در حالی که نتایج با آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ سراسری و آزاد اعلام شده است، متقاضیان پذیرش ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی منتظر هستند تا بین قبولی باآزمون و بدون آزمون خود انتخاب کنند.

به گزارش مسترتست، اعلام نشدن نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی باعث بلاتکلیفی متقاضیان این پذیرش شده است.

بسیاری از متقاضیان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه، همزمان در دانشگاه‌های سراسری و نیز پذیرش باآزمون دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند و اکنون منتظر نتایج بدون آزمون خود هستند تا بین پذیرش‌های پردیس، غیرانتفاعی و … ، نتایج باآزمون و بدون آزمون خود یکی را انتخاب و در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنند.

در واقع اعلام همزمان نتایج بدون آزمون و با آزمون دانشگاه آزاد باعث می‌شود تا داوطلبان بتوانند بین کدرشته‌های قبولی خود انتخاب کنند و در واحدی که علاقه‌مندی بیشتری دارند ثبت نام کنند.

امیدواریم مسئولین دانشگاه آزاد هرچه سریعتر نتایج پذیرش ارشد بدون کنکور آزاد ۹۹ را هم اعلام کنند تا داوطلبان بتوانند با فراغ بال و خاطری آسوده در محل قبولی انتخابی خود ثبت نام نمایند.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد