اعلام نتایج اولیه ارشد بدون کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه تربیت مدرس

نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، کلیه داوطلبانی که وفق اطلاعیه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس، متقاضی پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه شده اند، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه گلستان دریافت کرده اند وارد این سامانه شده و از منوی ثبت نام/ دانشگاه تربیت مدرس/ پذیرش برگزیدگان علمی دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس، لینک آخرین وضعیت داوطلب را انتخاب نمایند و از وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی خود مطلع شوند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “تأیید” اعلام شده است در مرحله بعد توسط شورای تخصصی گروه آموزشی ذی ربط بررسی و نتیجه نهایی بررسی پذیرش تا نیمه دوم بهمن ماه ٩٩ از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه یا سامانه گلستان اعلام خواهد شد.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “مشروط” اعلام شده است صرفاً در صورت رفع نقص مدارک ارسالی در سامانه حداکثر تا پایان روز ١۵ دی ماه و تغییر وضعیت آنها از مشروط به تایید در مرحله بعد بررسی خواهد شد. در غیر اینصورت وضعیت بررسی مدارک آنها به “عدم تأیید” تغییر می یابد و نام آنان از فهرست داوطلبان واجد شرایط اولیه پذیرش حذف خواهد شد. در این خصوص لازم است داوطلبان با توجه به توضیحات یاد شده نسبت به رفع نواقص مدارک ارسالی خود اقدام و از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری نمایند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “عدم تأیید” اعلام شده است، وفق ضوابط حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی اقدام نکرده اند و امکان رسیدگی به تقاضای پذیرش آنها مقدور نیست.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
sheibanii
دی ۱۰, ۱۳۹۹ ۲:۱۷ ب٫ظ

سلام -خسته نباشید میشه منابع تربیت بدنی رو برام بفرستید؟