهریه دانشجویان ۴۸ ماهه بوده و با سود یک و چهاردرصدی محاسبه می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: از سال تحصیلی جدید طبق اعلام بانک های مورد قرارداد تا ۲۰۰ هزار نفر دانشجو می تواند از تسهیلات بانک های طرف قرارداد این دانشگاه استفاده کنند.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات وام دانشجویی در سال گذشته  افزود: در طول سال گذشته دانشگاه پیام نور نزدیک به ۸ میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات برای شهریه دانشجویان از طریف بنیاد علوی و بانک های طرف قرارداد خود پرداخت کرده است اما امسال نیز این مبلغ با افزایش ۲ برابری به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

زمانی خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور تا ۲ ماه دیگر تا شروع سال تحصیلی جدید با ۲ بانک جدید برای ارائه تسهیلات به دانشجویان قرارداد می بندد.

 

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
نجمه
مهر ۴, ۱۳۹۸ ۹:۱۲ ق٫ظ

شرایط وام شهریه دانشجوی ارشدچی هست؟مدارک لازم چی؟؟

سپیده ریاضی
تیر ۳۰, ۱۳۹۸ ۸:۴۲ ق٫ظ

آفرین به دانشگاه پیام نور با این حرکت زیباش! کاش بقیه دانشگاه ها هم یاد میگرفتن