اعلام نتایج ارشد بدون کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه تهران

نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آئین نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بین دانشجویان متقاضی (۱۵ درصد برتر دانشگاه تهران و دانشگاه‌های مشمول فراخوان) نسبت به پذیرش و معرفی تعدادی از متقاضیان (مطابق جدول پیوست) اقدام نموده است.

شایان ذکر است پذیرش نهایی و ثبت نام قطعی منوط به احراز کلیه شرایط مندرج در فراخوان و پس از تأیید سازمان سنجش آموزش کشور؛ در شهریور ماه ۱۴۰۰ از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام خواهد شد.

  • اعلام نتایج اوّلیه هیچ‌گونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.

  • متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ و طی ۸ نیمسال دانش آموخته گردند.

  • در صورت انصراف در هر رشته / ‏‬ گرایش؛ نفرات ذخیره به ترتیب اولویت و ظرفیت پذیرش خواهند شد.

  • نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ورودی سال ۱۴۰۰ از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، در اواخر شهریور سال آینده بعد از اعلام نتایج قطعی کنکور سراسری از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد و قبول شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند. لازم بذکر است اطلاع رسانی از طریق وبگاه خواهد بود و معاونت آموزشی دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از سایر مبادی ندارد.

  • پذیرفته شدگان علمی در صورت درخواست انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه؛ ضروری است نسبت به تکمیل و امضا ” فرم انصراف مندرج در سامانه جامع آموزشی با شناسه کاربری و رمز ورود خود حداکثر ار تا تاریخ ۱۵/‏۰۲/‏۱۴۰۰‬ اقدام فرمایند. پس از تاریخ فوق انصراف و جایگزینی امکانپذیر نخواهد بود.

  • نتایج رشته‌های دانشکده شیمی پردیس دانشکده‌های فنی و دانشکده تربیت بدنی متعاقباً و پس از بررسی و اعلام نظر گروه‌های آموزشی از همین وبگاه اعلام خواهد شد.

  • به استحضار می‌رساند نتایج توسط گروه‌های آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است و چنانچه اعتراضی به نتیجه اعلامی (پذیرش / ‏‬ عدم پذیرش در رشته مورد تقاضا) می‌باشد؛ خواهشمند است درخواست خود را به ایمیل مدیران محترم گروه‌های آموزشی ارسال فرمائید و از همان طریق پیگیری نمائید. لازم به توضیح است ایمیل مدیران محترم در وبگاه هر پردیس / ‏‬ دانشکده وجود دارد.

  • کلیه پذیرفته شدگان مکلفند اطلاعیه‌های بعدی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه را به دقت مطالعه و پیگیری نمایند.

نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰

نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران (سایر دانشگاه ها) سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰

پذیرفته شدگان ذخیره کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات