داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ سراسری که درخصوص نتایج اعتراض دارند تا ۲۶ شهریور فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنند.

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی های انجام شده از صحت نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور و یا انتخاب رشته‌ خود سوالی داشته باشند، میتوانند حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۶/۲۶ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت این سازمان اقدام نمایند. از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۸/۰۶/۲۶ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

ضمناً داوطلبان گرامی میتوانند سؤالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی این سازمان) در میان ‌بگذارند.

شیوه اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۸

برای اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/ مراجعه نمایید.  در صورتی که در این سامانه پروفایل ندارید نسبت به ثبت نام اقدام کنید و اگر دارید، وارد سامانه شوید.

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 - 99

با ورود به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

نحوه اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد

سپس در باکس آزمون، گزینه «کارشناسی ارشد» و در باکس سال، گزینه «۹۸» را انتخاب کنید و بر روی گزینه «جستجو» کلیک کنید.

مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد

با انتخاب این گزینه، از بخشی که در پایین صفحه باز می‌شود، گزینه «اعتراض به نتیجه قبولی (صرفا برای نتیجه دانشگاه های وزارت علوم)» را انتخاب کنید.

در نهایت با وارد کردن اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ شامل شماره داوطلبی و شماره پرونده، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد