اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه به همراه برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های ذیربط و نیز زمان و محل مصاحبه و یا برگزاری آزمون عملی و یا پروژه در کدرشته‌های امتحانی رشته‌های هنر آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، داوطلبان عزیز می توانند جهت مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه کنند:

 

متن اطلاعیه سازمان سازمان سنجش به شرح زیر است:

بدین وسیله از متقاضیانی که فهرست اسامی آنان در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص و یا بورسیه در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ درج گردیده، دعوت می‌نماید با توجه به نکات ذیل و براساس برنامه‌زمانی مشخص شده مربوط به کدرشته محل ذیربط، برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و سایر مراحل گزینش مورد لزوم به نشانی مشخص شده مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف متقاضی از گزینش در کد رشته محل یا رشته محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

یادآوری: متقاضیان مذکور لازم است قبل از اقدام برای مراجعه به محل مصاحبه به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه مورد نظر مراجعه تا چنانچه تغییری در برنامه زمانی مصاحبه بعمل آمده باشد، از آن مطلع شوند.   

 ضمناً شایان ذکر است:

متقاضیانی که در کدرشته‌های‌ امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های روزانه و نوبت دوم (شبانه) شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده و هزینه برگزاری آزمون عملی پروژه یا پروژه‌های انتخابی خود را در کدرشته‌های امتحانی فوق همزمان با تکمیل فرم انتخاب رشته پرداخت نموده‌اند، حسب مورد لازم است برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون پروژه عملی اقدام نمایند. این داوطلبان لازم است برای اطلاع از وسایل مورد نیاز، زمان و محل برگزاری آزمون عملی یا تشریحی به اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، مراجعه نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته‌های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنین دانشگاه شاهد را داشته‌اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته‌اند. بدیهی است این متقاضیان در صورت هر گونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی (شهریور ماه) و با توجه به کارنامه کدرشته محل‌های انتخابی می‌توانند با این سازمان مکاتبه نمایند.

الف) برنامه زمانی شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های دارای شرایط خاص و یا بورسیه:

(۱) متقاضیانی که اسامی آنان در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی شده یک و یا دو کد رشته محل دارای شرایط خاص و یا بورسیه از رشته امتحانی مربوط درج شده، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی کدرشته محلهای دارای شرایط خاص و بورسیه (مندرج در صفحه ۳۸۲ الی ۴۲۲ دفترچه راهنمای شماره ۲ درج شده است) و این اطلاعیه، در موعد مقرر برای انجام مصاحبه، آزمون اختصاصی و یا سایر مراحل گزینش به محل ذیربط مراجعه نمایند. در غیر اینصورت در مرحله نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط، گزینش نخواهند شد.

 (۲) متقاضیان علاوه بر دارا بودن شرایط بند فوق لازم است شرایط و ضوابط اختصاصی موسسه دارای شرایط خاص و یا دستگاه اجرایی بورس دهنده را نیز دارا باشند. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر به درگاه اطلاع‌رسانی موسسه ذیربط مراجعه نمایند.

(۳) به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده در این اطلاعیه، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه، آزمون اختصاصی و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تایید شده باشد.

(۴) بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون اختصاصی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به متقاضیان تاکید می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.   

۱- پژوهشکده‌ مطالعات واژه گزینی – تهران

کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۹ و ۹۹/۰۷/۱۰ به آدرس تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، پس از ایستگاه مترو، خروجی کتابخانه ملی و مجموعه فرهنگستانها، بلوار دکتر حسن حبیبی، فرهنگستان زبان و ادب فارسی، طبقه اول، پژوهشکده مطالعات و واژه گزینی مراجعه نمایند.

لازم است پذیرفته شدگان در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه مورخ ۶ و ۹۹/۰۷/۰۷ از ساعت ۹ الی ۱۳ با شماره تلفن ۸۸۶۴۲۴۵۸ – ۰۲۱ تماس برقرار نمایند تا زمان دقیق حضور آنان در مصاحبه مشخص شود.

مدارک لازم برای مصاحبه: شناسنامه عکس‌دار و ۲ نسخه تصویر آن، کارت ملی و ۲ نسخه تصویر آن به صورت پشت و رو، ۲ قطعه عکس ۴×۳، یک نسخه از آثار چاپ شده(کتاب، مقاله، پایان نامه و …)

۲- دانشکده‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران – واحد قم

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده می بایست جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام، مدارک مورد نیاز، زمان و مراحل مصاحبه متعاقباً به درگاه دانشگاه به نشانی:www. iribu.ac.ir مراجعه نمایند.

یادآوری: دارا بودن تمامی شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشکده صدا و سیما (مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته) برای همه معرفی‌شدگان الزامی است در غیراینصورت از پذیرش آنان ممانعت بعمل خوهد آمد.

۳- دانشکده غیرانتفاعی الهیات و معارف اسلامی هدی وابسته به جامعه الزهرا (س) – ویژه خواهران – قم

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است برای انجام مراحل مصاحبه از تاریخ سه شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۱ لغایت شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۵ به این دانشکده به نشانی قم، بلوار امین، میدان دفاع مقدس، خیابان بوعلی سینا، دانشکده غیرانتفاعی الهیات و معارف اسلامی هدی وابسته به جامع الزهرا (س) مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

۱) کپی مدرک کارشناسی. ۲) اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی. ۳) دو قطعه عکس. ۴)همراه داشتن کارنامه آزمون یا کپی آن. ۵) مستندات ایثارگری و فعالیت فرهنگی، تربیتی و آموزشی

۴- دانشکده غیرانتفاعی رفاه – تهران (ویژه خواهران)

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه از تاریخ جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۲۸ به درگاه اینترنتی به نشانی: www.refah.ac.ir مراجعه نمایند.

آدرس: تهران – میدان بهارستان- مقابل ضلع جنوب شرقی مجلس شورای اسلامی- خیابان علامه شریف رضی- ابتدای خیابان مردم- نبش خیابان شهید دیالمه- خیابان شهید ندایی‌پور – دانشکده رفاه – تلفن تماس ۳۵۰۷۴۲۵۱- ۰۲۱

۵- دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

برای رشته‌های این دانشگاه اسامی چند برابر ظرفیت در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد. زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به اطلاع متقاضیان ذینفع خواهد رسید.

۶- دانشگاه‌ امام صادق(ع)  

تاریخ ثبت نام و دریافت کارت شرکت در آزمون معارف و مصاحبه طبق جدول زیر می باشد:

موضوع

زمان ثبت نام

ملاحظات

شروع ثبت نام

روز سه شنبه مورخ ۱ مهر ۹۹

از طریق ثبت نام در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی www.isuw.ac.ir

پایان ثبت نام

روز یک شنبه مورخ ۶ مهر ۹۹

پس از این تاریخ امکان ثبت نام و ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

دریافت کارت شرکت در آزمون

روز سه شنبه مورخ ۸ مهر ۹۹

دریافت کارت شرکت در آزمون از طریق  درگاه اطلاع رسانی دانشگاه بوده و ارائه کارت برای شرکت در آزمون الزامی است.

زمان برگزاری آزمون

روز پنج شنبه مورخ ۱۰ مهر ۹۹

فرایند آزمون راس ساعت ۸ صبح در دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران به نشانی: تهران، شهرک غرب، بلوار شهید فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی آغاز شده و حضور متقاضیان در حل برگزاری نیم ساعت قبل از شروع فرایند آزمون الزامی است.

مصاحبه علمی

روز یکشنبه ۱۳ مهر الی دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹

از طریق تماس تلفنی به پذیرفته شدگان آزمون معارف اسلامی اطلاع رسانی خوهد شد.

 

۷- دانشگاه تهران

 آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل ۲۲۱۶۷ از کدرشته امتحانی ۱۲۶۷ دانشگاه تهران دورۀ مشترک با دانشگاه ایندیانا- پردو اعلام شده است لازم است برای انجام مراحل مصاحبه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۹/۷/۹۹ به صورت غیرحضوری در اتاق جلسات دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران در محیط Adobe connect به نشانی زیر برگزار می‌گردد:

http://vclas9.ut.ac.ir/mecheng3

فایل اجرایی نرم افزار Adobe connect در نشانی زیر قابل دسترسی است

https://utec.ut.ac.ir/documents/14446870/15157741/connect.exe

برای ورود به جلسه مصاحبه پس از اجرای این برنامه، نشانی اتاق جلسات دانشکده را در آن کپی کرده و پس از تایید، نام خود را به عنوان مهمان وارد نمایید.

متقاضیان شرکت در مصاحبه می بایست تا ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۷ تصویر مدارک زیر را از طریق ایمیل به دفتر دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران (سرکار خانم زنجانی) به نشانی zanjani@ut.ac.ir ارسال نمایند.

۱- هر مدرکی که نشان دهنده معدل کتبی دیپلم باشد ۲ – تصویر کارنامه آزمون کارشناسی ارشد ۳ – کارنامه و ریزنمرات مقطع کارشناسی ۴ – مدارک دوره های زبان (در صورت وجود)

۸- دانشگاه جامع امام‌ حسین‌ (ع‌) – تهران

به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه جامع امام حسین(ع) اعلام شده است می‌رساند مصاحبه و گزینش متقاضیان در بازه زمانی ۹۹/۰۶/۲۹ الی ۹۹/۰۷/۰۹ توسط دانشگاه در نظر گرفته است. در ضمن جهت اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز، متعاقباً به درگاه اینترنتی این دانشگاه به نشانی www.ihu.ac.ir مراجعه نمایند.

شایان ذکر اتس اسامی معرفی شدگان کد رشته‌های امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ در این مرحله اعلام نگردیده است و متقاضیان باید موضوع را از طریق دانشگاه جامع امام حسین (ع) پیگیری نمایند.  

۹- دانشگاه شاهد

آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد (باتوجه به کد رشته امتحانی) اعلام شده است، لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز به درگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی shahed.ac.ir مراجعه نمایند.

۱۰- دانشگاه شهید مطهری

همه معرفی شدگان لازم است برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به سامانه آموزش این دانشگاه به نشانی اینترنتی: www.golestan.motahari.ac.ir مراجعه نمایند و تمامی اطلاعیه‌ها و امور مربوط به ثبت‌نام صرفاً از طریق سامانه فوق و درگاه اطلاع رسانی این دانشگاه به نشانی www.motahari.ac.ir در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

۱۱- دانشگاه‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران –  تهران

معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه، نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی  این دانشگاه به نشانی www.iribu.ac.ir مراجعه نمایند.

یادآوری: دارا بودن تمامی شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه صدا و سیما (مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته) برای همه معرفی شدگان الزامی است، در غیر این صورت از پذیرش آنان ممانعت بعمل خواهد آمد.

۱۲- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است براساس جدول ذیل  برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند:

کدرشته محل

عنوان رشته – گرایش

تاریخ

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه

۲۶۷۵۱

۲۳۵۶۸

مهندسی هوافضا گرایش سازه های هوایی

مهندسی هوافضا گرایش مهندسی فضایی

۹۹/۰۷/۰۵ الی ۹۹/۰۷/۰۷

مدارک شناسایی (اصل کارت ملی و شناسنامه) – دانشنامه و اصل ریز نمرات کارشناسی یا اصل گواهی موقت فراغت از تحصیل – گواهی مقالات، توصیه‌نامه و مشروح فعالیتهای پژوهشی با ارائه مستندات لازم – گواهی اشتغال به کار در صورت شاغل بودن– مدرک زبان معتبر (در صورت اخذ) – فیش واریزی به حساب دانشگاه – جزئیات زمان بندی، نحوه ارسال مدارک و انجام مصاحبه غیرحضوری در وبگاه دانشگاه مربوط اطلاع رسانی خواد شد.

۲۱۱۲۳

۲۱۱۲۴

مهندسی نقشه برداری گرایش سنجش از دور

مهندسی نقشه برداری گرایش سیستمهای اطلاعات مکانی

۹۹/۰۷/۰۷

۲۶۷۴۹

۲۶۷۵۲

مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد مشترک با RUDN روسیه

مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد مشترک با ENSAM فرانسه

۹۹/۰۷/۰۷

۲۶۷۵۰

مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد مشترک با ENIB فرانسه

۹۹/۰۷/۰۷

۱۳- دانشگاه‌ صنعتی‌ مالک‌ اشتر

به اطلاع همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه می رساند با توجه به شرایط بهداشتی کشور و شیوع ویروس کرونا این دانشگاه مصاحبه حضوری برگزار نمی نماید. لذا متقاضیان لازم است تمامی مدارک مورد نیاز را به صورت الکترونیکی در درگاه دانشگاه ارسال نمایند.

همه معرفی شدگان جهت مشاهده اطلاعیه ثبت نام و روش ارسال مدارک مورد نیاز لطفا به درگاه اینترنتی دانشگاه (www.mut.ac.ir) مراجعه نمایند.

مهلت ارسال مدارک تا تاریخ ۹۹/۰۷/۰۴ می باشد.

۱۴- دانشگاه علامه طباطبایی

الف) به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های آمار گرایش بیم‌سنجی (کدرشته محلهای ۱۸۲۷۴و ۱۸۲۹۶) از کدرشته امتحانی ۱۲۰۷ موسسه آموزش عالی بیمه اکو و مطالعات منطقه‌ای (کدرشته محلهای ۱۴۰۴۳، ۱۴۰۵۷ و ۱۴۰۷۳) از کدرشته امتحانی ۱۱۳۰ موسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه می‌رساند:

۱- تاریخ مصاحبه رشته مطالعات منطقه‌ای(کدرشته محلهای ۱۴۰۴۳ و ۱۴۰۵۷)  در روز یک شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۳ می‌باشد.

۲- تاریخ مصاحبه رشته آمار گرایش بیم سنجی(کدرشته محلهای ۱۸۲۷۴و ۱۸۲۹۶) در روز یک شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۳ می‌باشد.

۳- تاریخ مصاحبه دوره مشترک رشته مطالعات منطقه‌ای (کدرشته محل ۱۴۰۷۳)  در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۴ می‌باشد.

۴- زمان شروع مصاحبه ساعت ۸:۳۰ صبح می باشد.

۵- مصاحبه متقاضیان به صورت غیرحضوری انجام می شود.

۶- متقاضیان جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه و ارائه مدارک (کارت ملی، شناسنامه و سایر مدارک مورد نیاز) به آدرس درگاه دانشگاه به نشانی: www.atu.ac.ir  مراجعه نمایند.

ب) به اطلاع همه معرفی شدگان کدرشته محلهای ۱۴۸۷۴ و ۱۴۸۷۷  از کدرشته امتحانی ۱۱۳۹ (مددکاری اجتماعی) دانشگاه علامه طباطبایی می‌رساند:

۱- مصاحبه در روزهای شنبه الی دوشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۲۹ الی ۹۹/۰۶/۳۱ برگزار می گردد.

۲- زمان شروع مصاحبه ساعت ۸:۳۰ می باشد.

۳- آدرس محل مصاحبه: تهران- خیابان شریعتی – تقاطع بزرگراه همت – خیابان شهید داود گل‌نبی (کتابی سابق)– دانشکده علوم اجتماعی – سالن ارشاد.

۴-  متقاضیان جهت اطلاع از نحوه حضور در روز مصاحبه (به ترتیب حروف الفبا) به آدرس درگاه دانشگاه به نشانی: www.atu.ac.ir  مراجعه نمایند.

۵- ضروری است همه متقاضیان اصل و تصویر مدارک ذیل را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

مدارک مورد نیاز: (۱) اصل کارت ملی و شناسنامه. (۲) مدرک تحصیلی. (۳) گواهی معدل. (۴) گواهی سابقه کار رسمی و یا داوطلبانه مرتبط با رشته. (۵) گواهی زبان خارجی. (۶) گواهی مهارتهای کار با کامپیوتر. (۷) گواهی کارگاهها و دوره های علمی، تخصصی مرتبط. (۸) مقالات و کتابهای چاپ شده و یا ارائه شده در همایشها و کنفراسهای داخلی و خارجی.(۹) کارنامه سازمان سنجش متقاضی.

۱۵- دانشگاه علوم انتظامی امین

به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه علوم انتظامی امین اعلام شده است می‌رساند لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به درگاه اینترانتی معاونت تربیت و آموزش دانشگاه علوم انتظامی امین مراجعه نمایند.

۱۶- دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) – نوشهر

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است برای انجام مراحل مصاحبه از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۸ تا چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۹ (به مدت ۲ روز) از ساعت ۸ الی ۱۶ برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز متقاضیان پذیرش جهت شرکت در مصاحبه:

عکس رنگی سال ۹۹ تعداد ۳ قطعه – اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت یا گواهی معدل(برای دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی و تکمیل شده در تاریخ ثبت نام در آزمون) – ریز نمرات دوره کارشناسی – کپی و اصل تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی هوشمند.

آدرس: نوشهر – خیابان مصلی- دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) – معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی

شماره تماس: ۵۲۳۵۳۰۹۱ – ۰۱۱        دورنگار: ۵۲۳۳۳۷۱۸ – ۰۱۱     کد پستی: ۸۳۳۱۱ – ۴۶۵۱۷

۱۷- دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است براساس جدول ذیل برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند:

ردیف

روز

تاریخ

ساعت

رشته

۱

یکشنبه

۹۹/۰۶/۳۰

۸:۰۰ صبح

حقوق خصوصی- حقوق جزا و جرم شناسی- حقوق خانواده

۲

دوشنبه

۹۹/۰۶/۳۱

۸:۰۰ صبح

حقوق کیفری اطفال و نوجوانان- حقوق عمومی – حقوق اسناد و قراردادهای تجاری –  حقوق حمل و نقل تجاری

۳

سه‌شنبه

۹۹/۰۷/۰۱

۸:۰۰ صبح

حقوق شرکت‌های تجاری- حقوق ثبت اسناد و املاک – حقوق بین الملل – مدیریت اصلاح و کیفرهای قضایی

۴

چهارشنبه

۹۹/۰۷/۰۲

۸:۰۰ صبح

مدیریت نظارت و بازرسی – حقوق سردفتری اسناد رسمی – حقوق دادرسی اداری

مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) اصل کارت ملی و شناسنامه و یک سری تصویر از تمام صفحات آن در برگه A4 (۲) اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا تعهد ۱۰ ساله گذراندن خدمت سربازی در قوه قضاییه و تصویر آن(غیر از متقاضیانیکه از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند) برای آقایان. (۳) یک قطعه عکس ۴×۳پشت نویسی شده. (۴) اصل و کپی مدرک کارشناسی و ریز نمرات (در صورت نداشتن گواهی نامه پایان تحصیلات کارشناسی و ریز نمرات، ارائه گواهی تعداد واحدهای گذرانده و اینکه تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل خواهد شد الزامی است). (۵) تکمیل کاربرگ درخواست ثبت نام برای مصاحبه کارشناسی ارشد و الصاق یک قطعه عکس به آن (این کاربرگ در اطلاعیه سایت دانشگاه منتشر می‌شود). (۶) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹.

همه معرفی‌شدگان لازم است برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد چگونگی مصاحبه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی  www.ujsas.uc.ir  مراجعه نمایند.

آدرس: تهران – خیابان انقلاب- بعد از چهارراه ولیعصر(عج)- نرسیده به پل کالج- خیابان خارک- پلاک ۹

۱۸- دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت ارگانهای بورس دهنده در رشته‌های مندرج  به شرح جدول ذیل در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با همراه داشتن مدارک مورد نیاز مصاحبه بعمل خواهد آمد.

مدارک مورد نیاز: مدرک کارشناسی – ریز نمرات کارشناسی- کپی کارت ملی و شناسنامه – دو قطعه عکس –پرینت خدمتی

کد رشته

گرایش

تاریخ مصاحبه

۲۳۵۴۱- ۲۳۴۸۵

هوا فضا – آئرودینامیک

۹۹/۰۶/۲۹

و

۹۹/۰۶/۳۰

۲۳۵۳۴ – ۲۳۴۷۴

هوا فضا – سازه‌های هوایی

۲۳۵۴۸ – ۲۳۴۹۶

هوا فضا  – صلاحیتهایپروازی

۲۳۵۵۲ – ۲۳۵۰۱

هوانوردی – خلبانی آزمایشگر

۲۳۵۵۱ – ۲۳۵۰۰

هوانوردی – پهباد

۲۳۵۵۴ – ۲۳۵۰۳

هوانوردی – قدرت هوایی

۲۳۵۵۳ – ۲۳۵۰۲

هوانوردی – عملیات هوانوردی

۲۳۵۵۵ – ۲۳۵۰۴

مهندسی ترافیک هوایی

۱۶۴۸۸ – ۱۶۴۸۶

آماد

۹۹/۰۶/۳۱

۱۹۹۵۷ – ۱۹۹۳۲

مهندسی برق – مخابرات میدان و موج

۹۹/۰۷/۰۱

و

 ۹۹/۰۷/۰۲

۲۰۰۵۷ – ۲۰۰۱۲

مهندسی برق – مخابرات سیستم

۱۹۳۸۹ – ۱۹۴۸۲

مهندسی برق – جنگ الکترونیک

 

۱۹- دانشگاه غیرانتفاعی باقرالعلوم(ع) – قم

معرفی‌شدگان لازم است برای تعیین نوبت مصاحبه در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۸ لغایت ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۳:۰۰ از طریق تماس با شماره تلفن ۳۲۱۳۶۶۲۸-۰۲۵ اقدام نمایند. 

مدارک لازم: یک قطعه عکس؛ تصویر شناسنامه از تمام صفحات؛ تصویرکارت ملی؛ تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت (برای متقاضیان مرد)؛ تصویر مدرک کارشناسی برای فارغ التحصیلان و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل تا ۹۹/۰۶/۳۱ برای دانشجویان نیم سال آخر؛ تصویر مدرک سطح ۲ یا گواهی تحصیلات حوزوی بر اساس شرایط اعلام شده در دفترچه شماره ۲.

 محل برگزاری مصاحبه: قم – پردیسان – انتهای بلوار دانشگاه – دانشگاه باقرالعلوم (ع).

 برای دریافت اطلاعات بیشتر به درگاه دانشگاه به نشانی www.bou.ac.ir مراجعه نمایند.

۲۰- دانشگاه غیرانتفاعی خاتم تهران

به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی خاتم تهران اعلام شده است می‌رساند لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به درگاه اینترنتی دانشگاه مراجعه نمایند.

۲۱- دانشگاه غیرانتفاعی قرآن و حدیث – قم

به اطلاع همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محلهای ۱۴۳۴۷ و ۱۴۳۴۶ از کدرشته امتحانی ۱۱۳۳ دانشگاه غیرانتفاعی قرآن و حدیث قم می‌رساند این دانشگاه با توجه به عدم برگزاری مصاحبه در کدرشته محلهای مذکور، همان نمرات اکتسابی متقاضیان در آزمون را ملاک قرار داده و نیازی به انجام مصاحبه ندارد و بنابراین در این مرحله اسامی چند برابر اعلام نمی‌شود و پذیرش نهایی نیز بصورت متمرکز خواهد بود.

۲۲- دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا

معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل آزمون و مصاحبه مطابق جدول زیر به نشانی تهران خیابان کاگر جنوبی، میدان پاستور، خیابان دانشگاه جنگ، دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا مراجعه نمایند.

جدول برنامه زمانی دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا  برای انجام مصاحبه

رشته

روز

تاریخ

ساعت

ژئوپلیتیک

چهارشنبه

۹۹/۰۷/۰۹

۱۵:۰۰  الی ۱۸:۰۰

ژئوپلیتیک

پنج شنبه

۹۹/۰۷/۱۰

۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰

مدیریت بحران

‌شنبه

۹۹/۰۷/۱۲

۱۵:۰۰  الی ۱۸:۰۰

مدیریت بحران

یک‌شنبه

۹۹/۰۷/۱۳

۱۵:۰۰  الی ۱۸:۰۰

مدیریت آموزشی

دوشنبه

۹۹/۰۷/۱۴

۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰

مدیریت آموزشی

سه‌شنبه

۹۹/۰۷/۱۵

۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰

شایان ذکر است اسامی معرفی شدگان کد رشته‌ امتحانی ۱۱۴۹ در این مرحله درج نگردیده است و متقاضیان باید موضوع را از طریق دانشگاه پیگیری نمایند.  

۲۳- دانشگاه یزد  

همه معرفی شدگان کدرشته محلهای ۱۴۸۷۵ و ۱۴۸۷۷ از کدرشته امتحانی ۱۱۳۹ لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخهای ۱۲ و ۹۹/۰۷/۱۳ به دانشکده علوم اجتماعی اطاق شورا واقع در دانشگاه یزد ساختمان نبوت مراجعه نمایند.

مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) اصل شناسنامه و کارت ملی(۲)کپی مدرک کارشناسی. (۳) گواهی سوابق کار در زمینه مددکاری اجتماعی. (۴) گواهی شرکت در دوره ها و کارگاههای مرتبط با مددکاری. (۵) گواهی فعالیتهای پژوهشی. (۶) گواهی شرکت در کنفرانسها. (۷) مدارک مربوط به زبان انگلیسی.

۲۴- مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه – قم

همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این مرکز لازم است برای انجام مراحل مصاحبه ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۱ به آدرس قم بلوار غدیر، بعد از دانشگاه قم، مجتمع آموزش عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، دانشکده علوم سیاسی مراجعه نمایند.

توضیح: احتمال اینکه فرایند مصاحبه طولانی شده و طی ۲ روز انجام شود، وجود دارد. لذا متقاضیان این موضوع را مد نظر قرار دهند.

شرایط و ضوابط مورد نظر همان شرایط و ضوابط اعلام شده در دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ارشد ۹۹ می باشد. با این توضیح که تسلط به روخوانی و روان خوانی قرآن کریم از شرایط لازم و ضروری بوده و قاریان در اولویت جذب می باشند.

مدارک مورد نیاز:

سه قطعه عکس ۴*۳ زمینه سفید و تمام رخ – پرینت کارنامه آزمون – اصل و روگرفت تمام صفحات شناسنامه – اصل و روگرفت کارت ملی، پشت و رو در یک صفحه – روگرفت گواهینامه و ریزنمرات دوره کارشناسی – مدارک ایثارگری و جانبازی برای ایثاگران و جانبازان یا اعضاء درجه یک خانواده آنان و خانواده معظم شهدا – سابقه عضویت و فعالیت در بسیج – سوابق فعالیتهای علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی.

لازم به ذکراست همه معرفی شدگان می بایست مدارک مورد نیاز را با فرمت jpg اسکن نموده و به صورت لوح فشرده (cd) به همراه اصل آن در روز مصاحبه ارائه دهند.

اعضای رسمی سپاه و سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بایستی مجوز و موافقت کتبی و بدون قید و شرط با ادامه تحصیل خود را به صورت نیمه وقت از بالاترین مقام رسمی سازمان متبوع دریافت و در زمان مصاحبه به مرکز ارائه دهند.

ب)  برگزاری مصاحبه ورودی در کد رشته‌ امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) و ۱۱۴۸ (مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری)

(۱) همه متقاضیانی که در کدرشته‌‌ امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ این آزمون و مفاد این اطلاعیه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه ورودی به دانشگاه ذیربط به شرح بندهای ۱ الی ۵ ذیل مراجعه نمایند. در غیراینصورت در مرحله نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد. بدیهی است اسامی متقاضیان مذکور در این اطلاعیه اعلام نخواهد شد.

 (۲) به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل از کد رشته‌های امتحانی فوق، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه ورودی آنان توسط موسسه آموزش عالی ذیربط تایید شده باشد.

تبصره: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مصاحبه به عمل نیاورد، در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط بدون در نظر گرفتن نتیجه مصاحبه و منحصراً براساس نمرات علمی مکتسبه در آزمون گزینش خواهند شد.

(۳)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه ورودی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به متقاضیان تاکید می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.

(۴)- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار در روز مصاحبه الزامی می‌باشد. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه ذیربط مراجعه نمایند.

۱- دانشگاه پیام نور

به اطلاع همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) می‌رساند این دانشگاه با توجه به عدم برگزاری مصاحبه در دوره مذکور، همان نمرات اکتسابی متقاضیان در آزمون را ملاک قرار داده و نیازی به انجام مصاحبه ندارد و بنابراین در این مرحله اسامی چندبرابر اعلام نمی‌شود و پذیرش نهایی نیز بصورت متمرکز خواهد بود. بدیهی است چنانچه پذیرفته شدگان شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون را برای رشته مدیریت امور شهری رعایت ننموده باشند، دانشگاه نسبت به لغو قبولی این دسته از متقاضیان اقدام خواهد نمود.

۲- دانشگاه تهران

الف) به اطلاع همه متقاضیانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که مصاحبه در ۹۹/۰۷/۱۳ الی ۹۹/۰۷/۱۵ به آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، پردیس شمالی دانشگاه تهران ورودی غربی برگزار می گردد. ضمناً لازم است متقاضیان جهت ملاحظه شرایط و ضوابط مصاحبه از تاریخ ۸ مهرماه به وب سایت دانشکده مطالعات جهان به آدرس fws.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

ب) به اطلاع همه متقاضیانی که در رشته امتحانی ۱۱۴۸ (مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌ و در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای مصاحبه قرار گرفته‌اند، می‌رساند مصاحبه در دانشکده مدیریت به نشانی تقاطع بزرگراه چمران و خیابان  جلال آل احمد – جنب ایستگاه متروی تربیت مدرس در روز یک شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۳ ساعت ۸:۳۰ برگزار می گردد.

لازم به توضیح است متقاضیانی که نسبت به انتخاب کدرشته ‌محلهای ۱۶۴۲۸، ۱۶۴۳۲ و ۱۶۴۳۶ (محل تحصیل پردیس فارابی قم) و ۱۶۴۳۵ دوره مجازی (محل تحصیل دانشکده مدیریت) اقدام نموده‌اند، توجه داشته باشند که با توجه به اعلام دانشگاه تهران پذیرش در این کدرشته ‌محلها بصورت متمرکز (بدون مصاحبه) انجام خواهد شد.

۳- دانشگاه علامه طباطبایی

همه معرفی شدگان رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) کد رشته محلهای ۱۶۴۲۹ و ۱۶۴۳۳ لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز ‌شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۵ از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ به نشانی تهران- بزرگراه شهید همت- تقاطع دهکده المپیک – دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی دفتر گروه مدیریت دولتی مراجعه نمایند.

همراه داشتن مدارک ذیل جهت انجام مصاحبه الزامی است:

(۱) اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه. (۲) در صورت داشتن سوابق کاری مرتبط با رشته فوق الذکر، اصل مدارک در روز مصاحبه ارائه گردد.

۴- دانشگاه فردوسی مشهد

به اطلاع همه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) می‌رساند این دانشگاه با توجه به عدم برگزاری مصاحبه در دوره مذکور، همان نمرات اکتسابی متقاضیان در آزمون را ملاک قرار داده و نیازی به انجام مصاحبه ندارد و بنابراین در این مرحله اسامی چند برابر اعلام نمی‌شود و پذیرش نهایی نیز بصورت متمرکز خواهد بود. بدیهی است چنانچه پذیرفته شدگان شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون را برای رشته مدیریت امور شهری رعایت ننموده باشند، دانشگاه نسبت به لغو قبولی این دسته از متقاضیان اقدام خواهد نمود.

ج) باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می­توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می­شود. متقاضیان می­توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را از با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره ‌تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد