پارسه

اعلام جزئیات برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ واحدهای ارس، کیش و امارات دانشگاه آزاد

اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی در خصوص نحوه و چگونگی برگزاری آزمون اختصاصی (مصاحبه مجازی) دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ واحدهای ارس،کیش و امارات دانشگاه آزاد اسلامی و کارت ورود به جلسه منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، بدینوسیله به اطلاع کلیه ثبت نام کنندگان آزمون اختصاصی دوره کارشناسی ارشد واحدهای ارس، کیش و امارات می رساند ، جهت دریافت  برگه اطلاعات به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی دوره  کارشناسی ارشد  می توانند از ساعت ۱۰ امروز سه شنبه ۳۰ شهریور به پایگاه اینترنتی به آدرس www.azmoon.org   مراجعه نمایند.

داوطلبان لازم است ضمن دریافت نرم افزارهای مورد نیاز به منظور شرکت در مصاحبه مجازی از طریق سامانه فوق نسبت به نصب آنها اقدام نمایند. راهنمای نحوه چگونگی شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

تاریخ و زمان مصاحبه مجازی هر داوطلب در برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی درج شده است و داوطلبان لازم است حداقل ۳۰ دقیقه قبل از زمان مندرج در برگه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه مصاحبه وارد شوند.

از آنجایی که  مصاحبه مجازی یک جلسه رسمی محسوب می شود لذا لازم است در محیطی آرام و بدون سر و صدا با پوشش مناسب برگزار شود. ضمناً به منظور شرکت در مصاحبه مجازی وجود دوربین (webcam)  بر روی کامپیوتر و همچنین روشن بودن آن به همراه میکروفون در طول زمان مصاحبه الزامی است .

به منظور جلوگیری از اکوی صدا در طول زمان مصاحبه استفاده از هدفون / هدست در طول زمان مصاحبه توصیه می شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
سمانه
مهر ۱۵, ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ ق٫ظ

نتیجه این آزمون رو چه تاریخ و به چه صورتی اعلام میکنید؟

رویا
شهریور ۳۰, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸ ب٫ظ

امتحان مجازی چطوره ؟چندتا سوال روبرگه اس ؟یا شخص خاصی ازت سوال میپرسه؟
بعداینکه ازمون به زبانش انگلیسی یافارسی؟؟؟