پارسه

اعلام جزئیات پذیرش در ارشد «علوم قرآنی و حدیث در سلامت»

دانشگاه علوم پزشکی قم از میان اعضای هیات علمی در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت nv سال ۱۴۰۰ دانشجو می پذیرد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مهر، دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم، در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته «علوم قرآنی و حدیث در سلامت» دانشجو می پذیرد. مهلت ثبت نام تا ۳۰ خرداد تمدید شده است.

داوطلبان در روزهای ۲۹ و ۳۰ خرداد فرصت دارند در مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در دوره ثبت نام کنند.

رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت، جایگزین رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی شده و ضمن حذف مباحث مرتبط با اخلاق پزشکی، تمرکز بیشتری بر مباحث قرآنی و حدیثی دارد.

سقف پذیرش در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به تعداد ۵۰ نفر خواهد بود که بر اساس ارزیابی فعالیت های علمی داوطلبان و نتایج جلسه مصاحبه، اولویت بندی انجام خواهد شد.

بر اساس مصوبه هیأت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آن دسته از اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی که موفق به اتمام دوره کارشناسی ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت می شوند، با ارائه مدرک تحصیلی به دانشگاه محل خدمت خود، از یک پایه ترفیع تشویقی برخوردار خواهند شد.

افراد واجد شرایط برای ثبت نام در این رشته:

الف) اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی

ب) پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان و متخصصان رشته های علوم پزشکی غیر هیأت علمی

ج) کارکنان پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی دانشگاه های علوم پزشکی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر

د) دارندگان مدرک دوره مجازی کارشناسی پیوسته رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی

هزینه ثبت نام مبلغ ۹۰۰ هزار ریال به علاوه ۸۵۰۰ ریال جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است.

زمان و مکان مصاحبه و مدارک مورد نیاز و سایر جزئیات فرایند مصاحبه از طریق شماره تلفن و نشانی الکترونیکی درج شده در فرم ثبت نام به داوطلبان اعلام شده و از طریق وبسایت دانشکده سلامت و دین نیز اطلاع رسانی می شود.

شروع به تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت از مهر ۱۴۰۰و بر اساس تقویم دانشگاهی ابلاغی وزارت بهداشت خواهد بود.

تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت به صورت کاملاً الکترونیکی شامل مشاهده محتواهای الکترونیک بارگذاری شده در سامانه و نیز کلاس های همزمان و جلسات مجازی رفع اشکال خواهد بود. به علاوه، دانشجویان متعهد خواهند شد در جلساتی که حسب ضرورت توسط دانشکده ترتیب داده می شود، حضور یابند.

تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت در حال حاضر، مشمول پرداخت شهریه نیست.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات