انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۸ آبان‌ماه تمدید شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری آنا از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته  تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۸ آبان‌ماه تمدید شد.

داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند (اعم از پذیرفته‌شدگان یا مردودین اعلام نتیجه قبلی این مقطع یا افرادی که در مرحله قبل انتخاب رشته نکرده‌اند) به منظور شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته/محل در دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه   www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان برای انتخاب رشته در این مقطع لازم است کارت اعتباری ثبت‌نام را از سامانه مذکور خریداری کنند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی در کد رشته امتحانی دوم (شناور) نیز مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند، رشته/محل‌های متناظر کد رشته امتحانی دوم خود را نیز در میان یک‌صد رشته/محل انتخابی خود منظور کنند.

ویرایش رشته/ محل‌های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب‌رشته امکان‌پذیر بوده و داوطلبان بدین منظور نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد ندارند.

نتایج انتخاب رشته این مرحله تا پایان هفته اول آذر ماه اعلام خواهد شد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد