ابطال محرومیت داوطلبان منصرف در کنکور ارشد وزارت بهداشت

بر اساس رای دیوان عدالت اداری قانون محرومیت از شرکت در آزمون در صورت انصراف ابطال شد و این قانون در تمام آزمون های آینده وزارت بهداشت اجرا می شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: بر اساس رای دیوان عدالت اداری قانون محرومیت از شرکت در آزمون در صورت انصراف، ابطال شد و با توجه به رای صادره، این قانون در کلیه آزمون‌های آتی وزارت بهداشت اجرا می‌شود.

پیش از این در دفترچه‌های ثبت نام در آزمون‌های مختلف گروه علوم پزشکی اعلام شده بود: «بر اساس مصوبه ۱۷ امین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت به تاریخ ۸ دی ۱۳۹۹ کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه (رایگان) و غیر روزانه (شهریه پرداز) آزمون سال ۱۴۰۰ و بعد از آن، چه در دانشگاه قبولی ثبت نام کرده و چه ثبت نام نکنند، سال بعد از سال قبولی اجازه شرکت در آزمون را ندارند و یکسال محروم از شرکت در آزمون هستند.

همچنین کلیه پذیرفته شدگان سنوات قبل (به جز پذیرفته شدگان سال گذشته دوره رایگان (روزانه) و شهریه پرداز (غیر روزانه) که مجاز به شرکت در آزمون سال جاری نیستند) در صورت ثبت نام در دانشگاه باید تا زمان قبولی در آزمون، انصراف دهند.

در صورتیکه دانشجویان این امر را رعایت نکنند، ضمن لغو قبولی، طبق مقررات با فرد خاطی برخورد خواهد شد.»

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات