مرکزسنجش آموزش پزشکی کشور آخرین زمان برای دریافت معدل جهت ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ گروه پزشکی را اعلام کرد.

به گزارش مهر، متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ گروه علوم پزشکی توجه داشته باشند با توجه به تعطیلی کلاس های آموزشی برخی از دانشگاهها در کشور و عدم حضور دانشجویان در شهر محل تحصیل، داوطلبانی که نیاز به دریافت اطلاعات مربوط به معدل اکتسابی و صدور فرم مربوطه دارند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۰ اسفند ۹۸ (غیر قابل تمدید) ثبت نام خود را انجام داده و در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ در مهلت تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام خود، آخرین معدل تایید شده را وارد کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

همچنین بر اساس تذکر بند ۱-۳ دفترچه راھنمای ثبت نام، جهت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد، دانشجویان باید از تحصیل انصراف داده و سپس ثبت نام کنند و می توانند تا ۲۰ اسفند ۹۸ از آزمون انصراف دھند.

بر اساس اعلام مراجع ذیربط، رشته کارشناسی ارشد بهداشت محیط گرایش بهداشت پرتوها از مجموعه امتحانی بهداشت محیط حذف شده است. این رشته در آزمون سال ٩٩ پذیرش نخواهد داشت.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد