اطلاعیه پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ با استفاده از آیین نامه ارشد استعداد درخشان در دانشگاه گنبد کاووس منتشر شد. 

به گزارش مسترتست، در اجرای “آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان” دانشگاه گنبد کاووس اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از بین دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته می‌نماید.

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه گنبد کاووس

۱) دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته (مجموع دوره روزانه و شبانه) که حداکثر در مدت ۸ نیمسال دانش آموخته شوند و با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی تا پایان نیمسال ۶ به لحاظ میانگین کل جزء ۱۵ درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه گنبد کاووس

۲) پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر است.

۳) پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است.

۴) دانشجویان نمونه کشوری و جزء  ۱۵٪ برتر هم رشته هم ورودی

۵) برگزیدگان رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی دانشجویی  برای ورود به همان رشته برگزیده با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد

تبصره:

• چنانچه پانزده درصد برتر دانشجویان حائز شرایط این ماده، به دلیل انصراف یا عدم تقاضا، از تسهیلات مربوط استفاده نکردند یا ظرفیت پانزده درصد دوره کارشناسی ارشد رشته‌ای تکمیل نشد، در اینصورت دانشگاه مجاز به جایگزینی صرفاً ده درصد برتر بعدی همان دانشگاه، با اولویت رتبه متقاضیان در آن رشته می‌باشد.

• تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر اساس این آیین نامه مجاز نیست.

• پذیرش نهایی پذیرفته شدگان منوط به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و احراز صلاحیت عمومی بوده و تا قبل از اعلام سازمان فوق هیچ حقی جهت داوطلبان متصور نمی باشد.

• مدارک ثبت نامی داوطلبان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

مدارک و زمان ثبت نام ارشد استعداد درخشان ۱۴۰۰ دانشگاه گنبد کاووس

داوطلبان می‌بایست فرم شماره ۳ را تکمیل نموده و شناسنامه (صفحه اول) و کارت ملی را به صورت فایل الصاقی در درخواست شورای آموزشی از میزکار دانشجویی ارسال نمایند.

فرم های شماره های ۱ و ۲ را تکمیل کرده و همراه با شناسنامه (صفحه اول) و کارت ملی می بایست حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ با پست پیشتاز به آدرس دانشگاه گنبد کاووس ارسال فرمایند.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد