پارسه

کسب رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ توسط حافظ ۱۵ ساله قرآن

مریم رضایی حافظ کل قرآن کریم که در مؤسسه بیت‌الاحزان کل قرآن را حفظ کرده است، موفق به کسب رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآن و حدیث شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری فارس مریم رضایی حافظ کل قرآن کریم که در مؤسسه بیت‌الاحزان کل قرآن را حفظ کرده است، موفق به کسب رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآن و حدیث شد.

حفظ قرآن در یکسال و موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد

وی با حضور در دوره‌های شعبه مؤسسه بیت‌الاحزان در شهر صدرای شیراز موفق به حفظ کل قرآن کریم در یکسال شد و به دلیل تسلط بر محفوظات در آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن شرکت کرد. مرحله اول این آزمون شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن است که وی در کنکور امسال رتبه نخست را بدست آورد.

حضور در دوره‌های ارتقاء حافظان مؤسسه بیت‌الاحزان برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد

مریم رضایی متولد ۱۳۸۵ متولد شهر شیراز و ساکن شهر صدرا است که حفظ قرآن را از سال ۱۳۹۷ در شعبه بیت‌الاحزان صدرا آغاز کرد و در مدت یکسال موفق به حفظ کل قرآن کریم شد. وی پس از حفظ کل قرآن با حضور در دوره‌های ارتقاء مؤسسه بیت‌الاحزان برای شرکت در آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حفاظ خود را آماده کرد و پس از یکسال مرور محفوظات و مطالعه موفق به اخذ رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد شد.

او پدر و مادر را مشوق اصلی‌اش در راه حفظ قرآن می‌داند و تلاش‌های مؤسسه بیت‌الاحزان و اساتید آن را برای اعتلای قرآن کریم می‌ستاید.

دریافت مدرک کارشناسی و ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد در ۱۵ سالگی

این حافظ کل قرآن پس از پشت‌سر گذاشتن مراحل بعدی آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن مدرک کارشناسی رشته علوم قرآن را دریافت و از اول مهر‌ماه با وجود سن ۱۵ سال در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل می‌دهد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات