پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

اعلام اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون ۱۴۰۰ دانشگاه تبریز

tabr

نتایج پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، متقاضیان محترم بایستی پس از اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه (چه از طریق کنکور کارشناسی ارشد و چه از طریق پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان)، در اسرع وقت نسبت به اعلام انصراف از پذیرش در سایر دانشگاه ها اقدام نمایند. 

پذیرفته شدگان محترمی که قصد اعلام انصراف دارند، بایستی فرم زیر را تکمیل نموده و به انضمام اسکن صفحه اول شناسنامه و اسکن کارت ملی، حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰، به آدرس ایمیل dotsa@tabrizu.ac.ir ارسال نمایند. وصول ایمیل، حداکثر طی مدت یک روز کاری، به متقاضی اعلام خواهد شد. 

– متقاضیان محترم، لطفاً موارد ذیل را به دقت مطالعه نمائید:

توجه ۱: تمامی عواقب ناشی از عدم اعلام انصراف کتبی در موعد مقرر به عهده شخص دانشجو است و گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

توجه ۲: به فرم های اعلام انصرافی که اسکن صفحه اول شناسنامه و اسکن کارت ملی ضمیمه آن ها نشده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه ۳: برای دانشجویانی که از طریق کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز پذیرفته شده اند و متعاقباً انصراف خود را از پذیرش بدون آزمون اعلام نموده اند، امکان صدور گواهی رسمی اخذ پذیرش بدون آزمون وجود خواهد داشت تا در آینده از امتیاز آن بهره مند شوند.

توجه ۴: لیست نهایی پذیرفته شدگان که با حذف افرادی که اعلام انصراف نموده اند و جایگزینی نفرات ذخیره بروزرسانی شده است، نیمه دوم شهریور ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد. 

شایان ذکر است که رشته/گرایش قبولی عده ای از پذیرفته شدگان، در این مرحله به اولویت بالاتر این افراد که قبلاً در آن، نفر ذخیره بوده اند تغییر پیدا خواهد کرد. لذا از تمامی متقاضیان دعوت میشود جهت اطلاع از رشته/گرایش نهایی پذیرش خود، لیست نهایی را که نیمه دوم شهریور ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد، مشاهده نمایند.

اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون ۱۴۰۰ دانشگاه تبریز

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات