اعلام نتایج پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ دانشگاه تبریز 

tabr

اسامی پذیرفته شدگان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان به فایل زیر مراجعه نمایید.

 

متقاضیان بایستی پس از اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه (چه از طریق کنکور کارشناسی ارشد و چه از طریق پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان)، در اسرع وقت نسبت به اعلام انصراف از پذیرش در سایر دانشگاه ها اقدام نمایند. پذیرفته شدگان محترمی که قصد اعلام انصراف دارند، بایستی فرم زیر را تکمیل نموده و به انضمام صفحه اول شناسنامه و کپی کارت ملی، حداکثر تا سه روز پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۹، حضوراً به دفتر گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز تحویل داده و یا به آدرس ایمیل dotsa@tabrizu.ac.ir ارسال نمایند. 

توجه ۱: تمامی عواقب ناشی از عدم اعلام انصراف کتبی در موعد مقرر به عهده شخص دانشجو است و گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

توجه ۲: به فرم های اعلام انصرافی که صفحه اول شناسنامه و کارت ملی ضمیمه آن ها نشده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه ۳: برای دانشجویانی که از طریق کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز پذیرفته شده و متعاقباً انصراف خود را از پذیرش بدون آزمون اعلام نموده اند، امکان صدور گواهی رسمی اخذ پذیرش وجود خواهد داشت تا در آینده از امتیاز آن بهره مند شوند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات